Imperia Online Croatia
Travanj 27, 2024, 06:19:05 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3] 4 5   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: ISTINA2  (Posjeta: 6253 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
ANUBIS
Gost
« Odgovor #30 na: Ožujak 14, 2012, 06:24:52 »

ne-.....zamene je cro2 gotov...neda mi se igrat......a ti radazg......susjed si mi na blitzu.....pa malo pazi sta govoris po forumu..a jednom si me napo....u internacionlanom svjetu......od svih likova...bugara rumunja srba talijana..armenaca..ti si mene naso napadat.....mhmhmhm...znas kak se kaze...lovac postaje lovina......tako da..ubrzo ces dizat zastavicu....ko i hacker..po 5 puta...... Shocked

 Grin Grin     Sta igra??    Grin Grin
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #31 na: Ožujak 14, 2012, 06:58:55 »

Moram pokrenut milionsku vojsku sutra a neznam di, vidiš tina dala si mi ideju dobru,, Kiss
Evidentirano
radazg1
Sergeant
**

Karma: +11/-47
Offline Offline

Postova: 83


Profil
« Odgovor #32 na: Ožujak 14, 2012, 07:26:55 »

ne-.....zamene je cro2 gotov...neda mi se igrat......a ti radazg......susjed si mi na blitzu.....pa malo pazi sta govoris po forumu..a jednom si me napo....u internacionlanom svjetu......od svih likova...bugara rumunja srba talijana..armenaca..ti si mene naso napadat.....mhmhmhm...znas kak se kaze...lovac postaje lovina......tako da..ubrzo ces dizat zastavicu....ko i hacker..po 5 puta...... Shocked

napao sam te jer si ti mene napadao u cro2 pa sam ti morao vratiti.  :Smiley a što se tiče elitnoga svijeta samo ti mene napadaj,tamo sam ja odavno odustao.nisam htio igrati sa strancima a naših nije uopće bilo osim vas par iz patrie...a opet sa vama nisam htio igrat jer nemožemo se u jednom svijetu napadati a u drugom biti frendiči *hmm*
Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #33 na: Ožujak 14, 2012, 08:58:53 »

steta.....vidim da si mi mali..... Shocked
Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #34 na: Ožujak 14, 2012, 08:59:59 »

Moram pokrenut milionsku vojsku sutra a neznam di, vidiš tina dala si mi ideju dobru,, Kiss
ideja za sto?Huh??
Evidentirano
radazg1
Sergeant
**

Karma: +11/-47
Offline Offline

Postova: 83


Profil
« Odgovor #35 na: Ožujak 14, 2012, 09:12:10 »

steta.....vidim da si mi mali..... Shocked

kakav si ti folirant...tko te nezna skupo bi te platio.a fala bogu svi te znaju kao prgavog lažova...i nisu daleko od istine. zato  Lips Sealed
a i one tvoje statistike su stvarno smiješne Grin
« Zadnja izmjena: Ožujak 14, 2012, 09:14:30 od radazg1 » Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #36 na: Ožujak 14, 2012, 10:49:41 »

 Cry Cry
e moj tina nevole te svi ko ja,i rada je ko husar mora klepat hrvate inace husari njega natamburaju a ti los ko i uvik i eto  Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #37 na: Ožujak 14, 2012, 10:50:11 »

kakav si ti folirant...tko te nezna skupo bi te platio.a fala bogu svi te znaju kao prgavog lažova...i nisu daleko od istine. zato  Lips Sealed
a i one tvoje statistike su stvarno smiješne Grin
hoces rec da mi nisi poslao porob?Huh?Huh???
Evidentirano
radazg1
Sergeant
**

Karma: +11/-47
Offline Offline

Postova: 83


Profil
« Odgovor #38 na: Ožujak 15, 2012, 11:04:04 »

hoces rec da mi nisi poslao porob?Huh?Huh???

ono je bio odgovor na tvoj post da sam ti mali (štogod to značilo  Grin). al sjeti se malo dok sam ja aktivno igrao da sam imao više ekonomskih bodova od tebe i da si me prestigao tek kad sam odustao...neznam jel želiš reći da si ti extra igrač što si uspio prestići igrača na odmoru al to ni nije bitno. a što se tiče poroba,DA  poslao sam na tebe i povukao nakon što si se javio...al to je bio jedan jedini put,a ti od muhe praviš slona...tipično u tvom stilu   *tired*
Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #39 na: Ožujak 15, 2012, 05:42:57 »

omg......o cem ti misicu pricas......pa bjezis odmene dvje ere....u cro2....a u blitzu sam imo vise eko boodva odtebe..al si imao jacu vojsku...ajd..nemoj se vise javljat.....nemam vremena za takve miseve poput tebe...oke..nadam se da sam bio jasan...pozdrav
Evidentirano
radazg1
Sergeant
**

Karma: +11/-47
Offline Offline

Postova: 83


Profil
« Odgovor #40 na: Ožujak 15, 2012, 06:17:46 »

omg......o cem ti misicu pricas......pa bjezis odmene dvje ere....u cro2....a u blitzu sam imo vise eko boodva odtebe..al si imao jacu vojsku...ajd..nemoj se vise javljat.....nemam vremena za takve miseve poput tebe...oke..nadam se da sam bio jasan...pozdrav

hahahaha malo si ti žešće zabrijao...meni je ovo prva era u cro2 zato ne pričaj gluposti jer i drugi ovo čitaju. aj pozz  Kiss
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #41 na: Ožujak 15, 2012, 10:06:42 »

rada ti sebi nađi drugog neprijatelja,taj transvestit tina je moj  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
radazg1
Sergeant
**

Karma: +11/-47
Offline Offline

Postova: 83


Profil
« Odgovor #42 na: Ožujak 16, 2012, 12:19:08 »

rada ti sebi nađi drugog neprijatelja,taj transvestit tina je moj  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin

 Grin Grin Grin transvestit ;D ;D ipak nisam jedini koji je to pomislio  Tongue
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #43 na: Ožujak 16, 2012, 12:40:44 »

oćete sva trojica da vam ja budem enemy No.!?? Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #44 na: Ožujak 16, 2012, 01:23:05 »

i naravno......ja vec mislio da me bubi zaboravio....no on mora biti poklopac na svaki moj post.....a kako to bude na kraju,......slika sve govori.... *freak*
Evidentirano
 Str: 1 2 [3] 4 5   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!