Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 01:46:09 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: ISTINA  (Posjeta: 3365 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #15 na: Ožujak 09, 2012, 01:10:19 »

poslovna tajna  Wink
ali ako je neki igrači znaju ... onda baš i nije tajna Smiley
Evidentirano

uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #16 na: Ožujak 09, 2012, 01:21:26 »

koji ste vi likovi.....mislite provokacijom doć do tajne ..pa nemaju ovde svi 15 godina .. neki imaju i 18  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
radazg1
Sergeant
**

Karma: +11/-47
Offline Offline

Postova: 83


Profil
« Odgovor #17 na: Ožujak 09, 2012, 01:22:19 »

bome se zaoštrilo na forumu...al najbitnije je da se u cro2, u pol  Lips Sealed *ne ere, dobije medalja za bitku sa gubitcima od 20k ekonomskih bodova...pa di to ima?!?  *hmm*
Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #18 na: Ožujak 09, 2012, 01:26:17 »

a tko jos igra cro2?Huh??..ja vec na odmoru 2tjedna..pao samo za jedno mjesto u poretku...e to je posao
Evidentirano
radazg1
Sergeant
**

Karma: +11/-47
Offline Offline

Postova: 83


Profil
« Odgovor #19 na: Ožujak 09, 2012, 01:28:15 »

odo i ja na odmor...možda se još i dignem za par mjesta  Grin
Evidentirano
AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #20 na: Ožujak 09, 2012, 08:48:53 »

prijeđite jednostavno u internacionalni svijet..kad igras cro2 znaš da je 70% igraca ili više offline po noci i onda ga popalite porusite i slično..kad igras internacionalni nikad neznaš jel igrac možda iz azije ili j.amerike (vidio sam da je brazil bio visokoplasirana repka) i onda dok je kod nas dan kod njih noc..puno zanimljivije je Smiley hehe
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
Fragmaster
Global Moderator
*

Karma: +20/-25
Offline Offline

Postova: 73


Profil Email
« Odgovor #21 na: Ožujak 09, 2012, 09:16:05 »

normalno,i onda brazilce rokas ujutru ,oni tad spavaju,sto bi ko debil visio online po noci,bilo ko !
Evidentirano
McDaworius
Lieutenant
***

Karma: +30/-48
Offline Offline

Postova: 151


Profil
« Odgovor #22 na: Ožujak 09, 2012, 11:06:29 »

Krajnje je vrijeme da se pravila neka promijene. Ja sam radio na bookingu za neke avio kompanije, i kad sam provjeravao autentičnost IP, često me zaokruživalo na jedno veće područje. Taj IP nije toliko precizan koliko se neki hvataju za njega i očito je kamen spoticanja. Vjerujem da postoje načini da se to riješi jer u ovako maloj skupini igrača kao što je cro2, to je lako...pa nema intersa za promjenu jer nekima to ide u korist. Ne znam, bilo je rečeno da se skeletor brzo razvija...?? A pa ima i onih bržih...a s njima ništa? Možda ću pitati glupost, ali kako je freemindwill u jednom trenutuku imala 120mil zlata, 200mil drva i mislim 51mil željeza (možda ima i dalje) i oko 1.3mil vojske z održavati? pa nema toliko utvrda, i nemoguće da ih je sve nagurala unutra a ide u plus. sad, ja bih to isto želio postići jer svojih 300k vojske ne mogu financirati nikako, a da bi mogao održavati 1mil vojsle...treba mi prihod od oko 1.2mil zlata na sat (uz bonus kolonija).
Ako netko vara, onda ako ga se uhvati ok...kaznite ga. A ja bi pitao suprotnu stranu, zar je vama to zabavno? Zar želite opet na taj način pobijediti? zar nemate duh natjecanja i zar ne želite vidjeti koliko ste stvarno vrijedni? Zar nije lijepše uspijet ulovit vojsku a ne prvo miša začavlat i onda ga gađat kamenjem? Kako vas nije stid na takav nači igrat (bio on opravdan ili ne), ili je to samo strah da možda ipak ne bi uspijeli?
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #23 na: Ožujak 09, 2012, 12:23:04 »

Evidentirano

Free
Gost
« Odgovor #24 na: Ožujak 09, 2012, 01:06:43 »

ali kako je freemindwill u jednom trenutuku imala 120mil zlata, 200mil drva i mislim 51mil željeza (možda ima i dalje) i oko 1.3mil vojske z održavati? pa nema toliko utvrda, i nemoguće da ih je sve nagurala unutra a ide u plus. sad, ja bih to isto želio postići jer svojih 300k vojske ne mogu financirati nikako, a da bi mogao održavati 1mil vojsle...treba mi prihod od oko 1.2mil zlata na sat (uz bonus kolonija).
Ako netko vara, onda ako ga se uhvati ok...kaznite ga.

..krajnje drsko i bezobrazno prozivanje, osuđivanje a da isto nije provjereno, sastavi prijavu, molim te Smiley

...zlata imam još uvijek 115 M, drva 20 M i željeza 5M...malo su ti krivo prenesli poruku;)
Evidentirano
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #25 na: Ožujak 09, 2012, 01:56:15 »

 MCD..Free vojsku održava kamatarenjem jer je prejaka  za ikoga pa može,to je očito svakome tko zna išta o igri  Grin ....pogledaj joj broj napadačkih pobjeda po kojem je očito da žena i farma jer s tim bodovima nema baš puno igrača za napadati a uz dobru kartu i dovoljno vremena čuda goldera može polovit..
Sve u svemu..žao mi je da nije došlo do bitke skeletor-free,trebali su barem jednom pustit da se takva bitka dogodi i u cro svijetu pa kud puklo ....bio bi gušt za gledat  Cool  ali  Lips Sealed ..kome nije do igre- nije, iako, poznavajući ženski karakter,čisto sumnjam da je ona poslala prijavu i imala veze s tim ,naš ego ipak malo drugačije funkcionira  Wink
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
ANUBIS
Gost
« Odgovor #26 na: Ožujak 09, 2012, 01:57:41 »

 *hahaha* *hahaha* 
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #27 na: Ožujak 09, 2012, 02:14:19 »

jedan prinjer--prvi cro 2 realm...frend je imao čuvara računa,kao bili su si "dobri" i imao je povjerenja u njega...ali dogodoilo se to da je čuvar sebi slao ne samo velike količine zlata s tog računa kojeg je čuvao,nego je prodao isto tako nešto resa,malo jeftinije i što je najgore ,od te prodaje je uhvatio jako malo,ali dovoljno da se vidi da se nešto muljalo...naravno frend je dobio bann a da i nije znao zašto,jer dao bi i ruku u vatru da dokaže da nije varao-jer nije ON varao.
zato riješite se tih čuvara računa...ako nemožete igrat odite na odmor...ili pošaljite na dugi dugi off pa onda još jednom...uglavom napravite si raspored bez čuvara računa jel koliko vidim da to nije ništa dobrog donijelo igri,samo bannove  Grin
nadalje kako doći do tih jeftinijih resa...pa fino malo pratite tržište i ubrzo ćete skužit da u određeno doba dana i noći se javlja kriza ili zatrpavanje tržišta sa resursima...tad vi nastupate.... sa refreshanjem tržita uhvatit ćete toliko toga da vam ni 3 frenda neće toliko moći namjestit Cheesy
drugo-RATUJTE- ratujte ljudi...resa ko u priči hehehehhe...ako ste u savezu i pri prvom spomenu rata nastaje pobuna-to nije savez za vas,to je prije luka za islužene bojne brodove koji čekaju svoju priliku u rezalištu i koji završavaju kao sekundarna sirovina....nemožete uvjek pobijedit ali dovoljno da vam se pruži prilika da ono vrijeme i novac koji ste ulagali da opravdate.
još jedno riješenje za takve igrače koji neće rat i koji baš nemare za dobrobit saveza....prvi 82,u jednom trenutku nas je bilo preko 40 u savezu od kojih samo nas 8-10 se znalo...za ove nismo ni znali koji su ni odakle...objavili smo taktički rat(čišćenje kadra)  neki su odmah izašli...neke su poderali u ratu a neki stisli odmor i nisu se nikad vratili..iako su izričito bili protiv rata hehehe...ostalo je nas 15tak dosta aktivnih i mogli smo dalje hehehhe
da sad ne duljim....OSIM BUGARA I JOŠ JAKO MALO LIKOVA PROGRAMERA,koji poznaju kako funkcioniraju stvari..vi ostali nemojte ni pokušavat varat. kad tad će vas prokužit ili će vas netko "vaš" prijavit i onda  se dešava plač na forumu i sve ostalo...nemojte Tigera napadat jer stvarno taj čovjek ako kome nije pomogao,100% nije ni odmogao...on radi svoj posao i sluša šta mu nadređeni govore....nema utjecaja na većinu stvari tako da je on samo glasnik ovdje,nije vlasnik igre a još manje kretor pa da bi mogao nešto značajnije mijenjat..
i još nešto...svi ovi v5 cro svijetovi su U banani...toliku dosadu od realmova ja nisam nikad vidio...bolje je ili da se ukinu ili da bude samo 1...sasvim dovoljno.
igrajte inter svijetove....vas 5-6 frendova možete tamo napravit čuda a  i u svakom slučaju je bolji užitak igrat protiv stranaca...

et nadam se da nisam bio jako dosadan..pusssaaa Tongue
Evidentirano

ANUBIS
Gost
« Odgovor #28 na: Ožujak 09, 2012, 03:27:01 »

jedan prinjer--prvi cro 2 realm...frend je imao čuvara računa,kao bili su si "dobri" i imao je povjerenja u njega...ali dogodoilo se to da je čuvar sebi slao ne samo velike količine zlata s tog računa kojeg je čuvao,nego je prodao isto tako nešto resa,malo jeftinije i što je najgore ,od te prodaje je uhvatio jako malo,ali dovoljno da se vidi da se nešto muljalo...naravno frend je dobio bann a da i nije znao zašto,jer dao bi i ruku u vatru da dokaže da nije varao-jer nije ON varao.
zato riješite se tih čuvara računa...ako nemožete igrat odite na odmor...ili pošaljite na dugi dugi off pa onda još jednom...uglavom napravite si raspored bez čuvara računa jel koliko vidim da to nije ništa dobrog donijelo igri,samo bannove  Grin
nadalje kako doći do tih jeftinijih resa...pa fino malo pratite tržište i ubrzo ćete skužit da u određeno doba dana i noći se javlja kriza ili zatrpavanje tržišta sa resursima...tad vi nastupate.... sa refreshanjem tržita uhvatit ćete toliko toga da vam ni 3 frenda neće toliko moći namjestit Cheesy
drugo-RATUJTE- ratujte ljudi...resa ko u priči hehehehhe...ako ste u savezu i pri prvom spomenu rata nastaje pobuna-to nije savez za vas,to je prije luka za islužene bojne brodove koji čekaju svoju priliku u rezalištu i koji završavaju kao sekundarna sirovina....nemožete uvjek pobijedit ali dovoljno da vam se pruži prilika da ono vrijeme i novac koji ste ulagali da opravdate.
još jedno riješenje za takve igrače koji neće rat i koji baš nemare za dobrobit saveza....prvi 82,u jednom trenutku nas je bilo preko 40 u savezu od kojih samo nas 8-10 se znalo...za ove nismo ni znali koji su ni odakle...objavili smo taktički rat(čišćenje kadra)  neki su odmah izašli...neke su poderali u ratu a neki stisli odmor i nisu se nikad vratili..iako su izričito bili protiv rata hehehe...ostalo je nas 15tak dosta aktivnih i mogli smo dalje hehehhe
da sad ne duljim....OSIM BUGARA I JOŠ JAKO MALO LIKOVA PROGRAMERA,koji poznaju kako funkcioniraju stvari..vi ostali nemojte ni pokušavat varat. kad tad će vas prokužit ili će vas netko "vaš" prijavit i onda  se dešava plač na forumu i sve ostalo...nemojte Tigera napadat jer stvarno taj čovjek ako kome nije pomogao,100% nije ni odmogao...on radi svoj posao i sluša šta mu nadređeni govore....nema utjecaja na većinu stvari tako da je on samo glasnik ovdje,nije vlasnik igre a još manje kretor pa da bi mogao nešto značajnije mijenjat..
i još nešto...svi ovi v5 cro svijetovi su U banani...toliku dosadu od realmova ja nisam nikad vidio...bolje je ili da se ukinu ili da bude samo 1...sasvim dovoljno.
igrajte inter svijetove....vas 5-6 frendova možete tamo napravit čuda a  i u svakom slučaju je bolji užitak igrat protiv stranaca...

et nadam se da nisam bio jako dosadan..pusssaaa Tongue


Da ima ocjena 20 na skali ocjenjivanja dobio bi ju odma!!!    Kiss 
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #29 na: Ožujak 09, 2012, 06:05:24 »

karlo!!!ja te znam godinama,stovise izalzili smo skupa,da ne napbrajam sve.znas da ti ja nebi srao,pogotovo ne o ovoj igri.ljepo te molim procitaj sto stoji u prvom postu,i sam nadji gresku,jer ja te sigurno necu ovdje ni nigdje blatiti,ali isto tako necu dozvoliti da netko umanjuje kvvalitete ljudi sa kojima sam eto igra,i jos uvijek igram kao stolica hehe...necemo stvarat neke fantazije i lazne filmice legendo.ja cu ti sve objasnit na facebooku ,nemoj tjerat ovo di ne treba ici
Evidentirano
 Str: 1 [2] 3   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!