Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 01:46:13 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: HITNO!  (Posjeta: 1253 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« na: Travanj 17, 2012, 05:35:13 »

Molim da se pogleda profil od Bostan_men i da se _DARKNESS_ izbaci iz ere svijeta 15 ...ovo je moja molba i da dobro sagledate ovu situaciju..želim odgovor hitan.......vi znate o cemu je rijec..nemoze jedan igra drzati dva profila u jednoj eri...ovo je vama opomena i molimo da se sakcionira cijeli savez..ako su u proslo eri dosli do prevare u ovoj nece mislim na hunterse koji je preuzeo novi nick saveza i sada se zovu _DARKNESS_ ....
Evidentirano
sableta
Captain
****

Karma: +49/-52
Offline Offline

Postova: 333



Profil Email
« Odgovor #1 na: Travanj 18, 2012, 12:39:34 »

i ja isto kazem da se to treba napraviti,,,,jednostavno je nemoguce da se ovako radi i da se igra ,,,ne pod ovim uvjetima kad se vec na pocetku zna ko je pobjednik ere
Evidentirano
BlackJaguar
Private
*

Karma: +14/-12
Offline Offline

Postova: 29



Profil
« Odgovor #2 na: Travanj 18, 2012, 12:45:03 »

Ljudi, ništa ali ništa se ne može promijeniti... znam neke admine i stvarno rade dobar job... uvijek će postojati igrači koji krše pravila i to je neupitno... jedino što možemo napraviti je to da se skupimo, najbolji igrači ovih prostora i održimo lekciju bugarima u idućem internacionalnom realmu... to je po meni jedino rješenje... nema druge
Evidentirano

I'm a straight razor, if you get too close to me...
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #3 na: Travanj 18, 2012, 01:32:04 »

hvala svima na podrsci i stavrno ovo tema je samo pokazatelj necega o cemu se dugo prica......ovo je sada prelilo casu ja sam spreman se boriti svim sredstvima da ispravim pogreske svima igracima......jel ovaj svijet ..a i ne samo taj je pokazatelj da nesto nije uredu........pokazalo se nama kao savezu ali i drugim igracima da ovo postaje lose za vas, izgubit ce te igrace a ostat ce te sami..i nije ono gospodine tiger da ja izmisljam i lazem ima jos igraca koji pricaju o tome..a vi niste ne poduzuimate nego i dalje dopustate igru varanja........koliko ste mene ponizili zakljucajuci temu toliko ste i pokali svima da sam upravu bio..........ja iskreno necu stati objavljivati istine i traziti cinjenice dok se got ne isprave sve pogreske igraca koji igraju sa srcem i ne varaju...ovo sta vi objavljujete u svojim temama je samo pod navodnicima kako bi trebalo biti ,ali prava istina vec dugo postoji i vi znate za to!hvala vam gospodine tiger sto ste zakljucali temu istine a ne varanja i lazi kako ste mi napisali.....trazite da vam se javim private..cega se bojite da ne iznosim istinu...pa gospodine tiger svi su korumpirani u ovom svijetu to se zna ali priznati pogreske vase bilo bi uredu...sutjeti i ne odgovarati i dati jadan komentar vaseg kolega ..a vi tek ujutro u 7 sati blokirate korisnika nakon mog cekanja odgovora i dobijem onakav odgovor......zelimo da se primite i vi posla i da zastitite igrace ..ne zivmo mi od vas nego vi od nas i to shvatite  vec jednom.....
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #4 na: Travanj 18, 2012, 03:02:19 »

kokocar šta da ti kažem...sličan slučaj i u r5...nemoš vjerovat...a tiger šuti...evo opet lik koji vara je napao sam dvorac i uništio vojsku...pa su mu stavili kuglu paposlije toga zaštitu početnika pa ga odbannali.....na nabijem ih sve....sve
« Zadnja izmjena: Travanj 19, 2012, 07:20:44 od dacmih » Evidentirano

Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #5 na: Travanj 18, 2012, 03:23:19 »

Igrač je blokiran u 7 jer si prijavio navečer u 9 i ja sam tu u to vrijeme, ali admina u uredu nema, barem ne onih za provjere. I čim je prvi došao ujutro u ured kojeg imam u skype, rekao sam mu problem i on je provjerio, kaznio taj račun i rekao da nema koji drugi račun za kazniti jer nema konekcije s drugim računima. Ja nemam pristup alatu da bi mogao kazniti bilo koga i zato si morao čekati do jutra.
Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #6 na: Travanj 19, 2012, 05:04:04 »

ma daj ti nama tigeru objasni kako kaznjava urede figlia angelss i ostale bugare banira ih i onda skine daj objasni nam pa to ti je posa ili si ti svemoguc ko bugari pa odgovaras kad te volja
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #7 na: Travanj 19, 2012, 05:22:03 »

ma daj ti nama tigeru objasni kako kaznjava urede figlia angelss i ostale bugare banira ih i onda skine daj objasni nam pa to ti je posa ili si ti svemoguc ko bugari pa odgovaras kad te volja
Računi su bili blokirani zbog nekih testiranja na računu i da igrači ne bi upadali na račun i zeznuli testiranje, a da ih nitko ne bi mogao napasti, račun se blokira. I kad se završi, račun se odblokira. Toje razlog za koji ja znam i zbog čega su programeri blokirali neke od najjačih računa, uključujući te.
Evidentirano

kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #8 na: Travanj 19, 2012, 06:18:50 »

hahahaha tiger svaka cast na odgovoru ovom zadnjem    Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #9 na: Travanj 19, 2012, 06:42:35 »

hahahha kokocar jel i tebi to smiješno.....hahaha čuješ odgovor hehehehehehehhehe
« Zadnja izmjena: Travanj 19, 2012, 07:20:32 od dacmih » Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #10 na: Travanj 19, 2012, 06:57:43 »

tko zna možda su testirali kako napravit sve utvrde 9 , 5M kataprahta , koliko love je potrebno da se sve to održava i koliko će ići kamate na tu lovu , kako srušiti protivnički dvorac , uništiti najjaču prjetnju iz protivničkog saveza , koliko se max. resursa može donirati u savez , koja se najveća svota resursa / vojske može podići iz hrama , kako se podiže ratni prihod  i takve stvari kužiš
Evidentirano

uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #11 na: Travanj 19, 2012, 07:02:14 »

hahahha kockar jel i tebi to smiješno.....hahaha čuješ odgovor hehehehehehehhehe


...


 Grin Grin Grin
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #12 na: Travanj 19, 2012, 07:19:43 »

upss sry... Cheesy
ah morala je ona skuzat  Wink
Evidentirano

uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #13 na: Travanj 19, 2012, 07:23:28 »

 Kiss
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #14 na: Travanj 19, 2012, 07:24:40 »

 *heart* Lips Sealed
Evidentirano

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!