Imperia Online Croatia
Travanj 27, 2024, 04:04:43 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: povijest se ponavlja.... :)  (Posjeta: 1825 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« na: Ožujak 07, 2012, 01:08:08 »

I evo ga opet...vidim --skeletor-- dobio ban..od strane dragih nam Husara kako čujem  Cool čovjek (iako meni ni malo drag,da se razumijemo)  odbio zapovjedi s vrha ,prešao u konkurentan savez i ujutro se našao pod rešetkama...
Obrazloženje citiram :" Admin je rekao ilegalna trgovina - to obično znači da si si sam prodao resurse s drugog računa po jeftinijoj cijeni ili imaš podudaranja po ip adresi i računalu s tim računom i prodaješ si sam resurse jeftinije --- razlog za ban je oboje. Kupovina neke količine resursa jeftinije nije razlog za ban, ali kad još postoji podudaranje, onda je."
A priča je sljedeća...skeletor je kupio jeftine rese koje je prodavao patriot2008..i to 5 dana prije nego je ušao u savez..dakle tokom te transakcije nije bilo podudaranja IP adrese... Nakon 5 dana..ulazi u savez i uzima za čuvara računa patriota..gdje je tu razlog za ban??!!
S druge strane Tone-cro..upadne neki dan u minus 3,7 m..pod napadima prodaje željezo daleko ispod cijene..i kupuju ga članovi njegovog saveza a čisto sumnjam da nitko od njih nije njegov čuvar...pa dragi Tigeru...kako da se izvrši provjera toga?! Nisam nikad nikoga prijavila niti neću ali ovo fakat nema smisla..kome se da uopće tako igrat?! da čim postaneš prijetnja dobiješ ban za bilo što...nisam vjerovala KOH-u kad su pričali..ali ovo sad je čisti dokaz apsolutnog monopolizma Husara u suradnji sa dragim nam Tigerom u držanju vodećih pozicija cro2 svijeta...dajte malo poštovanja prema ljudima koji su uložili svoje vrijeme i svoj novac u ovu igru i igrajte fer ili zaključajte taj cro svijet jer ovime točno radite budale od ljudi ....sramota   
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
buuu
Gost
« Odgovor #1 na: Ožujak 07, 2012, 01:36:42 »

hehehe sonja ostavi se cro2,poludit ces tamo.tamo su sve neki posteni igraci  Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #2 na: Ožujak 07, 2012, 01:51:07 »

Nemam što drugo, nego nasmijati se. Ako već toliko mislite da pogodujem bilo kojem savezu, pišite na engleskom na support@imperialsupport@org  --- 99% da će odgovoriti Krum - osoba koja obavlja provjere koje ja prijavljujem pa tražite objašnjenje od njega i također ga pitajte kojim ja alatima imam pristup i kakve kazne mogu davati.
Konkretno skeletor je prijavljen nekoliko puta s razlogom da prebrzo raste i da nešto mulja - citiram prijavu. adminu sam prenio poruku, provjerio ga je i kaznio na 48h. Za 15 minuta su tražili razlog bana - admin je rekao ilegalna trgovina sa patriot... it to je sve što ja znam - s tim da je ilegalna trgovina objašnjenje za situaciju kad si osoba sama prodaje resurse ispod cijene i kupuje s drugog računa. I to ne u malim količinama, jer 1 je slučajno, 10 puta nije. Nemam ispis kupnji, niti me zanimaju, ako vas zanima, i njih mogu saznati i dati vlasniku računa koji je kažnjen.
Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #3 na: Ožujak 07, 2012, 02:12:23 »

ne igrajte cro2 svijet,igrajte internacionalne svijetove i tamo imate te glavne husare pa ih mozete klepat(naravno ako ste bolji) a imate i bugare s kojima igraju ti husari i ratuju protiv hrvatskih saveza tako da ce vam bit slađe igrat.npr.dosad smo imali samo nerona i nije bilo zanimljivo a sad je on doveo i onu freemind ili divianu heheh e sad je vec nesto i jos kad spojite tih dvoje husara(najboljih husara) i savez greshka od prosle godine imate cudo od saveza ali opet se nade neko ko i te husare i njihovu bugarsku bracu malti kad mu dode  Grin Grin Grin
Evidentirano
manijac
Lieutenant
***

Karma: +6/-51
Offline Offline

Postova: 140



Profil Email
« Odgovor #4 na: Ožujak 07, 2012, 02:22:59 »

aaaa, cro2 je najbolji svijet Smiley Inace, ne vrijeđajte Husare, isto kao i Tigera.
Evidentirano

Hrabrost ima samo onaj, koji zna da se vi bojite. !
vuleta
Sergeant
**

Karma: +4/-28
Offline Offline

Postova: 88


Profil
« Odgovor #5 na: Ožujak 07, 2012, 03:06:03 »

ma koji cro2 internaiconalni savezi su zakon...svi na bugare  *black_eye* ...hehe
Evidentirano
Smucika
Lieutenant
***

Karma: +22/-109
Offline Offline

Postova: 129


imperia je samo online igrica ako niste znali


Profil
« Odgovor #6 na: Ožujak 07, 2012, 05:41:41 »

čim taiger pošalje skeletoru ispis bit če istog trena stavljen ovdje ,,,ispis je zatražen pa nek svi vide istinu
Evidentirano
TONE-CRO
Private
*

Karma: +0/-11
Offline Offline

Postova: 11


Profil
« Odgovor #7 na: Ožujak 07, 2012, 07:54:24 »

Sonja smiri se neprovlaci mi ime po forumima Wink
Evidentirano
manijac
Lieutenant
***

Karma: +6/-51
Offline Offline

Postova: 140



Profil Email
« Odgovor #8 na: Ožujak 07, 2012, 08:12:05 »

 Angry
Evidentirano

Hrabrost ima samo onaj, koji zna da se vi bojite. !
legenda001
Lieutenant
***

Karma: +7/-40
Offline Offline

Postova: 115



Profil WWW
« Odgovor #9 na: Ožujak 07, 2012, 08:43:40 »

  Undecided
Evidentirano
--skeletor--.
Private
*

Karma: +7/-7
Offline Offline

Postova: 8


Profil
« Odgovor #10 na: Ožujak 07, 2012, 10:16:48 »

pozdrav.....ovom prilikom zamoljavam TIGERA da mi posalje te ispise na kojima se vidi podudaranost ip adrese patriota2008 i skeletora u trenutku preprodaje resursa....jel ja jako dobro znam da podudaranosti nema.....unaprijed HVALA!!!
Evidentirano
AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #11 na: Ožujak 07, 2012, 11:42:34 »

joj ti si diskriminiran igrac pa tebe idu banovati zato jer si se približio jacima..ovo prvi put cujem hahahahaha  Grin Grin
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #12 na: Ožujak 08, 2012, 01:07:37 »

Isprike Tone ,samo sam te navela kao primjer jer sam taj dan i sama pratila što se događa,nije ništa osobno  Wink
Tigere samo sam navela neke očite primjere ,kao u naslovu,povijest se ponavlja...nezanimaju me tvoje ovlasti,jedina za koju znam  da imaš je što neke prijave možeš zanemariti..ne našao se uvrijeđen,to je samo moja pretpostavka Wink
A što se tiče prodaje resa...jednom je slučajno 10 puta nije..slažem se,ali nije ni to razlog banu..jer..recimo..ja skupljam za nešto,recimo farme 12..pokušavam kupiti što jefitnije a neki igrač pod napadom koji je npr.uzeo ratni prihod prodaje drva po 0.39... i ja to,kao i svatko tko gleda da što bolje prođe hvatam...i kupim njegovih 10m drva... raspadne mi se u međuvremenu savez,ja pređem kod dotičnog i trebam čuvara...i igrom slučaja baš taj pristane to biti... Netko me prijavi jer sam mu pobila seljake pa je ljut i eto bana...totalna glupost! Ako se već vrše provjere onda neka budu temeljite...
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
ANUBIS
Gost
« Odgovor #13 na: Ožujak 08, 2012, 01:23:28 »

 *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Evidentirano
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #14 na: Ožujak 08, 2012, 01:36:43 »

ma lako je za to,sta bi tek vi uradili da lika baniraju  na stalno,i nakon 5,6 dana lik se vrati,,hhaahhaha,skoči 50,60k jer su mu resi nesmetano se proizvodili,arma min. trosila a lik se naspava *black_eye* *black_eye* *black_eye* *black_eye*
Evidentirano
 Str: [1] 2 3   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!