Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 12:42:39 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: ne kužim :S  (Posjeta: 607 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
wunderkind
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 3


Profil Email
« na: Srpanj 16, 2009, 06:26:50 »

zašto mi rudnik željeza na 100 radnika daje samo 1 željezo po satu ako je na šumovitoj planini što bi trebalo davat  20% više po satu...a na ravnici mi na 100 radnika daje 2 željeza po satu...u čemu je fora ?  Huh?
Evidentirano
Apokalipso
Lieutenant
***

Karma: +12/-26
Offline Offline

Postova: 168


Vaš najdraži chat Operater


Profil
« Odgovor #1 na: Srpanj 16, 2009, 07:49:02 »

mozda veci lvl utvrde...
Evidentirano

artwarrior
Lieutenant
***

Karma: +12/-15
Offline Offline

Postova: 184


Profil
« Odgovor #2 na: Srpanj 16, 2009, 07:54:55 »

šumovitoj planini što bi trebalo davat  20% više po satu...a na ravnici mi na 100 radnika daje 2 željeza po satu...u čemu je fora ?  Huh?

Pretpostavljam da ti je ravnica prvotna provincija, a šumovita planina ona koju si kolonizirao.
Najvjerojatnije si u svojoj prvoj provinciji nabrijao svoju utvrdu na neki visoki level, a za svaki viši level ti je proizvodnja resursa povećana za 10%.  Cool
Sad si sam izračunaj, i javi jer i mene zanima  Grin
Evidentirano

Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #3 na: Srpanj 16, 2009, 09:17:44 »

zaboravili ste uz utvrdu da i svaka sljedeća provincija dobiva - 20 na efikasnost što se povećava sa birokracijom. pa najvj nema birokracije i ima niži nivo utvrde i zbog toga ta razlika.
Evidentirano

wunderkind
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 3


Profil Email
« Odgovor #4 na: Srpanj 16, 2009, 09:49:32 »

e to je to...jučer sam napravio još jednu provinciju koja mi je ujedno i prva opčenito na imperiji (tek sam počeo igrat što ste vjerovatno zaključili)  ona koju sam dobio na početku na njoj imam utvrdu na lvl 3 a na ovoj još ništa pa vjerovatno zato...hvala ljudi Smiley   odoh ispijat bambus uz vatricu na kojoj se čorbanac kuha...pozvani ste  *drunk*   ;D
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!