Imperia Online Croatia
Travanj 23, 2024, 12:38:03 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: razlozi za baniranje  (Posjeta: 1762 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #15 na: Srpanj 21, 2009, 11:43:42 »

Nitko nije dobio ban zbog toga jer se je prijavio kod frenda(u većini slučajeva nije se on projavio, već mu frend čuva račun). Već svi doba ban kad namještaju trgovinu ili bitke. Zato prekinite s tim nisam ništa radio, nisam kriv i slične stvari. Hrpu ljudi se žali tu na forumu tipa igra mi cijela familija, brat, sestra, otac, majka, deda, stric... i mene su banali. Pa zašto onda nije banana cijela obitelj ak je zbog toga. Nek si napravite još jedan račun pa od njega jeftino kupujete resurse. Ili vam neko čuva račun, prodaje sebi ili vama jeftino i onda vi jadni ništa niste napravili. Najbolje su finte tipa: "Ja nisam ništa radio ali frend mi je čuval račun 2 tjedna. Zašto mene kažnjavate kad je on to napravio?"
 Ili kad vrijeđate, jako često i mene u igri i onda nakon sat vremena šaljete da vam se je netko drugi prijavio u igru i da vas ne kaznim. ili kad dobijete silenced pošaljete još uvreda s drugog acc i onda očekujete da nećete biti kažnjeni i za vrijeđanje i za više računa.
Evidentirano

KoSaC
Global Moderator
*

Karma: +19/-32
Offline Offline

Postova: 299


Profil
« Odgovor #16 na: Srpanj 21, 2009, 01:49:47 »

Da..shvatite da u igri postoji log i da se vidi i ima čvrste dokaze prije nego šta se nekog bana
Evidentirano
Andrea2009
Trusted Member
*

Karma: +12/-45
Offline Offline

Postova: 308


hehm, kako kaze apok, vas najdrazi trusted haha


Profil
« Odgovor #17 na: Srpanj 21, 2009, 03:18:04 »

a ja molim vas drage operatere, znam da sam dosadan ali me zanima, jel mi mozete rec svoje misljenje o tome?(par postova prije vasih, 1. stranica XP) msm da ste skuzili hehe
Evidentirano

uzivaj u zivotu, zivot je kratak, nemoj se zivcirati bezveze, uzivaj jer jednom se zivi pa nek se prozivi ; )))
 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!