Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 05:37:01 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 44 45 [46] 47   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Ideje i prijedlozi  (Posjeta: 124040 puta)
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
Diktator10
Sergeant
**

Karma: +2/-1
Offline Offline

Postova: 97


Profil
« Odgovor #675 na: Prosinac 05, 2014, 01:54:39 »

Avdija da bar procitaju oni koji trebaju ovo za medalje o vojnim bodovima....bolji prijedlog nisam cuo...lahko je uzeti bruku para i nabit ekonomske..a vojnih ni 10 poena,cisti farmville,na ovoj igri se odavno ne cijeni ono glavno...vojni bod
Evidentirano
matas211
Sergeant
**

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 50


Profil
« Odgovor #676 na: Siječanj 25, 2015, 01:48:26 »

predlazem da se za svaku bitku dana dobije neka nagrada osim medalje tko dobije medalju za bitku dana njemu dajte nekakav poklon od 10-20 dija i skoro svi ce ici na vojne bodove a jako malo farmera ce biti  Grin Grin Grin
Evidentirano
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #677 na: Siječanj 26, 2015, 11:15:19 »

Ja predlažem da se uz krčmu napravi i javna kuća gdje će se regruturati i mobilizirati prostitutke isto kao i vojska za drvo i željezo. Znači od nikakvih, preko plavih do elitne prostitucije. One će služiti za dizanje morala vojsci a ne ova glupa opcija "obuka".
Isto tako predlažem da se napravi i prostitucija sa zaraženim prostitutkama koje ćemo moći slati neprijtelju i tako zaraziti njegove vojnike sa sifilisom, sidom ili trišom. Hvala na razumjevanju *freak*
to je stari prijeslog jos od mrkia cini mi se  Grin  doke se mlatio sa onim ilijablagojev ili kako se lik zvao vec Grin
Evidentirano
BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #678 na: Veljača 09, 2015, 01:08:51 »

Predlog:

Ako se ustanovi da igrac ima multy acc, namjesta ress ili vrsi bilo kakvu drugu zloupotrebu, treba kaznit njegov glavni nalog a ne "najmanji" jer on moze imati 20 farmerskih naloga koje moze neometano farmati dalje... jedan manje vise nista ne znaci... on nastavlja po starom  *crazy* *crazy* *crazy*
Evidentirano
pijujica
Sergeant
**

Karma: +11/-1
Offline Offline

Postova: 97


Profil Email
« Odgovor #679 na: Veljača 09, 2015, 11:23:12 »

Avdija da bar procitaju oni koji trebaju ovo za medalje o vojnim bodovima....bolji prijedlog nisam cuo...lahko je uzeti bruku para i nabit ekonomske..a vojnih ni 10 poena,cisti farmville,na ovoj igri se odavno ne cijeni ono glavno...vojni bod

sokole

nitko tebi ne brani da se zaletiš na jadnog farmera, možda bi se iznenadio kad ispred tebe legne vojska velikih brojeva, a on bi jadan skupio i nešto vojnih bodova, osobno sam igrao sa "ocem svih farmera" i napad na njega dao bi ti divan uvid što radi milionska imperska vojska podebljana sa 130K balista koje je radio za napuniti dvorac saveza.
Evidentirano
pijujica
Sergeant
**

Karma: +11/-1
Offline Offline

Postova: 97


Profil Email
« Odgovor #680 na: Veljača 09, 2015, 11:27:06 »

Predlog:

Ako se ustanovi da igrac ima multy acc, namjesta ress ili vrsi bilo kakvu drugu zloupotrebu, treba kaznit njegov glavni nalog a ne "najmanji" jer on moze imati 20 farmerskih naloga koje moze neometano farmati dalje... jedan manje vise nista ne znaci... on nastavlja po starom  *crazy* *crazy* *crazy*

podržavam prjedlog
Evidentirano
tijomanija
Sergeant
**

Karma: +5/-5
Offline Offline

Postova: 79



Profil Email
« Odgovor #681 na: Veljača 18, 2015, 01:54:32 »

Ja se slažem sa svim kvalitetnim prijedlozima, ali  problem je u tome što nas igrače nitko ne sluša niti ne doživljava (da ne kažem da nas niko ne.... nešto) Ova tema je već toliko stara da me glava boli od nje. Nije problem u nama igračima nego u adminima koji ne rade kvalitetno svoj posao kada im se pišu poruke pa imaš osjećaj da govoriš zidu a ne čovjeku. Kako bi kod mene u Dalmaciji rekli riba uvik od glave smrdi... eto pametnome dosta
Evidentirano
marin0998735547
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 3


Profil
« Odgovor #682 na: Ožujak 28, 2015, 09:18:49 »

tijo slažem se s tobom problem je s adminima jer kada bi oni barem jedan acc blokali koji farma ostale male bilo bi čudo pa zato to 70% igrača iskorištava a i ako ga netko prijavi dobije 5-6 upozorenja za to još pogotovo ako kupuje dije onda ćak ni to a kada bi svakog igrača pošteno kaznili bez upozorenja onda bi bilo pravedno pa da se nauči da to ne radi  Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #683 na: Ožujak 29, 2015, 12:33:10 »

tijo slažem se s tobom problem je s adminima jer kada bi oni barem jedan acc blokali koji farma ostale male bilo bi čudo pa zato to 70% igrača iskorištava a i ako ga netko prijavi dobije 5-6 upozorenja za to još pogotovo ako kupuje dije onda ćak ni to a kada bi svakog igrača pošteno kaznili bez upozorenja onda bi bilo pravedno pa da se nauči da to ne radi  Tongue Tongue Tongue

To bi bila diktatura i onda bi se više od polovice igrača žalilo na grubo kažnjavanje.
Evidentirano

Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #684 na: Ožujak 29, 2015, 05:45:57 »

To bi bila diktatura i onda bi se više od polovice igrača žalilo na grubo kažnjavanje.
Diktatura je i ovako, nije to nešto najlošije na svijetu... ionako je igra smještena u razdoblje diktatora a ne demokracije, tko je u doba mačevaoca i katapulta demokraciju vidio Grin Ako Grčke državice izuzmemo naravno Smiley ... al da uvedu prave kazne za varanje bar bi bio veći gušt igrat... da se mene pita ja bi ne samo poduplao one kazne kakve su nekad bile nego ih najmanje utrostručio... prvi prekršaj ban na tjedan dana, drugi prekršaj ban na mjesec dana, treći prekršaj u istoj eri ban do kraja ere... pa neka se žale kome god hoće... a tko dobi treći ban da nema pravo ni na žalbu >Grin I to ban kakav je prije bio, da mogu uć u igru i ništa da ne mogu radit nego samo gledat napade na sebe kako ih se pali i pljačka i kako hrane resima sad one koje su prije varali... naravno uz obavezan smještaj u dvoranu srama za vrijeme trajanja kazne, da ih svi vide, nađu i pljačkaju po cijele dane >Grin *beer*
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #685 na: Ožujak 30, 2015, 06:07:29 »

Diktatura je i ovako, nije to nešto najlošije na svijetu... ionako je igra smještena u razdoblje diktatora a ne demokracije, tko je u doba mačevaoca i katapulta demokraciju vidio Grin Ako Grčke državice izuzmemo naravno Smiley ... al da uvedu prave kazne za varanje bar bi bio veći gušt igrat... da se mene pita ja bi ne samo poduplao one kazne kakve su nekad bile nego ih najmanje utrostručio... prvi prekršaj ban na tjedan dana, drugi prekršaj ban na mjesec dana, treći prekršaj u istoj eri ban do kraja ere... pa neka se žale kome god hoće... a tko dobi treći ban da nema pravo ni na žalbu >Grin I to ban kakav je prije bio, da mogu uć u igru i ništa da ne mogu radit nego samo gledat napade na sebe kako ih se pali i pljačka i kako hrane resima sad one koje su prije varali... naravno uz obavezan smještaj u dvoranu srama za vrijeme trajanja kazne, da ih svi vide, nađu i pljačkaju po cijele dane >Grin *beer*

Hm.. da.
To su oni stari banovi di samo primaš a braniti se nemožeš  Cool
Sad, ako se ovaj trend nastavi, ja predlažem da uz poredak igrača i saveza otvori još jedna rubrika za poredak muljatora u igri, gdje se vidi tko je kolko opomena dobio, tko ima kuglu i neka se objave specifikacije.
Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #686 na: Travanj 24, 2015, 01:43:59 »

Moj prijedlog i ne samo moj je da se ova igra vec jednom ugasi  Grin
« Zadnja izmjena: Travanj 24, 2015, 04:28:47 od Dunkan1973 » Evidentirano

prdek2
Captain
****

Karma: +36/-12
Offline Offline

Postova: 377



Profil
« Odgovor #687 na: Srpanj 21, 2015, 02:53:37 »

sokole

nitko tebi ne brani da se zaletiš na jadnog farmera, možda bi se iznenadio kad ispred tebe legne vojska velikih brojeva, a on bi jadan skupio i nešto vojnih bodova, osobno sam igrao sa "ocem svih farmera" i napad na njega dao bi ti divan uvid što radi milionska imperska vojska podebljana sa 130K balista koje je radio za napuniti dvorac saveza.
Ne sjecam se ja da smo mi ikad zajedno igrali Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
McDaworius
Lieutenant
***

Karma: +30/-48
Offline Offline

Postova: 151


Profil
« Odgovor #688 na: Veljača 15, 2016, 03:09:49 »

pozdrav svima....

Pa da se i ja malo oglasim. Da li je ikome palo na pamet, i da li je itko kada predložio sljedeće. Uvijek savezi nekako izaberu nomade za igrati te pri tome natjeraju članove saveza da izaberu rasu koju možda ne vole (kao na primjer ja). zar ne bi bilo odlično kada bi prilikom doniranja u dvorac mogli utrpati i imperijane i nomade u isti dvorac??? U konačnici to je dvorac saveza, a na taj način svatko bi u savezu mogao igrati  svoju igru, savezne bi vojske bile jače te bi iziskivale dodatno mudrovanje i taktiziranje. ovako je ful jednostavno...gotovo uvijek u dvorcu je bar 3m kataprahta....bez veze.
Evidentirano
BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #689 na: Veljača 17, 2016, 12:47:18 »

Tesko da je uvjek 3M kata Grin A di su baliste?  [:-}
Evidentirano
 Str: 1 ... 44 45 [46] 47   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!