Imperia Online Croatia
Travanj 17, 2024, 12:10:53 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 47   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Ideje i prijedlozi  (Posjeta: 124360 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #375 na: Srpanj 03, 2012, 03:54:06 »

Nego, ideja prva:
-napadi u svijetu dopušteni samo na napuštena carstva, a između igrača samo u ratu tj. ako savez X objavi rat savezu Y, napadi dopušteni samo između saveza X i Y, ako savez Z koji je u federaciji sa savezom X želi napasti članove saveza Y mora im objaviti rat itd. Jednom takvom metodom bi se taktičko ratovanje diglo na novu razinu, a također ne bi bilo potrebe toliko vremena provoditi online
...ali prvo otvoriti probni svijet pa svi koji žele igrati na taj način prijeđu u taj svijet ... a dalje će se vidjeti dali će se isplatiti tj. potrošnja dijamanata povečati ili smanjiti - ekonomska računica  ;D

Ideja druga (pomoć vojske saveznika):
-igrač svom savezniku može poslati vojsku u pomoć kod napada ili obrane s tim da se napad ne izvršava u sekundi (kao realna simulacija ratovanja, a borba gotova u sekundi, kak da ne) nego traje oko 10min. ili kao animacija izvješća iz bitke.
Znači ako vi pošaljete napad na neprijatelja kad vojska stigne počinje borba koja traje oko 10min. i uzmimo da vam tokom bitke moral strašno padne i pred porazom ste, u tom trenutku stiže vojska vašeg saveznika u pomoć  (mora doći za vrijeme bitke) te vam diže moral i bitka dobiva potpuno novu dimenziju jer tad i saveznik protivnika može poslati i svoju vojsku u pomoć ako je aktivan i ako stigne za vrijeme bitke, a onda nastaje pravi dernek. Grin
pomoć vojske savezniku ... ok ali treba to razraditi do detalja ,
bitka traje 10 min ... onako ko u kinu sok i kokice 3D naočale i uživa Lips Sealed  osim ako netko tebi uništava vojsku 10 min. a ne možeš učiniti ništa  Cheesy

Ideja treća (presretanje vojske):
-znači protivnik pošalje napad na vas i vi na globalnoj mapi vidite liniju kretanja protivničke vojske (60 min do napada kao i    do sad, s tim da postoji tip istraživanja koji omogućava da vidite napad i više od 60min) koja se sprema na napad tako da jednostavno možete otvoriti globalnu mapu kliknuti na protivničku vojsku u napadu i presresti  napad prije nego bi i došao do vašeg carstva, a isto to može učiniti i vaš saveznik ili poslati svoju vojsku u pomoć za vrijeme bitke
znaći saveznik bi trebao imati mogućnost da vidi sve linije protivničke vojske u napadu na svakog svog saveznika kako bi mogao presresti napad  ... treba to izvest , prevelik posao za programere


Ideja četvrta (nagrade za vojne bodove i čast iznad 1000):
-čemu vojni bodovi? mogu ih imati i 5 milja i neću dobiti ništa, nula. Koja je uopće motivacija skupljati vojne bodove?
Treba uvesti nagrade za postignute vojne bodove, npr. lista postignutih vojnih bodova i pripadajuće nagrade za određenu količinu vojnih bodova koje bi se aktivirale po želji. Evo bezveze jedan primjer, ne znam, sa 200 000 vojnih bodova može se aktivirati par tijedana ne plaćanja održavanja vojske isl.
Isto tako čast iznad 1000 ne donosi ništa i zašto je uopće skupljati, čemu? (znam neke koji svršavaju na čast Grin)
Što skupiš više časti krećeš u napad s više morala i imaš sigurniju pobjedu .
Vojni bodovi u ratu se već nagrađuju ( naravno za pobjednike rata ) , a ovako ako po mapi teroriziraš farmere i zato dobiješ nagradu.. i nije baš nešt.. Smiley
ali mogla bi biti neka medalja za najboljeg ... i / ili prva 3 igrača ( vojno i ekonomski ) isto kao i za prva 3 saveza ( gospodar svijeta )
 
Ideja peta (specijalne jedinice i nove rase):
-da svaka od rasa ima svoju specijalnu jedinicu jer ja sa manje od milju ekonomskih bodova imam sve što se može imati i dalje je monotonija. Onaj od 10 milja ili ja od milju ekonomskih nema ništa više nego ja, dobiješ tešku vojsku pa elitnu i dalje ništa.
Od novih rasa bi volio vidjeti Dynasty warriorse i Indijanska plemena
Tako bi kao specijalne jedinice (koje bi mogao otključati u visokom stadiju igre) Imperijani imali zmajeve ii čarobnjake, Nomadi bi imali kiklope i chimere, Dynasty warriorsi samuraje i ninje,a Indijanci medvjede i vukove
Npr. Imperijanski zmaj bi bio najača specijalna jedinica i održavanje pi se plaćalo populacijom, znači hranio bi se ljudima vlastitog carstva ili bi se porobljavalo protivničko carstvo i zarobljenike bi se davalo zmaju kao cijenu održavanja
Dok bi recimo ninje ako su poslane u napad u noćnim satima (bilo bi cool vidjeti na globalnoj mapi izmjenu dana i noći po realnom vremenu) njihov bi napad bio potpuno nevidljiv za protivnika minutu prije udara.
4 rase Imperijani , nomadi , Dynasty warriors , indijanci !

« Zadnja izmjena: Srpanj 03, 2012, 04:45:18 od Igor245 » Evidentirano

gerilac
Captain
****

Karma: +10/-93
Offline Offline

Postova: 310


Administrator Administrator
Profil
« Odgovor #376 na: Srpanj 03, 2012, 07:15:56 »

pa jeli mi igramo lord_of_rings ili  Huh?
Evidentirano

hanzo-hattori
Private
*

Karma: +0/-4
Offline Offline

Postova: 6


Profil
« Odgovor #377 na: Srpanj 04, 2012, 01:33:09 »

Da je igra potpuno free ne bih ništa rekao, dobra je i kakva je ali brate mili tu se troši lova u abnormalnim količinama, naravno tebi je na izbor da li ćeš kupiti dijamante ili nećeš ali ako želiš nešto postići konkretnije moraš ih kupovati.
Znači ako mi trošimo pare nek i oni malo potroše svoje vrijeme i osmisle nekakve konkretnije novine u igri.
Evo ja osobno bih bio i više nego zadovoljan samo sa prvom idejom.

Samo sam naveo neke stvari koje bi doprinjele igrivosti same igre jer ljudi vole raznovrsnost, razne mogućnosti.
Sjećate se npr. kad je jedna igra poput Grand theft auta tamo krajem 90-tih uvela jednu banalnu stvar, a to je da možeš izlaziti iz vozila. To je igrivost i popularnost igre diglo u nebesa koju igra uživa i dan danas.
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #378 na: Srpanj 07, 2012, 08:41:05 »

neznm jel vec neko dao tu ideju ali evo npr...da u riznici saveza voda moze prodavat resurse...jer ako npr treba zlata za hram da se moze prodat ako niko nema zlata Grin
Evidentirano
igebich
Lieutenant
***

Karma: +1/-53
Offline Offline

Postova: 147


KIRAINIKA s tim nickom igram :D


Profil
« Odgovor #379 na: Srpanj 08, 2012, 11:36:36 »

Zašto se ne stavi dok te netko napadne pa piše u koliko sati i minuta a ne recimo prije 2 sata prije 7 sati itd...Što ne stavite vrijeme?Huh?
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #380 na: Srpanj 08, 2012, 12:14:49 »

http://prntscr.com/br3q1

staviš miša na ta plava slova, i onda ti pokaže vrijeme...Wink
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #381 na: Srpanj 08, 2012, 02:56:32 »

 Smiley
Evidentirano

igebich
Lieutenant
***

Karma: +1/-53
Offline Offline

Postova: 147


KIRAINIKA s tim nickom igram :D


Profil
« Odgovor #382 na: Srpanj 08, 2012, 05:37:03 »

Super Hvala!!!  Smiley
Evidentirano
gerilac
Captain
****

Karma: +10/-93
Offline Offline

Postova: 310


Administrator Administrator
Profil
« Odgovor #383 na: Srpanj 09, 2012, 01:54:45 »

a evo jedan prijedlog o ratu ... svi znamo da su ratovi skupi i ljudi se strvarno iživciraju kad savez protiv kojega ratuju ode na odmor i oni dabiju ali sa vrlo malim prihodima pa ja predlažeam da pobijednik u ratu dobiva sve resurse izs protivničke riznice tako se nebi lako prepuštali stvari  Cool
Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #384 na: Srpanj 09, 2012, 02:53:46 »

a evo jedan prijedlog o ratu ... svi znamo da su ratovi skupi i ljudi se strvarno iživciraju kad savez protiv kojega ratuju ode na odmor i oni dabiju ali sa vrlo malim prihodima pa ja predlažeam da pobijednik u ratu dobiva sve resurse izs protivničke riznice tako se nebi lako prepuštali stvari  Cool
za
Evidentirano

gerilac
Captain
****

Karma: +10/-93
Offline Offline

Postova: 310


Administrator Administrator
Profil
« Odgovor #385 na: Srpanj 11, 2012, 11:16:59 »

Definitivno protiv, šta ako ja sada sam sam u savezu i hoću ratovati - cilj mi je imati što veće ratne prihode a ne imati što više ressa u saveznoj riznici.. Ili što ako savez potroši sve resurse i nakon velikog rada pobjednički tim dobije nešto sitno??



ti naravno dobiješ svoj ratni prihod kao i obično ali uz to dobiješ resurse u riznicu .. ili ako ne sve bar 50 % da se dobije
Evidentirano

igebich
Lieutenant
***

Karma: +1/-53
Offline Offline

Postova: 147


KIRAINIKA s tim nickom igram :D


Profil
« Odgovor #386 na: Srpanj 15, 2012, 03:58:55 »

To bi bilo jako pohlepno...Jedino bi bilo dobro ako taj neprijateljski savez pobjegne na odmore onda se potpuno slažem sa time Smiley
Evidentirano
gerilac
Captain
****

Karma: +10/-93
Offline Offline

Postova: 310


Administrator Administrator
Profil
« Odgovor #387 na: Srpanj 15, 2012, 05:11:43 »

To bi bilo jako pohlepno...Jedino bi bilo dobro ako taj neprijateljski savez pobjegne na odmore onda se potpuno slažem sa time Smiley



znaci da se svi resursi iz neprijateljske riznice dobijaju samo u slučajevima  kad +70% saveza ode na odmor ili na zaštitu za blagdane
Evidentirano

panther.
Sergeant
**

Karma: +23/-21
Offline Offline

Postova: 66



Profil
« Odgovor #388 na: Srpanj 15, 2012, 05:55:23 »

A sta ako nemaju nista u riznici osim 5k zlata  Grin
mozda bi bilo bolje da se 50% zlata koji se vraca nakon sto oni odu na odmor dobije iz njihove riznice pa makar im riznica otisla u minus sa zlatom
Evidentirano

.....
ANUBIS
Gost
« Odgovor #389 na: Srpanj 16, 2012, 12:32:54 »

Trebalo bi omogućiti barem 1 časniku i vodji saveza da mogu brisati tudje Bookmarks  oznake koje su dijeli sa svima jer nastane kasnije problem kaad morate prelistavati 10 stranica da bi došli do zadnje stranice na kojoj su zadnji zapisi nekih kolonija   a te oznake stoje nepotrebno tamo jel su promijenile vlasnika  te označene kolonije a nemože ih izbrisati niko osim toga koji je podijelio te kolonije u oznake i još ako njih par odu na odmor ostane i po 200 -300 oznaka a ja moram listati 10 stranica da bi došao do najnovijih...OZNAKA   Undecided
« Zadnja izmjena: Srpanj 16, 2012, 12:45:00 od ANUBIS » Evidentirano
 Str: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 47   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!