Imperia Online Croatia
Travanj 26, 2024, 03:51:24 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: bugarčići  (Posjeta: 1920 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #15 na: Travanj 03, 2012, 01:03:55 »

heheh ima još jedna strana ratova.. Grin...iako izgledaju gadno ova dva rata sa hunitima koje smo izgubili i nisu tako strašna...u oba sam dobio medalju i kao ekipa nam nisu mogli ništa,ali prije rata sam moram pozvat u savez par impera farmera zbog ekonomskih bodova i to samo da bi mogli objavit rat... Lips Sealed a i baš su njih ulovili Sad ali nema veze... kao što vidite mi objavili hunitima a edinaka(bugari isto Tongue) objavili nama..htjeli nas presingom stjerat u kut..ali kao što vidite edinaka je pošteno naheb..nagrabusila...et njih 60 bugara na nas 5 hrvata i 1 stranca...ma jaki su bugari...prejaki  Grin Grin Cheesy
Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #16 na: Travanj 03, 2012, 04:25:49 »

 Grin Grin Grin ko pile kad kaki Grin Grin Grin kukavelj bugarska
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #17 na: Travanj 03, 2012, 06:42:25 »

ma nisi dac ni blizu istini,igor ima bugarsku šiljilicu za prijateljicu,čini se po svemu da mu dobro šilji Shocked
to cemo znati sad na ljeto kako silji mala  Grin Grin,tebi cu jasmin naravno sve ispricati dali zadovoljava ili ne hrvatske standarde  Grin Grin
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #18 na: Travanj 03, 2012, 08:58:02 »

ma ništa od toga igorče bugarovski...mala ti "šilji" to je istina...ali u mozak... Cheesy ili kako bi u narodu rekli p kao papuk ....rca te u zdrav mozak Smiley  reci joj da odleprša kao pahulja ili će ti u suprotnom biti slomljeno  *heart* pa ti ni Jasmine neće moći popraviti nastalu štetu  Smiley Cry Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

igorzg
Gost
« Odgovor #19 na: Travanj 03, 2012, 09:13:01 »

ma ništa od toga igorče bugarovski...mala ti "šilji" to je istina...ali u mozak... Cheesy ili kako bi u narodu rekli p kao papuk ....rca te u zdrav mozak Smiley  reci joj da odleprša kao pahulja ili će ti u suprotnom biti slomljeno  *heart* pa ti ni Jasmine neće moći popraviti nastalu štetu  Smiley Cry Grin Grin Grin Grin Grin
ko kaze  Grin Grin Grin
Evidentirano
.pato.
Private
*

Karma: +4/-12
Offline Offline

Postova: 5



Profil
« Odgovor #20 na: Travanj 04, 2012, 09:34:48 »

pozz dac prijatelju, ali u svijetu di ja igram sam u najjacem bugarskom savezu i to prvi sam bodovno, sveukupno sam drugi u realmu a nis ne varam a ni moji, ali to je moj savez, neznam za druge
« Zadnja izmjena: Travanj 04, 2012, 09:36:26 od .pato. » Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #21 na: Travanj 04, 2012, 09:52:43 »

ojj Pato farmeru stari Grin Wink kako je?
Evidentirano

igorzg
Gost
« Odgovor #22 na: Travanj 04, 2012, 10:24:49 »

ojj Pato farmeru stari Grin Wink kako je?
Grin Grin
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #23 na: Travanj 04, 2012, 10:28:32 »

pozz dac prijatelju, ali u svijetu di ja igram sam u najjacem bugarskom savezu i to prvi sam bodovno, sveukupno sam drugi u realmu a nis ne varam a ni moji, ali to je moj savez, neznam za druge
znam ekipa iz ma3xa...vald su oni jedini od bugara koji nisu htjeli ili znali varat ali su ih zato ubijali oni pokvarenjaci manekana,babameca i co....
Evidentirano

vuleta
Sergeant
**

Karma: +4/-28
Offline Offline

Postova: 88


Profil
« Odgovor #24 na: Travanj 04, 2012, 10:32:13 »

svi bugari varaju  *freak*
Evidentirano
 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!