Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 10:19:40 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 47   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Ideje i prijedlozi  (Posjeta: 124046 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #480 na: Siječanj 01, 2013, 03:59:15 »

Predlazem da se odmor moze aktivirati putem sms-a
Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
pepsi18
Private
*

Karma: +2/-7
Offline Offline

Postova: 24


Profil Email
« Odgovor #481 na: Siječanj 01, 2013, 05:08:15 »

trebalo bi se uvesti da se min. 6h nakon raskida federacija dvaju saveza ne mogu napadati ta dva saveza međusobno ,
pojedinčano igrač igrača , na dvorce / okupljališta , objavljivati ratove jedan drugom ... u svim svjetovima .
bezveze,,.najbolje bi bilo kada federacija nebi bilo uopce,...pa nek se roka tko koga stigne,...najbolje bi bilo da naprave jedan svijet bez saveza,..da svatko igra za sebe sam,... cisti pvp,.....pa da vas onda vidim strasni ratnici,..vecina igraca nezna igrat ako nisu u savezu gdje ih je puno da jedan drugome cuvaju ledja,...jednog napadnes 5 ti vraca udarac,...
Evidentirano
pepsi18
Private
*

Karma: +2/-7
Offline Offline

Postova: 24


Profil Email
« Odgovor #482 na: Siječanj 01, 2013, 05:23:09 »

i jos imam jednu ideju sta se tice svijetova cro-srb...te svijetove bi trebalo zatvorit i napravit da ljudi iz hrvatske igraju u svojim svijetovima ili nekima drugima(elite,blitz)a srbi u svojim svjetovima..jer ova igra je nekima igracima a to je 40% vise od igre,.svoju nacionalisticku i politicku kao i vjersku mrznju nastavljaju u igre koja sa time nema nista,...i sva politicka i nacionalisticka kao i vjerska obiljezja u tim svijetovima trebalo bi zabranit jer ovi punoljetni maloljetnici neznaju se ponasat u jednoj obicnoj igri,..previse vredjanja sa jedne kao i druge strane....ili svijetove ostavit a kazne katastrofalno poostrit npr.kao blokiranjem IP adrese da se vise nikad nemoze ukljucit u imperija online,..a ja mislim da svatko tko voli ovu igru nema gore kazne za njega,...a neku vecer je donesen i zakon o vrijedanju na internetu tako da bi se i administracija trebala zabrinut jer isto je ako nekoga vrijedjas na Fb,maill ili na igre,..sve se moze prijavit,..nitko se nije doso ovdje igrat da bi netko nekome psovao mater i vrijedjao na vjerskoj i nacionalistickoj osnovi,....hvala i pozzz
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #483 na: Siječanj 02, 2013, 09:50:36 »

bezveze,,.najbolje bi bilo kada federacija nebi bilo uopce,...pa nek se roka tko koga stigne,...najbolje bi bilo da naprave jedan svijet bez saveza,..da svatko igra za sebe sam,... cisti pvp,.....pa da vas onda vidim strasni ratnici,..vecina igraca nezna igrat ako nisu u savezu gdje ih je puno da jedan drugome cuvaju ledja,...jednog napadnes 5 ti vraca udarac,...

eto dođi u R 5 svi se rokamo jedan na jedan. Strašni ratniče.
Evidentirano

pepsi18
Private
*

Karma: +2/-7
Offline Offline

Postova: 24


Profil Email
« Odgovor #484 na: Siječanj 02, 2013, 10:58:24 »

eto dođi u R 5 svi se rokamo jedan na jedan. Strašni ratniče.
,..posalji link,.....ako je x4 nevjerujem da cu ga igrat,...
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #485 na: Siječanj 02, 2013, 11:16:23 »

,..posalji link,.....ako je x4 nevjerujem da cu ga igrat,...
naravno da je x4,  bar nije spor ko ovi ostali dosadni dugometražni svijetovi.
Evidentirano

pepsi18
Private
*

Karma: +2/-7
Offline Offline

Postova: 24


Profil Email
« Odgovor #486 na: Siječanj 02, 2013, 05:24:57 »

naravno da je x4,  bar nije spor ko ovi ostali dosadni dugometražni svijetovi.
,..sta ti jedes i spavas za imperiom,imperia ti zena,..?slazem se sa tobom da su ovi normalni svjetovi predugi,...x2 bi bili svi sasvim ok,..ali x4 i vise budimo realni treba nekad i maknut se od kompa...znamo mi svi koliko vremena imperia oduzima,tu se nemoze muljat,..samo najjaci bolesnici i ovisnici se nemicu od kompa ,..da nema i onih 6sati off i to bi presjedili za kompom,..hehehehe...uzivaj ti decko sa tim svojim svijetom...dobro je meni u x2 pozzz
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #487 na: Siječanj 02, 2013, 06:03:43 »

,..sta ti jedes i spavas za imperiom,imperia ti zena,..?slazem se sa tobom da su ovi normalni svjetovi predugi,...x2 bi bili svi sasvim ok,..ali x4 i vise budimo realni treba nekad i maknut se od kompa...znamo mi svi koliko vremena imperia oduzima,tu se nemoze muljat,..samo najjaci bolesnici i ovisnici se nemicu od kompa ,..da nema i onih 6sati off i to bi presjedili za kompom,..hehehehe...uzivaj ti decko sa tim svojim svijetom...dobro je meni u x2 pozzz
neka prije mu vojsku rijesimo u tom blitzu u x2 bi mu nesto i ostalo mozda  Grin Grin Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #488 na: Siječanj 02, 2013, 07:04:11 »

naravno da je x4,  bar nije spor ko ovi ostali dosadni dugometražni svijetovi.
salis se nego sto je x4 nego spor. tko jednom zaigra mega blitz , postavi si pitanje: pa kako da igram jednu eru godinu dana  *crazy* *crazy*
Evidentirano

sableta
Captain
****

Karma: +49/-52
Offline Offline

Postova: 333



Profil Email
« Odgovor #489 na: Siječanj 04, 2013, 12:03:21 »

bilo bi dobro sad kad se mmoze ucitat napadaceva vojska da se moze ucitat i braniteljeva u simulator iz svih provincija,,,+ savezna istrazivanja da se mogu skratit dijamantima,,
Evidentirano
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #490 na: Siječanj 09, 2013, 05:44:46 »

dajte vise globalnu mapu napravite kako treba . svaki savez koji trazis je tockica do tockice .
http://prntscr.com/omdm5
http://prntscr.com/omdn9      ovo je sa povecalom 
ili je to nepotrebno ?
hvala
Evidentirano
mario8972
Sergeant
**

Karma: +4/-24
Offline Offline

Postova: 74


Profil
« Odgovor #491 na: Siječanj 09, 2013, 06:34:37 »

dajte vise globalnu mapu napravite kako treba . svaki savez koji trazis je tockica do tockice .
http://prntscr.com/omdm5
http://prntscr.com/omdn9      ovo je sa povecalom 
ili je to nepotrebno ?
hvala

potpuno se slažem sa prijedlogom... bravo!
Evidentirano
kacmih
Private
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Postova: 12


Profil
« Odgovor #492 na: Siječanj 15, 2013, 07:41:19 »

DA vodja saveza vidi imena cuvara.

Znaci vlasnik racuna posaje nekome zahtev da mu bude cuvar. Ako taj prihvati zahtev...onda vodja saveza da to vidi.....kome KO je cuvar. Ovako lako se resi problem da neko stavi za cuvara nekog VAN saveza


hvala
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #493 na: Siječanj 15, 2013, 07:55:33 »

DA vodja saveza vidi imena cuvara.

Znaci vlasnik racuna posaje nekome zahtev da mu bude cuvar. Ako taj prihvati zahtev...onda vodja saveza da to vidi.....kome KO je cuvar. Ovako lako se resi problem da neko stavi za cuvara nekog VAN saveza


hvala
odlična ideja
Evidentirano

delfin11
Private
*

Karma: +0/-2
Offline Offline

Postova: 2


Profil
« Odgovor #494 na: Siječanj 19, 2013, 10:45:56 »

ja predlažem da se ukine mogućnost da svatko u savezu vidi tko je onn..
na taj način bi se eliminirala ili bar smanjila uloga špijuna po savezima,a svakom tko malo bolje poznaje igru zna da je upravo prisutnost tuđiš špijuna po savezima otjerala mnoge dobre igrače s ove igre...
možda da svatko i ne vidi pokrete savezne vojske..
eto malo za razmišljanje Wink
Evidentirano
 Str: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 47   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!