Imperia Online Croatia
Travanj 20, 2024, 05:12:57 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: ista ip adresa?  (Posjeta: 755 puta)
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
zolota
Private
*

Karma: +0/-2
Offline Offline

Postova: 5


Profil
« na: Veljača 29, 2012, 01:17:04 »

mom kolegi iz saveza je nemoguće poslati napad zbog navodno iste ip adrese. kako ukloniti tu smetnju?
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Veljača 29, 2012, 09:16:03 »

Ispuni forumu ispod te poruke. Ako je bilo više podudaranja, neće više moći napasti tu osobu. To se dešava jer su možda bili jedan drugome na računu, imali istog čuvara i slično.
I u tom slučaju nema napada između igrača.
Evidentirano

igrac
Sergeant
**

Karma: +4/-32
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #2 na: Ožujak 04, 2012, 10:44:49 »

koliko ja znam ako je bilo 1-2 podudaranja s istom IP adresom napad bi trebao biti odobren u roku od 2 radna dana .... naravno i ja imam takav slučaj ali se nikada nisam spajao na taj acc npr. niti se on spajao na moj acc a u pitanju je golder ..... popunio sam tekst ispod koji je tražio kratko objašnjenje zašto mislim da bi se zabrana trebala ukiniti i to još prije nekoliko dana ali odgovor mi nije došao da li su napadi odobreni ili nisu ..... prije je odgovor dolazio u roku od 2 radna dana ali to sad nije slučaj .... neznam zašto ... trebalo bi napraviti ako je netko golder da se automatski napadi odobre jer je očito igrač napustio igru ....
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #3 na: Ožujak 04, 2012, 11:38:55 »

desi se da je treca osoba cuvala racun i tebi i tome golderu i automatski ti zabrani napade
Evidentirano
igrac
Sergeant
**

Karma: +4/-32
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #4 na: Ožujak 05, 2012, 08:01:30 »

ma to mi je glupo zbog neke 3. ili tko zna koje osobe sad na kraju nemožeš napasti ni goldera ... ma čovjeće ..... to bi trebalo popraviti na neki način .... barem dozvoliti napade na neaktivne igrače tj. goldere ..... kud su ukinuli ono najnoviji golderi koji su mi lijepe rese donosili tu sad još i ovo ... smanjila mi se igrivost namanje 60% ..... a i napredak .....
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!