Imperia Online Croatia
Travanj 24, 2024, 06:39:20 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: malo povjesti  (Posjeta: 4822 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
skrapi
Sergeant
**

Karma: +5/-44
Offline Offline

Postova: 66


Profil
« na: Ožujak 13, 2012, 05:26:32 »

http://www.youtube.com/watch?v=8s8_Ci4MlOQ              jel se neko sječa ovog saveza hehehdavno je to bilo
Evidentirano
mladen
Private
*

Karma: +3/-13
Offline Offline

Postova: 19


Profil
« Odgovor #1 na: Ožujak 13, 2012, 06:59:53 »

http://www.youtube.com/watch?v=8s8_Ci4MlOQ              jel se neko sječa ovog saveza hehehdavno je to bilo
ja se sicam. bia sam 1. casnik tamo. ne znan od kud si izvadia ta imena, a nisi spomenua legende. di su ti rock, kmet, maya i ostali koji su stvorili savez Smiley
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #2 na: Ožujak 13, 2012, 07:40:18 »

evo još malo povijesti Smiley
http://hr.wikipedia.org/wiki/Srednji_vijek
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #3 na: Ožujak 13, 2012, 08:41:11 »

eh, najjaci savez r71 sjecam se kad su njih 11 skupa s mitom na celu potpisali kapitulaciju od mene.nazvao sam ih momcad hajuka  Grin Grin Grin Grin bili su to dani ponosa i slave Smiley
Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #4 na: Ožujak 13, 2012, 09:02:18 »

si ih pobi horuse,ti si najjaci Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
skrapi
Sergeant
**

Karma: +5/-44
Offline Offline

Postova: 66


Profil
« Odgovor #5 na: Ožujak 15, 2012, 04:37:16 »

ja se sicam. bia sam 1. casnik tamo. ne znan od kud si izvadia ta imena, a nisi spomenua legende. di su ti rock, kmet, maya i ostali koji su stvorili savez Smiley
             rock-maya isti igrač kmet odusto prije nego se ovo napravilo heh  Lips Sealed  vrlo brzo su svi odustali i podjelili acove
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #6 na: Ožujak 15, 2012, 06:22:21 »

            rock-maya isti igrač kmet odusto prije nego se ovo napravilo heh  Smiley  vrlo brzo su svi odustali i podjelili acove
ne mogu se sjetiti jesu li se bili zamjerili kaubojima ili long rifle ... pa ih ovi otjerali na odmor  Smiley

ali ni 12. mjesto nije tako loše  Huh?
« Zadnja izmjena: Ožujak 15, 2012, 06:28:13 od Igor245 » Evidentirano

Kikss
Sergeant
**

Karma: +13/-38
Offline Offline

Postova: 88



Profil
« Odgovor #7 na: Ožujak 15, 2012, 08:11:38 »

na kraju smo ja i imperator9 zavrsili u tom savezu hoplites ,samo mi smo krenuli oko sredien ere tek igra pa nas se dobar dio ekipe vjerojatno ni ne sjeca Cheesy...kolko znam voda ih je poizbaco sve van zbog svade neke il nestt paa je ekipa otisla u ove ostale jace saveze,mislim uglavnom u feudalse....par igraca se uspjelo vratit..dedo,rely i jos par njih...
Evidentirano
dedo
Private
*

Karma: +17/-11
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #8 na: Ožujak 15, 2012, 08:37:15 »

na kraju smo ja i imperator9 zavrsili u tom savezu hoplites ,samo mi smo krenuli oko sredien ere tek igra pa nas se dobar dio ekipe vjerojatno ni ne sjeca Cheesy...kolko znam voda ih je poizbaco sve van zbog svade neke il nestt paa je ekipa otisla u ove ostale jace saveze,mislim uglavnom u feudalse....par igraca se uspjelo vratit..dedo,rely i jos par njih...

Mithrandir je odlučio prestati sa igranjem igrice i odlučio zatvoriti savez, te su svi igrači izbacani van. Nedugo nakon toga je on izbrisao svoj acc.

No neki su se uspjeli vratiti u savez, nisam siguran koji je od accova ostao tamo, ali znam da su zvali originalnoga vlasnika na mobitel da ponovno vrati izbacane igrače, dobar dio njih se i vratio, ali većinom su to bili slabije rangirani igrači.
Ja se nisam više vratio u taj savez, već sam otišao u excalibur i tamo sam ratovao do kraja ere.

Ono po čemu ću se sječati tu eru je to što je to bila jedna od era u kojoj su svi jači savezi međusobno imali mirovne praktički do kraja ere.
 
Evidentirano
dedo
Private
*

Karma: +17/-11
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #9 na: Ožujak 15, 2012, 08:38:19 »

ja se sicam. bia sam 1. casnik tamo. ne znan od kud si izvadia ta imena, a nisi spomenua legende. di su ti rock, kmet, maya i ostali koji su stvorili savez Smiley

Koliko me pamčenje služi, Rock je bio prvi časnik hoplita. Bar dok sam ja tamo bio.
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #10 na: Ožujak 15, 2012, 09:03:25 »

Mithrandir je odlučio prestati sa igranjem igrice i odlučio zatvoriti savez, te su svi igrači izbacani van. Nedugo nakon toga je on izbrisao svoj acc.

No neki su se uspjeli vratiti u savez, nisam siguran koji je od accova ostao tamo, ali znam da su zvali originalnoga vlasnika na mobitel da ponovno vrati izbacane igrače, dobar dio njih se i vratio, ali većinom su to bili slabije rangirani igrači.
Ja se nisam više vratio u taj savez, već sam otišao u excalibur i tamo sam ratovao do kraja ere.

Ono po čemu ću se sječati tu eru je to što je to bila jedna od era u kojoj su svi jači savezi međusobno imali mirovne praktički do kraja ere.
 

Lips Sealed ena era kad su mirovni bili sa jacim savezima  Grin Grin Grin do kraja ere .vjerovatno su i bitke bile tako onda mocne heheee ko je kojeg golda ulovio  ;D
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #11 na: Ožujak 15, 2012, 09:07:38 »

Ono po čemu ću se sječati tu eru je to što je to bila jedna od era u kojoj su svi jači savezi međusobno imali mirovne praktički do kraja ere.
kad se pogleda ova slika i vojni bodovi saveza ... ova rečenica ne stoji , ja sam bio u savezu FEUDALS i svaki tjedan jedan rat Smiley
... kauboji su bili najdominantniji s ekonomijom tj. vojskom i s njima smo imali omjer mislim 1:3 za njih u ratovima, s long rifle je bio gušt ratovati , vojnih bodova ko u priči .. još smo se svađali u savezu ko će prvi kome udarit vojsku haha ... tvrda kora je bila zanimljiv protivnik ali nisu imali sreće u napadima jer smo im po 4-5 puta lovili vojsku u povratku u sekundu ... zna bosanac sve o tome on se čudom izvukao  Cheesy ...  s lex legis smo ratovali , wanksta, kings , sparta također ,čak i s hoplitima ali nakon onog raspada
Evidentirano

dedo
Private
*

Karma: +17/-11
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #12 na: Ožujak 15, 2012, 11:12:24 »

kad se pogleda ova slika i vojni bodovi saveza ... ova rečenica ne stoji , ja sam bio u savezu FEUDALS i svaki tjedan jedan rat Smiley
... kauboji su bili najdominantniji s ekonomijom tj. vojskom i s njima smo imali omjer mislim 1:3 za njih u ratovima, s long rifle je bio gušt ratovati , vojnih bodova ko u priči .. još smo se svađali u savezu ko će prvi kome udarit vojsku haha ... tvrda kora je bila zanimljiv protivnik ali nisu imali sreće u napadima jer smo im po 4-5 puta lovili vojsku u povratku u sekundu ... zna bosanac sve o tome on se čudom izvukao  Cheesy ...  s lex legis smo ratovali , wanksta, kings , sparta također ,čak i s hoplitima ali nakon onog raspada


Eh Igore, ta tablica na koju se pozivaš nije bila takva glavninu ere. Već zadnjih tjedan, dva, možda max mjesec dana kada ste u feudalse sve zvali da kao savez narastete bodovno da preskoćite kauboje. Znam, jer sam i ja bio pozvan Smiley
Ekonomski najači su bili članovi long riflea, među kojima su i bili top igrači po net bodovima (muki, beast aka tiger, kenparker, sv.juraj,.. i oni su bili na ljestvici po net bodovima).
Nemožeš poreći da su i feudalsi bili jako dugo pod mirovnima i sa hoplitima, kaubojima te longrifleom, pa i sa Peace savezom od kosca sve do raspada. Prvi koji je prekinio sa vama mirovni su kauboji (i to 3-4 mjeseca prije kraja ere) da bi roknuli edimedija jer su znali da ga nema, a vojska doma (edi se pojavio mrtav-pijan na chatu pa su ga ljudi tjerali na spavanje), a on je prešao kod vas iz hoplita da bi ratovao sa vama u ratu sa excaliburnom i koje je praktički sam edi potukao (pokazao mi je bitke onda) i tada se taj savez excaliburn raspao. I od tada počinje taj emozitet među feudalsa i kauboja, pa je i bilo nekoliko ratova među vama.

Koliko me pamčenje služi, glavninu ere feudalsi nisu bili jako rangirani sa net bodovima pa su mogli ratovati sa dosta slabijim savezima tokom ere od kojih su jedino pravi otpor pružili tvrdakora i opaki. A prvi od jačih koji su vam rat objavili bili su kauboji, koji su odlučili ući u eru sa ratovima, pa su objavili vama rat, pa kingsima, ali ne i hoplitima i longovcima, budući da su ta 3 saveza bili izrazito u vrhu po net bodovima i imali su dosta jakih igrača po net bodovima i držali su se međusobno u federacijama.

Ona konstatacija koju sam rekao da su među jačim savezima praktički skoro do kraja ere bili mirovni je istinita.
Evidentirano
Kikss
Sergeant
**

Karma: +13/-38
Offline Offline

Postova: 88



Profil
« Odgovor #13 na: Ožujak 15, 2012, 11:39:01 »

sto see mina ticee...bio je to raj .u zadnjim mjesewcima 10,15 milja po danu je bio prosjekk...ee da mi je sad to u ovom r13 koji igram Cheesy
Evidentirano
dedo
Private
*

Karma: +17/-11
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #14 na: Ožujak 15, 2012, 11:50:20 »

sto see mina ticee...bio je to raj .u zadnjim mjesewcima 10,15 milja po danu je bio prosjekk...ee da mi je sad to u ovom r13 koji igram Cheesy

Tada je raj bio, zato što nisi morao davati ništa novca da bi bio izvrstan igrač i po vojnim i net bodovima. Mogao si igrati bez premiuma, a ako si bio u top20 (ako se dobro sjećam) imao si umjesto 10h za 10 dijamanata, 6h za 2 dijamanta. I to je bio odličan balans.
A čak je i jedan ceh bio besplatan (iako su postojala onda samo 2 ceha : ljekarski i zanatski). I nije bilo ovih ubrzavanja istraživnja i treniranja vojske za dijamante, tako da su svi mogli biti konkurentni i bez dijamanata. Ovo danas je čista suprotnost tome nažalost.
Evidentirano
 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!