Imperia Online Croatia
Travanj 23, 2024, 10:58:36 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: shoping  (Posjeta: 2086 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« na: Travanj 04, 2012, 06:37:39 »

dakle..prije par dana..kupio bon ...i poceo tipkat kod za dijamante,,,,poslo tri poruke da kupim dijamante i nista nije doslo...saljem cetvrtu poruku i pise poruka nije poslana...znaci nestalo para na mobu kod cetvrte poruke,,,,a one tri poruke otisle u vjetar..... Undecided
i oso na forum i javim se tigeru...da bi on rekao meni....da vidi 3 poruke neisplacene ...al ce vidjet u ponedjeljak kad ured pocne raditi....jer je tad bila subota......bitna stavka..on vidi 3 PORUKE NEISPLACENE...hehehe...gle cuga ...pa to su moje tri poruke...hhhhhh..........
PONEDJELJAK..dosao na imperiu ..vidim i dalje nema neisplacenih dijamanata...odem na forum...poslajem poruku tigeru...on meni kaze...sutra.....pa oke..nje problem...ako sam cekao tri dana...mogu jos jedan dan....
SUTRA DAN  ja se opet javim tigeru.....a on meni....(Operateri 88088 su rekli da te poruke nisu mogle biti naplaćene, te da razlog zna tvoj operater ali oni samo mogu pretpostaviti da ili nije bilo novaca ili je operater zblokirao poruke za taj mjesec na posebne tarife zbog prevelikog broja. Ali broj nije bio na crnoj listi.).....i sad ko tu koga sad  Lips Sealed e......ako si lijepo rekao,,,,,,,citiram (
   U ponedjeljak će admini provjeriti. Vidim 3 poruke od danas koje nisu naplaćene, ali tu mogu samo admini pomoći.)----znaci tri poruke se vidi koje su neisplacene.....pa da...to su moje tri poruke....helouuuuuuuuuuuuuuuuu...mojih  Lips Sealed enih 18 kuna......koje sam bacio u vjetar.....
Evidentirano
igebich
Lieutenant
***

Karma: +1/-53
Offline Offline

Postova: 147


KIRAINIKA s tim nickom igram :D


Profil
« Odgovor #1 na: Travanj 04, 2012, 07:51:07 »

Pouka dana ne kupuj dijamante operater 88088 če da te za**be   Grin Grin Grin
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #2 na: Travanj 04, 2012, 10:04:22 »

i ja imam isti sluča Lips Sealed ukrali su mi 2 poruke po 6 kn a ne kako bi trebalo biti ako nije naplaćeno o,30 lipa...100% ukrali! Tiger vidi da su poslane ali nisu naplaćene ali ne vidi da meni fali iznos sa računa za te poruke a ja dijamante nisam dobio... i šta sad? treba da tražim ispis od svog operatera? to sve dok riješiš  sa operaterom će proći i mjesec dana i na kraju ćeš i odustat jer moraš zivkat operatera svako malo i svaki puta se spoji sa drugim djelatnikom i moraš sve objašnjavat ispočetka...i naravno pop i pošalješ sve u mp3 i odustaneš... nije da je očito ali čini mi se da netko ide baš na to... zato tigeru vidi što je s time i nek poprave to ili vrate stari bro Lips Sealed .

bugari su počeli i lovu krasti
Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #3 na: Travanj 04, 2012, 10:27:28 »

jednom lopov,uvijek lopov tako je u bugara  Shocked
Evidentirano
vuleta
Sergeant
**

Karma: +4/-28
Offline Offline

Postova: 88


Profil
« Odgovor #4 na: Travanj 04, 2012, 10:30:56 »

ma meni se dogodilo samo jedamput kad sam posla previse poruka..nakon dvadeset i neke mi vise nije tilo pa sam sla na stari broj..a na njega se sad vise nemoze  *crazy*..a nisam odavno sla toliko poruka pa nezz jel bi opet isto bilo.. *hmm*
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #5 na: Travanj 05, 2012, 08:53:40 »

Samo da napomenem da moj odgovor nije bio 3 neisplaćene, već 3 nenaplaćene poruke. To znači da iz nekog razloga sustav nije naplatio poruku, tj. ta lova nije stigla do 88088, pa samim time niti do nas. I u tom slučaju mi ne možemo dati dijamante. Ako je poruka naplaćena, niti jedna osoba koja se je javila nije ostala bez dijamanata, uvijek ih dodamo na račun. Koji je razlog greške - tj. nenaplaćivanja? Ponekad ljudi šalju bez love na računu, ponekad je to greška kod operatora, ponekad je to crna lista(5 nenaplaćenih poruka). U slučaju crne liste, pošaljemo broj na 88088 i oni maknu s crne liste. Ali definitivno ne kradu dijamante, kao što pokušavate tu prikazati. Svaku osobu pitam da li zna ili može provjeriti koliko je naplaćeno da možemo to provjeriti, ali ako sustav pokaže da niej došlo do 88088 i do nas, onda očito lova ne ostaje nama.
Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #6 na: Travanj 05, 2012, 09:14:22 »

 Grin onda su te tina nasi lopovi opeljusili,al tebi isto kad nema dijamanata
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #7 na: Travanj 05, 2012, 10:14:43 »

tigeru ja sam ti rekao da sam poslao poruke,dobio izvještaj da su stigle lova mi s računa fali a nisam dobio dijamante od njih kao ni onu poruku od njih kad sjednu dijamanit...nisu mi napisali thank you..bla bla...ali et kako da ti meni sad vjeruješ? na osnovu čega...slao sam više poruka u 2 realma i uglavnom lova je nestala a ja nisam dijamante dobio...ali dobro...nije bad za 2 poruke...kako nas deru ovi komunistički gadovi i kako će nas još oderat ovo je sitnica! Grin

i sad recite tko je za komunjare glaso na izborima? sunce vam...žarko...cccc:D
Evidentirano

mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #8 na: Travanj 05, 2012, 01:31:45 »

gle ovako.... Lips Sealed  se meni za 18 kuna....al nije posteno....ja tri dana nisam mogao pomaket vojsku zbog  Lips Sealed nog minusa.....kupio sam bon od 25 kuna..samo radi imperije..da mogu vojsku pomaket.....i uplatio dijamante..koji nisu dosli...a znaju primiti pare..a neznaju dat dijamante,,,,nek si tih 18 kuna nabiju u  Lips Sealed no dupe....nekrivim ja tebe tigeru nista.,....nego ovaj  Lips Sealed eni sistem sa tim dijamantima...negdje je zastekalo....al nije kodmene...jer ja znam da sam uplatio 18kuna za dijamante....
Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #9 na: Travanj 05, 2012, 01:48:02 »

majko mila....opet slao poruku da kupim dijamante..i opet uzeo pare...a nije dao dijamante..hahahahahhahahahahahah....isusa im  Lips Sealed m....
Evidentirano
vuleta
Sergeant
**

Karma: +4/-28
Offline Offline

Postova: 88


Profil
« Odgovor #10 na: Travanj 05, 2012, 07:57:50 »

mislim da na ovom broju 88088 neda vise od 13 poruka...(dnevno)..ili tak nesto uglavnom nemozes koliko ti oces nego koliko oni oce..kad pređes limit oni ti skidaju normalno za poruku 0.30 i naravno ne dobijas nista dijamanata.. *crazy*
Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #11 na: Travanj 05, 2012, 09:52:46 »

znam to....al ja nesaljem 13 poruka ni mjesecno
Evidentirano
vuleta
Sergeant
**

Karma: +4/-28
Offline Offline

Postova: 88


Profil
« Odgovor #12 na: Travanj 06, 2012, 03:08:04 »

neda mi se trazit onu temu za poboljsanja i nove prijedloge pa cu zalipit ovde Grin..koji se kur.. desava sa ovim brojom 88088  Huh?..zasto ima limit na 13-oj  poruci Cry...koji se to biser sitio stavit(zar nije svrha sto vise zaradit) *crazy* i kad ce se to prominit???
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #13 na: Travanj 06, 2012, 04:35:25 »

premium - kupi dijamante :
"Usluga je dostupna za sljedece mobilne operatere - Tele2, VIP-NET d.o.o, T-MOBILE.
Napomena! Ako pokušavate nekoliko puta platiti, a nemate dovoljno sredstava na računu, broj se stavlja na crnu listu i ne možete više slati poruke za dijamante s toga broja. Za micanje s crne liste kontaktirajte support_hr@imperialsupport.org, pa će broj biti odblokiran. Također vodite računa da hrvatski operateri ograničavaju dnevna plaćanja na 80 kn po danu i na 400 kn mjesečno, pa kad pošaljete 13 poruka u jednom danu, 14 neće proći. Biti će naplaćen samo običan sms – 30-tak lipa – i nećete dobiti dijamante."

Sve piše  Huh?
Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #14 na: Travanj 06, 2012, 07:00:14 »

premium - kupi dijamante :
"Usluga je dostupna za sljedece mobilne operatere - Tele2, VIP-NET d.o.o, T-MOBILE.
Napomena! Ako pokušavate nekoliko puta platiti, a nemate dovoljno sredstava na računu, broj se stavlja na crnu listu i ne možete više slati poruke za dijamante s toga broja. Za micanje s crne liste kontaktirajte support_hr@imperialsupport.org, pa će broj biti odblokiran. Također vodite računa da hrvatski operateri ograničavaju dnevna plaćanja na 80 kn po danu i na 400 kn mjesečno, pa kad pošaljete 13 poruka u jednom danu, 14 neće proći. Biti će naplaćen samo običan sms – 30-tak lipa – i nećete dobiti dijamante."

Sve piše  Huh?

Glupost
Evidentirano

 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!