Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 12:37:06 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
Anketa
Pitanje: Tko će biti gospodar svijeta druge ere cro2 svijeta?
Husari - 48 (53.3%)
patria_nostra - 11 (12.2%)
300_SG - 5 (5.6%)
lex_legis - 6 (6.7%)
NA_VI - 4 (4.4%)
Kralj_Zvonimir - 5 (5.6%)
pistolerosi - 3 (3.3%)
tigrovi - 0 (0%)
AmonRaa - 3 (3.3%)
nitko na popisu - 5 (5.6%)
Ukupno glasača: 76

 Str: 1 2 3 [4] 5 6 ... 32   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Druga era cro2 svijeta  (Posjeta: 98444 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #45 na: Svibanj 13, 2012, 09:12:17 »

igore nije ovdje mjesto za pisat bajke, odi to pisat negdje drugdje  *freak*
nije to bajka, to je tragedija
Tragički junak* ( 300_SG ) je središnji lik tragedije, koji stradava ne zbog vlastite krivnje, nego zbog sudbine koja mu je donijela nesreću (bez krivice kriv).
Tragični sukob ( 300_SG se sukobio s ostatkom svijeta ) je sukob tragičnog junaka s ostalim likovima koji imaju različita uvjerenja od njegovih.
Tragična krivnja ( članovi osjećaju krivnju što im se savez raspao ) je krivica zbog koje tragični junak trpi.
Tragični završetak ( 300_SG se raspao ) je krajnji rasplet tragedije u kojemu junak teško stradava: ubijaju ga ili se pak sam ubija, biva prognan i sl.
Uzvišeni stil ( uzvišen ton kojim sam zapisao ovu tragediju ) je ton kojim je pisana tragedija, specifičan po svojoj uzvišenosti, kojoj je uloga radnju tragedije učiniti još dramatičnijom.
 Grin
« Zadnja izmjena: Svibanj 13, 2012, 09:21:22 od Igor245 » Evidentirano

don_sever
Lieutenant
***

Karma: +4/-39
Offline Offline

Postova: 105


za mene je i napoleon bio mali covjek


Profil Email
« Odgovor #46 na: Svibanj 13, 2012, 09:50:01 »

otišao 300_SG u PM  Cry Cry Cry Cry Cry
a  Lips Sealed  olja   s mjesta se niste micali  mjesecima ovak  je bolje sigurni  vladari ste
Evidentirano

BOLJE MIJEŠAT ALKOHOL  NEGO  BETON
buuu
Gost
« Odgovor #47 na: Svibanj 13, 2012, 10:06:21 »

nije to bajka, to je tragedija
Tragički junak* ( 300_SG ) je središnji lik tragedije, koji stradava ne zbog vlastite krivnje, nego zbog sudbine koja mu je donijela nesreću (bez krivice kriv).
Tragični sukob ( 300_SG se sukobio s ostatkom svijeta ) je sukob tragičnog junaka s ostalim likovima koji imaju različita uvjerenja od njegovih.
Tragična krivnja ( članovi osjećaju krivnju što im se savez raspao ) je krivica zbog koje tragični junak trpi.
Tragični završetak ( 300_SG se raspao ) je krajnji rasplet tragedije u kojemu junak teško stradava: ubijaju ga ili se pak sam ubija, biva prognan i sl.
Uzvišeni stil ( uzvišen ton kojim sam zapisao ovu tragediju ) je ton kojim je pisana tragedija, specifičan po svojoj uzvišenosti, kojoj je uloga radnju tragedije učiniti još dramatičnijom.
 Grin
e igore konacno si propuva skroz  Grin Grin Grin
Evidentirano
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #48 na: Svibanj 13, 2012, 02:39:02 »

nije to bajka, to je tragedija
Tragički junak* ( 300_SG ) je središnji lik tragedije, koji stradava ne zbog vlastite krivnje, nego zbog sudbine koja mu je donijela nesreću (bez krivice kriv).
Tragični sukob ( 300_SG se sukobio s ostatkom svijeta ) je sukob tragičnog junaka s ostalim likovima koji imaju različita uvjerenja od njegovih.
Tragična krivnja ( članovi osjećaju krivnju što im se savez raspao ) je krivica zbog koje tragični junak trpi.
Tragični završetak ( 300_SG se raspao ) je krajnji rasplet tragedije u kojemu junak teško stradava: ubijaju ga ili se pak sam ubija, biva prognan i sl.
Uzvišeni stil ( uzvišen ton kojim sam zapisao ovu tragediju ) je ton kojim je pisana tragedija, specifičan po svojoj uzvišenosti, kojoj je uloga radnju tragedije učiniti još dramatičnijom.
 Grin

http://www.youtube.com/watch?v=ToTk5B4_ZAQ
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
wwwww
Sergeant
**

Karma: +17/-21
Offline Offline

Postova: 76


Profil
« Odgovor #49 na: Svibanj 13, 2012, 02:44:17 »

 [:-}


 Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #50 na: Svibanj 13, 2012, 03:39:34 »

izgleda sam pogriješio tko je u cijeloj priči tragični junak* ( Oljar ) ... a vi ostali ( bu, www ... ) što da vam ja radim kad nemate talent za stvaranje umjetničkih djela ko što imam ja !! Grin
Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #51 na: Svibanj 13, 2012, 04:12:16 »

ti imas talent samo za blebetanje  Grin Grin Grin
Evidentirano
wwwww
Sergeant
**

Karma: +17/-21
Offline Offline

Postova: 76


Profil
« Odgovor #52 na: Svibanj 13, 2012, 09:24:52 »

izgleda sam pogriješio tko je u cijeloj priči tragični junak* ( Oljar ) ... a vi ostali ( bu, www ... ) što da vam ja radim kad nemate talent za stvaranje umjetničkih djela ko što imam ja !! Grin



hahah, zato i pises tu jer imas talent za stvaranje umjetničkih djela *crazy* *crazy*
Evidentirano
Chucky
Lieutenant
***

Karma: +37/-33
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #53 na: Svibanj 14, 2012, 12:12:18 »

izgleda sam pogriješio tko je u cijeloj priči tragični junak* ( Oljar ) ... a vi ostali ( bu, www ... ) što da vam ja radim kad nemate talent za stvaranje umjetničkih djela ko što imam ja !! Grin

nije bas uredu od tebe sta sprdas 300sg,koji su bili tu (zajedno sa Husarima) kada je trebalo slat kontre na Patriju kada su te napadali  itd,itd....a o tragicnom junaku bi se dalo raspravljat tko je Wink
Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #54 na: Svibanj 14, 2012, 12:30:05 »

al ste i igora napadali,koji je on u cro2 otkrij nam tajnu  Shocked
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #55 na: Svibanj 14, 2012, 10:03:09 »

al ste i igora napadali,koji je on u cro2 otkrij nam tajnu  Shocked

psssst Smiley
nije bas uredu od tebe sta sprdas 300sg,koji su bili tu (zajedno sa Husarima) kada je trebalo slat kontre na Patriju kada su te napadali  itd,itd....a o tragicnom junaku bi se dalo raspravljat tko je Wink
ko kaže da ga sprdam to je čast naći se među svim ovim junacima,     
Hamlet , Antigona , Elektra , Kralj Edip , Prometej , Agamemnon , Hipolit , Helena , Heraklo , 300SG , ... itd. Grin
( ako kome smeta samo prepišite ovo i umjesto 300SG napišite Igor245  Cheesy ))
...
ali ipak razumljivo je -- zlato je zlato , a srebro je pak samo srebro pf
Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #56 na: Svibanj 15, 2012, 11:13:50 »


psssst :)ko kaže da ga sprdam to je čast naći se među svim ovim junacima,     
Hamlet , Antigona , Elektra , Kralj Edip , Prometej , Agamemnon , Hipolit , Helena , Heraklo , 300SG , ... itd. Grin
( ako kome smeta samo prepišite ovo i umjesto 300SG napišite Igor245  Cheesy ))
...
ali ipak razumljivo je -- zlato je zlato , a srebro je pak samo srebro pf

 Cheesy junacima  Cheesy Grin Cheesy Grin Cheesy Grin
Evidentirano

don_sever
Lieutenant
***

Karma: +4/-39
Offline Offline

Postova: 105


za mene je i napoleon bio mali covjek


Profil Email
« Odgovor #57 na: Svibanj 15, 2012, 09:12:44 »

lex legis napravio   okupljlište oko   pistoleros-evog  dvorca i  obrnuto   mislim  da je napokon pocela  druga era cro 2 svijeta

Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry
Evidentirano

BOLJE MIJEŠAT ALKOHOL  NEGO  BETON
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #58 na: Svibanj 17, 2012, 04:38:01 »

što reć o tom , koju poruku poslati ?! ... ovi husarski plačenici (samo)ubojice su se toliko oslabile da bi im čak i 300SG bez po muke mogao uzeti dvorac pif
( izgubljeno od strane napadača ~1,5M vojske , ~700 000 konjanika , ~200 000 elitnih strijela , ~600 000 kopljanika , ~900 opsadnih sprava itd. )


 Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

don_sever
Lieutenant
***

Karma: +4/-39
Offline Offline

Postova: 105


za mene je i napoleon bio mali covjek


Profil Email
« Odgovor #59 na: Svibanj 17, 2012, 05:55:27 »

što reć o tom , koju poruku poslati ?! ... ovi husarski plačenici (samo)ubojice su se toliko oslabile da bi im čak i 300SG bez po muke mogao uzeti dvorac pif
( izgubljeno od strane napadača ~1,5M vojske , ~700 000 konjanika , ~200 000 elitnih strijela , ~600 000 kopljanika , ~900 opsadnih sprava itd. )

husarski  placenici   kažeš  a??ili si  oštecen ili  te doma zbilja nevole
Evidentirano

BOLJE MIJEŠAT ALKOHOL  NEGO  BETON
 Str: 1 2 3 [4] 5 6 ... 32   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!