Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 01:36:44 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
Anketa
Pitanje: Tko će biti gospodar svijeta druge ere cro2 svijeta?
Husari - 48 (53.3%)
patria_nostra - 11 (12.2%)
300_SG - 5 (5.6%)
lex_legis - 6 (6.7%)
NA_VI - 4 (4.4%)
Kralj_Zvonimir - 5 (5.6%)
pistolerosi - 3 (3.3%)
tigrovi - 0 (0%)
AmonRaa - 3 (3.3%)
nitko na popisu - 5 (5.6%)
Ukupno glasača: 76

 Str: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 32   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Druga era cro2 svijeta  (Posjeta: 98350 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
kockar
Sergeant
**

Karma: +5/-14
Offline Offline

Postova: 51


Profil
« Odgovor #150 na: Svibanj 22, 2012, 03:40:41 »

deckici....ovako koji vam je vrag cjeloj eri svi mislite da je kockar zapravo amater....nisam ja sam kockar koji je od pocetka dogurao ovaj nik na popiso trazenih osoba po impweeriji..istina je da me sad svi rokaju...ali sam sam si kriv kad sam se zamjerio pola imperijie.....ali kockar nikad pasti nece sve dok mu ekonomija koliko toliko dura kolocinu vojske.....zato nemojette me sa amaterom usporedivat taj covjek nema pojma o pojmu sto se tice igre.....to sto ja napadam kralj zvonimir...lexe 300 sg....pa boze moj vojska je tu da se trosi a ne da se farma s njom
Evidentirano
kockar
Sergeant
**

Karma: +5/-14
Offline Offline

Postova: 51


Profil
« Odgovor #151 na: Svibanj 22, 2012, 03:46:28 »

u oprostite i patria nostra i njih sam zaboravio...nemojte se uvrijediti.....svi smo miu pickin dima za ove husarske "ratnike"..
Evidentirano
zujo
Private
*

Karma: +1/-4
Offline Offline

Postova: 11


Profil
« Odgovor #152 na: Svibanj 22, 2012, 03:52:10 »

samo da se nadovezem na strumfcluba koji je rekao da ova igra ima pravila koja nisu pisana,vjerojatno je tako ali ne znaci i da su ta pravila ispravna mnogi ovdje se sluze prljavim trikovima blačenjem drugih igraca izazivanjem nereda medju savezima i ostalim sitnim psiholoskim igrama, ovu eru sam upoznao puno dobrih i ispravnih igraca nazalost puno vise onih drugih i zalosno je da se radi igre tako podmece jedni drugima....ko god stavlja n forum razno-rzne informacije o drugim savezima je stvarno nisko i jadno bez obzira o kojem se svezu radi ...na kraju sto rec ima ih puno koji bi se p.je..li za medalju sto je doista tuzno Cry
Evidentirano
AlucardJunior
Lieutenant
***

Karma: +3/-71
Offline Offline

Postova: 174



Profil Email
« Odgovor #153 na: Svibanj 22, 2012, 03:57:16 »

samo da se nadovezem na strumfcluba koji je rekao da ova igra ima pravila koja nisu pisana,vjerojatno je tako ali ne znaci i da su ta pravila ispravna mnogi ovdje se sluze prljavim trikovima blačenjem drugih igraca izazivanjem nereda medju savezima i ostalim sitnim psiholoskim igrama, ovu eru sam upoznao puno dobrih i ispravnih igraca nazalost puno vise onih drugih i zalosno je da se radi igre tako podmece jedni drugima....ko god stavlja n forum razno-rzne informacije o drugim savezima je stvarno nisko i jadno bez obzira o kojem se svezu radi ...na kraju sto rec ima ih puno koji bi se p.je..li za medalju sto je doista tuzno Cry
Da zujo slazem se s tobom hehe , mnogi bi i vlastitu mater prodali da dobiju medalju hihi . Ja bi samo babu , ima 84 god pa nije puno steta ako je se rijesim Grin:D:D:D:D
Evidentirano
kockar
Sergeant
**

Karma: +5/-14
Offline Offline

Postova: 51


Profil
« Odgovor #154 na: Svibanj 22, 2012, 04:05:50 »

najzalosnije mi je od svega je sto se nekis avezi tu boje is voje sjene pa ne napadaju ove leitne savez...jedans avez nane napada prvih 12 na ljestvici da im slucajno neko nebih uzvratio...to je sramoto sto se ljudi tako boje.....
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #155 na: Svibanj 22, 2012, 05:33:51 »

kakv vas je zanimljivo čitat..... Grin Grin Grin
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
AlucardJunior
Lieutenant
***

Karma: +3/-71
Offline Offline

Postova: 174



Profil Email
« Odgovor #156 na: Svibanj 22, 2012, 05:49:56 »

kakv vas je zanimljivo čitat..... Grin Grin Grin
Kakva Agatha Cristie , mi da dodjemo na prodaju ... bestseller je zagarantiran Grin
Evidentirano
ZliTule
Private
*

Karma: +14/-8
Offline Offline

Postova: 46


Profil Email
« Odgovor #157 na: Svibanj 23, 2012, 12:36:17 »

dakle, priča ide u dva smijera iako se priča o jednoj stvari. Juniore, nitko tebi ne zamjera sto bis ti ratovao... to je prirodni tok ove igre, da su ti uši velike jer si do sada bio pokriven cijelu eru s njima to je dosta realno... kada cijeli protivnički savez rasupsti vojsku i onda im se objavi rat je pretpostavka da ne mozes nit ratni plijen izvuci, što znači da moraš bit glup toliko platit rat... steta samo sto bas svi nismo bili bez vojske pa da ti nedamo materijala za veličat sebe i svoju "veličanstvenu" igru... evo sad bi i ja volio da ostaneš nekih mjesec dana još... zanemario bi saveznu vojsku, samo da ti pokažem da imaš kratak rok trajanja i da ustvari poprilično pričaš gluposti za jednu "odraslu" osobu... najviše volim kad si netko ke... u usta ;-)
Evidentirano
AlucardJunior
Lieutenant
***

Karma: +3/-71
Offline Offline

Postova: 174



Profil Email
« Odgovor #158 na: Svibanj 23, 2012, 12:57:19 »

dakle, priča ide u dva smijera iako se priča o jednoj stvari. Juniore, nitko tebi ne zamjera sto bis ti ratovao... to je prirodni tok ove igre, da su ti uši velike jer si do sada bio pokriven cijelu eru s njima to je dosta realno... kada cijeli protivnički savez rasupsti vojsku i onda im se objavi rat je pretpostavka da ne mozes nit ratni plijen izvuci, što znači da moraš bit glup toliko platit rat... steta samo sto bas svi nismo bili bez vojske pa da ti nedamo materijala za veličat sebe i svoju "veličanstvenu" igru... evo sad bi i ja volio da ostaneš nekih mjesec dana još... zanemario bi saveznu vojsku, samo da ti pokažem da imaš kratak rok trajanja i da ustvari poprilično pričaš gluposti za jednu "odraslu" osobu... najviše volim kad si netko ke... u usta ;-)
ti si pokriven ne ušima nego dekom cijelo vrijeme , svaki rati koji je bio objavljen lexima , je zavrsio bjezanjem na odmor ... gle ovo sada niste pobjegli :O ... Dakle pokri se jorganom ! A btw ja sam ratovo sa svima , od legnedsa , loool-a bloodridersa itd ... Ratovo sam i sa onima koji su imali duplo vise vojske od mene i opet sam se drzo Smiley ... A takvi kao vi i navi ... Cim im netko objavi rat pale se odmori , ja sam htio uvijek ratovati i protiv 300_sg, navi, lexa (vas) i ostale kompanije u top 5 po ekonomskih , ali zacudo nitko nije htio ratovati samnom ... Tako da ratovi nisu bili objavljivani ... Jednom sam cak imo priliku ratovati s vama dok sam bio u legendsu ... i gle ovo , pa vi ste 2 sata nakon pocetka rata predali rat bjegom na odmor ... Zato poklopi se odmorom i šuti Smiley
Evidentirano
radazg1
Sergeant
**

Karma: +11/-47
Offline Offline

Postova: 83


Profil
« Odgovor #159 na: Svibanj 23, 2012, 01:02:34 »

ali zacudo nitko nije htio ratovati samnom ...

daj se skoncentriraj i spusti na zemlju...muka mi je više od tvojih komentara  *tired*
Evidentirano
AlucardJunior
Lieutenant
***

Karma: +3/-71
Offline Offline

Postova: 174



Profil Email
« Odgovor #160 na: Svibanj 23, 2012, 01:04:54 »

daj se skoncentriraj i spusti na zemlju...muka mi je više od tvojih komentara  *tired*
Nitko te ne tjera da citas :O
http://prntscr.com/9kx8o a ovo je profil od jednog velikog ratnika koji igra vjerojatno od pocetka ere ... DA jako je dobar Smiley
Evidentirano
AlucardJunior
Lieutenant
***

Karma: +3/-71
Offline Offline

Postova: 174



Profil Email
« Odgovor #161 na: Svibanj 23, 2012, 01:08:51 »

i btw rada krivo si protimacila ono sto sam rekao , nitko s kim sam bio u savezu nije htio objaviti rat nekom jacem ...
Osim legendsa , no ti ratovi su zavrsili na odmoru hehe
Evidentirano
McDaworius
Lieutenant
***

Karma: +30/-48
Offline Offline

Postova: 151


Profil
« Odgovor #162 na: Svibanj 23, 2012, 01:55:46 »

ti si pokriven ne ušima nego dekom cijelo vrijeme , svaki rati koji je bio objavljen lexima , je zavrsio bjezanjem na odmor ... gle ovo sada niste pobjegli :O ... Dakle pokri se jorganom ! A btw ja sam ratovo sa svima , od legnedsa , loool-a bloodridersa itd ... Ratovo sam i sa onima koji su imali duplo vise vojske od mene i opet sam se drzo Smiley ... A takvi kao vi i navi ... Cim im netko objavi rat pale se odmori , ja sam htio uvijek ratovati i protiv 300_sg, navi, lexa (vas) i ostale kompanije u top 5 po ekonomskih , ali zacudo nitko nije htio ratovati samnom ... Tako da ratovi nisu bili objavljivani ... Jednom sam cak imo priliku ratovati s vama dok sam bio u legendsu ... i gle ovo , pa vi ste 2 sata nakon pocetka rata predali rat bjegom na odmor ... Zato poklopi se odmorom i šuti Smiley
Nitko nije pobjgao na odmor od nas, ne zbog tebe barem. Rat protiv Cro_legendsa je završio jer je skeletor prešao u patriu i time nas bacio u onih 70% zbog kojih smo i izgubili rat ne samo protiv vas nego i protiv pistolerosa...ali se isto sječam da je rat trebao biti u našu korist jer je velijoze ulovio vojsku labudu i prepolovio ga je ali ste ga vi taktički izbacili iz saveza i odmah potom vratili da ne bi slučajno morali loviti prednost...svaka čast! Ja kad me hanahrvoje i turpija poklopio nisam izlazio...ni nitko od mojih iz saveza. A onda, uz vas smo ratovali istovremeno protiv husara i 300Sg koji su izvukli tijesnu pobijedu u zadnjim minutama. Ali ne vidim da te itko ovdje pohvalio za vodstvo protiv lexa, ili mi je promaklo?? Ali znaj, na kraju ja ću ti javno čestitati na pobijedi, jer Lex_legis je dostojan u porazu isto onoliko koliko slavi i pobjedu. A zlitule nemaš mu šta prigovarati jer je to jedan od osnivača lexa, isada igra kao razbibrigu, a da si ga upoznao kad je bio jedan od jačih ratnika nekoliko era unazad bio bi ti sigurno razlog da odustaneš. No, kažeš da nisi amater, a stalno ponavljaš neke sitnice koje si svima govorio i koje samo to potvrđuju...ali nema veze...to je najmanji problem, svijetu su potrebni ljudi kao ti.
Evidentirano
AlucardJunior
Lieutenant
***

Karma: +3/-71
Offline Offline

Postova: 174



Profil Email
« Odgovor #163 na: Svibanj 23, 2012, 02:25:03 »

Svak tebi cast , nemogu reci nis protiv tebe ...3 puta si koliko se sjecam skinuo oljara , sto je svakako pohvalno Smiley ...
No dok si ti ratovo sa velikim momcima , ja sam pratio ... ucio , a na kraju i naucio u ovih 5 mjeseci mnogo stvari . Nikog ja nisam trazio da me hvali ili da me postuje , to svakako ni ne zelim . No sto sam ja uspio u tih postenih 4 mjeseca igre , posto sam prvih mjesec dana pokusavo shvatit sta mi je ustvari radit ... Malo tko je . I s obzirom da sam krenuo u prvom mjesecu igra me bacila na kraj bozije karte ... dobro da me nisu stavili kraj nekog okupljalista Sad i opet sam uspio i kontrat i skupit vojne a boga mi i ovo malo jade od ekonomskih ... Samo daj boze da sljedecu eru budem imo vremena igrat kao sada i da pocnem igrat od pocetka kao i vecina igraca... E onda me zanima kako ce stvari ici . Jer mi onda nece najblizi x2 igrac biti na 300 udaljenosti i nece moci bjezati samo tako lako . A ne da ja moram dizat kartu 30 i smisljat raznorazne kerefeke da bi nekom upeco vojsku Smiley ... No otom potom ... Cim ovaj raz zavrsi era je za mene gotova , nadam se da se vidimo sljedece ere u drugacijim okolnostima Smiley
Evidentirano
ZliTule
Private
*

Karma: +14/-8
Offline Offline

Postova: 46


Profil Email
« Odgovor #164 na: Svibanj 23, 2012, 02:46:10 »

neću komentirat svoj acc i svoju igru, ali upravo je očito ono što sam prije rekao... nisi svjestan što govoriš, ali svaka "bubala" ima svoje veselje... svoje bodove si mogao skupit farmanjem i lovljenjem preostalih vojski u zadnjih mjesec dana... no uglavnom, raspravljati s glupanima je dosta glupo... znaš uostalom sam najbolje da vjerovatno nisi osjetio draž ove igre dok se još aktivno igrala i dok je masu ekipe mijenjalo načine života zbog imperije... na svu tvoju sreću dobio si svojih 5 min, zbog nezainteresiranosti nas ostalih, zbog gubljenja interesa za igrom, i zbog različite taktike, pa si to mogao iskoristiti da pokažeš svoju veličinu... i umjesto da budeš ponosan ratnik, ispadaš zadnji "dupak" svojim ponašanjem i hvalisanjem tu po forumu kojeg btw malo tko više i čita... možda si trebao napravit neki eksces da te snimi tv pa onda malo da svima pomoću hrt-a, rtl-a ili nova tv malo cijeloj naciji objasniš koja si ti junačina :-) uff.. jadan.. ni sam ne znam zašto te ne ignoriram
Evidentirano
 Str: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 32   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!