Imperia Online Croatia
Travanj 18, 2024, 09:34:25 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 47   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Ideje i prijedlozi  (Posjeta: 124402 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #495 na: Siječanj 20, 2013, 12:02:10 »

mozda nebi bilo lose najvit i odrzavanje , onak usput .. npr ne moze se uc u svijet 5
vrijeme na satu ide ali se ne moze pristupit ni jednom izborniku ,  ali vojska se uredno mobilizirala.   kakve su vam to fore Huh??? stvarno ste ubili od poštivanja igraca i njiovog vremena i novca . SRAMOTA !!  nadam se da ce neko od vas " odgovornih " imati obraza barem ispricati se  *suicide* *suicide* *suicide*
Evidentirano
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #496 na: Siječanj 20, 2013, 12:30:55 »

S ciljem poboljšanja igre, IO tim nudi opciju igračima da izraze svoje ideje, prijedloge, poboljšanja vezana uz igru... Možete ih napisati u ovoj temi. Ova tema nije za diskusiju niti raspravu, već isključivo za objavu ideja. Ako želite raspraviti ili komentirati nečiju ideju na konstruktivan način, otvorite drugu temu sa naslovom ideje na forumu. Ako imate poboljšanje na nečiju ideju, to naravno možete napisati i ovdje. Sve poruke nevezane uz temu će biti obrisane, a osobe koje će to ponavljati kažnjene.

Unaprijed hvala.
evo opet isti prijedlog dajte povecajte igrace na globalnpj mapi , umjesto korisnih stvari Vi mijenjate glupe izbornike svaki tjedan . kakva korisit od takovih izgornika??? promiojenite nesto st ce biti stvarno korisno  http://prntscr.com/ps0rd
Evidentirano
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #497 na: Siječanj 22, 2013, 11:12:15 »

1.ovako imam neke ideje sta se tice kolonija,....treba promjenit da se vojska u koloniji mora borit,...nemoze bit nikakvo povlacenje,..ako ja moram do nje hodat sa vojskom 5 sati a uzalud,.. jer njemu ce se vojska povuci,..i kada mu se vrati on ju uredno opet posalje natrag,..ali bih napravi da troskovi odrzavanja vojske u koloniji budu isti kao i u glavnoj provinciji,...tako da bi bio jedan plus i jedan minus,...
2.cuvar racuna sa neogranicenom odogvornoscu treba ukinut ,...sa time su svakome igracu dali za pravo da moze bez problema igrat sa tri racuna,..ja bih uveo da ti kao cuvar racuna mozes samo poslat vojsku na goldera,...ali napadat druge igrace to treba ukinut,...i da cuvar racuna nemoze bit igrac van saveza,..ja mogu npr igrat u jednom savezu a bit cuvar racuna u drugome savezu sada po ovome ,..to treba ukinut,..nema smisla,..
3..jedna IP adresa jedan acaunt,..to ima na mnogim igrama i nemoze nitko napravit dva ili vise acunta na jednoj IP adresi,...
4.  svijetove  cro-srb treba ukinut,...zasto npr. nebi napravili svijet croatia-pooljska..ili croatia -bugarska,..ja mislim da bi vise dolazilo do jedne cijeline i sloznosti u igre a ne nacionalisticko-vjerske mrznje koju ste jos vise potaknuli sa tim svjetovima kao da nam nije bilo dosta  Lips Sealed ,....
5.igracima koji su nekulturni i koji vrijeđaju druge igrace na raznim osnovama ne blokirat ,..nego mu blokirat IP adresu da se nemoze ulogirat u nijedan svijet vise nikad
6.da se za vrijeme rata nemoze napustit savez ako si pod napadom,...sada nedavno  u ratu nam nisu tri napada priznata,..igrac
je bo izbacen,..a bio pod napadom,..na to su se vec mnogi zalili bio bi red da se nesto promijeni na tom slucaju,...isto npr,..igrac u ratu ima ratni plijen i sada idem napad na njega i njega izbace prije nego zavrsi rat uđe ponovo u savez i dobije ratni plijen...to treba ukinut,...ako si izasao ,..gubis pravo na sve bez obzira dali si ga imao ili ne,..
7.ja sam u savezu 120 dana,..i sada mene netko hoce unaprijedit za nesto vise,...zasto ja moram sve izgubit od statusa vjernosti a samo sam unaprijeđen,..ok ja se slazem da onome kome se skida duznost njemu se neka skine i status vjernosti saveza jer nikad se ne skida nikome bezveze,...ali ne onome koga hoces unaprijedit nema smisla,..ipak bi mozda bilo najbolje da status vjernosti ostaje svima ako si od prvog dana u savezu,...na tom polju mnogi su zakinuti jako puno,...

ok,..to bi bilo to za sada sta se mene tice,..hvala ljepa i pozzz


Evidentirano
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #498 na: Siječanj 24, 2013, 05:45:57 »

http://prntscr.com/q95bo
dobro hocete li napraviti nesto sa globalnom mapom ili ne Huh?Huh?Huh?Huh?
za one koji ne razumiju o cemu se radi neka pokusaju naci mjesto za upisivanje igraca kojeg zelis naci i ili kucice za upis koordinata .  na ovoj poslanoj sllici ,
naime kada ti netko objavi rat meni se spusta dolje , pa sad ako ti npr 7 saveza objavi rat ( ima slucajeva u 129 ) te kucice se ne vide .
DAJTE PRESTANITE RADITI FARMWILL OD OVE IGRE SA" ULJEPSAVANJEM" IKONICA VOJSKE . napravite nesto korisno .
Evidentirano
BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #499 na: Veljača 03, 2013, 03:49:09 »

1.ovako imam neke ideje sta se tice kolonija,....treba promjenit da se vojska u koloniji mora borit,...nemoze bit nikakvo povlacenje,..ako ja moram do nje hodat sa vojskom 5 sati a uzalud,.. jer njemu ce se vojska povuci,..i kada mu se vrati on ju uredno opet posalje natrag,..ali bih napravi da troskovi odrzavanja vojske u koloniji budu isti kao i u glavnoj provinciji,...tako da bi bio jedan plus i jedan minus,...
2.cuvar racuna sa neogranicenom odogvornoscu treba ukinut ,...sa time su svakome igracu dali za pravo da moze bez problema igrat sa tri racuna,..ja bih uveo da ti kao cuvar racuna mozes samo poslat vojsku na goldera,...ali napadat druge igrace to treba ukinut,...i da cuvar racuna nemoze bit igrac van saveza,..ja mogu npr igrat u jednom savezu a bit cuvar racuna u drugome savezu sada po ovome ,..to treba ukinut,..nema smisla,..
3..jedna IP adresa jedan acaunt,..to ima na mnogim igrama i nemoze nitko napravit dva ili vise acunta na jednoj IP adresi,...
4.  svijetove  cro-srb treba ukinut,...zasto npr. nebi napravili svijet croatia-pooljska..ili croatia -bugarska,..ja mislim da bi vise dolazilo do jedne cijeline i sloznosti u igre a ne nacionalisticko-vjerske mrznje koju ste jos vise potaknuli sa tim svjetovima kao da nam nije bilo dosta  Smiley  ,....
5.igracima koji su nekulturni i koji vrijeđaju druge igrace na raznim osnovama ne blokirat ,..nego mu blokirat IP adresu da se nemoze ulogirat u nijedan svijet vise nikad
6.da se za vrijeme rata nemoze napustit savez ako si pod napadom,...sada nedavno  u ratu nam nisu tri napada priznata,..igrac
je bo izbacen,..a bio pod napadom,..na to su se vec mnogi zalili bio bi red da se nesto promijeni na tom slucaju,...isto npr,..igrac u ratu ima ratni plijen i sada idem napad na njega i njega izbace prije nego zavrsi rat uđe ponovo u savez i dobije ratni plijen...to treba ukinut,...ako si izasao ,..gubis pravo na sve bez obzira dali si ga imao ili ne,..
7.ja sam u savezu 120 dana,..i sada mene netko hoce unaprijedit za nesto vise,...zasto ja moram sve izgubit od statusa vjernosti a samo sam unaprijeđen,..ok ja se slazem da onome kome se skida duznost njemu se neka skine i status vjernosti saveza jer nikad se ne skida nikome bezveze,...ali ne onome koga hoces unaprijedit nema smisla,..ipak bi mozda bilo najbolje da status vjernosti ostaje svima ako si od prvog dana u savezu,...na tom polju mnogi su zakinuti jako puno,...

ok,..to bi bilo to za sada sta se mene tice,..hvala ljepa i pozzz






hahahahahahaha   "4.  svijetove  cro-srb treba ukinut,...zasto npr. nebi napravili svijet croatia-pooljska..ili croatia -bugarska,..ja mislim da bi vise dolazilo do jedne cijeline i sloznosti u igre a ne nacionalisticko-vjerske mrznje koju ste jos vise potaknuli sa tim svjetovima kao da nam nije bilo dosta  Smiley "

Pa sinak ti si ovdije ispao najveci nacionalista, ako ukines cro/srb i zamjenis ga za hrvatska/poljska ili hrvatska/bugarska gje ce igrat Srpski igraci pametnjakovicu???
To sto si gledas iz ugla nacionalizma to je tvoj problem, ali nisu svi ljudi isti i ne mozes im tako u "globalu" sudit... u cro/srb svjetovima imas puno saveza gdje srbi i hrvati igraju zajedno u savezu bez ikakvih problema, a nacionalista i umisljenih budaletina ce uvek biti na obje strane, nazalost, tako da ukidanje tih svjetova nece nista promjenit, taj ce se regat na int realm nac hrvata ili srbina i nastavit nacionalizam (bolest)... ostalo sto si napisao je na mestu i slazem se sa dosta toga... a najvise oko unapredjivanja i gubljenja statusa vjernosti, jer ako te vodja unaprijedi ne vidim logiku da se vjernost spusti na nulu ka da si tog momenta usa u savez a tu si npr 120 dana  *crazy* *crazy* *crazy*
Evidentirano
matija1980
Private
*

Karma: +0/-6
Offline Offline

Postova: 49


Profil Email
« Odgovor #500 na: Veljača 03, 2013, 10:11:23 »

Mislim da poliop nije mislio izbacit igrace iz srbije, hehe, nego ako moze postojato cro-srb svijet isto tako moze postojati cro-poljski, ili srb-poljski..... o tome se mislim radi. A bolesnih nacionalista ima previše i da tu ništa se ne može promijeniti.
Evidentirano
BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #501 na: Veljača 03, 2013, 10:48:44 »

Mislim da poliop nije mislio izbacit igrace iz srbije, hehe, nego ako moze postojato cro-srb svijet isto tako moze postojati cro-poljski, ili srb-poljski..... o tome se mislim radi. A bolesnih nacionalista ima previše i da tu ništa se ne može promijeniti.

cro/poljski ili srb/poljski je vec int realm jer nema dodirnih tacaka u jezicima ta dva naroda... Hrvat i Srbin mogu lako komunicirat jer se razumeju... a na kom jeziku ce Hrvat ili Srbin pricat sa Poljakom? Engleski? To je onda int realm  ;D ;D ;D
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #502 na: Veljača 10, 2013, 04:52:53 »

http://prntscr.com/s8hlj  ovo je glupo daj stavite tu da ima opcija spijuniraj i napadni a ne ko cobani moramo save ime i onda tek na opciju otici napadni ili spijuniraj neznam ima li itko pametan da radi u tom io teamu  *crazy* *crazy* *crazy* *crazy*
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #503 na: Veljača 10, 2013, 04:53:34 »

bitno je da ste stavili opciju poklon  Lips Sealed la vas opcija poklon da vas  Lips Sealed la
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #504 na: Veljača 10, 2013, 04:54:11 »

bitno je da ste stavili opciju poklon  Smiley la vas opcija poklon da vas  Smiley la
svi ste ma bolje da sutim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #505 na: Veljača 10, 2013, 05:31:25 »

 Lips Sealed la vas vasa igra http://prntscr.com/s8mlk   pola sata spijuna ne mogu poslati
Evidentirano
travca
Private
*

Karma: +2/-4
Offline Offline

Postova: 7


Profil Email
« Odgovor #506 na: Veljača 14, 2013, 05:09:08 »

Ove ere na Blitz5 bit če ubrzo kraj, a sa krajem ove ere ja, a znam još neke druge igrače, završavamo sa imperijom.
Na žalost sve te stalne promjene donose samo  Lips Sealed , a pisane su na kožu pojedinaca, a uz to ako nemaš hrpe dijamanta niko i ništa si.
Nije više to igra znanja i taktike, nego igra dijamanta, a u tome ja neču više učestvovat.
I molim vas, prekinite sa vašim glupim anketama, jer u njima i onako nikada nema odgovora koji bi odražavala pravo stanje i razmišljanje igrača.
Evidentirano
HerodMet
Lieutenant
***

Karma: +21/-74
Offline Offline

Postova: 190



Profil WWW
« Odgovor #507 na: Veljača 15, 2013, 06:51:03 »

http://1.bp.blogspot.com/_1nnSCP6uht8/TNnr1vH3urI/AAAAAAAAAT4/3o1QqwRwCUM/s1600/thumbs%2Bup.jpg

Ove ere na Blitz5 bit če ubrzo kraj, a sa krajem ove ere ja, a znam još neke druge igrače, završavamo sa imperijom.
Na žalost sve te stalne promjene donose samo  Smiley , a pisane su na kožu pojedinaca, a uz to ako nemaš hrpe dijamanta niko i ništa si.
Nije više to igra znanja i taktike, nego igra dijamanta, a u tome ja neču više učestvovat.
I molim vas, prekinite sa vašim glupim anketama, jer u njima i onako nikada nema odgovora koji bi odražavala pravo stanje i razmišljanje igrača.
Evidentirano

http://vimeo.com/52792872
http://www.youtube.com/watch?v=kRw-W9Uky7k
If you are depressed you are living in the past. If you are anxious you are living in the future. If you are at peace you are living in the present.
valentinocxx
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 4



Profil
« Odgovor #508 na: Veljača 17, 2013, 04:04:56 »

msm da bi najbolje bilo za komunikaciju neki "team speak" ... ako vec postoji čudnovata glazba zasto i to ne bi postojalo za komunikaciju igraca u odrađenom savezu !? bilo bi lakše pričat nego pisat 500 poruka po tribunu
Evidentirano
Sekin2705
Private
*

Karma: +1/-2
Offline Offline

Postova: 7


Profil Email
« Odgovor #509 na: Veljača 22, 2013, 03:31:04 »

Ja i ne razumijem kako neko moze igrati ovu igru bez ts3,skype ili nekog drugog voice programa.

A za ovaj prijedlog cro/poljski ili srb/poljski svijetovi  *crazy*
Evidentirano
 Str: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 47   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!