Imperia Online Croatia
Travanj 16, 2024, 01:50:41 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3] 4 5 ... 47   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Ideje i prijedlozi  (Posjeta: 124343 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #30 na: Veljača 25, 2012, 09:44:42 »

Molim da se držite pravila na početku.  Cool
Evidentirano

vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #31 na: Veljača 26, 2012, 12:55:36 »

Neka se moze zamjeiti raspored treniranja vojske ....npr. da se mogu spijuni i konjica mjenjati ....
Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #32 na: Veljača 26, 2012, 11:16:20 »

uvedite stalne cijene trgovinom..npr da igraci nemogu međusobno sebi prodavat resurse, nego da  mjenjaju npr 1 željezo=2.5 zlata drvo=0.5 zlata kamen=1 zlata. i da su te cijene stalno iste, onda nebi bilo manipuliranja trgovinom i slicno..u nekim igricama ima npr mjenjanje resursa (željezo za kamen, drvo za zlato i sl.) pa bi bilo lijepo kad bi to uveli
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
bronhy
Sergeant
**

Karma: +29/-22
Offline Offline

Postova: 76


Profil
« Odgovor #33 na: Veljača 26, 2012, 11:58:33 »

učiniti kolonije neuništivima, kao provincije što su....

glupo je dati 48-satnu proizvodnju za nešto što ti može nestat na prvom  obaveznom offu.... za njih se daje skoro kao i za centralizaciju, a provincije uvijek imaš i nitko ti ih nemože oduzet... mogu se porobit i srušiti, tako treba napravit i s kolonijama... ili ako ne ide tako, onda ih prilagoditi cijenom da budu pristupačnije i slabijim igračima....

i povećat brzinu špijuna možda.... stvarno su spori....
« Zadnja izmjena: Veljača 26, 2012, 12:28:04 od bronhy » Evidentirano
mjelic34
Private
*

Karma: +4/-6
Offline Offline

Postova: 31


Profil Email
« Odgovor #34 na: Veljača 26, 2012, 07:22:05 »

bilo bi fenomenalno kad bi se napravilo da se mogu rest trampati npr 1000 drva zamjenis za 100 zeljeza
pravi tramp Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
legenda001
Lieutenant
***

Karma: +7/-40
Offline Offline

Postova: 115



Profil WWW
« Odgovor #35 na: Veljača 26, 2012, 08:28:30 »

imam prijedlog jer mi je dosta vise da gubim vojsku a on 3x jaci od mene neka se uvede da moze biti 2x jaci a ovo je pretjerano da moze biti 5x  http://clip2net.com/s/1DyEO
Evidentirano
manijac
Lieutenant
***

Karma: +6/-51
Offline Offline

Postova: 140



Profil Email
« Odgovor #36 na: Veljača 26, 2012, 10:55:15 »

Do sada, jedan od najboljih prijedloga! Neka se uvede da neko ko je vise od 3x jaci od tebe, ne moze te napasti. Znaci imam 70k bodova, odem na trening, vratim se, i vidim lik me napao koji ima 200k ek. bodova, glupost. Mada, predlaze se mnoogo, mnogo toga ovdje, ali niko nista ne ispunjava, vec brisu postove.Sramota
Evidentirano

Hrabrost ima samo onaj, koji zna da se vi bojite. !
AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #37 na: Veljača 26, 2012, 11:20:49 »

pa gle on pri napadu gubi moral..ak ti je prova okružena -20, ako on ima kak ti kažeš 200k a ti 70k još -20 (sveukupno -40) još njegova vojsku gubi snagu pri napadu na tebe može biti nekih 20% (mozda i vise) i zar nije on dovoljno kažnjen pri samom napadu na tebe ?
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
igorzg
Gost
« Odgovor #38 na: Veljača 27, 2012, 01:20:20 »

treba ukinuti da kolonije idu u 10 satne evo primjer u blitz svijetu kad dizem 10 satnu kolinija koja mi je udaljena za army save sa zadovoljstvom je u banani i onda kad dizes 10 satnu u trenu ode dolje zadovoljstvo u njoj za 30 mislim da to bas nije cisto ili mozda je ah da trosim krede za pokrenuti veliki festival i jako tesko se boriti da je zadovoljstvo donekle ok  Huh?
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #39 na: Veljača 27, 2012, 01:04:59 »

Ako napišete prijedlog, ma koliko dobar bio... to ne znači da će biti odmah uveden. Sve dobre prijedloge ću prenijeti uredu, oni će odlučiti i ako je dobar, biti će uveden. Tako da se ne čudite nakmon 3 sata što smo rekli da će otplata zajma biti uvedena, što ona nije uvedena. Sve stvari treba iz programirati, testirati i onda uvesti.
Evidentirano

vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #40 na: Veljača 27, 2012, 04:12:03 »

mislim da bi bilo dobro uvesti  jednu kombinaciju......
ovako mene se sviđaju 2 prijedloga fragmastera kojima bi dodao jos 1 ......
1.Da se moze birati s kojom katrografijom saljem napad.
2.Da je vojska duplo jeftinija a odrzavanje isto....
ja bi jos dodao da je mapa manja znaci da su si svi igaci blizu u nekih cca 350 max udaljenosti.....s karografijom 0 bi imao off  ...i dodao bi  da je kartografija jeftinija ...jer tako kad bi se igraci mogli napucali  karografijom a opet bi imali off....goldi bi svima bili blizu tako da jedan igrac nebi mogao pokupiti neki znacajan broj golda nikako i oni bi izgubili na znacenju......jos bi bilo dobro da se ne moze izbaciti  igrace u ratu ali da igraci mogu izlaziti max2 po danu....jer kad bi neko zakazao bilo bi kaznjen a neciji trud nagrađen.... bilo vise ulovljenih vojski bilo bi dinamcinije...zanimljivije.....
mislim  da bi placanje rata moglo i moralo biti drukcije ja predalzem ovako : Objava rata je besplatna ali ukolko se izgubi rat savez koji je objavio rat i izgubio mora  platiti drugom savezu kolko bi sada dosao taj rat......ako savez koji se brani izgubi placa pola tog iznosa....a ako se preda.. cjeli iznos ....mislim da onda savezi nebi bjezali na odmore i bilo bi se cak i isplativo ratovati i bilo bi vise ratova .....uz sve prijedloge koje sam prije naveo bilo bi i puno ulovljenih...
Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
ANUBIS
Gost
« Odgovor #41 na: Veljača 27, 2012, 04:38:43 »

mislim da bi bilo dobro uvesti  jednu kombinaciju......
ovako mene se sviđaju 2 prijedloga fragmastera kojima bi dodao jos 1 ......
1.Da se moze birati s kojom katrografijom saljem napad.
2.Da je vojska duplo jeftinija a odrzavanje isto....
ja bi jos dodao da je mapa manja znaci da su si svi igaci blizu u nekih cca 350 max udaljenosti.....s karografijom 0 bi imao off  ...i dodao bi  da je kartografija jeftinija ...jer tako kad bi se igraci mogli napucali  karografijom a opet bi imali off....goldi bi svima bili blizu tako da jedan igrac nebi mogao pokupiti neki znacajan broj golda nikako i oni bi izgubili na znacenju......jos bi bilo dobro da se ne moze izbaciti  igrace u ratu ali da igraci mogu izlaziti max2 po danu....jer kad bi neko zakazao bilo bi kaznjen a neciji trud nagrađen.... bilo vise ulovljenih vojski bilo bi dinamcinije...zanimljivije.....
mislim  da bi placanje rata moglo i moralo biti drukcije ja predalzem ovako : Objava rata je besplatna ali ukolko se izgubi rat savez koji je objavio rat i izgubio mora  platiti drugom savezu kolko bi sada dosao taj rat......ako savez koji se brani izgubi placa pola tog iznosa....a ako se preda.. cjeli iznos ....mislim da onda savezi nebi bjezali na odmore i bilo bi se cak i isplativo ratovati i bilo bi vise ratova .....uz sve prijedloge koje sam prije naveo bilo bi i puno ulovljenih...

Kako bi naplatio ako se savez raspadne nakon rata??
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #42 na: Veljača 27, 2012, 04:48:44 »

Oće biti šta od onoga prijedloga da se ratni pljen poslje rata može podizatu u dijelovima ili pak da možemo birati u svi resursima jel opće je poznato da pobjednik može uzeti šta poželi,zašto to nebi bilo sprovedeno i u igrici ako se igra temelji na realnom modelu i činjenicama  hehehe....
Evidentirano
manijac
Lieutenant
***

Karma: +6/-51
Offline Offline

Postova: 140



Profil Email
« Odgovor #43 na: Veljača 27, 2012, 08:23:00 »

Bankovni zajam
[2012-02-27 13:37:39]
Bankovni zajam sada možete otplatiti unaprijed. Iznos koji plaćate je jednak preostalom zajmu - nema kaznenih kamata.  Kada otplatite stari zajam, možete uzeti novi.

ovakve vas volim. pozz  *heart* Kiss
Evidentirano

Hrabrost ima samo onaj, koji zna da se vi bojite. !
ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #44 na: Veljača 27, 2012, 08:23:34 »

..prijedlog..da se mogu prebacivat krediti iz ostalih relmova..zasto bi npr..neko ko je ugasio acc..i nezeli vise igrat taj realm djabe spusio kredite koje ima..tiger urigiraj to tamo..platim ti gemist ak to prode..  Grin Grin ..
Evidentirano
 Str: 1 2 [3] 4 5 ... 47   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!