Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 09:33:15 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: malo povjesti  (Posjeta: 4805 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #15 na: Ožujak 16, 2012, 12:37:17 »

eh, najjaci savez r71 sjecam se kad su njih 11 skupa s mitom na celu potpisali kapitulaciju od mene.nazvao sam ih momcad hajuka  Grin Grin Grin Grin bili su to dani ponosa i slave Smiley
     ..ehhhhhh sjecam se ija gospon horsa kak je plako i molio fridu da ga primi u savez..zato jer mu kopliti nisu dali da dise..e to su bili dani ponosa i slave.. Grin Grin Grin Grin Grin..
Evidentirano
Tahuti
Private
*

Karma: +4/-6
Offline Offline

Postova: 8



Profil
« Odgovor #16 na: Ožujak 16, 2012, 12:37:55 »

pa di si dedo, protivniče stari Grin Grin
Evidentirano
Tahuti
Private
*

Karma: +4/-6
Offline Offline

Postova: 8



Profil
« Odgovor #17 na: Ožujak 16, 2012, 12:43:15 »

     ..ehhhhhh sjecam se ija gospon horsa kak je plako i molio fridu da ga primi u savez..zato jer mu kopliti nisu dali da dise..e to su bili dani ponosa i slave.. Grin Grin Grin Grin Grin..
ti ocito nisi upućen. horus je trazio fridu da ga primi u savez, a ona se nije usudila jer se bojala Mitha, ako dođe na forum, može ti ona to i potvrditi. bio sam tamo pa nam Grin. znam da mi je pisao tada, jer mu je ona bila uzor i jako se razočarao njenim kukavočlukom Sad
Evidentirano
ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #18 na: Ožujak 16, 2012, 01:01:37 »

ti ocito nisi upućen. horus je trazio fridu da ga primi u savez, a ona se nije usudila jer se bojala Mitha, ako dođe na forum, može ti ona to i potvrditi. bio sam tamo pa nam Grin. znam da mi je pisao tada, jer mu je ona bila uzor i jako se razočarao njenim kukavočlukom Sad
    ..jok ti mi kazes..horus je trazio fridu da ga primi u savez zbog toga sto su ga kopliti oderali ko malog zeca.. Grin Grin..a frida nije htijela jer je bila dobra sa mithom i jos par igraca iz koplita..a i tad je frida bila jaca od mitha..i medu najjacim igracem po vojsci..naravno dok nije odustala..i sta mi ona ima to potvrdit kad sam ija igro tu eru..tad je chat cuda radio.. Grin Grin..
Evidentirano
mladen
Private
*

Karma: +3/-13
Offline Offline

Postova: 19


Profil
« Odgovor #19 na: Ožujak 16, 2012, 11:03:56 »

     ..ehhhhhh sjecam se ija gospon horsa kak je plako i molio fridu da ga primi u savez..zato jer mu kopliti nisu dali da dise..e to su bili dani ponosa i slave.. Grin Grin Grin Grin Grin..
prika, pises bezveze. ja san pola godine ratovo protiv horusa i bio 3 miseca s njin u savezu. nikad on nikog nije molio, ni one s kojim je dobar, a pogotovu one kojim se zamjeria. nek napise ovdi onaj koga je horus sto molia. al nek napise u prvom licu, a ne ono..ja sam cuja da......
Evidentirano
ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #20 na: Ožujak 17, 2012, 01:28:28 »

prika, pises bezveze. ja san pola godine ratovo protiv horusa i bio 3 miseca s njin u savezu. nikad on nikog nije molio, ni one s kojim je dobar, a pogotovu one kojim se zamjeria. nek napise ovdi onaj koga je horus sto molia. al nek napise u prvom licu, a ne ono..ja sam cuja da......
  ..prika maloo si maka.. Grin Grin..deko si ga pol godine i onda dodes kod njega i postanes sanjim tolko dobar..ko da ste topla braca.. Grin Grin Grin Grin..PS..si mu ti odvjetnik.. Grin Grin
Evidentirano
skrapi
Sergeant
**

Karma: +5/-44
Offline Offline

Postova: 66


Profil
« Odgovor #21 na: Ožujak 17, 2012, 10:37:36 »

Svaku temu koju otvoriš završi sa svađom Huh? Hopliti su dobar dio ere proveli kao prva dva saveza , sve dok nekima nije dosadilo igrati pa raskinuli mironi sa prvim savezom longima i napali im vojsku.Kasnije je ken najajči long dero jednog po jedno hopla.Da bi se stvari smirile mith je dogovorio sa kenom da neče dirati članove kojima se još igra ako ih izbaci iz saveza. I tako neki koji su bili več vani nisu mogli se vratiti u taj savez, pa završili u feudima. Ljepa era. pozdrav dedo još se pojavljuješ
Evidentirano
dedo
Private
*

Karma: +17/-11
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #22 na: Ožujak 17, 2012, 11:40:54 »

Svaku temu koju otvoriš završi sa svađom Huh? Hopliti su dobar dio ere proveli kao prva dva saveza , sve dok nekima nije dosadilo igrati pa raskinuli mironi sa prvim savezom longima i napali im vojsku.Kasnije je ken najajči long dero jednog po jedno hopla.Da bi se stvari smirile mith je dogovorio sa kenom da neče dirati članove kojima se još igra ako ih izbaci iz saveza. I tako neki koji su bili več vani nisu mogli se vratiti u taj savez, pa završili u feudima. Ljepa era. pozdrav dedo još se pojavljuješ

Da, sada igram v5. Ali ni to neću zadugo. Kada završim ovu eru koju igram, mislim da će biti to biti kraj. Ne sviđaju mi se silne promjene vezane za dijamante. Nije to bilo ni izbliza kao u v4 onda. Zato je bilo i daleko više igrača i bila je dobra online zajednica jer je postojao chat. Šteta što su ga ukinuli.
Evidentirano
skrapi
Sergeant
**

Karma: +5/-44
Offline Offline

Postova: 66


Profil
« Odgovor #23 na: Ožujak 17, 2012, 12:00:00 »

Da, sada igram v5. Ali ni to neću zadugo. Kada završim ovu eru koju igram, mislim da će biti to biti kraj. Ne sviđaju mi se silne promjene vezane za dijamante. Nije to bilo ni izbliza kao u v4 onda. Zato je bilo i daleko više igrača i bila je dobra online zajednica jer je postojao chat. Šteta što su ga ukinuli.
           sve se svelo na lovu lova kvari ljude ehheh
Evidentirano
dedo
Private
*

Karma: +17/-11
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #24 na: Ožujak 17, 2012, 12:01:38 »

           sve se svelo na lovu lova kvari ljude ehheh

Upravo to.
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #25 na: Ožujak 17, 2012, 07:36:30 »

    ..jok ti mi kazes..horus je trazio fridu da ga primi u savez zbog toga sto su ga kopliti oderali ko malog zeca.. Grin Grin..a frida nije htijela jer je bila dobra sa mithom i jos par igraca iz koplita..a i tad je frida bila jaca od mitha..i medu najjacim igracem po vojsci..naravno dok nije odustala..i sta mi ona ima to potvrdit kad sam ija igro tu eru..tad je chat cuda radio.. Grin Grin..

 Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy, ajmee jel sam se sada dobro nasmijao uffff, hvala na ovome, Frida se bojala mitha, ajme, ovo je vic godine, kao prvo FRIDA ama baš nikad se nije bojala nikoga na Imperiji, uvijek je bila jedna od najačih i najpametnijih igrača i dobar diplomata, a da se bojala nije, više su se nje bojali ,pa i oni največi, da ne pričam još iz doba svijeta 4 dok su postojala samo 4 svijeta i najači igrači, još neki igraju tamo, al sve u svemu odličan vic, uffff odmah sam zdraviji i gripa mi prošla.  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #26 na: Ožujak 18, 2012, 02:21:52 »

Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy, ajmee jel sam se sada dobro nasmijao uffff, hvala na ovome, Frida se bojala mitha, ajme, ovo je vic godine, kao prvo FRIDA ama baš nikad se nije bojala nikoga na Imperiji, uvijek je bila jedna od najačih i najpametnijih igrača i dobar diplomata, a da se bojala nije, više su se nje bojali ,pa i oni največi, da ne pričam još iz doba svijeta 4 dok su postojala samo 4 svijeta i najači igrači, još neki igraju tamo, al sve u svemu odličan vic, uffff odmah sam zdraviji i gripa mi prošla.  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
     ..a sta ces goronja..ovim potrčcima od horusa..i da nacrtas nece shvatit.. *xxx* *xxx*
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #27 na: Ožujak 19, 2012, 03:14:07 »

 Cheesy nisu oni prošli dobru školu prva 4 svijeta, nego mi tu bacaju neke svijetove daleko poslije, to je povjest i prava elita u prva 4 svijeta, sve ostalo je nula, ko je to prošao, mogu reći da je pravi ratnik, sve ostalo su naklapanja i gluposti.  Cool
Evidentirano

 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!