Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 07:15:42 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: kokocar  (Posjeta: 1462 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
sableta
Captain
****

Karma: +49/-52
Offline Offline

Postova: 333



Profil Email
« na: Travanj 18, 2012, 12:49:12 »

ovo sto je kokocar napisao je donekle prihvatljivo ali odavno je poznato da taj savez ima spijune po cijeloj eri i kako sa svojim acc tako i moljakaju druge igrace da budu spijuni za njih a zauzvrat ih nece napadat:)
ali nevjerojatno je da se dopusta ovakvo nesto ,,,nema smisla igrat kad su u njihovom savezu skoro pa sve zaposlenici imperie i svi dobivaju djabe dijamante a mi ostali moramo kupovat,,nema smisla igrat ,,,jednostavno nema,,,i da kokocar ako ce ivama dat 10k dijamanata ocemo onda svi, zar ne? zasto bi samo vama dali,ima nas i ostalih vamo koji patimo radi ovakvih  Lips Sealed,,,jednostavno je nemoguce ovo sto rade oni ,,tako je bilo i prosloj eri,,,covjek uzdrzava medju ostalom vojskom 5 m katafra,,,sto je po danu 800 m zlata,,,pa hajde mi reci odakle,,,ako netko moze neka mi objasni kako je moguce uzdrzavat toliku vojsku?i kokocar nemoj mislit da se ne slazem sa tobom,,,u potpunosti se slazem,,,,treba ih udaljit ili treba prekinut igrat ovu eru pa nek samo igraju,,,,
Evidentirano
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #1 na: Travanj 18, 2012, 01:08:52 »

hvala na iskrenosti prvenstveno...smatram da je igrac sada kaznjen ali oni i dalje podrzavaju i ne kaznjavaju igrace saveza od kuda je dosao.....ovo vise nema veze sa igrom jel ovo je sicsta prevara...tiger brani svoje ljude ja branim svoje i ne zanima me ljudi u uredima ..zna tiger dobro koliko se pisalo o ovim temam i nika nije nista poduzeto jel postoji interes to je sada jasno......prvo nema veza ako je spijun i usao u nas savez ali mi smo ga izbacili i on je ponovno usao da ga nitko nije zvao....sada ako tiger misli da nisam upravu neka slobodno kaze...ali vrijeme mu je da se oduzi i nama igracima koji znamo i da se sankcionira savez koji sam mu napomenuo...ovo vise nema veze sa igrom......jel ovo je sada cista prevara ..sakcioniraju igraca spijuna a nigdje niko nije napisao zasto su ga kaznili samo da je varao...haloooo pa on je mom savezu napravio pokolj a zna se dobro tko je upravljao tim profilom ..znam i ja to je sigurno sada i zelim jos jednom da se sakcionira cijeli savez zbog ucinjene greske i kaznjavanje igraca kojeg ja nisam trazio da se kazni ali vi ste kaznili ga da smirite strasti.....ako ste njega sakcionirali dobro znate onda sve i vasa odgovor ne pije vodu....ovo pisem iz interesa prema svima ne stitim samo svoj savez nego sve.....i jos jednom hvala Hrvatskoj legiji na iskrenom odgovoru i komentaru!
Evidentirano
sableta
Captain
****

Karma: +49/-52
Offline Offline

Postova: 333



Profil Email
« Odgovor #2 na: Travanj 18, 2012, 01:23:10 »

štitimo sve igrace u onoj eri ,,ne samo nas balkance nego i ostale:)
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #3 na: Travanj 18, 2012, 01:59:41 »

U tom savezu ne igra nitko od zaposlenika, jer admini ne igraju sa normalnim igračima, osim u svrhu testiranja i onda sigurno ne u savezima s drugim igračima.  Tako da očito moram opet ponoviti( a i upozoriti neke) da prekinu s tim lažnim optužbama.
Kakve veze ima ako netko vara s uredom? Pa na dan kaznimo hrpu igrača i zašto smo mi krivi ako netko vara. Naš posao je da samo kaznimo one koje varaju.
Oprosti, ali priča da je netko ušao u savez bez pozivnice...  netko mu je poslao pozivnicu sigurno.
Da smo našli koji igrač je odgovoran za tog igrača koji je kažnjen i njega bi kaznili, ali nismo. A ako nema dokaza u našem alatu, nema kazne.
Evidentirano

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!