Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 08:53:09 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: velika prevara i varanje _DARKNESS_ ili HUNTERSA u svijetu blitz 15  (Posjeta: 4567 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« na: Travanj 17, 2012, 07:27:11 »

trazimo da se iskljuci savez _DARKNESS_ zbog toga sta neki igraci posjeduju 2 do tri profila u tom svijetu!
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #1 na: Travanj 17, 2012, 09:57:26 »

pa to nije varanje to se odavno zna , onda bi i svi čuvari računa trebali dobiti ban !
Evidentirano

kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #2 na: Travanj 18, 2012, 07:13:41 »

kakav odgovor po cemu ti to zakljucujes? --sta branis bugare? ,,kakvi cuvari o cemu ti?..pa cuvar ne moze slati niti se kandidirati za vodu u savezu nakon sta ga se izbaci..a on kao spijun ponovno se vrati...zelim da ovo sada svi znaju...i nemoze neko iskoristiti pozivnicu 2 puta i vracat se tako ponovno..trazim sada da se savezu balkanci daruje svakom igracu 10000 dijamanata i premim od 10 godina zbog prvenstvenog krsenja igre kojega vi podrzavte..znaci i vi krsite pa po tome vama bi trebalo zabraniti da uopce govorite o pravima i znate sve to koliko ljudsko smece moze biti jedan narod...ako ste stvarno toliko pametni i govorite o pravdi onda nista drugo nego reci gospodo bravo...neka bugari pobijede i sta pisete jel oni su najci igraci...ovo je nacionalna diskriminacija ..ovo sada nema vise veze sa igrom ..... ..gdje ste dali do znanja da bugari pobjeduju i znate da varaju jel takav odgovor nikako se drugcije ne moze prokomentirati....ako je vama isto cuvar racuna i drugi profil u istom svijetu onda vi stvarno imate problem sa shvacanjem ove igre....recite otvoreno bugari su prvi i to je to ..a ostali kako stignu do jedne pozicije...sada cu vam jos ovo reci  vi ste za meni ovim odgovorom dokazali da postoje krsenja i pravila igre u imperiji..jel vama je isto cuvara racuna i drugi profil igraca koji igra u pojedinom savezu--..........svaka vam cast imate stvarno dostojanstvo i ljudski obraz odgovoriti meni onako----imate stvarno govoriti i ljudima odgovarati na forumu i govoriti o pravilima igre kada ih vi krsite prvi i ne stitite igrace drugih narodnosti nego ih jos pravite glupim jel im dajete onakve odgovore.......znaci vi ste meni ovim odgovorom jasno dali do znanj koliko imate misljenje o drugim igracima koji nicu po nacionalnosti bugari.............kada se otkrije prvara uvijek odgovarate ovako kako odgovarate jel neznate kako reci nekome da oni krse pravila......
Evidentirano
cuco_
Lieutenant
***

Karma: +4/-25
Offline Offline

Postova: 173


Profil Email
« Odgovor #3 na: Travanj 18, 2012, 07:27:46 »

POgledajte samo ovo i ako ovo nije varanje http://prntscr.com/88rkj   
Ovo vise nema smisla,ima igraca koji koriste dijamante i sada da s Lips Sealed ete ljude koji trose pare koja debilnost Smiley
Svasta sam vidio u ovoj imperiji onlineali ovako jos nesto nisam vidi da jedan savez padne ovako nismo da ubace spijuna kod nas i da nam objave rat samo da bi unistili par igraca koji su im prijetnja i da prodju nekaznjeno...Ja i Kokocar smo u tom savezu balkanci i slazem se sa njim hocu ostetu,primer od ovog imate zaradu e pa dragi moji tako isto onda pravnim putem vas neko moze i tuziti,neko potrosi 200 eura za jednu eru a vi ga tako s Lips Sealed ete...
Evidentirano
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #4 na: Travanj 18, 2012, 09:51:26 »

sada ako ste mu stavili kuglu..trazimo da  nam vratite stetu koju ste nam vi preuzroci  jel sada ste sa tim priznali da ste napravili pogresku...ja zelim da se darkensi izbace iz svijeta 15 i da sesvakom igracu da 10000 dijamanata i 10 godina premium jel time ce te ispraviti pogresku koju ste nama kao igracim vi i vasi prijatelji prouzrocili.....
Evidentirano
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #5 na: Travanj 18, 2012, 09:59:09 »

neka mi sa admin javi pod hitno...jel ovo je cista prevara ....pocistite svoje redove  ...pogotov kod ljudi koje rade kao administrator......znaci moj zahtjev je da se iigracima -Darkness_ zabrani igranje u svijet 15.....da se savezu balkanici da i to svakom igracu 10000 dijamanat i premium clanstvo od 10 g.sada ako ste uvijdjeli gresku tko ce nama vratiti pocinjeno i trazimo hitan odgovor..hvala i na ovome jel vidim da ima i malo ljudskosti i u vama ali pocinjenu stetu nama niko nece vratiti.......
Evidentirano
klocna
Sergeant
**

Karma: +2/-13
Offline Offline

Postova: 67



Profil
« Odgovor #6 na: Travanj 18, 2012, 11:04:06 »

bravo decki tako je ovo vise nema smisla, sramota za igru u kojoj ljudi trose novce, to bi se i dalo pravno rijesit ali nema ljudi koji bi u to ulazili, cista pljacka ljudi iz cijelog svijeta, fuj sramota, pozivam sve igrace imperije koji se ne slazu s tim nacinom igre i vodenja igre da na svim drustvenim mrezama pokazu svim ljudima kakva je ovo prijevara nekih tamo bugarskih moderatora igre...da se pomogne svim ljudima da ne ulaze u ovu prijevaru jer ste prisiljeni trositi novce i nema smisla igrat kada nema cilja....evo ja prvi krecem.... Angry
Evidentirano
cuco_
Lieutenant
***

Karma: +4/-25
Offline Offline

Postova: 173


Profil Email
« Odgovor #7 na: Travanj 18, 2012, 11:16:06 »

Ma ljudi koriste citeve,samo cu vam reci da znam igraca koji za 5 minuta moze naci svaciju koloniju ma to je bruka...Kokocar ti si u pravu da nam trebaju dati neku ostetu ali 10 k dijamanata je malo previse,oni zaradjuju kapital na ovoj igrici a ako varaju svjet e onda ih mozes pravno tuziti Smiley
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #8 na: Travanj 18, 2012, 12:01:05 »

Kao prvo - ako imaš želju za nekom provjerom, to se ne traži javno na forumu, već pošalješ privatnu poruku.
Kao drugo - oprosti, ali nismo mi primili tog igrača u savez - primio ga je tvoj vođa ili prvi časnik ili diplomat. Onda su oni otišli na odmor, pa ga niti nitko nije mogao izbaciti iz saveza kad je završilo glasanje. Svatko bira igrače koje prima, na to mi ne možemo utjecati.
Da, igrač je kažnjen, ali što smo mi time priznali?? Da je igrač varao - ok. Ali kakve to veze ima s nama? Varao je, kažnjen je i to je za nas završena priča.
Priče oko tih famoznih admina si zadržite za sebe jednom za svagda. Admini su isključivo ljudi u uredu, nitko od njih ne igra igra, jer ako nam se toliko igra možemo igrati u svojem svijetu. Tako da shvatite da nitko od admina ne igra u R15 a niti aktivno u bilo kojem svijetu, osim ako imamo račune za neko testiranje.
Mogu saslušati konstruktivne kritike, prijedloge, napraviti provjere... ali neću slušati lažne optužbe i uvrede na svoj račun i račun kolega koji rade svoj posao onako kako treba.
Tema zaključana.
Evidentirano

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!