Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 10:22:46 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: kad korizma zavrsi pre rano  (Posjeta: 1717 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« na: Ožujak 13, 2012, 08:40:49 »

Eo svasta se desi kad se odreknmete neceg u korizmi,pa to ne odrzite do kraja,Recimo ja sae uvijek odricem onoga sto me ne zanima,pa nemam te brige Grin,ali nas "naj bolji hrvatski igrac" Horus se odrekao IO za vrijeme korizme,ali nije izdrzao,pa ga stigla kazna!Pitate se kakva?Eh prokleta pravila foruma mi ne dozvoljavaju da vam objasnim onom"slika je 1000 rijeci",ali mozda taj "najbolji igrac" dodje kod nas obicnih smrtnika na zemlju i objasni sto se to desilo da je tako brutalno kaznjen radi prekida korizme Smiley?..meni je zao kad "najbolji" igrac tako nastrada,ali opet Horus di ti pamet preksiti svetu obvezu?Neka ti to bude pouka da se sa Bogom ne igra,jer tvoj Bog(ja) te je kaznio jako jako Smiley
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #1 na: Ožujak 13, 2012, 03:31:10 »

 Cheesy Pa nije valjda da si ti jedan od ˝ ONIH ˝ koji vjeruju u takve stvari, sve je to plod ljudske mašte i izmišljotina. Cheesy
Evidentirano

mladen
Private
*

Karma: +3/-13
Offline Offline

Postova: 19


Profil
« Odgovor #2 na: Ožujak 13, 2012, 05:01:23 »

pa da, sve si ti to izmislia  Grin svi ovi sto zavrsavaju na y su od  "ONIH"  Lips Sealed
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #3 na: Ožujak 13, 2012, 05:03:37 »

pa vidis da je prekrsio ono na sto se je obvezao i  Lips Sealed  kazna ga stigla Grin...ugodno je "najboljeg" igraca kaznit Grin....covijek u v5 svijetu zbrise na odmor da mu se seljaci napune Grin,pa morate priznat da je daleko najbolji Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #4 na: Ožujak 13, 2012, 08:35:34 »

u pravu si. bio sam pohlepan i bogovi su me kaznili  Grin Grin naucio sam nesto i. pa da ljudi znaju o cemu se radi posto te to toliko cini sretnim.
prekinuo sam odmor na par minuta da napisem par recenica povodom osvajanja centralnog dvorca od strane the_enda i da se vratim nazad, kad ono njihov vođa bezbrizni kod nas u savezu, usao vec po drugi put, kazu da prestaje igrati i ostavlja nam 2x MAX resa i skoro 900 dijamanta u saveznoj riznici, jer  njegovi suigraci (the_end, skupa s tobom) su kaze toliko bezobrazni da se nije htio ni pozdraviti s njima,a kamo im nesto ostaviti. kako je imao jos 60M drva i 50M zlata , ponudio je da to pocistimo. i eto pohlepa me pokrenula i nisam se odmah vratio na odmor i zasluzeno sam kaznjen.
posebn mi je drago da su osim bezimenog to vece napustila jos 3 igraca cija ukupna nett bodovna vrijednost je bila 1/4 saveza. eve ukupno ja presretan, ovih 90k bodova nadoknadim za dan, a vi poslije ovog nikad necete biti gospdari svijeta.
uzivaj zoky u igri i nadam se da do uskrsa budes jos igrao, kao i ono  shanks, koji je rekao da nikad nece napadati bivse suigrace. no ne cudi me, posto vas znam, jasno mi je zasto je covjek otisao bez pozdrava i sve istovario u konkurentnom savezu Smiley
« Zadnja izmjena: Ožujak 17, 2012, 07:28:48 od goronja » Evidentirano

zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #5 na: Ožujak 13, 2012, 09:16:21 »

vidis tom bezbriznom(onom koji je napravio acc),sam rekao sve sto mislim,a onaj sto je igrao je nazalost nemocan tu..sto se tice gospodara svijeta ti mislis da mene to zanima?imao sam tu hmmmmm cast da osovijim daleko bolji realm od od r61,tako da me tamo to ne zanima,nadalje..odukuda tebi informacija da the_end ne moze biti gospodar svijeta?to je dokaz tvog ne znanja...svijet nij jedan savez ne moze osvojiti sam,osim da svi ostali odustanu...a ti si a svojim muljanjima otjerao sve bitne saveznike..mi smo dokazali da smo najjaci,a ti?ti si dokazao da si najbolji kad treba bjezat na odmor lol
Evidentirano
ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #6 na: Ožujak 16, 2012, 12:33:19 »

..a zasto ti korizma nezavrsi i u r5.. Grin Grin.. Lips Sealed ..strah je strah.. Cheesy Cheesy
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #7 na: Ožujak 17, 2012, 07:30:49 »

 *hmm* molio bi da se suzdržite od nekih uvrijedljivih riječi koje nisu prikladne u riječniku, malo je too much, izbriso sam ih, kao žuti karton  *hmm*
Evidentirano

zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #8 na: Ožujak 18, 2012, 03:21:48 »

sto imas brisat?ovaj najbolji hrvatski igrac konstanto vrijedja...maknite ga na godinu dana
Evidentirano
TheRealDarkness
Private
*

Karma: +3/-12
Offline Offline

Postova: 37



Profil
« Odgovor #9 na: Ožujak 22, 2012, 07:14:26 »

ma da je tako "Dobar" i "pobozan" da se odrekao IO za korizmu nebi se svakih 2-3 dana dizao za 10k bodova jer to sta on tvrdi je cista laz jer redovito je on na IO
Evidentirano
mladen
Private
*

Karma: +3/-13
Offline Offline

Postova: 19


Profil
« Odgovor #10 na: Ožujak 22, 2012, 09:50:08 »

ma da je tako "Dobar" i "pobozan" da se odrekao IO za korizmu nebi se svakih 2-3 dana dizao za 10k bodova jer to sta on tvrdi je cista laz jer redovito je on na IO
pa kako se moga dic ako je na odmoru. *crazy* *crazy* cujen, nije se diga 10k nego 40k u 10 minuta. Grin Grin Grin on vise raste na odmoru nego ti sto igras. zato je on "najbolji hrvatski igrac", kako je to zoky napisa. ma on sigurno vara, tribalo bi ga prijavit Lips Sealed Lips Sealed
Evidentirano
TheRealDarkness
Private
*

Karma: +3/-12
Offline Offline

Postova: 37



Profil
« Odgovor #11 na: Ožujak 22, 2012, 10:25:31 »

pa kako se moga dic ako je na odmoru. *crazy* *crazy* cujen, nije se diga 10k nego 40k u 10 minuta. Grin Grin Grin on vise raste na odmoru nego ti sto igras. zato je on "najbolji hrvatski igrac", kako je to zoky napisa. ma on sigurno vara, tribalo bi ga prijavit Lips Sealed Lips Sealed
da imas pravo sry nisam gledo tocan broj bodova Grin:D
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!