Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 01:29:29 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
Anketa
Pitanje: Jel mislite da¸admini dobro obavljaju svoj poso (kosac i ostali)
ne
Nemaju pojma
dobro ga obavljaju

 Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: ko zna nek odgovori  (Posjeta: 2738 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Andrea2009
Trusted Member
*

Karma: +12/-45
Offline Offline

Postova: 308


hehm, kako kaze apok, vas najdrazi trusted haha


Profil
« Odgovor #15 na: Srpanj 14, 2009, 06:43:03 »

lool
Evidentirano

uzivaj u zivotu, zivot je kratak, nemoj se zivcirati bezveze, uzivaj jer jednom se zivi pa nek se prozivi ; )))
kresimirk
Private
*

Karma: +0/-2
Offline Offline

Postova: 28


Profil
« Odgovor #16 na: Srpanj 14, 2009, 07:19:11 »

glasajte ljudi jel administratori dobro rade svoj poso
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #17 na: Srpanj 14, 2009, 07:49:27 »

kresimirk ipak mislim da si zabrijao malo.... ti si samo još jedan koji spadaju u onu poslovicu " pas koji laje ne grize" da si ti neki kako pričaš već bi ih tužio i onda bi samo ostavio porkuku ovako će svi završit koji pokušaju varat.... što se tiče tvog problema mislim da ovi naši CM, GM itd. nemaju ništa jer oni su samo kontakt osoba između nas(igrača) i admina.... što se tiče ankete s nekima od naših operatera općenito mogu reć samo jedno svi manje više rade svoj posao samo što postoje neki koji se (oprostite na izrazu ali najbolje opisuje) preseravaju s tim što su.... zaboravljaju da su i oni ljudi i da oni griješe te da ako se neko namjeri uhvatit ih u pogrešci a kad tad će pogriješit na osnovu toga ih za Lips Sealed .... [:-} [:-} [:-}
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
artwarrior
Lieutenant
***

Karma: +12/-15
Offline Offline

Postova: 184


Profil
« Odgovor #18 na: Srpanj 14, 2009, 08:10:43 »

mudro zbori bosanac!  [:-}
Evidentirano

Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #19 na: Srpanj 14, 2009, 08:22:46 »

Da malo pojasnim kak funkcionira rangiranje u IO.
Admini su ljudi koji rade u uredu za IO. Oni imaju apsolutna prava i oni provode kažnjavanje, svi 48 h banovi ili 10000 h dolaze od njih. Oni su ujedno comunity manageri za određene jezike koji govore.
Comunity manageri - zaduženi su za određeni jezik i ne kažnjavaju ljude u igri. Što znači da sve kazne koje dobijete u igri su od strane admina, a ne od mene kao što neki misle. Ja sam samo kontakt osoba, kao što je bosanac rekao.  
Global moderatori- upravljaju cijelim forumom
Moderatori - upravljaju dijelom foruma ili cijelim, imaju manje ovlasti nego gobal moderatori.
Chat operatori - zaduženi za chat i održavanje reda tamo.
Trusted members - ljudi koji aktivno sudjeluju u radu pa su nagrađeni sa tom titulom. Nemaju posebnih ovlasti.
Prevoditelj - samo ime govori što rade. Smiley

Kažnjavanje
Netko želi prijaviti osobu, javi meni ili bilo kojem global modu ili modu na forumu i mi proslijedimo na provjeru adminima. Ako oni nešto nađu, slijedi kazna.
Kad osoba koja je kažnjena želi saznati zašto, pita mene pa mu ja saznam ili iskoristi live chat u izborniku premium. Ali za to mora znati engleski.
I onda kao ide preko mene, ja pitam admine, oni mi odgovore, ja kažem osobi i to je to. Tak da tvrdnje da se bilo kome tu na hrvatskom forumu nešto pobrkalo kod kažnjavanja nemaju smisla. Ili da mi volimo nekog ili ne.
Da li dobro radimo svoj posao? To neće pokazati jedna anketa. Ovaj forum postoji više od 6 mjeseci. Mislim da ne postoji pitanje na koje nije bilo odgovora, a sigurno ne postoji post koji ja nisam pročitao. Niti ne postoji osoba koja nije dobila kulturan odgovor od mene. Bilo vezano uz igru, kredite, varanje...
Evidentirano

kresimirk
Private
*

Karma: +0/-2
Offline Offline

Postova: 28


Profil
« Odgovor #20 na: Srpanj 14, 2009, 08:30:55 »

bosanac o cem ti pricas kakva tuzba kaj je tebi
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #21 na: Srpanj 14, 2009, 08:35:51 »

bosanac o cem ti pricas kakva tuzba kaj je tebi

Mislim da te je bosanac zamijenio sa jednim kresimirom koji je danas pisao malo drukčije postove. Pa si se onda pojavio ti odmah sa anketom da li admini rade svoj posao. Shvaćaš kresimir i ti kresimirk - jako slično. Pa neki ljudi se zabune ili posumnjaju. Il se ne zabune.  Embarrassed Možda bude bosanac odgovorio bolje nego ja. Smiley
Evidentirano

Andrea2009
Trusted Member
*

Karma: +12/-45
Offline Offline

Postova: 308


hehm, kako kaze apok, vas najdrazi trusted haha


Profil
« Odgovor #22 na: Srpanj 14, 2009, 09:25:00 »

lol, slicno da...  Grin Grin
Evidentirano

uzivaj u zivotu, zivot je kratak, nemoj se zivcirati bezveze, uzivaj jer jednom se zivi pa nek se prozivi ; )))
kresimirk
Private
*

Karma: +0/-2
Offline Offline

Postova: 28


Profil
« Odgovor #23 na: Srpanj 14, 2009, 09:30:47 »

ja se pojavio na forumu jel me kosac bloko na chatu pa nemogu na chat pa se tu dosadujem
Evidentirano
Andrea2009
Trusted Member
*

Karma: +12/-45
Offline Offline

Postova: 308


hehm, kako kaze apok, vas najdrazi trusted haha


Profil
« Odgovor #24 na: Srpanj 14, 2009, 09:56:31 »

prostacis tamo i radis probleme, a vidim da ces i tu pocet xD hh
Evidentirano

uzivaj u zivotu, zivot je kratak, nemoj se zivcirati bezveze, uzivaj jer jednom se zivi pa nek se prozivi ; )))
Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #25 na: Srpanj 14, 2009, 10:04:39 »

ok, kresimir, , zasto si gore promijenio anketu? e da, i jesam li zaboravio napomenut da si ...?  *hmm*
« Zadnja izmjena: Srpanj 15, 2009, 10:39:00 od Tiger » Evidentirano
Andrea2009
Trusted Member
*

Karma: +12/-45
Offline Offline

Postova: 308


hehm, kako kaze apok, vas najdrazi trusted haha


Profil
« Odgovor #26 na: Srpanj 14, 2009, 10:56:01 »

hmm.. da i ja sd gledam... zar nisam ja glasao za dobro oba... hh?? e kreso, bas si tupav lol  *freak*
Evidentirano

uzivaj u zivotu, zivot je kratak, nemoj se zivcirati bezveze, uzivaj jer jednom se zivi pa nek se prozivi ; )))
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #27 na: Srpanj 15, 2009, 10:52:13 »

kersimirk sorry malo sam se za Lips Sealed ... mislio sam na KRESIMIR jer sam čitao šta piše pa ni je digao tlak zato jer piše gluposti a nezna ni sam što piše....  još jednom sorry što sam te zamijenio a i tvoj post mi se činio onako bahato jer da je to on pisao izgledalo bi kao "ja sam 100% siguran da loše rade pa da ih s anketom dokaže" pa mi je to bila kap koja je prelila čašu u tome da ja neiskomentiram... pozzz Cool Cool
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
vjekoh
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 48


Profil
« Odgovor #28 na: Srpanj 15, 2009, 06:47:45 »

evo jedno pametnije pitanje
zašto ni na špijunaži uvjek piše nepoznato ako ulovim špijuna
nikad ne znam ko me špijunira
Evidentirano
Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #29 na: Srpanj 15, 2009, 06:57:58 »

zato jer on ima puno veci level spijunaze nego ti granicnih postaja
Evidentirano
 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!