Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 06:13:29 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 43 44 [45] 46 47   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Ideje i prijedlozi  (Posjeta: 124041 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #660 na: Rujan 21, 2014, 07:19:34 »

ukinite kapitulaciju
Napadni jace od sebe pa nece kapitulirat i u ratu nemas kapitulacije....
Evidentirano
Happy_
Gost
« Odgovor #661 na: Rujan 23, 2014, 12:04:15 »

moj prijedlog je da se ova tema pocne napokon citat od CM-a  Grin Grin Grin i neka se salju prijedlozi u bugarsku,koliko ja znam igraci igraju ovo a ne admini koji navodno poboljsavaju igru,proizvod se kreira po kupcu a ne kupac po proizvodu ocito ih to u bugarskoj nisu ucili..i neka uvedu neke promjene koje vecina zeli a ne ukrasavaju igru nekim paletama boja koje nikome ne trebaju nije ovo barbie  Lips Sealed nego srednjovjekovna igra fak it  Grin Grin
Evidentirano
Diktator10
Sergeant
**

Karma: +2/-1
Offline Offline

Postova: 97


Profil
« Odgovor #662 na: Rujan 23, 2014, 03:36:39 »

Moj prijedlog i nekih mojih saveznika je da se uvede ignore na tribun Grin mislim neko ce reci izbacite ga iz saveza al nije to lijek Grin ,dajte taj ignore i  Lips Sealed  ga Grin
Evidentirano
_suza_
Lieutenant
***

Karma: +15/-10
Offline Offline

Postova: 161


Profil Email
« Odgovor #663 na: Listopad 01, 2014, 10:59:47 »

a idiotizma koji će ti Shocked u savezu netko sa komi ne možeš komunicirati..ima vođa opciju za takve
« Zadnja izmjena: Listopad 10, 2014, 02:14:35 od Proxy » Evidentirano
alonevulf
Lieutenant
***

Karma: +15/-29
Offline Offline

Postova: 184



Profil
« Odgovor #664 na: Listopad 10, 2014, 02:48:02 »

Moj prijedlog i nekih mojih saveznika je da se uvede ignore na tribun Grin mislim neko ce reci izbacite ga iz saveza al nije to lijek Grin ,dajte taj ignore i  Lips Sealed  ga Grin
jest vala kad medicinarka pocne teror s textovima jelene karleuse covjek pozeli ignore Grin 2 puta sam do sad napustao savez kad pocne furat krimi rad Grin
Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #665 na: Listopad 10, 2014, 10:31:02 »

 *hahaha*
jest vala kad medicinarka pocne teror s textovima jelene karleuse covjek pozeli ignore Grin 2 puta sam do sad napustao savez kad pocne furat krimi rad Grin
*hahaha* *hahaha* *hahaha*
Evidentirano

medicinarka
Private
*

Karma: +2/-0
Offline Offline

Postova: 15


Profil
« Odgovor #666 na: Listopad 10, 2014, 03:32:06 »

jest vala kad medicinarka pocne teror s textovima jelene karleuse covjek pozeli ignore Grin 2 puta sam do sad napustao savez kad pocne furat krimi rad Grin

ne razumijem ljude koji mogu toliko da mrze JK i krimi rad..ccc Grin
http://www.youtube.com/watch?v=2e7OkH5H6-A Leo, samo za tebe... uzivaj.  [:-}   Tongue
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #667 na: Listopad 10, 2014, 06:40:18 »

ne razumijem ljude koji mogu toliko da mrze JK i krimi rad..ccc Grin
http://www.youtube.com/watch?v=2e7OkH5H6-A Leo, samo za tebe... uzivaj.  [:-}   Tongue
maloumni spotovi već imaju mjesto na ovom forumu....
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
alonevulf
Lieutenant
***

Karma: +15/-29
Offline Offline

Postova: 184



Profil
« Odgovor #668 na: Listopad 10, 2014, 07:01:39 »

podrzajem 100% ignore na tribunu..

drugo sto zelim predloziti iako ovo sto brljavimo ovdje niko ne ebe ni 1% je da nam naprave jedan mali realm gdje je interes igraca na 1 mjestu..
igraci koji su od samog starta ove igre tu znaju kako je bilo mnogo bolja igra kad je grafika bila zasnovana na brojeve i kockice.. ali je strategija igre bila vazna i interesantna nama..  ovo sad gdje je sve baceno na grafiku pticice i 101 drugi k u r a c  koji traze da trosis lovu da bi mogao normalno igrat ne predstavlja ni 1% interese igraca.. mozda ovih degena koji su ovdje da dokazu ljudima koje ne poznaju koliko su oni mocni..
nije problem sto imaju te dodatke i  Lips Sealed sto traze da se igra na neki nacin plati moraju i oni ziviti od neceg iako direktor ove igrice dobro zivi i od politicke plate koju ima.. samo 1 svijet za uzivanje u igrici kao prije bi bio dovoljan..

ako koji od cm-ova ili bilo ko proslijedjuje ove sugestije i kritike dalje do glava igrice hvala mu.. ali tesko da vecinu ovih prijedloga itko cita
Evidentirano

medicinarka
Private
*

Karma: +2/-0
Offline Offline

Postova: 15


Profil
« Odgovor #669 na: Listopad 11, 2014, 01:03:43 »

maloumni spotovi već imaju mjesto na ovom forumu....

Ovo je daleko od maloumnog spota Wink Shvatit ces nekad. Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #670 na: Listopad 19, 2014, 06:09:23 »

ajde tiger pocni vise citat sta pisu igraci koji ovo igraju a ne da po svome radite,treba uvesti da se i ZARADJENI dijamanti mogu prebacivat izmedju svijetova,na primjer ako meni zatreba 1 dijamant da prodam rese na carskom ili slicno a ja nemam bas taj 1,sta bi ja trebao potrositi 40 kn da bih dobio taj 1 dijamant umjesto da zaradjeni prebacim iz nekog drugog svijeta u svoj koji igram,kako da ne lol
naravno da trebas potrositi, ako hoces igrati s dijamantima,plati!! zamisli da mozes prebacivati zaradjene dijamante. ja bih se svaki dan prijavio u 120 svijetova u kojim sam registriran i dizao 1 dijamant. i onda ih sve prebacio u jedan svijet. to je 120 dija na dan ili 12 000 za 3 mjeseca. jos si samo trebao napisati da te dije mozes dobiti u kvalifikacije.  Grin Grin Grin
Evidentirano

xman11
Private
*

Karma: +1/-3
Offline Offline

Postova: 6


Profil
« Odgovor #671 na: Prosinac 03, 2014, 08:22:49 »

imam  prijedlog da  uvedete  medalje  za  top 5 igrača  po  vojnim  bodovima  u realmovima
Evidentirano
avdijica
Gost
« Odgovor #672 na: Prosinac 04, 2014, 01:04:12 »

krajnje je vrijeme za savezno trziste sa kojim ce rukovat vodza prvi casnik i blagajnik
Evidentirano
_suza_
Lieutenant
***

Karma: +15/-10
Offline Offline

Postova: 161


Profil Email
« Odgovor #673 na: Prosinac 04, 2014, 06:59:24 »

krajnje je vrijeme za savezno trziste sa kojim ce rukovat vodza prvi casnik i blagajnik
avdo care i ovako 3 igrča drže tržište pod kontrolom
zamisli da meni daju saveznu riznicu da trgujem a prošlu eru u r 105 smo istržili toliko da smo 100% utjecaja održavali donacijama i bez poreza Grin
Evidentirano
tijomanija
Sergeant
**

Karma: +5/-5
Offline Offline

Postova: 79



Profil Email
« Odgovor #674 na: Prosinac 04, 2014, 07:11:13 »

Ja predlažem da se uz krčmu napravi i javna kuća gdje će se regruturati i mobilizirati prostitutke isto kao i vojska za drvo i željezo. Znači od nikakvih, preko plavih do elitne prostitucije. One će služiti za dizanje morala vojsci a ne ova glupa opcija "obuka".
Isto tako predlažem da se napravi i prostitucija sa zaraženim prostitutkama koje ćemo moći slati neprijtelju i tako zaraziti njegove vojnike sa sifilisom, sidom ili trišom. Hvala na razumjevanju *freak*
Evidentirano
 Str: 1 ... 43 44 [45] 46 47   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!