Imperia Online Croatia
Lipanj 15, 2024, 10:27:20 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Van svake pameti  (Posjeta: 12951 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #30 na: Travanj 14, 2012, 10:20:26 »

...ali ako bude opet SP igraš blitz !? Wink


To je u zvijezdama Wink Možda ko treća rezerva Grin Šalu na stranu puno je dobrih hrvatskih igrača, mene ne treba, a uz to meni za takmičenje s Bugarima fali dobra poduka iz "kako dobro i kvalitetno varati a da te ne ulove" jer bez toga je teško u internacionalnom svijetu gdje i Bugari igraju Grin
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #31 na: Travanj 15, 2012, 10:25:57 »

 Grin Grin Grin
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #32 na: Travanj 15, 2012, 11:18:49 »

nebitno , možemo biti svjetski do prvaci tj. broj 2 iza bugara a ne 4. ko i prošli put
Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #33 na: Travanj 15, 2012, 11:35:56 »

To je u zvijezdama Wink Možda ko treća rezerva Grin Šalu na stranu puno je dobrih hrvatskih igrača, mene ne treba, a uz to meni za takmičenje s Bugarima fali dobra poduka iz "kako dobro i kvalitetno varati a da te ne ulove" jer bez toga je teško u internacionalnom svijetu gdje i Bugari igraju Grin
Grin da baš tako....evo primjer je ovaj figil što sam napada dvorce...prije otprilke  2 tjedna taj lik je mene napao 2 puta i srušio koloniju..napao me sa 1,45m catra i 1 i 2 napad....taj dan sam digao i ratni plijen od preko 500m drva i 100m željeza i da sam mogao to sve mobilizarat odmah dobio bih ga,bio bi jako krvav fajt...i uglavnom ja sam počeo slagat vojsku da ga mogu dočekat u slijedeće dane,ali već 5 dan otkako je mene napao on je narastao za 5m bodova..znači sa 13m na skoro 19m....eh sad će netko reći da je to moguće ali nisam baš siguran...on je morao svaki dan dobit ratni plijen od 500m drva i željeza + 2x njegova dnevna proizvodnja +10 sati da bi mogao toliko skakat sa bodovima...ja bi samo volio znati kako je on to uspio,ništa više...
Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #34 na: Travanj 15, 2012, 01:01:48 »

iskoristio je jedan bug, ali to nije njegova krivnja već greška igre tako da neće biti sankcija , bug je otklonjen .
Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #35 na: Travanj 15, 2012, 01:58:16 »

 Grin Grin Grin e igore....hehehe....bem mu sunac i bugu kako ga ja nemogu nikad iskoristit!?Huh?'  igrao sam i prvi v5 svijet 82 i tamo je bilo stvarno more bugova i isto tako dok je došla informacija do nas običnih smrtnika o pojedinom bugu,isti bi bio otklonjen u roku odmah!!
najjače mi je bilo kad su rumunji srokali jednog bugara...ma ubili ga ko pasa...uzeli mu mi preko 2,2m bodova u vojsci....napadu su bili po noći...ali baja bugarski već sutra ujutro ne da je vratio te bodove nego se još digao za 800k bodova...hehehe..prijavili ga i kao ovamo-tamo neki bug..ovo ono....to navlačenje je trajalo nekih 3-4 dana i onda ga bannaju i super...ali mu skinuli bann nakon 24 sata...e tad su i rumunji odustali a bili  2 najjači savez...hehehhe
Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #36 na: Travanj 15, 2012, 03:29:29 »

najbolje je ko neki nasi sta rade u r82 i svi srbi u blitz5 pric kod bugara i svi igrat s bugarima heheheh,pa hitler je bio jaci od ove bugarske gube i nije uspio osvojit svijet pa valjda nece ni bugari zavladat svagdi.da su slozni nasi savezi i srpski ili rumunjski nebi se ovo desavalo.imamo mi u hrvatskoj odlicnih igraca ali ti igraci internacionalne svijetove igraju s bugarima i prica sam s nekim nasima,oni kazu da su hrvati(zamisli i oni su hrvati)guba i da su ih izdavali u cro2 svijetu za off i da vise nikad nece igrat sa hrvatima  Grin Grin Grin.a sad igor zove dunkana za svjetsko,iskreno to bi bilo odlicno za reprezentaciju ali zamisli kad se skupe dunkan i njegovi husari sa koh u reprezentaciju  Grin Grin Grin ima da sami sebe zgazimo na svjetskom  Grin Grin Grin jer ti ljudi se toliko mrze da je to gadljivo.u to vrijeme dok se oni budu bavili smicalicama i svadama u reprezentaciji bugari,brazilci i ostali ce gazit okolo.tako da svjetsko za nas nista dobro ne donosi samo nove svade  Huh? *freak*
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #37 na: Travanj 15, 2012, 03:30:26 »

 *freak* *freak* *freak* dokle sam ja otisa,odo malo na odmor
Evidentirano
AlucardJunior
Lieutenant
***

Karma: +3/-71
Offline Offline

Postova: 174



Profil Email
« Odgovor #38 na: Travanj 15, 2012, 07:52:25 »

Hehe , malo izvan teme ... I sam sam primjetio da cro2 vise manje propada hahahaaha . Ljudima vise jednostavno igra izgubila smisao posto su uvijek jedni te isti na vrhu . No sto se bugara tice , tu postoji ljek ... Da se kupi nekih 15 igraca koji su vjecno bili protivnici i udruze u jedan savez (iako je to vjerojatno nemoguce ), ali vrijedi probat hehe .Mislim da bi bilo zanimljivo pratit sta ce se dogoditi . No ako taj savez od te nekolicine uspije ostat stabilan . Mislim da bi bugari pukli po šavovima hahaahahaha onda bi tek vidili koliko bugova iskoristavaju hihi
Evidentirano
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #39 na: Travanj 15, 2012, 08:35:50 »

No sto se bugara tice , tu postoji ljek ... Da se kupi nekih 15 igraca koji su vjecno bili protivnici i udruze u jedan savez (iako je to vjerojatno nemoguce ), ali vrijedi probat hehe .
A ne znam teško... u internacionalnim realmovima u principu nikad ne diram naše igrače, ima dovoljno meta i bez njih, osim ako ne napadnu prvi ili ne vrijeđaju. I tak ja u blicu počnem novu eru ne diram nikog od naših (hrvati/srbi/bosanci) a evo ti oko ponoći ili malo iza vidim napad, bitka na polju, napadač: mala_tina Wink Maknem vojsku jer nisam sastav vidio, nakon napada vidim malo je jači od mene... nastavak je da do jutra bez vojske ostao, u blicu u ranoj fazi nema offa nitko. Okupila se zatim dobra ekipa u savez DOOM, Goronja, Njuber, Royal i još par njih... gledamo kome rat objavit kad ono evo neki papci objavili nama, ja bez jače vojske čisto farmanje zbog nedostatka vremena... da prijeđem na stvar jedan od "naših" koji je stalno samo cendrao da nek ga branimo od drugih (i dečki mu pomagali slali kontra porobe i slično) prijeđe u protivniički savez usred rata nakon što se prije toga kvalitetno zabio u jednog od njih a iz aviona se vidjelo da nema ni trunkicu šanse... znači i takvih ima kod "naših". Naravno, mada sam ja samo promatrač bio i mislim svega 2 kontraporoba odradio, ekipa kao naša ne gubi ratove Grin Malo ih je skresao Royal, a Goronja ih razbio ko stare kante i njih i ovog našeh izdajnika kod njih Grin Grin Grin Baš ih je oderao, na kraju je reza bila hrpu u našu korist. BRAVO GORONJA !!! [:-} I na kraju sam još htio vidjet jel može cro2 ekipa iz tog realma surađivat bez obzira gdje su u cro2 (meni je možda lakše bilo jer je Dunkan1973 bio na odmoru u cro2) al se bar dok nisam na odmor i u blicu otišao nismo ni spojit uspjeli pa da probamo *tired* Sad Huh?
Evidentirano
uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #40 na: Travanj 15, 2012, 08:59:02 »

 Smiley to mi je drago ćut
Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #41 na: Travanj 16, 2012, 01:35:10 »

A ne znam teško... u internacionalnim realmovima u principu nikad ne diram naše igrače, ima dovoljno meta i bez njih, osim ako ne napadnu prvi ili ne vrijeđaju. I tak ja u blicu počnem novu eru ne diram nikog od naših (hrvati/srbi/bosanci) a evo ti oko ponoći ili malo iza vidim napad, bitka na polju, napadač: mala_tina Wink Maknem vojsku jer nisam sastav vidio, nakon napada vidim malo je jači od mene... nastavak je da do jutra bez vojske ostao, u blicu u ranoj fazi nema offa nitko. Okupila se zatim dobra ekipa u savez DOOM, Goronja, Njuber, Royal i još par njih... gledamo kome rat objavit kad ono evo neki papci objavili nama, ja bez jače vojske čisto farmanje zbog nedostatka vremena... da prijeđem na stvar jedan od "naših" koji je stalno samo cendrao da nek ga branimo od drugih (i dečki mu pomagali slali kontra porobe i slično) prijeđe u protivniički savez usred rata nakon što se prije toga kvalitetno zabio u jednog od njih a iz aviona se vidjelo da nema ni trunkicu šanse... znači i takvih ima kod "naših". Naravno, mada sam ja samo promatrač bio i mislim svega 2 kontraporoba odradio, ekipa kao naša ne gubi ratove Grin Malo ih je skresao Royal, a Goronja ih razbio ko stare kante i njih i ovog našeh izdajnika kod njih Grin Grin Grin Baš ih je oderao, na kraju je reza bila hrpu u našu korist. BRAVO GORONJA !!! [:-} I na kraju sam još htio vidjet jel može cro2 ekipa iz tog realma surađivat bez obzira gdje su u cro2 (meni je možda lakše bilo jer je Dunkan1973 bio na odmoru u cro2) al se bar dok nisam na odmor i u blicu otišao nismo ni spojit uspjeli pa da probamo *tired* Sad Huh?

to da te malo razbudim.....da pocnes igrat Grin
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #42 na: Travanj 17, 2012, 01:50:42 »

Kao što je bilo za očekivati, Najači , kao najači igrači Darknessa su banirani , igrači za koje cijelu eru upozoravam, a odgovor , ČISTI SU, na kraju su ispali prljavi, pokvareni i varalice, da ne napominjem da ova dva igrača su u par navrata uništila našu saveznu vojsku i sada su banirana, mislim da cijeli savez zaslužuje ban,i oduzimanje svih dvoraca koja su osvojili putem tih igrača.
 SRAMOTA , UŽAS


Uploaded with ImageShack.us
Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #43 na: Travanj 17, 2012, 02:04:37 »

 Sad Milsim da ni ja a ni mnogi u savezu nisu neki papci ,kao i mnogi u realmu koji igraju da ovaj savez darkness nije toliko anomalitičan i sumnjiv, pa čak i u ime svih saveza i igrača u blitz 5 gdje se mnogi bune na taj savez ne iz razloga da su najbolji svojim trikovima,nego koje nepoštenje vlada u tom realmu jer ispada, Darkness sve vi ništa, mi smo oni koji razvaljuju vi ste svi papci, BAŠ TAKO,
Pa sam zato dao zahtjev da se cijeli savez provjeri i banira na način da im se oduzmu dvorci i bodovi stečeni na prijevari,

Ja mislim da sam bar to zaslužio tu provjeru, pošto sam jedini igrač na cijeloj imperiji koji je kupio i donirao dijamanata u savez kao nitko, pa eto iz nekoga respekta vlasnika prema meni,zaslužujem detaljnu provjeru saveza Darkness,

Dokaz:



Uploaded with ImageShack.us
Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #44 na: Travanj 17, 2012, 02:15:53 »

apsolutno se slažem sa Goronjom! evo sad imaju priliku ispravit svo nanijeto nepoštenje! sad ćemo vidjet koliko je njima stalo do igrača....APELIRAM na TIgera neka ovaj slučaj malo pogura tamo u ured...jer krasti i varati čitavu eru i onda pobijedit kao da ništa nije bilo,nije u redu i NE SMIJE SE TAKO ZAVRŠIT!
Tigeru nemoj dozvolit da čitava hr zajednica igrača konstantno ispadaju budale...
... pomozi nam kako znaš i umiješ...
« Zadnja izmjena: Travanj 17, 2012, 02:19:06 od dacmih » Evidentirano

 Str: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!