Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 02:13:59 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: rat  (Posjeta: 2360 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
kresimirk
Private
*

Karma: +0/-2
Offline Offline

Postova: 28


Profil
rat
« na: Srpanj 14, 2009, 02:43:16 »

evo prve bitke
druga bitka
treca bitka
cetvrta bitka
peta bitka
Ko mi moze odgovorit kad sam ga prvi put pobjedio zasto mu nisam oduzeo sve zlato nego moram po maloo
Ako se ko pita zasto ga napadam razlog je zato sto je bio u mom savezu a nije htio uplatit niti 1 zlato makar je obvezno bilo da uplacuje kad sam mu to reko poceo se bahatit
« Zadnja izmjena: Srpanj 14, 2009, 02:50:37 od Tiger » Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Srpanj 14, 2009, 02:50:09 »

zlato nosiš malo po malo jer svaka jedinica ima kapacitet koliko može nositi doma. i ne može nositi više od toga.
A izvješća si sačuvaj negdje i stavi ih za 7 dana, jer je dozvoljeno stavljanje samo izvještaja starijih od 7 dana, a ova su bila od danas.
Evidentirano

Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #2 na: Srpanj 14, 2009, 02:53:57 »

nisi mu oduzeo svo zlato iz razloga sto postoji u igrici nesto sto se zove "units bearing kapacity" Wink prevedeno, postoji odredjena kolicina resursa koje vojnik moze nositi... dakle, Kopljanik 30.......Strijelac 35........Mačevalac 25........Laka konjica 60... znaci ako ides u napad sa recimo samo 1000 macevaoca, ti ces protivniku moci uzeti najvise 25 000 resursa jer toliko macevaoci mogu nositi Smiley imas u igrici dolje "Pravila igre" pa tamo nadji negdje na sredini ti to pise i za teske i za elitne jedinice ako te zanima...

edit: pretekao me beast...
Evidentirano
Vitez96
Private
*

Karma: +0/-2
Offline Offline

Postova: 7


Profil
« Odgovor #3 na: Veljača 16, 2010, 05:40:13 »

e mene je napao jedan igras i na bitku napolju je pobjedio i odmah me napao i na tvrđavu i tu je izgbuio i sto nakon teb borbe oduzeli su i meni i njemu bodove samo su meni manje a njemu vise
Evidentirano
tomislav98
Lieutenant
***

Karma: +29/-18
Offline Offline

Postova: 101


ZNA SE TKO JE NAJBOLJI

190 TOMISALV98@NET.HR
Profil WWW
« Odgovor #4 na: Veljača 16, 2010, 06:14:39 »

i ti si dobio zlato ako je on izgubio oba dvoje gubite bodove ako imate vojske uvijek bar mislim bar malo
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #5 na: Veljača 16, 2010, 06:26:49 »

e mene je napao jedan igras i na bitku napolju je pobjedio i odmah me napao i na tvrđavu i tu je izgbuio i sto nakon teb borbe oduzeli su i meni i njemu bodove samo su meni manje a njemu vise
pa naravno tvoji vojnici su se branili i proporcionalmo s tim su i oni ginuli...... zbog izgubljene bitke on je izgubio 20-50% dodatno vojske pri bjegu ovisno o tome u kojoj je fazi izgubio....a ti nisi izgubio nista eksta vojske zato je razlika kasnije ce bit jos vise jer ako se neko zabije u tebe kasnije se i gube opsadne sprave mislim gube se i sad ako ih neprijatelj ima i ako ima to je malo ali kasnije kad bude 1500 trebusea i kad neko izgubi te trebuse onda izgubi pun kufer bodova....
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!