Imperia Online Croatia
Ožujak 19, 2024, 06:40:26 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
Anketa
Pitanje: Tko će biti gospodar svijeta druge ere cro2 svijeta?
Husari - 48 (53.3%)
patria_nostra - 11 (12.2%)
300_SG - 5 (5.6%)
lex_legis - 6 (6.7%)
NA_VI - 4 (4.4%)
Kralj_Zvonimir - 5 (5.6%)
pistolerosi - 3 (3.3%)
tigrovi - 0 (0%)
AmonRaa - 3 (3.3%)
nitko na popisu - 5 (5.6%)
Ukupno glasača: 76

 Str: 1 ... 29 30 [31] 32   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Druga era cro2 svijeta  (Posjeta: 98092 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
don_sever
Lieutenant
***

Karma: +4/-39
Offline Offline

Postova: 105


za mene je i napoleon bio mali covjek


Profil Email
« Odgovor #450 na: Kolovoz 21, 2012, 07:08:09 »

strumf  samo  igraci  smiju  na forum   a ti  nisi  igrac pa ga napusti ,MC  ako si  vec reko  da  je najpametnija stvar bila prec u  SG  onda reci  svome slugi  KHALU  da smiri  strasti  na forumu protiv pistosa,a ti  khal  pa ti  neceš  doživjet  tešku  vojsku  iducu  eru  vec ceš  bit golder,reko  sam  ti  da ti  nema ivanka bio  bi  niko  i  ništa ,po  pistosima sereš  da su  sluge pa ti  si  sluga morao  si  odabrat stranu   svako  mora i  ti si  samo  mi  je žao  drugih blodera koji  te prate iako da nije kraj  ere  napustili  bi  te vjerojatno  svi   osima ivanka jer bi  ti  ostao  spašavat guzicu  kao  i  do  sad !!!
Evidentirano

BOLJE MIJEŠAT ALKOHOL  NEGO  BETON
don_sever
Lieutenant
***

Karma: +4/-39
Offline Offline

Postova: 105


za mene je i napoleon bio mali covjek


Profil Email
« Odgovor #451 na: Kolovoz 21, 2012, 07:10:04 »

1. Pise se Khaal
2. Nepismen si
3. Prodao si se. Zivi s tim. Nisam ti ja kriv....
4. Ivanko35 je zivuca legenda  *heart* ( prijatelj brat drug )
5. Mogu ti svasta... Gledaj samo...  Embarrassed


Poceli ste se vrijedati. Ponasate se kao djeca. Mislim da cu odustati od rasprave trajno.... :Smiley

ja sam  nepismen pa ti  si  policajac jel  imamo  o  cem  više pricat  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Evidentirano

BOLJE MIJEŠAT ALKOHOL  NEGO  BETON
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #452 na: Kolovoz 21, 2012, 08:58:37 »

ja sam  nepismen pa ti  si  policajac jel  imamo  o  cem  više pricat  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
*hahaha* ali ipak bi trebali i jedan i drugi počinit jedno  *suicide* iz zasjede  Grin
Evidentirano

Khaal
Captain
****

Karma: +33/-55
Offline Offline

Postova: 269



Profil
« Odgovor #453 na: Kolovoz 21, 2012, 09:33:43 »

ja sam  nepismen pa ti  si  policajac jel  imamo  o  cem  više pricat  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy


Bloodridersi nisu odabrali stranu sukladno vlastitom probitku niti mojom odlukom.
MCD-u mi nismo sluge. On nama ne upravlja. Ukoliko mu mogu pomoci, pomoci cemo mu ako mi to zelimo ili ako nama pase. amen.
Nisam sine nazvao tebe ili tvoje pogrdnim imenom ni necu. To nije moj stil, to nije moja kultura. Rekao sam da ste sluge i robovi i izdajnici.
Izdali ste svoje principe i svoj savez. Rubujete jer morate slusati tude zapovjedi. Ukoliko se ti ne slazes, trebao bi reci " ja ne mislim tako i obrazloziti..."
To je osnova foruma i komunikacije. Pravo na razmjenu misljenja....!

ti si dijete neko ili...?!?
sta ti mislis da cu se ja svest na svadu s tobom? oko igrice?
virtualne vojske... Gle, ja sam sam ti svoje rekao, a tvoje provokacije na iduce 4 strane nisu moja briga...
A o meni pojma nemas, vjeruj mi ( a.c.a.b.)  Grin.. To nek bude jedina stvar koju mi trebas vjerovati....  Embarrassed

ignore si, tvoje postove ne vidim  Tongue Grin
Evidentirano

BLOODRIDERS
Khaal
Captain
****

Karma: +33/-55
Offline Offline

Postova: 269



Profil
« Odgovor #454 na: Kolovoz 21, 2012, 09:35:00 »

*hahaha* ali ipak bi trebali i jedan i drugi počinit jedno  *suicide* iz zasjede  Grin

stid te bilo  Grin
ljubi bliznjega svoga itd...i njegovu zenu  Cool
Evidentirano

BLOODRIDERS
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #455 na: Kolovoz 21, 2012, 10:10:32 »

posebno njegovu zenu Tongue
Evidentirano

Khaal
Captain
****

Karma: +33/-55
Offline Offline

Postova: 269



Profil
« Odgovor #456 na: Kolovoz 22, 2012, 09:32:07 »

i  btw : samo  idiot nebi  htio  igrat na husarskoj  strani :znaš  da ti  niko  ništa nesmije ni  nemože i  igraš  kako  god oceš . i  ZNAŠ  DA TI  NITKO  ALI  NITKO  NESMIJE KRIVU  REC A KAMOLI  TE NAPAST!! Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin





"You still stood there screaming
No one caring about these words you tell
My friend before your voice is gone
One man's fun is another's hell"
Evidentirano

BLOODRIDERS
strumfclub
Private
*

Karma: +12/-20
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #457 na: Kolovoz 22, 2012, 01:07:43 »

prema ovome sta si napisao nebi ti nikada dao godine odraslog covjeka *cheesy*jer ovo sto si napisao prelazi granice  licemjerja,u cjeloj eri sam razmjenio mogu reci tisuce poruka sa ko zna ne skime sve ,zamisli da sam kao hrcak ko ti sve to skupljao i ljepio po forumu ,nikad mi nebi palo na pamet kopirat bilo sto na forum ,privat rijec i znaci da bude privatno zar ne??? *WALL* *WALL*velis  ti dobili dvorac , pa jesmo da, a vi niste?? ,osim toga mi smo imali vojsku za oduzet si ga ,nije ni bitno vise jer ova prepucavanja ne vode nikamo,ako ne shvacas poantu poruke,nema tu pomoci  *suicide*P.S.moj tata ima vec brkove od tvog , upssss neee to ces sad svima kopirat i poslat neeeeee!!!!! Grin Grin Grin
Da bas se o licemjerju radi zato je ovo i osvanulo na forumu.Dovoljno govori o nekoj ekipi i ljudima... Mozda ne bi bilo lose da sve stavim tu na forumu.Drek kada ispiva na povrsinu jednako smrdi kao i kada je ispod povrsine.Samo ga svi vide..Na koncu drek je uvjek drek..
Evidentirano
don_sever
Lieutenant
***

Karma: +4/-39
Offline Offline

Postova: 105


za mene je i napoleon bio mali covjek


Profil Email
« Odgovor #458 na: Kolovoz 22, 2012, 06:19:49 »

Da bas se o licemjerju radi zato je ovo i osvanulo na forumu.Dovoljno govori o nekoj ekipi i ljudima... Mozda ne bi bilo lose da sve stavim tu na forumu.Drek kada ispiva na povrsinu jednako smrdi kao i kada je ispod povrsine.Samo ga svi vide..Na koncu drek je uvjek drek..

strum  kaj  ti  treba nacrtat da samo  igraci  smiju  na forum !!! kad ceš  bit covjek  i  igrac slobodno  se javi
Evidentirano

BOLJE MIJEŠAT ALKOHOL  NEGO  BETON
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #459 na: Kolovoz 22, 2012, 09:40:27 »

Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #460 na: Kolovoz 22, 2012, 09:43:39 »

treba si bit fer i korektan i dokrajcit ga  Grin Grin Grin
Evidentirano
McDaworius
Lieutenant
***

Karma: +30/-48
Offline Offline

Postova: 151


Profil
« Odgovor #461 na: Kolovoz 22, 2012, 10:05:47 »

Htio sam ja, ali je netko od zapovijednika bio tamo i mrdnuo vojsku taman prije trečeg udara...ali, zadovoljstvo je da smo to u sred bijela dana, a ne u neko podmuklo doba noči...iliti jutra.
Evidentirano
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #462 na: Kolovoz 22, 2012, 11:13:34 »

Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #463 na: Kolovoz 24, 2012, 04:46:22 »

ajde lexi pohvalite se sada kako ste dobili redaljku, kada se volite hvalit s bitkama  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
kad je OljaR online nemate što radit tamo  ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
McDaworius
Lieutenant
***

Karma: +30/-48
Offline Offline

Postova: 151


Profil
« Odgovor #464 na: Kolovoz 24, 2012, 04:49:12 »

Nema se šta reči, brzi odgovor nema tu šta. krivi klik i uloviste nam maleni dio konjice. Pa neču se ja pohvaliti, to ti napravi, nemam se čime hvaliti ja.
Evidentirano
 Str: 1 ... 29 30 [31] 32   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!