Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 07:52:20 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: kolonija  (Posjeta: 614 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
radazg1
Sergeant
**

Karma: +11/-47
Offline Offline

Postova: 83


Profil
« na: Travanj 11, 2012, 08:36:59 »

dakle,napravio sam koloniju na zlatu od 10%.zanima me gdje mogu vidjeti iznos koji dobivam od te kolonije? jer meni je prirast zlata jednak kao i prije nego sam napravio koloniju pa me sad to muči
Evidentirano
igrac
Sergeant
**

Karma: +4/-32
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #1 na: Travanj 11, 2012, 10:11:16 »

inaće prihod od kolonije na zlatu možeš vidjeti po mojim spoznajama nakon 24h ... točnije nakon 05:00 po našem vremenu jer su tada serveri najmanje opterečeni ... a prihod od kolonije na zlatu koliko ja znam ide na ukupnu proizvodnju zlata u cijelom carstvu 5 ili 10% ovisno na postotku posebnog resursa na kojemu si napravio/la koloniju ....  [:-}
Evidentirano
radazg1
Sergeant
**

Karma: +11/-47
Offline Offline

Postova: 83


Profil
« Odgovor #2 na: Travanj 12, 2012, 09:12:55 »

ma napravio sam koloniju još prije tjedan dana i sve mi je isto...
Evidentirano
igrac
Sergeant
**

Karma: +4/-32
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #3 na: Travanj 12, 2012, 05:22:42 »

ma napravio sam koloniju još prije tjedan dana i sve mi je isto...

To nije moguće... moguće je jedino da nisi odmah obratio/la pozornost na proizvodnju zlata ... isto tako je moguće da ti je otišla populacija zbog niskog zadovoljstva ili si porobljavan tako da ti jedno - drugo rezultiralo istom proizvodnjom zlata; te je isto tako moguće da je podignut porez u savezu pa ti ispada ista proizvodnja kao i prije ... nemam uvid u stanje kod tebe ne acc-u pa mi je teško reći o čemu je riječ .... pribaj pvt porukom kod modeltora se obratiti da vide oni sami u čemu je problem ako ga ima; tj. da ti pokušaju objasniti zašto nema promjene u cijeloj toj prići ....
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!