Imperia Online Croatia
Ožujak 19, 2024, 11:39:54 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
Anketa
Pitanje: Tko će biti gospodar svijeta druge ere cro2 svijeta?
Husari - 48 (53.3%)
patria_nostra - 11 (12.2%)
300_SG - 5 (5.6%)
lex_legis - 6 (6.7%)
NA_VI - 4 (4.4%)
Kralj_Zvonimir - 5 (5.6%)
pistolerosi - 3 (3.3%)
tigrovi - 0 (0%)
AmonRaa - 3 (3.3%)
nitko na popisu - 5 (5.6%)
Ukupno glasača: 76

 Str: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 32   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Druga era cro2 svijeta  (Posjeta: 98101 puta)
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
stjepko33
Lieutenant
***

Karma: +5/-29
Offline Offline

Postova: 105



Profil
« Odgovor #390 na: Kolovoz 16, 2012, 11:28:09 »

khaal imaš i moju podršku.....da te nema nebi znali što bi od dosade....
omg..kako si ti jadan..ee a vidiš da nema tebe da tu tebe vrjeđam ja bi sad isto umiral od dosade u igranju Cro/Srb 5
Evidentirano

OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #391 na: Kolovoz 16, 2012, 11:32:57 »

a je ti svijet.....neznam zašto mi se uopće obraćaš kad s tobom nitko ne ratuje......pusti khaala i mene....naši se savezi rokaju...ne dosađuj
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
stjepko33
Lieutenant
***

Karma: +5/-29
Offline Offline

Postova: 105



Profil
« Odgovor #392 na: Kolovoz 16, 2012, 11:37:30 »

a je ti svijet.....neznam zašto mi se uopće obraćaš kad s tobom nitko ne ratuje......pusti khaala i mene....naši se savezi rokaju...ne dosađuj
obračam se zato jer ovo čitam duže vrjeme i vidim kako ti samo gljiviš i stavljaš sebe na broj 1 a ništa ne radiš nego šalješ poruke drugima da napadaju tvoje protivnike..a sad čao..više se ne javljam dosta mi je bilo..sad ču samo čitati i smijati se tvojim budalaštinama Grin Grin
Evidentirano

OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #393 na: Kolovoz 16, 2012, 11:40:48 »

obračam se zato jer ovo čitam duže vrjeme i vidim kako ti samo gljiviš i stavljaš sebe na broj 1 a ništa ne radiš nego šalješ poruke drugima da napadaju tvoje protivnike..a sad čao..više se ne javljam dosta mi je bilo..sad ču samo čitati i smijati se tvojim budalaštinama Grin Grin

da sam broj 1 zvao bi se roky ili marko......ajde idi više
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
Khaal
Captain
****

Karma: +33/-55
Offline Offline

Postova: 269



Profil
« Odgovor #394 na: Kolovoz 17, 2012, 08:05:11 »

Bloodsi gdje vam je vojska?? Jel to pametnije  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin


"You'll take my life but I'll take yours too
You'll fire your musket but I'll run you through
So when your waiting for the next attack
You'dbetter stand there's no turning back
The bugle sounds the charge begins
But on this battle field no one wins
The smell of acrid smoke and horses breath as I plunge on into certain death "
Evidentirano

BLOODRIDERS
McDaworius
Lieutenant
***

Karma: +30/-48
Offline Offline

Postova: 151


Profil
« Odgovor #395 na: Kolovoz 17, 2012, 11:22:53 »


"You'll take my life but I'll take yours too
You'll fire your musket but I'll run you through
So when your waiting for the next attack
You'dbetter stand there's no turning back
The bugle sounds the charge begins
But on this battle field no one wins
The smell of acrid smoke and horses breath as I plunge on into certain death "
Tako bi to Bruce Dickinson iz Iron Maidena otpjevao!!! Bravoo khaal. Moja omiljena grupa.
Evidentirano
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #396 na: Kolovoz 17, 2012, 11:41:39 »

Zašto ne pređete svi u lexe?? Bilo bi vam lakše
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
Khaal
Captain
****

Karma: +33/-55
Offline Offline

Postova: 269



Profil
« Odgovor #397 na: Kolovoz 17, 2012, 12:07:29 »

Zašto ne pređete svi u lexe?? Bilo bi vam lakše

Jos me nisi upoznao. Imam jednu genijalnu superiornu zamisao... Nece ti se svidjeti  Embarrassed
Bit ces u depresiji danima, grlit ces se s Turpijom i zajedno cete rašpati žilice  Grin


( mrzim kad mi husar uvalja 1 spijuna pa mojih 60 t ko kreteni bleje u njega... Bas mrzim )
Evidentirano

BLOODRIDERS
stjepko33
Lieutenant
***

Karma: +5/-29
Offline Offline

Postova: 105



Profil
« Odgovor #398 na: Kolovoz 17, 2012, 12:23:17 »

Bit ces u depresiji danima, grlit ces se s Turpijom i zajedno cete rašpati žilice  Grin
Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #399 na: Kolovoz 17, 2012, 06:42:17 »

Pala je i sonja  Cool
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #400 na: Kolovoz 17, 2012, 09:30:44 »

1. Ponosim se svoji savezom
2. Svaka čast što se poštuje federacija
3. Neopisivo

ala... olja  frendu ko te napadne rusi ga,..al stvarno pretjerujes s ovim objavama na forumu,..kad si jos prije skoro 2 godine poklonio se husarima ,bila je jasna sudbina tvog saveza,...plasljivi da se suprotstavite,za razliku od ostalih saveza,izabrali ste laksu varijantu i prisli husarima,.. vrijeme je pokazalo da ste marionetski savez i da bi trebali se zvati 300sg AKADEMIJA/husari,...husari su vas trebali da popune svoje redove,,... Smiley ,..neko izabere da se bori i  izgori  i prije kraja ere ali kaze husarima off,fuc. off....ali uvijek se nade neko ko pokunji usi i bude poslusan ,.......................................
Evidentirano

stjepko33
Lieutenant
***

Karma: +5/-29
Offline Offline

Postova: 105



Profil
« Odgovor #401 na: Kolovoz 17, 2012, 09:37:10 »

ala... olja  frendu ko te napadne rusi ga,..al stvarno pretjerujes s ovim objavama na forumu,..kad si jos prije skoro 2 godine poklonio se husarima ,bila je jasna sudbina tvog saveza,...plasljivi da se suprotstavite,za razliku od ostalih saveza,izabrali ste laksu varijantu i prisli husarima,.. vrijeme je pokazalo da ste marionetski savez i da bi trebali se zvati 300sg AKADEMIJA/husari,...husari su vas trebali da popune svoje redove,,... Smiley ,..neko izabere da se bori i  izgori  i prije kraja ere ali kaze husarima off,fuc. off....ali uvijek se nade neko ko pokunji usi i bude poslusan ,.......................................
*bravo* ljepo napisano
Evidentirano

mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #402 na: Kolovoz 17, 2012, 09:46:51 »

ala... olja  frendu ko te napadne rusi ga,..al stvarno pretjerujes s ovim objavama na forumu,..kad si jos prije skoro 2 godine poklonio se husarima ,bila je jasna sudbina tvog saveza,...plasljivi da se suprotstavite,za razliku od ostalih saveza,izabrali ste laksu varijantu i prisli husarima,.. vrijeme je pokazalo da ste marionetski savez i da bi trebali se zvati 300sg AKADEMIJA/husari,...husari su vas trebali da popune svoje redove,,... Smiley ,..neko izabere da se bori i  izgori  i prije kraja ere ali kaze husarima off,fuc. off....ali uvijek se nade neko ko pokunji usi i bude poslusan ,.......................................

koliko se sjećam, i pentagram je bio desna ruka husara, memnone...Wink
no nije bitno... hlebeš taj svijet... pozivam vas u bilo koji internazinalni, može i normalne brzine, samo da vas vidim kakvi ste brijači...Smiley
i pentagram, i husare, i 300_sg, i lexe i sve ostale....
od cro, cro/srb svijetova nema ništa, zapamtite to!!!!!
prave mudonje se tuku sa svima, a volio bih vidjeti tko od vas tamo je spreman igrati...Wink
aj zzzzzzzzzzzzzz
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #403 na: Kolovoz 17, 2012, 09:58:36 »

jest bio,..tacno,..ali isto tako prije toga je bio samostalni JAK savez,ali nakon prvog rata protiv husara,koji su dobili s min. razlikom,pola pentagrama je njima preslo,isti  onaj warlock,kratki,...i ostali ,svi su zapoceli u pentagramu,..i nakon sto ih je duncan popalio otidose njemu,...gdje osveta,gdje revans,..nista nula,..pokupise se i predose u husare,...poslije je bilo svega,...vec je to proslost i NEBITNO JE,...mrki rado cu se odazvati pozivu u inter. realm ,...svijetove norm. brzine ne vrijedi igrati,..
Evidentirano

mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #404 na: Kolovoz 18, 2012, 09:19:21 »

jest bio,..tacno,..ali isto tako prije toga je bio samostalni JAK savez,ali nakon prvog rata protiv husara,koji su dobili s min. razlikom,pola pentagrama je njima preslo,isti  onaj warlock,kratki,...i ostali ,svi su zapoceli u pentagramu,..i nakon sto ih je duncan popalio otidose njemu,...gdje osveta,gdje revans,..nista nula,..pokupise se i predose u husare,...poslije je bilo svega,...vec je to proslost i NEBITNO JE,...mrki rado cu se odazvati pozivu u inter. realm ,...svijetove norm. brzine ne vrijedi igrati,..

upravo tako.. Wink
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
 Str: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 32   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!