Imperia Online Croatia
Ožujak 19, 2024, 04:11:10 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
Anketa
Pitanje: Tko će biti gospodar svijeta druge ere cro2 svijeta?
Husari - 48 (53.3%)
patria_nostra - 11 (12.2%)
300_SG - 5 (5.6%)
lex_legis - 6 (6.7%)
NA_VI - 4 (4.4%)
Kralj_Zvonimir - 5 (5.6%)
pistolerosi - 3 (3.3%)
tigrovi - 0 (0%)
AmonRaa - 3 (3.3%)
nitko na popisu - 5 (5.6%)
Ukupno glasača: 76

 Str: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 32   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Druga era cro2 svijeta  (Posjeta: 98087 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #405 na: Kolovoz 18, 2012, 10:54:07 »

ala... olja  frendu ko te napadne rusi ga,..al stvarno pretjerujes s ovim objavama na forumu,..kad si jos prije skoro 2 godine poklonio se husarima ,bila je jasna sudbina tvog saveza,...plasljivi da se suprotstavite,za razliku od ostalih saveza,izabrali ste laksu varijantu i prisli husarima,.. vrijeme je pokazalo da ste marionetski savez i da bi trebali se zvati 300sg AKADEMIJA/husari,...husari su vas trebali da popune svoje redove,,... Smiley ,..neko izabere da se bori i  izgori  i prije kraja ere ali kaze husarima off,fuc. off....ali uvijek se nade neko ko pokunji usi i bude poslusan ,.......................................
Aga pišeš opet gluposti.....za razliku od tebe ja od jezika ne pravim lopatu....bio si s nama i husarima protiv KoH-a i ostalih saveza, tj bio si njihov špijun i javljao im što se događa.....za razliku od tebe i tvojih spletki, ja to ne volim i svi znaju na čijoj je strani savez 300_SG.... Pogotovo sada kada je 10 SG-ovasa prešlo u husare.....svi ste pobjegli iz cro2 i pričate da je to bezveze svijet......dođite i borite se....
Khaal i ja se možda prepucavamo, ali ga CIJENIM jer nije podvio rep i otišao iz cro2 svijeta.....McD pokušava nešto nemoguće, četvrti su u poretku probali su Husarima uzet središnji dvorac, probat će i nama zapad..također i njega cijenim.....a vi što ne igrate ovaj svijet, već pametujete i omalovažavate savez 300_SG NEMOJTE MI SE OBRAĆAT
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
Khaal
Captain
****

Karma: +33/-55
Offline Offline

Postova: 269



Profil
« Odgovor #406 na: Kolovoz 18, 2012, 11:17:15 »

Nemojte kenjati jedni po drugima. Pod- Lips Sealed  je uvjek dobrodosao  Grin. Ali s dozom kulture!
Ima druga strana ove igre, a to je kad ja i moj prvi casnik ( koji se jucer zabio da je to smijeh zivi ) odemo na pivu i skupimo ostatak ekipe, odvalimo od smijeha na sve gluposti koje smo izveli i koje cemo tek izvesti...!
A ja npr uzivam gledat Olju kako gori ali sam iz postovanja obecao da ga ne rokam dok ne napravi vojsku opet. Nije zabavno niti ima casti u tome da rokas mrtvaca  :Smiley
S druge strane kad je jedan moj imao privatnih problema i nije mogao na igru, Olja je isto tako bio fer i nitko od SG-a ga nije 5 dana dotaknuo! To je poanta igre...


Iako za koji dan opet cemo se popaliti međusobno kao da je gay parada u centru Moskve  Cool
Evidentirano

BLOODRIDERS
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #407 na: Kolovoz 18, 2012, 11:55:08 »

Nemojte kenjati jedni po drugima. Pod- Smiley  je uvjek dobrodosao  Grin. Ali s dozom kulture!
Ima druga strana ove igre, a to je kad ja i moj prvi casnik ( koji se jucer zabio da je to smijeh zivi ) odemo na pivu i skupimo ostatak ekipe, odvalimo od smijeha na sve gluposti koje smo izveli i koje cemo tek izvesti...!
A ja npr uzivam gledat Olju kako gori ali sam iz postovanja obecao da ga ne rokam dok ne napravi vojsku opet. Nije zabavno niti ima casti u tome da rokas mrtvaca  :Smiley
S druge strane kad je jedan moj imao privatnih problema i nije mogao na igru, Olja je isto tako bio fer i nitko od SG-a ga nije 5 dana dotaknuo! To je poanta igre...


Iako za koji dan opet cemo se popaliti međusobno kao da je gay parada u centru Moskve  Cool
tako je
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
buuu
Gost
« Odgovor #408 na: Kolovoz 18, 2012, 01:50:05 »

treba imat dobre zivce za cro2 i zato svaka cast svima tamo.a mi sta smo navikli na x4 gurat cemo svoje. ;D ;D ;D
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #409 na: Kolovoz 18, 2012, 08:43:33 »

Oljar i Khaal pripazite malo na riječnik, pa i ja da malo doprinesem da taj 300 oslabim, iako ja u taj svijet navratim povremeno Grin:D:D

http://prntscr.com/e0dq6

iako je meni kockar glavna meta, što se spremam posebno za njega.
Evidentirano

undine
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 6


Profil
« Odgovor #410 na: Kolovoz 18, 2012, 09:45:49 »

Aga pišeš opet gluposti.....za razliku od tebe ja od jezika ne pravim lopatu....bio si s nama i husarima protiv KoH-a i ostalih saveza, tj bio si njihov špijun i javljao im što se događa.....za razliku od tebe i tvojih spletki, ja to ne volim i svi znaju na čijoj je strani savez 300_SG.... Pogotovo sada kada je 10 SG-ovasa prešlo u husare.....svi ste pobjegli iz cro2 i pričate da je to bezveze svijet......dođite i borite se....
Khaal i ja se možda prepucavamo, ali ga CIJENIM jer nije podvio rep i otišao iz cro2 svijeta.....McD pokušava nešto nemoguće, četvrti su u poretku probali su Husarima uzet središnji dvorac, probat će i nama zapad..također i njega cijenim.....a vi što ne igrate ovaj svijet, već pametujete i omalovažavate savez 300_SG NEMOJTE MI SE OBRAĆAT
Moram priznati da me ovaj citat oljara oduševio, iskreno je napisano. Ja ne igram više...samo vegetiram i malo tu i tamo se aktiviram da ne budem golder. Oljaru, svakako si ovo lijepo sročio. Ima tu dosta istine. Lexi možda pokušavaju nemoguče, ali to če se na kraju vidjeti da li je to nemoguče. Svima je jasno da su husari ovo osvojili još prije koji mjesec ako i ne ranije, pa bi zato trebali sada stati po strani i pustiti 300_sg da odradi eru do kraja sam, bez njihove pomoći. Na taj bi način oljaru dokazao svima da vi to možete sami obraniti te bi onda mogli natrljati nos svima koji su ti nešto zamijerili ili predbacili. U suprotnom, ako vam husari odrade posao da sruše lexe i vi poberete mrvice, samo češ potvrditi to što ti, odnosno što vam spodnašaju i taj če vas epitet pratiti stalno. Na tvom mjestu, ja ne bih više igrao pod tim nickom ili tom zastavom u tom slučaju. A da ne govorim da bi era i cro2 malo živnuo kad bi došlo do sukoba...a mislim da su vam lexi nešto dužni po pitanju savezne vojske...pa zašto da je netko drugi rokne kad vjerojatno možete i vi.
Evidentirano
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #411 na: Kolovoz 18, 2012, 10:01:16 »

Moram priznati da me ovaj citat oljara oduševio, iskreno je napisano. Ja ne igram više...samo vegetiram i malo tu i tamo se aktiviram da ne budem golder. Oljaru, svakako si ovo lijepo sročio. Ima tu dosta istine. Lexi možda pokušavaju nemoguče, ali to če se na kraju vidjeti da li je to nemoguče. Svima je jasno da su husari ovo osvojili još prije koji mjesec ako i ne ranije, pa bi zato trebali sada stati po strani i pustiti 300_sg da odradi eru do kraja sam, bez njihove pomoći. Na taj bi način oljaru dokazao svima da vi to možete sami obraniti te bi onda mogli natrljati nos svima koji su ti nešto zamijerili ili predbacili. U suprotnom, ako vam husari odrade posao da sruše lexe i vi poberete mrvice, samo češ potvrditi to što ti, odnosno što vam spodnašaju i taj če vas epitet pratiti stalno. Na tvom mjestu, ja ne bih više igrao pod tim nickom ili tom zastavom u tom slučaju. A da ne govorim da bi era i cro2 malo živnuo kad bi došlo do sukoba...a mislim da su vam lexi nešto dužni po pitanju savezne vojske...pa zašto da je netko drugi rokne kad vjerojatno možete i vi.
Nemamo potrebe rušiti jer smo drugi

http://prntscr.com/e0ine
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
stjepko33
Lieutenant
***

Karma: +5/-29
Offline Offline

Postova: 105



Profil
« Odgovor #412 na: Kolovoz 18, 2012, 10:20:26 »

Husari, 300_SG i lex-legis... sve čestitke na osvojena prva 3 mjesta  Wink
Evidentirano

OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #413 na: Kolovoz 20, 2012, 10:31:00 »

Evo Khaal, Oljar je pokazao zube i konačno krenuo sa vojskom vani, nije doduše savezna ali zadovoljavajuće....nadam se za medalju.

http://prntscr.com/dpml9
  Tongue  Grin  Tongue  Grin  Tongue  Grin ...
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
McDaworius
Lieutenant
***

Karma: +30/-48
Offline Offline

Postova: 151


Profil
« Odgovor #414 na: Kolovoz 20, 2012, 10:35:01 »

Ne samo to, nego ste nočas i saveznu vojsku malo provjetrili. ...  Samo naprijed, nek je živo živo. *heart*
Evidentirano
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #415 na: Kolovoz 20, 2012, 10:38:58 »

Ne samo to, nego ste nočas i saveznu vojsku malo provjetrili. ...  Samo naprijed, nek je živo živo. *heart*
na to sam i mislio.....da ti malo pomognem da smanjiš održavanje vojske Grin
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
McDaworius
Lieutenant
***

Karma: +30/-48
Offline Offline

Postova: 151


Profil
« Odgovor #416 na: Kolovoz 20, 2012, 11:16:04 »

hvala, ali mi je nadopunjavamo. nije da se baš jako mučimo sa održavanjem. Ulovili ste nas na spavanju.  *xxx*
Evidentirano
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #417 na: Kolovoz 20, 2012, 11:27:16 »

hvala, ali mi je nadopunjavamo. nije da se baš jako mučimo sa održavanjem. Ulovili ste nas na spavanju.  *xxx*

a znam i naša troši, pa se borimo s održavanjem
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
McDaworius
Lieutenant
***

Karma: +30/-48
Offline Offline

Postova: 151


Profil
« Odgovor #418 na: Kolovoz 20, 2012, 11:46:57 »

najbolje da se vi zabite u nas, vi smanjite a mi dobijemo zlato....  *crazy*  ajoj, jesam li to na glas rekao??
Evidentirano
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #419 na: Kolovoz 20, 2012, 11:50:11 »

hehehehe  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
 Str: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 32   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!