Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 05:24:48 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 47   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Ideje i prijedlozi  (Posjeta: 124037 puta)
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
manfred1234
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 3


Profil Email
« Odgovor #525 na: Travanj 08, 2013, 02:40:49 »

evo imam i ja jedan prijedlog.. znaci, prvi savez po dometuuticaja osvaja zlato.. drugi srebro, treci bronzu..to je ok..  mislimd a bi bilo dobro da povecate nagrade tim savezima, a i da uvedete neke nagrade za najbolja 3 saveza po vojnim bodovima...  zatim, nagrade za tri najbolja igraca po ekonomskiom bodovima i za tri najbolja po vojnim... neke medaje i za njih, i poneki dijamant, nebi vas bog ubio Grin Grin ..a mislim da bi to jos vise motiviralo igrace koji nemaju mogucnosti kupovati dijamante, kao i iskusne ratnike Wink .. razmislite
Evidentirano
manfred1234
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 3


Profil Email
« Odgovor #526 na: Travanj 08, 2013, 02:47:11 »

mislim da bi bilo dobro uvessti neki javni chat gdje se savezi mogu dogovarati ili svadjati Grin .. i uvesti zid saveza na kojem se moze pisati, znaci da neko ostavi sovj komentar i tako to...
Evidentirano
anonymous...
Private
*

Karma: +3/-16
Offline Offline

Postova: 43


If you don't let me dream, I won't let you sleep


Profil
« Odgovor #527 na: Travanj 08, 2013, 09:17:51 »

zas jednostavno ne vrate savezni forum Huh? Cool
Evidentirano
Ronald
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 12


Profil Email
« Odgovor #528 na: Travanj 10, 2013, 01:41:57 »

Zahtjevao bih da se može donirati i slati nekom igraču dijamante...bilo bi dobro da se može donirat dijamanti u rizinicu i povuč ako nekom treba dijamanti za nešto a ne samo da to rade samo koji kupuju dijamante...mislim nije fora (ja to predlažem prem da kupujem dijamante) i bilo bi dobro da se može nekom igraču poslat dijamanti...ali da se uvede da ne možeš da imaš 2 acca pa onda sam sebi šalješ dijamante mora imat različit email i IP adresu ! to bi bilo super što kažete ? i daj nešto poduzmite napravit nešto novo konkretno ne samo dizajn igre JE*EŠ DIZAJ IGRE AKO ONDA NE FUNKCIONIRA DOBRO,potrudite se više na mehaniku igre nego dizajn... ;D
Evidentirano
readycool
Private
*

Karma: +3/-2
Offline Offline

Postova: 6


Profil Email
« Odgovor #529 na: Travanj 17, 2013, 08:11:42 »

moja ideja i prijedlog je da se napokon uvede da s jedne ip adrese može igrat samo jedan igrač,i automatski kad se jedan registrira da se drugi uopće s te adrese ne može registrirat,jer ovako jedan se registrira drugi pošalje zahtjev za čuvara i sve legalno,jednostavno nije u redu.naime u cro/srb 4 postoje igrači ekipa od 3-4 igrača koji imaju još 10 svojih profila razbacanih po ostalim savezima kojima objavljuju rat i tako ih dobijaju naime čak osnuju svoj savez i onda tim igračima objavljuju rat i dobijaju ratni plijen.ja te igrače poznajem i znam da su nesposobni čak za pripojiti provinciju a  sad procvjetali ratnici i zamislite sve na legalan način jer sustav to tako omogućuje.sve ove promijene koju su uvedene zaista nisu bile neophodne,i mislim da je ovo ključni problem koji uništava ovu igru,a ako već žele brat sestra muž žena igrat oboje meni je to shvatljivo jer smo ja i moj muž donedavno igrali zajedno ali ni to nije u redu onda je jedino ispravno da imamo jedan račun i igramo oboje na njemu.eto toliko mislim da bi se na tom problemu trebalo poradit malo više,nadam se da ovo ipak netko čita o kome to ovisi
Evidentirano
sableta
Captain
****

Karma: +49/-52
Offline Offline

Postova: 333



Profil Email
« Odgovor #530 na: Travanj 18, 2013, 09:54:12 »

mislim da se vi trebate ostavit tih cs svijetova,,,,
Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #531 na: Travanj 18, 2013, 10:02:29 »

ili ih ukinit skroz ili napravit samo jedan,proba sam to i katastrofa ziva.najdalji igrac mi bio na 120  Grin Grin pa ti igraj
Evidentirano

buuu
sisiajmisisu
Sergeant
**

Karma: +5/-13
Offline Offline

Postova: 62


Profil
« Odgovor #532 na: Travanj 18, 2013, 12:13:46 »

evo prijedloga Smiley daj povećajte broj oznaka da se može označiti vise kolonija,igrača,idt... da ne moram uzimati kemijsku i papir u današnje vrijeme Smiley hvala Grin
Evidentirano
sableta
Captain
****

Karma: +49/-52
Offline Offline

Postova: 333



Profil Email
« Odgovor #533 na: Travanj 18, 2013, 12:26:33 »

i veca globalna mapa,,4 x4 polja je sada ja mislim,,,malo jace to,,,
Evidentirano
vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #534 na: Travanj 29, 2013, 12:40:22 »

Mislim da bi bilo oke da se moze maknuti/ukloniti golder....tj da kada stisnem na napustena carstva i  opljackam golda ili vidim da je opljackan stisnem na njega i ukloni ....
Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
carlinjo
Sergeant
**

Karma: +23/-9
Offline Offline

Postova: 85


Profil
« Odgovor #535 na: Travanj 29, 2013, 01:28:03 »

nus jesi živ ti?  Wink
Evidentirano
vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #536 na: Travanj 29, 2013, 03:03:44 »

jedva ha ha ...nekon r50 sam doso se malo  igrat bez dija.. kako si ti ? jesi bolje nekon one nezgode ?jel se cujes sta s majom .. zgorom jasminom vuletom kara hanom  i ostalima ? :-)
.......sad ce nas neki pametnjakovic stjerat u privatne :-)
Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #537 na: Travanj 29, 2013, 04:32:44 »

uvedite prebacivanje resursa drva,kamena i željeza kao što je  zlato među igračima. Uvedite market za prodaju saveznih resursa u  zlato.
Evidentirano

TezakKarlo
Private
*

Karma: +0/-29
Offline Offline

Postova: 46



Profil
« Odgovor #538 na: Travanj 29, 2013, 09:04:09 »

evo jedan prijedlog, da na globalnoj mapi ima opcija prikaži savez sa kojim je moj savez u ratu i moji savez (npr. protivnički savez označiti sa crvenim točkicama a moj savez sa zelenim točkicama) da vođa zna koji igrač koga treba napadati Grin

Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #539 na: Travanj 30, 2013, 06:13:39 »

Uvedite market za prodaju saveznih resursa u  zlato.
ovo je jedino što spriječava najjači savez nekog svijeta da bude 100% sigurno zlatni , previše vojske potrpa u savez i padne u probleme s zlatom i gotovo  ;D
Evidentirano

 Str: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 47   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!