Imperia Online Croatia
Travanj 24, 2024, 08:48:43 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Rat  (Posjeta: 4016 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
AlucardJunior
Lieutenant
***

Karma: +3/-71
Offline Offline

Postova: 174



Profil Email
Rat
« na: Ožujak 26, 2012, 10:59:09 »

Ovako ... prije par sati sam dobio obavijest da su   *Bloodriders* objavili rat  *looool* i sada da nebude zabune neka mi neko objasni koji k*** se dogadja ... navodno su oni dobili identicnu poruku da smo mi njima objavili ...
Pogledam na tablicu ko s kim vodi rat i tamo pise da smo MI tj.* looool* taj rat objavili . Naravno tu uljecu i drugi jer imaju besplatan rat posto smo navodno Mi objavili . Tu da oprostite je** lud zbunjenog  Huh?
Provjerite to ubrzo ... Nije me strah od rata , stovise radi toga i igram ovu igru . Ali nekuzim zasto bih ja placo 50 mil + zlata za rat kada ocigledno postoji nacin da se to djabe rijesi ...
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Ožujak 26, 2012, 11:07:36 »

*Bloodriders* objavili rat  *looool*  - to su imena saveza - pretpostavljam bez *? Provjeriti će sutra u uredu tko je kome objavio rat.
Evidentirano

AlucardJunior
Lieutenant
***

Karma: +3/-71
Offline Offline

Postova: 174



Profil Email
« Odgovor #2 na: Ožujak 26, 2012, 11:18:40 »

Da bez zvijezdica ... navodno smo mi njima hehe
Ali svima nama je dosla poruka da su oni promjenili u neprijateljstvo pa nakon toga u rat ...
A posto smo navodno mi objavili rat Bloodriders njihovi clanovi federacije CRO_legends i AmonRaa imaju besplatan rat .
Meni odgovara sto imamo 3 kako bih rekao " besplatna " rata . Ali sve to mi nema smisla xD Posto mi nismo ni objavili rat  *xxx*
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #3 na: Ožujak 27, 2012, 01:01:14 »

"Savez looool je objavio rat tvom savezniku. Bloodriders rat. Dok je aktivan, možete objaviti besplatan rat savezu napadaču. Ako želite da vaš savez objavi rat napadaču, kliknite na Ovdje" - ja sam opet dobio ovakvu poruku  ;D
Evidentirano

AlucardJunior
Lieutenant
***

Karma: +3/-71
Offline Offline

Postova: 174



Profil Email
« Odgovor #4 na: Ožujak 27, 2012, 08:17:26 »

Vjerujem ti hehe ... Takvu su poruku dobili i CRO_legends . A mi smo dobili da su nam bloodridersi objavili ahahahahaahh
Nekontam ja te spike xD
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #5 na: Ožujak 27, 2012, 09:05:04 »

ma to bugari stavili da vas zavade, vide da nema života u cro, pa počeli provocirat.... Grin Grin Grin
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #6 na: Ožujak 27, 2012, 09:29:07 »

Savez looool je objavio rat - točno kako i piše u statistikama.
Evidentirano

mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #7 na: Ožujak 27, 2012, 09:44:53 »

Ovako ... prije par sati sam dobio obavijest da su   *Bloodriders* objavili rat  *looool* i sada da nebude zabune neka mi neko objasni koji k*** se dogadja ... navodno su oni dobili identicnu poruku da smo mi njima objavili ...
Pogledam na tablicu ko s kim vodi rat i tamo pise da smo MI tj.* looool* taj rat objavili . Naravno tu uljecu i drugi jer imaju besplatan rat posto smo navodno Mi objavili . Tu da oprostite je** lud zbunjenog  Huh?
Provjerite to ubrzo ... Nije me strah od rata , stovise radi toga i igram ovu igru . Ali nekuzim zasto bih ja placo 50 mil + zlata za rat kada ocigledno postoji nacin da se to djabe rijesi ...

tigeru, čita Lips Sealed .
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
AlucardJunior
Lieutenant
***

Karma: +3/-71
Offline Offline

Postova: 174



Profil Email
« Odgovor #8 na: Ožujak 27, 2012, 10:04:50 »

Ma dobro ... Nema veze hehe ... sada ce biti šokova na imperiji xD
3 federacije se unakrsno napadaju radi toga hehe  Cool Cool Cool Cool Cool Cool valjda cu i ja dobiti dio kolaca xD
Ili cu pak izgoriti ko prskalica  *WASSUP* hahahahaahahah
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #9 na: Ožujak 27, 2012, 10:20:16 »

Može neko iz loool napravit screnshoot te poruke i postaviti je ovdje??
Evidentirano

AlucardJunior
Lieutenant
***

Karma: +3/-71
Offline Offline

Postova: 174



Profil Email
« Odgovor #10 na: Ožujak 27, 2012, 10:48:53 »

http://prntscr.com/7gaew

Evo tu odma fino i ko ima besplatne ratove hehe , CRO_legendsi su vec objavili jedan "besplatni"  hehe ... nego oce i za njih ispast da ih napadamo  Cool
Evidentirano
AlucardJunior
Lieutenant
***

Karma: +3/-71
Offline Offline

Postova: 174



Profil Email
« Odgovor #11 na: Ožujak 27, 2012, 12:29:59 »

Ma nema veze , ja ratujem  Cool Cool Cool Cool
Zanemarite sve ovo *hihi* i dajte mi medalju xD
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #12 na: Ožujak 28, 2012, 01:57:38 »

http://prntscr.com/7gaew

Evo tu odma fino i ko ima besplatne ratove hehe , CRO_legendsi su vec objavili jedan "besplatni"  hehe ... nego oce i za njih ispast da ih napadamo  Cool
To ti je standardna poruka :
savez Bloodriders je promijenio odnose s vašim savezom u Rat ( poruka ide savezu    looool     )
savez    looool     je promijenio odnose s vašim savezom u Rat ( poruka ide savezu Bloodriders )
bilo bi dobro da se vrati na staro :
savez looool je objavio rat vašem savezu
vaš savez je objavio rat savezu Bloodriders
« Zadnja izmjena: Ožujak 28, 2012, 01:59:31 od Igor245 » Evidentirano

AlucardJunior
Lieutenant
***

Karma: +3/-71
Offline Offline

Postova: 174



Profil Email
« Odgovor #13 na: Ožujak 28, 2012, 07:05:56 »

aha , hvala igore na objasnjenju ... No nema veze , dobio sam jednu medalju ... a ako bog da i druga ce da padne   Cool
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #14 na: Ožujak 28, 2012, 08:43:44 »

nije da podcjenjujem tvoju medalju,ali u cro2 ima medalja  za 25k ekonomskih bodova  Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!