Imperia Online Croatia
Travanj 26, 2024, 01:30:26 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 47   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Ideje i prijedlozi  (Posjeta: 124757 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
vuleta
Sergeant
**

Karma: +4/-28
Offline Offline

Postova: 88


Profil
« Odgovor #105 na: Ožujak 06, 2012, 08:00:10 »

evo jedna ludilo ideja.. Grin bilo bi odlicno kad bi sto prije usla u obzir..igro sam malo duze jednu igru i na toj igri si mogao na odmor samo 42 dana u godini..mogao si to iskoristit odjedamput ili u vise navrata ali kad ispunis svoj limint nemozes vise [:-} ..a u imperiji kako cujem to nije tako pa mislim da bi bilo bolje da se limitira odmor..npr covjek kolonizira nekoliko kolonije i ode na odmor te se nemisli vratit do kraja ere..kad bi bio odmor limitiran poslije odmora bi netko preuzeo tu koloniju..ovako se svi tucemo za jedno te istu koloniju udaljenosti 0-500..molim odgovor sto prije ako je moguce
Evidentirano
Crusader
Sergeant
**

Karma: +9/-23
Offline Offline

Postova: 62


Profil
« Odgovor #106 na: Ožujak 06, 2012, 10:36:28 »

moj prijedlog je taj da se poveca prihod zlata od kamata  ;D
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #107 na: Ožujak 06, 2012, 10:41:34 »

treba smanjit troskove odrzavanja vojske,konji trose nebi da su ruski tenkovi
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #108 na: Ožujak 07, 2012, 09:35:06 »

treba kad se hoce seliti resursi da ima ukupni zbroj resursa dolje a ne da moras zbrajati koliko imas resursa ukupno u svim provincijama i da ne moras ici na carstvo da vidis jel imas dosta kamena za utvrdu ili bilo kaj drugo
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #109 na: Ožujak 07, 2012, 10:56:07 »

evo jedna ludilo ideja.. Grin bilo bi odlicno kad bi sto prije usla u obzir..igro sam malo duze jednu igru i na toj igri si mogao na odmor samo 42 dana u godini..mogao si to iskoristit odjedamput ili u vise navrata ali kad ispunis svoj limint nemozes vise [:-} ..a u imperiji kako cujem to nije tako pa mislim da bi bilo bolje da se limitira odmor..npr covjek kolonizira nekoliko kolonije i ode na odmor te se nemisli vratit do kraja ere..kad bi bio odmor limitiran poslije odmora bi netko preuzeo tu koloniju..ovako se svi tucemo za jedno te istu koloniju udaljenosti 0-500..molim odgovor sto prije ako je moguce

Odmor se plaća dijamantima,pa je i nemoguće ga limitirat, jer se nezna dali je odmor radi bolesti,posla ili nečeg trečeg.
Evidentirano

vuleta
Sergeant
**

Karma: +4/-28
Offline Offline

Postova: 88


Profil
« Odgovor #110 na: Ožujak 07, 2012, 12:50:14 »

nema veze..10 dijamanata je nista..a to je neposteno da netko drzi neku koloniju cilu eru..ako ga nema vise od 5 miseci triba mu prestat vazit odmor i gotovo..svi mi trosimo dijamante..tribalo bi to limitirat..svi bi se slozili sa tim..5 miseci je dvoljno da se covik odmori i odluci oce li nastavit...
Evidentirano
AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #111 na: Ožujak 07, 2012, 11:43:28 »

moj prijedlog je taj da se poveca prihod zlata od kamata  ;D

hehehe također  Grin
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
legenda001
Lieutenant
***

Karma: +7/-40
Offline Offline

Postova: 115



Profil WWW
« Odgovor #112 na: Ožujak 08, 2012, 12:29:02 »

Da kad ti napadnu utvrdu a ti imas nest zasticeno npr 100.000 i imas resa 90.000 da ti zastiti sve a ne da ti svejedno uzme  *black_eye*
Evidentirano
don laky
Private
*

Karma: +8/-7
Offline Offline

Postova: 8



Profil
« Odgovor #113 na: Ožujak 08, 2012, 05:29:53 »

Mislim da bi trebalo ukinuti ono sa zelenom kuglicom da se vidi kada je tko aktivan. Može ostati ali da to imaju samo vođa i prvi časnik, jer ako imate špijuna u savezu, onda je to još +
ovako nešto ima smisla prosleđivati dalje ,ovo je pominjano u priči adminima još i pre.
Baš  ta 2 člana trebaju znati precizno,da bi mogli izbaciti neodgovorne članove koji šalju loš army save.Trebala bi biti opcija da se recimo sakrije svoj online od običnih članova,da se privremeno ugasi i da onda špijunskog koristnika kazne pobedom u odbrani.

U potpunosti se slazem sa ova dva prijedloga. Krajnje je vrijeme da se nesto ucini vezano uz ubacivanje spijuna u tuđe saveze. A ovo je odlicna ideja i realan prijedlog. Igram u jednom internacionalnom svijetu i nas savez vec dulje vrijeme ima problem sa spijunima iz protivnickog saveza. Zbog spijuna u savezu koji su otkrivali vrijeme off statusa pojedinih igraca protivnickom savezu, imali smo stalno napade na te iste. Napadi su bili iskljucivo kada su igraci bili off a taj isti savez se je jos i pohvalio kako imaju spijuna kod nas. Rezultat je bio da smo zbog sumnje morali izbacit ca.20 igraca od kojih je njih 18-19 bilo 100% neduzno.
Vođa i prvi casnik bi trebali uvijek moci vidjeti tko je on ili off a ostali clanovi samo ako igrac to i sam hoce. Tako bi barem postojala mogucnost zastite od spijuna a i poštovala bi se osobma privatnost prema igracima dali netko zeli da ostali vide kada je oline ili ne.

Zamolio bi Tiger-a da nam prenese svoje misljenje o tome i kaze kolika je mogucnost da se taj prijedlog prihvati i realizira.
Evidentirano
legenda001
Lieutenant
***

Karma: +7/-40
Offline Offline

Postova: 115



Profil WWW
« Odgovor #114 na: Ožujak 08, 2012, 06:28:17 »

i da kad ima vise od x3 da te ne moze napadat na utvrdu jer ovako tebe neko napadne sa 5x i bezveze moral gubi a on meni pobije sve u prvoj rundi to treba promjeniti a moral mu je jos uvjek na npr 80 a meni na 100 i kakve veze to ima kad on ima 1m vojske a ja 10000
Evidentirano
ivandty
Lieutenant
***

Karma: +31/-39
Offline Offline

Postova: 121



Profil
« Odgovor #115 na: Ožujak 08, 2012, 06:47:41 »

ne znam dali se to radi,ali ako nije trebalo bi-na kraju svake ere da se resetira kompletan sustav igre ili šta je več potrebno da bi se uklonila podudaranja sa čuvarima računa..primjera ovu eru mi je netko čuvar,a u idućoj možemo biti na suprotnim stranama i zbog podudaranja IP se ne možemo napadat
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #116 na: Ožujak 09, 2012, 12:30:26 »

definitivno treba mijenjati način kažnjavanja , ne mogu se neki kazniti tako da im se uništi sva vojska , pokupe svi resursi, prepolovi populacija i sruše sve utvrde dok se neke pošalje na odmor pod zaštitu od nekoliko/tjedan dana i to zbog iste nelegalne radnje .
Evidentirano

legenda001
Lieutenant
***

Karma: +7/-40
Offline Offline

Postova: 115



Profil WWW
« Odgovor #117 na: Ožujak 09, 2012, 11:25:41 »

Da umetnu nove jedinice u buduce svjetove nove opcije npr napravi most stavi krokodile otruje rijeke
Evidentirano
vuleta
Sergeant
**

Karma: +4/-28
Offline Offline

Postova: 88


Profil
« Odgovor #118 na: Ožujak 10, 2012, 11:09:44 »

ratove da nisu skupi...triba ih stavit da kostaju 10m ili da cak budu besplatni...tako ce bit zanimljivija igra..vise ce se dijamanata trosit( bit ce ratova ko u prici) a ima neka ostane ona zabrana x5 i sve ok..a to vama ide na ruku  Tongue
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #119 na: Ožujak 11, 2012, 01:27:04 »

da bilo bi fino da su ratovi besplatni pa tko hoce da ratuje neka se ratuje pa neka bjeze po odmorima  Grin Grin Grin
Evidentirano
 Str: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 47   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!