Imperia Online Croatia
Ožujak 19, 2024, 06:55:41 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
Anketa
Pitanje: Tko će biti gospodar svijeta druge ere cro2 svijeta?
Husari - 48 (53.3%)
patria_nostra - 11 (12.2%)
300_SG - 5 (5.6%)
lex_legis - 6 (6.7%)
NA_VI - 4 (4.4%)
Kralj_Zvonimir - 5 (5.6%)
pistolerosi - 3 (3.3%)
tigrovi - 0 (0%)
AmonRaa - 3 (3.3%)
nitko na popisu - 5 (5.6%)
Ukupno glasača: 76

 Str: 1 ... 28 29 [30] 31 32   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Druga era cro2 svijeta  (Posjeta: 98094 puta)
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
don_sever
Lieutenant
***

Karma: +4/-39
Offline Offline

Postova: 105


za mene je i napoleon bio mali covjek


Profil Email
« Odgovor #435 na: Kolovoz 20, 2012, 10:36:13 »

rekao  sam   da se necu  prijavljivat na forum  ali  kad cujem   jednog khala i  jednog mc- a da seru po  pistosima tak   moram  se javit ,KHALL   prijatelju  stari  da ti  ja nešto  kažem    da ti  nema ivanka nebi  bilo  ni  bloodera pola ere si  na odmoru  bio   ivanko  je održavao  savez  kakav je danas  south crew na celu  s darijom se preselili  k  vama    i  onda ste još  šutjeli   kao  šta sutite cijelu  eru  , i  neki  tamo  MC-  vam  je ponudio  suradnju  i  sad si  ti  veliki  voda koji  ce razbit pola realma  decko  zakopaj  se,za pistose govoriš  da su  izdajice jer su  prešli  u  300  sg  a kaj  bi  trebali  ostat  i  trpit napade lexa i  husara i  na kraju  ere ispast veliki  ratnici   jer su  krenuli  u  samoubilacki  pohod da to  samo  kod tebe frende moj!!pistosi  više nisu  imali  sanse opstat tamo  a najbitniji  razlog je da skupa sa 300  sg tuku  po  lexima zato  ne pricaj  neke stvari  o  kojima nemaš  pojma , a ti   MC  neznam  uopce sta pokušavaš   u  ovoj eri  ok  zaletio  si  se sa saveznom vojskom u  husare i  kaj  si  s tim  dobio Huh?!!! misliš  da realm  za tebe misli  da si  hrabri  ratnik  vjeruj  mi to  samo  khall  misli!!uzeo  si  pistosima dvorac  a i  sa onim  jednim si  mogo  bit bronca ,kaj  se tice pistosa : više od pola saveza nikad nije igralo  imperiju  i  došli  su   na 5.  mjesto i  tu  vec stoje jako  dugo  ,dok  lexi i  one patrijine izbjeglice (koje govore za nas da smo  izbjeglice)igraju  duže vrijeme KHALL  I  MC Samo je dvoje beskrajno: svemir i ljudska glupost.Nisam siguran za prvo. Albert Einstein
Evidentirano

BOLJE MIJEŠAT ALKOHOL  NEGO  BETON
don_sever
Lieutenant
***

Karma: +4/-39
Offline Offline

Postova: 105


za mene je i napoleon bio mali covjek


Profil Email
« Odgovor #436 na: Kolovoz 20, 2012, 10:44:18 »

i  btw : samo  idiot nebi  htio  igrat na husarskoj  strani :znaš  da ti  niko  ništa nesmije ni  nemože i  igraš  kako  god oceš . i  ZNAŠ  DA TI  NITKO  ALI  NITKO  NESMIJE KRIVU  REC A KAMOLI  TE NAPAST!! Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

BOLJE MIJEŠAT ALKOHOL  NEGO  BETON
Khaal
Captain
****

Karma: +33/-55
Offline Offline

Postova: 269



Profil
« Odgovor #437 na: Kolovoz 20, 2012, 10:51:31 »

1. Pise se Khaal
2. Nepismen si
3. Prodao si se. Zivi s tim. Nisam ti ja kriv....
4. Ivanko35 je zivuca legenda  *heart* ( prijatelj brat drug )
5. Mogu ti svasta... Gledaj samo...  Embarrassed


Poceli ste se vrijedati. Ponasate se kao djeca. Mislim da cu odustati od rasprave trajno.... :Smiley
Evidentirano

BLOODRIDERS
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #438 na: Kolovoz 20, 2012, 10:56:56 »

stiglo mi pojačanje na forum  Angry Angry Angry Angry Angry  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin  Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
ikantihomir
Private
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Postova: 1



Profil Email
« Odgovor #439 na: Kolovoz 20, 2012, 11:05:18 »

pa husari namjerno ne dižu hramove preko 65% jel im ne odgovara da počne era prije jeseni.....  a znamo i zašto odugovlače...
Evidentirano
zacko35
Lieutenant
***

Karma: +14/-11
Offline Offline

Postova: 102


Profil Email
« Odgovor #440 na: Kolovoz 20, 2012, 11:17:29 »

iduće ere bloodridersi su gospodari svemira jel tako ŠEFE Grin
Evidentirano
Khaal
Captain
****

Karma: +33/-55
Offline Offline

Postova: 269



Profil
« Odgovor #441 na: Kolovoz 20, 2012, 11:20:39 »

jarani moji  *heart* *heart* *heart*

pfff. drugu eru ce nam husari i ovi njihovi robovi poklone kupovat da ih ne rokamo  Grin

( i ne zovi me šef bemti šefa, odma me na pikimiru sjetis ) *xxx*
Evidentirano

BLOODRIDERS
zacko35
Lieutenant
***

Karma: +14/-11
Offline Offline

Postova: 102


Profil Email
« Odgovor #442 na: Kolovoz 20, 2012, 11:25:26 »

ja svoju guzu ne dam niti za jednu medalju  *freak*
Evidentirano
zacko35
Lieutenant
***

Karma: +14/-11
Offline Offline

Postova: 102


Profil Email
« Odgovor #443 na: Kolovoz 20, 2012, 11:34:46 »

 htio bih da se javim prijatelju severu i da mu poručim da je u krivu .zna se tko ratuje protiv neprijatelja pa mu se poslije pokloni i pridruži a to od bloodsa nećeš nikada doživjet . i khaal je duhovni i idejni vođa saveza i ujedno naš guru nije sex ali bi mogao i postati Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
Khaal
Captain
****

Karma: +33/-55
Offline Offline

Postova: 269



Profil
« Odgovor #444 na: Kolovoz 20, 2012, 11:39:31 »

ja svoju guzu ne dam niti za jednu medalju  *freak*

das meni zabadava  Grin
pliz  *heart*
Evidentirano

BLOODRIDERS
Smucika
Lieutenant
***

Karma: +22/-109
Offline Offline

Postova: 129


imperia je samo online igrica ako niste znali


Profil
« Odgovor #445 na: Kolovoz 21, 2012, 12:10:09 »

i khaal je duhovni i idejni vođa saveza i ujedno naš guru nije sex ali bi mogao i postati Grin Grin Grin Grin
potpisujem!

da ga nema trebalo bi ga izmisliti.  Imperia je dobila novi smisao. šta reći više,khaale volimo te veri mač, i svi  Lips Sealed i bi ti dali guze,cijeli muški dio saveza *heart*
« Zadnja izmjena: Kolovoz 21, 2012, 12:44:43 od Smucika » Evidentirano
McDaworius
Lieutenant
***

Karma: +30/-48
Offline Offline

Postova: 151


Profil
« Odgovor #446 na: Kolovoz 21, 2012, 12:58:41 »

rekao  sam   da se necu  prijavljivat na forum  ali  kad cujem   jednog khala i  jednog mc- a da seru po  pistosima tak   moram  se javit ,KHALL   prijatelju  stari  da ti  ja nešto  kažem    da ti  nema ivanka nebi  bilo  ni  bloodera pola ere si  na odmoru  bio   ivanko  je održavao  savez  kakav je danas  south crew na celu  s darijom se preselili  k  vama    i  onda ste još  šutjeli   kao  šta sutite cijelu  eru  , i  neki  tamo  MC-  vam  je ponudio  suradnju  i  sad si  ti  veliki  voda koji  ce razbit pola realma  decko  zakopaj  se,za pistose govoriš  da su  izdajice jer su  prešli  u  300  sg  a kaj  bi  trebali  ostat  i  trpit napade lexa i  husara i  na kraju  ere ispast veliki  ratnici   jer su  krenuli  u  samoubilacki  pohod da to  samo  kod tebe frende moj!!pistosi  više nisu  imali  sanse opstat tamo  a najbitniji  razlog je da skupa sa 300  sg tuku  po  lexima zato  ne pricaj  neke stvari  o  kojima nemaš  pojma , a ti   MC  neznam  uopce sta pokušavaš   u  ovoj eri  ok  zaletio  si  se sa saveznom vojskom u  husare i  kaj  si  s tim  dobio Huh?!!! misliš  da realm  za tebe misli  da si  hrabri  ratnik  vjeruj  mi to  samo  khall  misli!!uzeo  si  pistosima dvorac  a i  sa onim  jednim si  mogo  bit bronca ,kaj  se tice pistosa : više od pola saveza nikad nije igralo  imperiju  i  došli  su   na 5.  mjesto i  tu  vec stoje jako  dugo  ,dok  lexi i  one patrijine izbjeglice (koje govore za nas da smo  izbjeglice)igraju  duže vrijeme KHALL  I  MC Samo je dvoje beskrajno: svemir i ljudska glupost.Nisam siguran za prvo. Albert Einstein
Zašto smo odigrali neke poteze, to znamo mi u savezu, kao što znaju ostali savezi za svoje poteze koje povlače. Malo listam forum unatrag i ne vidim gdje sam pljuvao po pistolerosima. Dapače, ako igraju prvi put više od polovice njih, dobro se i drže. Njihov prelaz u 300sg nakon gubitka dvorca je prirodna i najpametnija stvar koju su u ovom trenutku mogli napraviti. Ja sebe nisam nikad veličao kao velikog i hrabrog ranika, ako da, molim te mi kopiraj taj dio pa da se javno mogu ispričati...u protivnom molim te da demantiraš lažne optužbe. Zaletili smo se u husare jer je postojala šansa da ih probijemo, međutim oni su poprilično dobri i na polju nas je dočekala jedina kombinacija koju nismo mogli proči, ostale varijante smo prolazili. A s obzirom da ne vidimo unutra, išli smo na slijepo. Nama nitko od protivničkih saveza nije udijelio milostinju ovu eru, pa zato jer su pistosi friški i mladi savez mi smo trebali pustiti dvorac i ne dirati ih? mad molim te. Ako ti igraš da uvijek tučeš po ječemu, onda daj. mi tučemo po kome nam odgovara, a tukli smo se s najjačima i najslabijima.
Evidentirano
strumfclub
Private
*

Karma: +12/-20
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #447 na: Kolovoz 21, 2012, 01:36:08 »

Ne bih htio nista puno pametovati,no eto morao bih nesto reci ovom bali don_severu.. Pistolerosi su dobili na poklon dvorac,sa druge strane njihov vodza ga je zelio na guzove drzati do kraja.Na koncu to je to... Ovako su pisolerosi dobili dvorac..na kocu nisu ga izgubili i nije im otet,vec je poklon vracen jer netko nije nije bio ok i nije ga zasluzio...Imam ja jos podosta o Spani reci..no dovoljno je i ovo.... Ti don pokriti se ušima da ti ne bude hladno..
http://prntscr.com/e4msm
Evidentirano
stjepko33
Lieutenant
***

Karma: +5/-29
Offline Offline

Postova: 105



Profil
« Odgovor #448 na: Kolovoz 21, 2012, 10:34:56 »

das meni zabadava  Grin
pliz  *heart*
Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

zujo
Private
*

Karma: +1/-4
Offline Offline

Postova: 11


Profil
« Odgovor #449 na: Kolovoz 21, 2012, 12:42:13 »

Ne bih htio nista puno pametovati,no eto morao bih nesto reci ovom bali don_severu.. Pistolerosi su dobili na poklon dvorac,sa druge strane njihov vodza ga je zelio na guzove drzati do kraja.Na koncu to je to... Ovako su pisolerosi dobili dvorac..na kocu nisu ga izgubili i nije im otet,vec je poklon vracen jer netko nije nije bio ok i nije ga zasluzio...Imam ja jos podosta o Spani reci..no dovoljno je i ovo.... Ti don pokriti se ušima da ti ne bude hladno..
http://prntscr.com/e4msm

prema ovome sta si napisao nebi ti nikada dao godine odraslog covjeka *cheesy*jer ovo sto si napisao prelazi granice  licemjerja,u cjeloj eri sam razmjenio mogu reci tisuce poruka sa ko zna ne skime sve ,zamisli da sam kao hrcak ko ti sve to skupljao i ljepio po forumu ,nikad mi nebi palo na pamet kopirat bilo sto na forum ,privat rijec i znaci da bude privatno zar ne??? *WALL* *WALL*velis  ti dobili dvorac , pa jesmo da, a vi niste?? ,osim toga mi smo imali vojsku za oduzet si ga ,nije ni bitno vise jer ova prepucavanja ne vode nikamo,ako ne shvacas poantu poruke,nema tu pomoci  *suicide*P.S.moj tata ima vec brkove od tvog , upssss neee to ces sad svima kopirat i poslat neeeeee!!!!! Grin Grin Grin
Evidentirano
 Str: 1 ... 28 29 [30] 31 32   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!