Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 10:37:52 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 47   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Ideje i prijedlozi  (Posjeta: 124464 puta)
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #360 na: Lipanj 19, 2012, 08:07:03 »

e sad neznam koji si ti igor, onaj statističar, ili onaj navijač iz zaprešića... ili je to jedan te isti lik... Huh? Huh?
uglavnom, nek onaj statističar prošara svijetove i neka vidi, npr. zadnjih 10-20-ak bitaka za medlaju, pa neka kaže jel se koji od "4.5m" obranio... u 99.99% slučajeva nije...
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
igorzg
Gost
« Odgovor #361 na: Lipanj 23, 2012, 07:45:22 »

e sad neznam koji si ti igor, onaj statističar, ili onaj navijač iz zaprešića... ili je to jedan te isti lik... Huh? Huh?
uglavnom, nek onaj statističar prošara svijetove i neka vidi, npr. zadnjih 10-20-ak bitaka za medlaju, pa neka kaže jel se koji od "4.5m" obranio... u 99.99% slučajeva nije...

Grin Grin Grin Grin Shocked Smiley e sad mrki ja sam ja on je on  Grin
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #362 na: Lipanj 24, 2012, 12:54:33 »

kakve su to fore lopovske kad god u hramu 15 dijamanata potrosim skrinja prazna a jeste lopovi da je to strasno jos nikad nisam dobio nesto za 15 dijamanata uvjek skrinja prazna bando lopovska
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #363 na: Lipanj 24, 2012, 01:05:43 »

kakve su to fore lopovske kad god u hramu 15 dijamanata potrosim skrinja prazna a jeste lopovi da je to strasno jos nikad nisam dobio nesto za 15 dijamanata uvjek skrinja prazna bando lopovska
kod mene tako što ne postoji
Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #364 na: Lipanj 28, 2012, 02:51:25 »

kakve su to fore lopovske kad god u hramu 15 dijamanata potrosim skrinja prazna a jeste lopovi da je to strasno jos nikad nisam dobio nesto za 15 dijamanata uvjek skrinja prazna bando lopovska
to nije ništa, kad ti tek da praznu na 99 dijamanata, pa bi te vidio onda nakon toga. Shocked
Evidentirano

HerodMet
Lieutenant
***

Karma: +21/-74
Offline Offline

Postova: 190



Profil WWW
« Odgovor #365 na: Lipanj 29, 2012, 01:20:14 »

Možđa bi kliknuo na drugu da vrijedi jedan dijamant al 99 spucat (bolesno) Samo mi nije jasno kako 99? nije 100? koliko uopče x se može ta škrinja otvorit?
Evidentirano

http://vimeo.com/52792872
http://www.youtube.com/watch?v=kRw-W9Uky7k
If you are depressed you are living in the past. If you are anxious you are living in the future. If you are at peace you are living in the present.
Juskee
Gost
« Odgovor #366 na: Lipanj 29, 2012, 01:26:23 »

Možđa bi kliknuo na drugu da vrijedi jedan dijamant al 99 spucat (bolesno) Samo mi nije jasno kako 99? nije 100? koliko uopče x se može ta škrinja otvorit?

to je njima ko slot masina ubacivaju novcice(dijamante) dok ih im se ne posreci ahahhahahahah  Cheesy
Evidentirano
igebich
Lieutenant
***

Karma: +1/-53
Offline Offline

Postova: 147


KIRAINIKA s tim nickom igram :D


Profil
« Odgovor #367 na: Lipanj 29, 2012, 01:39:04 »

Moja molba je da se stavi u savez pod tribun i pod objave prijavi igrača radi vrijeđanja....Mislim da bi nam jako dobro došlo...
Pretjerivanje sa psovkama svima ide na živce onda bolje da kasnije pripazi na to...To je moj prijedlog.  *tired*
Evidentirano
Scofield111
Lieutenant
***

Karma: +2/-61
Offline Offline

Postova: 226


Profil Email
« Odgovor #368 na: Lipanj 29, 2012, 10:08:24 »

hehehe i kome ces prijaviti??vodji koji psuje isto??ili ostalima sto isto tako rade
Evidentirano

Dany
Private
*

Karma: +10/-21
Offline Offline

Postova: 28



Profil
« Odgovor #369 na: Lipanj 29, 2012, 10:49:57 »

Evo imam ja jedan prjedlog za verziju v4,,,trebalo bi ukinuti medalje za 0 ekonomskih bodova,,,evo jedan primjer gdje je momak dobio 10 medalja u jednom danu za 0 ekonomskih bodova jer je sve napade slao bitka na polju ,,,http://prntscr.com/bbmjd,,,po mome ako je bitka dana onda bi trebala imati neke gubitke u ekonomskim bodovima a ne da se za gluposti dodjeljuju  medalje.
« Zadnja izmjena: Lipanj 29, 2012, 10:52:04 od Dany » Evidentirano
Juskee
Gost
« Odgovor #370 na: Lipanj 29, 2012, 11:34:47 »

Evo imam ja jedan prjedlog za verziju v4,,,trebalo bi ukinuti medalje za 0 ekonomskih bodova,,,evo jedan primjer gdje je momak dobio 10 medalja u jednom danu za 0 ekonomskih bodova jer je sve napade slao bitka na polju ,,,http://prntscr.com/bbmjd,,,po mome ako je bitka dana onda bi trebala imati neke gubitke u ekonomskim bodovima a ne da se za gluposti dodjeljuju  medalje.

igraj v5  Cheesy
Evidentirano
anonymous...
Private
*

Karma: +3/-16
Offline Offline

Postova: 43


If you don't let me dream, I won't let you sleep


Profil
« Odgovor #371 na: Lipanj 30, 2012, 05:55:35 »

nema početka natjecanja gospodara svijeta dok recimo top 20, 30, 40 saveza nema 5m bodova, naravno, zavisi o realmu, koliko igrača ima... čist da se duže igramo

da kad ti skupe savezi tolko bodova da se tek onda mogu osvajati dvorci saveza  :hooray:
Evidentirano
hanzo-hattori
Private
*

Karma: +0/-4
Offline Offline

Postova: 6


Profil
« Odgovor #372 na: Srpanj 03, 2012, 01:22:13 »

Baš sam nešto razmišljao o nekim zanimljivostima koje bi se mogle uvesti u igru. Smatram da ova igra ima puno prostora i potencijala za nekakve nove ideje koje bi igrivost same igre digle na jednu novu razinu, a igrivost je najvažniji faktor same igre. Ne igram već neko vrijeme zbog bugarskog lihvarenja sa dijamantima jer mi ne dobivamo ništa konkretno od njih novo, a dajemo mnogo. (love, jel).

Nego, ideja prva:
-napadi u svijetu dopušteni samo na napuštena carstva, a između igrača samo u ratu tj. ako savez X objavi rat savezu Y, napadi dopušteni samo između saveza X i Y, ako savez Z koji je u federaciji sa savezom X želi napasti članove saveza Y mora im objaviti rat itd. Jednom takvom metodom bi se taktičko ratovanje diglo na novu razinu, a također ne bi bilo potrebe toliko vremena provoditi online


Ideja druga (pomoć vojske saveznika):
-igrač svom savezniku može poslati vojsku u pomoć kod napada ili obrane s tim da se napad ne izvršava u sekundi (kao realna simulacija ratovanja, a borba gotova u sekundi, kak da ne) nego traje oko 10min. ili kao animacija izvješća iz bitke.
Znači ako vi pošaljete napad na neprijatelja kad vojska stigne počinje borba koja traje oko 10min. i uzmimo da vam tokom bitke moral strašno padne i pred porazom ste, u tom trenutku stiže vojska vašeg saveznika u pomoć  (mora doći za vrijeme bitke) te vam diže moral i bitka dobiva potpuno novu dimenziju jer tad i saveznik protivnika može poslati i svoju vojsku u pomoć ako je aktivan i ako stigne za vrijeme bitke, a onda nastaje pravi dernek. Grin


Ideja treća (presretanje vojske):
-znači protivnik pošalje napad na vas i vi na globalnoj mapi vidite liniju kretanja protivničke vojske (60 min do napada kao i    do sad, s tim da postoji tip istraživanja koji omogućava da vidite napad i više od 60min) koja se sprema na napad tako da jednostavno možete otvoriti globalnu mapu kliknuti na protivničku vojsku u napadu i presresti  napad prije nego bi i došao do vašeg carstva, a isto to može učiniti i vaš saveznik ili poslati svoju vojsku u pomoć za vrijeme bitke


Ideja četvrta (nagrade za vojne bodove i čast iznad 1000):
-čemu vojni bodovi? mogu ih imati i 5 milja i neću dobiti ništa, nula. Koja je uopće motivacija skupljati vojne bodove?
Treba uvesti nagrade za postignute vojne bodove, npr. lista postignutih vojnih bodova i pripadajuće nagrade za određenu količinu vojnih bodova koje bi se aktivirale po želji. Evo bezveze jedan primjer, ne znam, sa 200 000 vojnih bodova može se aktivirati par tijedana ne plaćanja održavanja vojske isl.
Isto tako čast iznad 1000 ne donosi ništa i zašto je uopće skupljati, čemu? (znam neke koji svršavaju na čast Grin)

 
Ideja peta (specijalne jedinice i nove rase):
-da svaka od rasa ima svoju specijalnu jedinicu jer ja sa manje od milju ekonomskih bodova imam sve što se može imati i dalje je monotonija. Onaj od 10 milja ili ja od milju ekonomskih nema ništa više nego ja, dobiješ tešku vojsku pa elitnu i dalje ništa.
Od novih rasa bi volio vidjeti Dynasty warriorse i Indijanska plemena
Tako bi kao specijalne jedinice (koje bi mogao otključati u visokom stadiju igre) Imperijani imali zmajeve ii čarobnjake, Nomadi bi imali kiklope i chimere, Dynasty warriorsi samuraje i ninje,a Indijanci medvjede i vukove
Npr. Imperijanski zmaj bi bio najača specijalna jedinica i održavanje pi se plaćalo populacijom, znači hranio bi se ljudima vlastitog carstva ili bi se porobljavalo protivničko carstvo i zarobljenike bi se davalo zmaju kao cijenu održavanja
Dok bi recimo ninje ako su poslane u napad u noćnim satima (bilo bi cool vidjeti na globalnoj mapi izmjenu dana i noći po realnom vremenu) njihov bi napad bio potpuno nevidljiv za protivnika minutu prije udara.

To su samo neke od ideja za koje mislim da bi jednu ovakvu igru učinile puno zanimljivijom i ne bi mi bilo žao odvojit koju kunu za dijamante nego baš nasuprot.
Pogotovo prvu ideju smatram najidealnijom.
Evidentirano
vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #373 na: Srpanj 03, 2012, 02:47:22 »

Baš sam nešto razmišljao o nekim zanimljivostima koje bi se mogle uvesti u igru. Smatram da ova igra ima puno prostora i potencijala za nekakve nove ideje koje bi igrivost same igre digle na jednu novu razinu, a igrivost je najvažniji faktor same igre. Ne igram već neko vrijeme zbog bugarskog lihvarenja sa dijamantima jer mi ne dobivamo ništa konkretno od njih novo, a dajemo mnogo. (love, jel).

Nego, ideja prva:
-napadi u svijetu dopušteni samo na napuštena carstva, a između igrača samo u ratu tj. ako savez X objavi rat savezu Y, napadi dopušteni samo između saveza X i Y, ako savez Z koji je u federaciji sa savezom X želi napasti članove saveza Y mora im objaviti rat itd. Jednom takvom metodom bi se taktičko ratovanje diglo na novu razinu, a također ne bi bilo potrebe toliko vremena provoditi online


Ideja druga (pomoć vojske saveznika):
-igrač svom savezniku može poslati vojsku u pomoć kod napada ili obrane s tim da se napad ne izvršava u sekundi (kao realna simulacija ratovanja, a borba gotova u sekundi, kak da ne) nego traje oko 10min. ili kao animacija izvješća iz bitke.
Znači ako vi pošaljete napad na neprijatelja kad vojska stigne počinje borba koja traje oko 10min. i uzmimo da vam tokom bitke moral strašno padne i pred porazom ste, u tom trenutku stiže vojska vašeg saveznika u pomoć  (mora doći za vrijeme bitke) te vam diže moral i bitka dobiva potpuno novu dimenziju jer tad i saveznik protivnika može poslati i svoju vojsku u pomoć ako je aktivan i ako stigne za vrijeme bitke, a onda nastaje pravi dernek. Grin


Ideja treća (presretanje vojske):
-znači protivnik pošalje napad na vas i vi na globalnoj mapi vidite liniju kretanja protivničke vojske (60 min do napada kao i    do sad, s tim da postoji tip istraživanja koji omogućava da vidite napad i više od 60min) koja se sprema na napad tako da jednostavno možete otvoriti globalnu mapu kliknuti na protivničku vojsku u napadu i presresti  napad prije nego bi i došao do vašeg carstva, a isto to može učiniti i vaš saveznik ili poslati svoju vojsku u pomoć za vrijeme bitke


Ideja četvrta (nagrade za vojne bodove i čast iznad 1000):
-čemu vojni bodovi? mogu ih imati i 5 milja i neću dobiti ništa, nula. Koja je uopće motivacija skupljati vojne bodove?
Treba uvesti nagrade za postignute vojne bodove, npr. lista postignutih vojnih bodova i pripadajuće nagrade za određenu količinu vojnih bodova koje bi se aktivirale po želji. Evo bezveze jedan primjer, ne znam, sa 200 000 vojnih bodova može se aktivirati par tijedana ne plaćanja održavanja vojske isl.
Isto tako čast iznad 1000 ne donosi ništa i zašto je uopće skupljati, čemu? (znam neke koji svršavaju na čast Grin)

 
Ideja peta (specijalne jedinice i nove rase):
-da svaka od rasa ima svoju specijalnu jedinicu jer ja sa manje od milju ekonomskih bodova imam sve što se može imati i dalje je monotonija. Onaj od 10 milja ili ja od milju ekonomskih nema ništa više nego ja, dobiješ tešku vojsku pa elitnu i dalje ništa.
Od novih rasa bi volio vidjeti Dynasty warriorse i Indijanska plemena
Tako bi kao specijalne jedinice (koje bi mogao otključati u visokom stadiju igre) Imperijani imali zmajeve ii čarobnjake, Nomadi bi imali kiklope i chimere, Dynasty warriorsi samuraje i ninje,a Indijanci medvjede i vukove
Npr. Imperijanski zmaj bi bio najača specijalna jedinica i održavanje pi se plaćalo populacijom, znači hranio bi se ljudima vlastitog carstva ili bi se porobljavalo protivničko carstvo i zarobljenike bi se davalo zmaju kao cijenu održavanja
Dok bi recimo ninje ako su poslane u napad u noćnim satima (bilo bi cool vidjeti na globalnoj mapi izmjenu dana i noći po realnom vremenu) njihov bi napad bio potpuno nevidljiv za protivnika minutu prije udara.

To su samo neke od ideja za koje mislim da bi jednu ovakvu igru učinile puno zanimljivijom i ne bi mi bilo žao odvojit koju kunu za dijamante nego baš nasuprot.
Pogotovo prvu ideju smatram najidealnijom.


ideja prva meni najdraza Grin Grin ......znaci da ja ocu pomoci prijateljima u ratu i nekog oslabiti tj. napasti ga... trebao bi skupiti povecu svotu novca i napadati ga....

ideja druga....znaci bitka se odvija 10 min samo nezz u tom slucaju kako bi lovio nekoga .....i kada moral padne i treba doci vojska saveznika sta se događa ako dođe prekasno onda protivnocku vojsku lovi doma ili ? Grin Grin

ideja treca....oke nisi nakon dugo vremena si se vratio u igru koju si valjda igrao punih 34 min...nezzz kako bi u tom slucaju bilo moguce nekom napravit sacekusu mozda presretanja na prestreanje i onda bi igrac koji moze dobiti tog presretaca koji presrece 1 presretaca trebao objaviti rat tom savezu da ga moze loviti a objava traje 8 h i treca ideja pada u vodu.... Undecided Undecided

ideja cetvrta aj ovo podrzavam makar se i za eko bodove ne dobije nagrada...ako je nagrada da se ne odrzva vojska sta bi bilo za eco bodove  da ne trebaju placati istrazivanja samo istrazuju....

ideja peta....svaka rasa i ima svoju specijalnu jedinicu koju druga rasa nema ......a sada da gledas vise rasa i vise specijalnih jednicnica mozda u nekoj drugoj igri ipak ovo nije igrica koja se skida i inastalira na komp ....
 
« Zadnja izmjena: Srpanj 03, 2012, 02:49:33 od vjeko5 » Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
hanzo-hattori
Private
*

Karma: +0/-4
Offline Offline

Postova: 6


Profil
« Odgovor #374 na: Srpanj 03, 2012, 04:26:05 »

ideja prva meni najdraza Grin Grin ......znaci da ja ocu pomoci prijateljima u ratu i nekog oslabiti tj. napasti ga... trebao bi skupiti povecu svotu novca i napadati ga....

ne, zašto plaćanje, samo prvi napadač plaća rat, a savezi u federaciji se pridružuju besplatno
to mi je palo na pamet samo zbog toga jer znam koliko sam sati dnevno provodio online, ovako bi se mogao malo i rasteretit od igre, a opet aktivno igrat

ideja druga....znaci bitka se odvija 10 min samo nezz u tom slucaju kako bi lovio nekoga .....i kada moral padne i treba doci vojska saveznika sta se događa ako dođe prekasno onda protivnocku vojsku lovi doma ili ? Grin Grin

ma da, lako je kad znaš da protivnik ima do nekog 40, 60, 75 ili ne znam koliko min i točno izračunaš kad mu se vojska vraća pa ga uhvatiš doma, e ovako ne znaš koliko će napad trajati 5, 7 ili 10min. E onda hvataj ako možeš. Samo tada bi mehanika bila drugačija.
Vojska saveznika treba doći prije nego bitka završi, ne uspije li, vraća se doma.

ideja treca....oke nisi nakon dugo vremena si se vratio u igru koju si valjda igrao punih 34 min...nezzz kako bi u tom slucaju bilo moguce nekom napravit sacekusu mozda presretanja na prestreanje i onda bi igrac koji moze dobiti tog presretaca koji presrece 1 presretaca trebao objaviti rat tom savezu da ga moze loviti a objava traje 8 h i treca ideja pada u vodu.... Undecided Undecided

samo članovi istog saveza bi mogli presresti napadačevu vojsku, ne bilo tko.

ideja cetvrta aj ovo podrzavam makar se i za eko bodove ne dobije nagrada...ako je nagrada da se ne odrzva vojska sta bi bilo za eco bodove  da ne trebaju placati istrazivanja samo istrazuju....

šta će ti nagrada za ekonomske bodove, oni samo pokazuju snagu igrača, a i dobiješ neku vrstu nagrade u vidu vizualnog izgleda carstva na globalnoj mapi, a i tih izgleda carstva bi trebalo biti više jer isto izgledaju ovaj sa 2,5milja ekonomskih i ovaj sa 10milja
Dok za vojne i čast iznad 1000 nema apsolutno nikakve nagrade niti bonusa, ma bilo kakvih, makar i tipa tog mizernog bonusa na zadovoljstvo sa 1000 časti. Lažem, za vojne dobiješ čin. (koji isto nema nikakvu funkciju)


ideja peta....svaka rasa i ima svoju specijalnu jedinicu koju druga rasa nema ......a sada da gledas vise rasa i vise specijalnih jednicnica mozda u nekoj drugoj igri ipak ovo nije igrica koja se skida i inastalira na komp ....

Da, ali ja mislim na ultimativnu specijalnu jedinicu koju bi otključao sa visokim nivoima raznih istraživanja

To su sve realno izvedive promjene koje bi doprinjele povećanju igrivosti.

Evidentirano
 Str: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 47   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!