Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 02:17:58 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 5 6 [7]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Van svake pameti  (Posjeta: 12844 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
ANUBIS
Gost
« Odgovor #90 na: Lipanj 22, 2012, 08:48:55 »

Očigledno je problem, kada neko jako puno skače sa bodovima ali eto moguće  da u jednom danu skače jako puno onoliko koliko neko uzme war income svaki rat pa skaču po 600k bod svaki dan u blitzu uzimaju dijamnate i otvaraju hramove koji vrijedi 125 dijamnata i onda kada njega otvori potrosio je cca 390 dijamnata svaki dan na hram, u hramu se dobiva niti jedan dan ne manje od 300 mil drva samo u 1 ponekad nekad to dosegne i vrtoglavih 600 mil drva i jos k toe dobivaju po 400k strijela ili 240k falangi i slicno..Dnevna potrosnja igrača iznosi cca 1500 dijamanata dnevno sto znam sigurno jer cuvam acc, nema 49 dana igre u blitzu ima 44 birokracuju na max, arh na 40 i sve ostalo na max sšpijunazu,kontru itd da ne nabrajam.. Sa takvima  mozete ratovati i unistiti im vojsku ali dotuci nikada jel 1,5  mil vojske recimo izgubljene ima u 48 sati nove izradjene i istrenirane.. dok vi nemozete obnoviti i onu siću sta ste izgubili kao napadač..
« Zadnja izmjena: Lipanj 22, 2012, 09:23:21 od ANUBIS » Evidentirano
HerodMet
Lieutenant
***

Karma: +21/-74
Offline Offline

Postova: 190



Profil WWW
« Odgovor #91 na: Lipanj 23, 2012, 04:25:25 »

Je istina, sve se to može. Samo što mi imamo taj neki limit mjesečni ako se ide preko poruka al da se toliko para troši samo za igru malo previše je to. U Lips Sealed ... su sve sa tim dijamantima, kolko god ja farmam napadam i visim na toj prokletoj imperiji neki mudonja koji možda jedan napad dnevno pravi skače nenormalno sa bodovima... Pa si misliš ok nije valjda tolko udaren da mlati samo po dijamantima možda i još koji dupli sastrane a ima ih pun kufer, to sam se uvjerio u ovome taktičkome, to nije normalno što se sve radi samo da se neko nemilosrdno razvija bez imalo truda i mozganja. Prošle godine je igra još ka nečemu izgledala al ovo što sad vidim, nemam smisla. Fakat nema smisla. Nije uredu od njih da su sa ove igre napravili (ko ima pare taj kolo vodi). Šteta, a tako ja bila dobra igra (davno).
Evidentirano

http://vimeo.com/52792872
http://www.youtube.com/watch?v=kRw-W9Uky7k
If you are depressed you are living in the past. If you are anxious you are living in the future. If you are at peace you are living in the present.
 Str: 1 ... 5 6 [7]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!