Imperia Online Croatia
Travanj 25, 2024, 07:48:58 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: cuvar racuna-napadi  (Posjeta: 552 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
power_god
Lieutenant
***

Karma: +10/-8
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« na: Ožujak 22, 2012, 09:54:30 »

Samo da provjerim jendu stvar dali cuvar racuna moze micati vojsku u drugu proviniciju ako je vojska napadnuta a cuvar se ulogiro na racun? Netko mi je rekao da nemze onda micat vojsku u drugu provu sto mi nema smisla pa reko ko pita ne skita:) btw pozz svima
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #1 na: Ožujak 23, 2012, 06:52:21 »

Samo da provjerim jendu stvar dali cuvar racuna moze micati vojsku u drugu proviniciju ako je vojska napadnuta a cuvar se ulogiro na racun? Netko mi je rekao da nemze onda micat vojsku u drugu provu sto mi nema smisla pa reko ko pita ne skita:) btw pozz svima
nemozes ako je carstvo pod bilo kojim napadom
jeidno kada nije pod napadom mozes po provincijama premjestat
Evidentirano
igrac
Sergeant
**

Karma: +4/-32
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #2 na: Ožujak 23, 2012, 08:08:01 »

nemozes ako je carstvo pod bilo kojim napadom
jeidno kada nije pod napadom mozes po provincijama premjestat
ako ju čuvar ne može premještati po provama bez obzira na npade koja je logika čuvara??? ;D čuvar nemože poslati napade na druge igrače ali premještati vojsku vojsku iz jedne pripojene provincije u drugu bez obzira bio taj igrač kojeg čuva pod napadom ili ne. Stvar provjerena.  Tongue
Evidentirano
Fragmaster
Global Moderator
*

Karma: +20/-25
Offline Offline

Postova: 73


Profil Email
« Odgovor #3 na: Ožujak 24, 2012, 06:17:52 »

ako ju čuvar ne može premještati po provama bez obzira na npade koja je logika čuvara??? ;D čuvar nemože poslati napade na druge igrače ali premještati vojsku vojsku iz jedne pripojene provincije u drugu bez obzira bio taj igrač kojeg čuva pod napadom ili ne. Stvar provjerena.  Tongue

evo još jedan pogrešan post

Čuvar ne može slati vojsku U provinciju koja je pod napadom.
Ćuvar može slati vojsku IZ provincije koja je pod napadom.
Sve u svemu ,ne može se POTURITI odbrana pojačanjem vojske,ali se može POBEĆI i spasiti vojska
primer

Čuvar je na nalogu,ima provincije 1,2,3.Napad je u toku na provinciju 1.Igrač ima vojsku u provinciji 2.
Vojska se može poslati iz provincije 2 u provinciju 3,ali provincija 1 nestaje sa spiska za izbor jer je provincija pod napadom
.Iz provincije 1 ,može se pobeći u provincije 2 i 3.
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!