Imperia Online Croatia
Travanj 17, 2024, 12:13:46 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Administracija na nivou  (Posjeta: 1069 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
manijac
Lieutenant
***

Karma: +6/-51
Offline Offline

Postova: 140



Profil Email
« na: Travanj 15, 2012, 10:45:58 »

ja prije 3 sedmice posaljem jednom igracu da ce na Lips Sealed ati ako mi napadne jarana i budem usutkan. Prije nekoliko dana, ratujemo protiv srpskog saveza i meni covjek u poruci salje "noz, zica, srebrenica " , psuje mater i tako dalje.... Sve ja to lijepo prijavim, ali ipak on nije usutkan. Administracija ni za qrca nije.
Evidentirano

Hrabrost ima samo onaj, koji zna da se vi bojite. !
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Travanj 15, 2012, 10:53:22 »

Da li ti je možda palo na pamet da je vikend i Uskrs u Bugarskoj??
Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #2 na: Travanj 15, 2012, 11:07:02 »

kako je mene usutkalo prije 10min kad im je uskrs,ili to ustukava samo koga njima odgovara
Evidentirano
manijac
Lieutenant
***

Karma: +6/-51
Offline Offline

Postova: 140



Profil Email
« Odgovor #3 na: Travanj 15, 2012, 02:09:26 »

usutkavaju kako njima odgovara.
Evidentirano

Hrabrost ima samo onaj, koji zna da se vi bojite. !
manijac
Lieutenant
***

Karma: +6/-51
Offline Offline

Postova: 140



Profil Email
« Odgovor #4 na: Travanj 15, 2012, 02:10:20 »

kako je mene usutkalo prije 10min kad im je uskrs,ili to ustukava samo koga njima odgovara

bas me zanima sta ce gospodin Tiger reci na ovo..
Evidentirano

Hrabrost ima samo onaj, koji zna da se vi bojite. !
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #5 na: Travanj 15, 2012, 02:33:57 »

kako je mene usutkalo prije 10min kad im je uskrs,ili to ustukava samo koga njima odgovara

ja vjerujem da je zbog tebe dežurni morao to odradit, pošto dobro poznam tvoj karakter i jezik i dar govora.... Wink Grin Grin
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
igorzg
Gost
« Odgovor #6 na: Travanj 15, 2012, 03:08:43 »

usutkavaju kako njima odgovara.
treba proci par dana da ga usutkaju puno je svijetova igraca i nepristojnih poruka hehee dok oni to proknjize  Cheesy
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #7 na: Travanj 15, 2012, 03:19:48 »

 Grin Grin Grin Grin Grin ko ce vojsku usutkat zato
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #8 na: Travanj 15, 2012, 03:44:54 »

 Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #9 na: Travanj 15, 2012, 06:38:08 »

kako je mene usutkalo prije 10min kad im je uskrs,ili to ustukava samo koga njima odgovara
Pa kad ste već podsjetili, ja sam tu, pa sam otišao u alat malo pročačkati poruke koje razumijem. Grin
Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #10 na: Travanj 16, 2012, 03:26:43 »

žalosno tigeru...umjestoo da nas braniš od svekolike bugarštine i po bugariljavanja ti njima podilaziš i na njihove praznike...no no tigeru..nisamo se tako dogovorili Grin Grin Grin: D ispada da si neki euro(bugaro) optimist? znaš šta normalni hrvati misle i vide u europi?? jel znaš?? isto što i doživljavaju u ovoj igri:D smiješno ali istinito....bez obzira koliko dali,uvjek moraju lagano poduvat...
nego znam da si malo i ponosan! jer ipak je tvoj gazda na conto ove igre postao ministar gospodarstava republike bugarije i znam da si i ti malo zaslužan za to.... ti to dobro znaš a i trebao bi biti ponosan na  to...od osvajanja invazije nomada( jel znate da je tiger imao dupli acc na tom turiniru? i da je osvojio  1 i 2 mjesto? Grin pokupio pare bugarima,svojim poslodavcima...heheh i nakon toga mu zabranili da igra Wink) nego malo šale nije na odmet....uglavnom igrajte protiv bugara,uvjek,nemojte sa njima...ispada da su vas asimilirali...a mi nismo takvi...pružite otpor... Grin..sryte malo sam si popio... Grin
Evidentirano

mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #11 na: Travanj 16, 2012, 04:10:30 »

 Lips Sealed ..da si muslos...mozda bi te i vrijedalo...ako nisi...sta se pjenis..?
Evidentirano
manijac
Lieutenant
***

Karma: +6/-51
Offline Offline

Postova: 140



Profil Email
« Odgovor #12 na: Travanj 16, 2012, 07:12:23 »

meni skoro cijela familija poginula u ratu, a on meni salje poruke tipa noz,zica,Srebrenica. ocigledno, Tigeru je svejedno jer on ipak ne zna kako je kad ti kolju najmilije. I sta ja sad da uradim, dođe mi da našem adresu tog lika i da mu zapalim kucu, a ne samo da ga prijavim da ga (ne)usutkaju!
Evidentirano

Hrabrost ima samo onaj, koji zna da se vi bojite. !
BlackJaguar
Private
*

Karma: +14/-12
Offline Offline

Postova: 29



Profil
« Odgovor #13 na: Travanj 17, 2012, 12:12:02 »

meni skoro cijela familija poginula u ratu, a on meni salje poruke tipa noz,zica,Srebrenica. ocigledno, Tigeru je svejedno jer on ipak ne zna kako je kad ti kolju najmilije. I sta ja sad da ura
meni skoro cijela familija poginula u ratu, a on meni salje poruke tipa noz,zica,Srebrenica. ocigledno, Tigeru je svejedno jer on ipak ne zna kako je kad ti kolju najmilije. I sta ja sad da uradim, dođe mi da našem adresu tog lika i da mu zapalim kucu, a ne samo da ga prijavim da ga (ne)usutkaju!
dim, dođe mi da našem adresu tog lika i da mu zapalim kucu, a ne samo da ga prijavim da ga (ne)usutkaju!

Trebalo bi banirati igrače koje vrijeđaju po toj osnovi. U pravu si. Takav način komunikacije nije primjeren... ovo je ipak igra i nema mjesta takvoj komunikaciji
Evidentirano

I'm a straight razor, if you get too close to me...
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #14 na: Travanj 19, 2012, 07:45:49 »

Iskreno koliko vidim u ovoj igri je dozvoljeno sve  i stite se samo jedni........Bezobzira koje si narodnosti i koje vjere nitko se nemoze tako ponasati..trazio sam od administratora da se takvim igracima zabrani igranje a ne usutkavanje jel poticu na mrznju ostalih......Gospodine tiger vam je u interesu da se ljudima šalju takve uvredljive poruke jel da nije  stali bi na stranu igraca...znam iz svojih primjera da me usutkavate kada ja nesto napravim ali kada neko drugi napravi to nista...sada ovako ako vama nije u interesu zastitit igraca koji prozivljava teske traume rat ili gubitak najmilijih onda vi u sebi nosite sva obiljezlja agresije....ja ovo smatram igrom a ne vrijedanjem svih ostalih narodo ..ovo sta radite i da se ceka odgovor  10 pa cak i 24 sata da se nesto poduzme pa to je strasno.....jel ste vi ovdje da stitite ili dopustate vrijedanje drugih naroda ili ste da to suzbijete takve stvari.....Ako nemozete rijesiti neke stvari onda za mene nemozete raditi ovaj posao jel jos vise radite  i poticete mrznju izmedu naroda .Gospodine Tiger zelim da se igracima omoguci da igraju ovu igru kao igru..a ne da poticu mrznju zato sta nemozete vi rijesite njihove probleme....Hvala unaprijed svim igracima koji pisu po forum jel objavam svih stvari  mozemo rijesiti probleme ljudi koji prozivljavaju traume ratova.....ako se administratori nece zauzeti za igrace postoje pravne institucije koje ce to rijesavati.....ova igra je sve vise postala mržnja izmedu naroda radi toga sta neki ne odraduju posao kako treba......
Evidentirano
 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!