Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 10:43:52 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 47   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Ideje i prijedlozi  (Posjeta: 124047 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #615 na: Listopad 18, 2013, 03:45:08 »

Ako sam sve pokopčao oni će od v5 svjetova ostaviti samo njih par što znači da ako mi želimo nešto postići u tom svijetu moramo početi od 5 članova, a starosjedioci od 40ak?
ne, ugasit ce npr. 8 svijetova i napraviti jedan novi v5. i dat ce ti mogucnost da nastavis u tom novom ili u v6. tako je bilo i s v4 . napravili su r95 i tamo su mogli zaigrati svi koji nisu htjeli preci na novu verziju.
Evidentirano

Someone
Gost
« Odgovor #616 na: Listopad 18, 2013, 08:19:07 »

Hvala;)
Evidentirano
amater002
Lieutenant
***

Karma: +27/-72
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #617 na: Studeni 12, 2013, 04:32:35 »

nece oni to napraviti vec mi sa svojim odustajanjem od igre u CS svjetovima jer su stvarno postali neigrivi ako hocu da visim na kompu 15-16 sati na dan i nemam pametnijeg posla onda cu igrati mega blic a ne svjetove x2 brzine mislim da cu ja uskoro privesti kraju igru na imperiji dok se ne pojavi svjet gdje cu moci imati 9 sati off barem dok sam na poslu  Smiley
Evidentirano
imperi
Private
*

Karma: +0/-4
Offline Offline

Postova: 6


Profil Email
« Odgovor #618 na: Studeni 12, 2013, 10:18:46 »

a sad igraj internacionalne svjetove Grin
Evidentirano
marin0998735547
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 3


Profil
« Odgovor #619 na: Studeni 29, 2013, 07:26:46 »

mogla bi se zadržati stara verzija u nekim svjetovima a ne svuda bude nova verzija
Evidentirano
Vorena
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 17



Profil
« Odgovor #620 na: Studeni 29, 2013, 08:13:02 »

Moj predlog, ali najozbiljniji predlog jeste da IO tim bude pravedniji prema igracima kada donosi odredjene odluke.
Navescu najsveziji primer:
Zbog problema sa internet provajderom, ogroman broj igraca ne moze da udje na imperiju, a neki drugi igraci nekim cudom mogu. Pa se desi da u ratu igraci koji mogu da pristupe imperiji nanesu ogromnu stetu igracima koji ne mogu da pristupe imperiji. Posle svega toga, takve bitke se ne poniste, igraci koji su mogli da pristupe imperiji dobiju ratni plen koji inace nisu zasluzili, a sto je najgore, igraci koji nisu mogli da pristupe imperiji ostanu bez skoro celokupne vojske i kao sramnu kompenzaciju dobiju 300 dijamanata.

Konkretno, govorim o svetu cs4, o ratu izmedju saveza _Jorgovan_ i winterfell, u kojem je zbog problema sa internet provajderom igrac maximuszu ostecen nepravedno, izgubio je mnogo vojske, 179k katafrakta + ostala vojska, protivnici nepravedno zaradili ogroman ratni plen i 60 000 vojnih bodova. Smesnih 300 dijamanata koje je igrac dobio kao kompenzaciju ne mogu da povrate toliku stetu! To je vedjanje inteligencije igraca.

Zbog takvih nepravednih odluka, sve manje i manje ce ljudi hteti da igra ovu igru.
Evidentirano

:evil4:
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #621 na: Prosinac 01, 2013, 03:17:19 »

Moj predlog, ali najozbiljniji predlog jeste da IO tim bude pravedniji prema igracima kada donosi odredjene odluke.
Navescu najsveziji primer:
Zbog problema sa internet provajderom, ogroman broj igraca ne moze da udje na imperiju, a neki drugi igraci nekim cudom mogu. Pa se desi da u ratu igraci koji mogu da pristupe imperiji nanesu ogromnu stetu igracima koji ne mogu da pristupe imperiji. Posle svega toga, takve bitke se ne poniste, igraci koji su mogli da pristupe imperiji dobiju ratni plen koji inace nisu zasluzili, a sto je najgore, igraci koji nisu mogli da pristupe imperiji ostanu bez skoro celokupne vojske i kao sramnu kompenzaciju dobiju 300 dijamanata.

Konkretno, govorim o svetu cs4, o ratu izmedju saveza _Jorgovan_ i winterfell, u kojem je zbog problema sa internet provajderom igrac maximuszu ostecen nepravedno, izgubio je mnogo vojske, 179k katafrakta + ostala vojska, protivnici nepravedno zaradili ogroman ratni plen i 60 000 vojnih bodova. Smesnih 300 dijamanata koje je igrac dobio kao kompenzaciju ne mogu da povrate toliku stetu! To je vedjanje inteligencije igraca.

Zbog takvih nepravednih odluka, sve manje i manje ce ljudi hteti da igra ovu igru.

samo 179 K

Ja sam izgubio 1,4 mil vojske ,od toga 280 K  kata Grin u ratu.
Evidentirano

Vorena
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 17



Profil
« Odgovor #622 na: Prosinac 01, 2013, 03:47:58 »

Eto jos jednog primera. Mozes li tu vojsku da povratis sa 300 dijamanata?  *crazy*
Evidentirano

:evil4:
ademkramp
Private
*

Karma: +2/-1
Offline Offline

Postova: 35



Profil WWW Email
« Odgovor #623 na: Prosinac 31, 2013, 02:05:03 »

Moj predlog, ali najozbiljniji predlog jeste da IO tim bude pravedniji prema igracima kada donosi odredjene odluke.
Navescu najsveziji primer:
Zbog problema sa internet provajderom, ogroman broj igraca ne moze da udje na imperiju, a neki drugi igraci nekim cudom mogu. Pa se desi da u ratu igraci koji mogu da pristupe imperiji nanesu ogromnu stetu igracima koji ne mogu da pristupe imperiji. Posle svega toga, takve bitke se ne poniste, igraci koji su mogli da pristupe imperiji dobiju ratni plen koji inace nisu zasluzili, a sto je najgore, igraci koji nisu mogli da pristupe imperiji ostanu bez skoro celokupne vojske i kao sramnu kompenzaciju dobiju 300 dijamanata.

Konkretno, govorim o svetu cs4, o ratu izmedju saveza _Jorgovan_ i winterfell, u kojem je zbog problema sa internet provajderom igrac maximuszu ostecen nepravedno, izgubio je mnogo vojske, 179k katafrakta + ostala vojska, protivnici nepravedno zaradili ogroman ratni plen i 60 000 vojnih bodova. Smesnih 300 dijamanata koje je igrac dobio kao kompenzaciju ne mogu da povrate toliku stetu! To je vedjanje inteligencije igraca.

Zbog takvih nepravednih odluka, sve manje i manje ce ljudi hteti da igra ovu igru.
i PREVISE JE 300dijamanata   Grin Grin Grin Tongue
Evidentirano
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #624 na: Prosinac 31, 2013, 02:08:50 »

Moj predlog, ali najozbiljniji predlog jeste da IO tim bude pravedniji prema igracima kada donosi odredjene odluke.
Navescu najsveziji primer:
Zbog problema sa internet provajderom, ogroman broj igraca ne moze da udje na imperiju, a neki drugi igraci nekim cudom mogu. Pa se desi da u ratu igraci koji mogu da pristupe imperiji nanesu ogromnu stetu igracima koji ne mogu da pristupe imperiji. Posle svega toga, takve bitke se ne poniste, igraci koji su mogli da pristupe imperiji dobiju ratni plen koji inace nisu zasluzili, a sto je najgore, igraci koji nisu mogli da pristupe imperiji ostanu bez skoro celokupne vojske i kao sramnu kompenzaciju dobiju 300 dijamanata.

Konkretno, govorim o svetu cs4, o ratu izmedju saveza _Jorgovan_ i winterfell, u kojem je zbog problema sa internet provajderom igrac maximuszu ostecen nepravedno, izgubio je mnogo vojske, 179k katafrakta + ostala vojska, protivnici nepravedno zaradili ogroman ratni plen i 60 000 vojnih bodova. Smesnih 300 dijamanata koje je igrac dobio kao kompenzaciju ne mogu da povrate toliku stetu! To je vedjanje inteligencije igraca.

Zbog takvih nepravednih odluka, sve manje i manje ce ljudi hteti da igra ovu igru.

neka mjenja providera  Smiley
Evidentirano

Vrapche
ademkramp
Private
*

Karma: +2/-1
Offline Offline

Postova: 35



Profil WWW Email
« Odgovor #625 na: Prosinac 31, 2013, 02:11:51 »

neka mjenja providera  Smiley
Jeste to je velika steta nanesena.....zbog IO......ali salio sam se da je previse 300dijamanata.....Koliko je tu truda ulozeno prije toga da se sagradi i ocuva ti 170k kati..zalosno na koji nacin je izgubio vojsku  Cry  *black_eye*
Evidentirano
ademkramp
Private
*

Karma: +2/-1
Offline Offline

Postova: 35



Profil WWW Email
« Odgovor #626 na: Prosinac 31, 2013, 07:50:54 »

Zasto ne bi za Novu godinu ,Bozic i slicne praznike... IO poklanjao dijamante igracima koji su na npr. top 100 poziciji..
 Grin Grin Grin
Evidentirano
marinspaic3
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 3


Profil Email
« Odgovor #627 na: Siječanj 03, 2014, 01:12:10 »

Pozz
Imam problem kada se idem connect u igru ne zeli mi uc samo se pokaze maloi prozor da stisnem X   Huh? Huh?
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #628 na: Siječanj 03, 2014, 03:28:12 »

Pozz
Imam problem kada se idem connect u igru ne zeli mi uc samo se pokaze maloi prozor da stisnem X   Huh? Huh?

Ideš preko mozile? Klikni na Help> Troubleshooting information zatim 'reset firefox'
Evidentirano

marinspaic3
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 3


Profil Email
« Odgovor #629 na: Siječanj 03, 2014, 08:23:40 »

nece Sad
Evidentirano
 Str: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 47   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!