Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 11:36:06 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3 4 ... 47   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Ideje i prijedlozi  (Posjeta: 124048 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Fragmaster
Global Moderator
*

Karma: +20/-25
Offline Offline

Postova: 73


Profil Email
« Odgovor #15 na: Veljača 24, 2012, 01:26:11 »

2 predloga ,da se usvoji jedan od njih.

1) Da kad neko udari u glavnu provinciju,da nosi sve resurse,i iz glavne provincije i iz svih sporednih.Da udaranje po sporednim provincijama ostane isto - samo taj novac iz sporednih.
2) Da se cena pravljenja vojske smanji dvostruko ,da vrednost boda vojnika ostane ista kao pre,i da odrzavanje ostane isto.U prevodu,ne menja se balans 2x dometa,samo postaje isplativije napadati druge igrace,potencijalni gubici se prepolovljavaju,ofanzivnom igrom se moze zaraditi i napredovati,maksimalna vojska ostaje srazmerna ekonomiji na isti nacin,samo se taj maksimum brze dostize,a igraci brze oporavljaju od poraza ,vrednost totalne pasivne igre se smanjuje ,i niko ne moze zgradama i spijunima da se brani pola ere ,veoma efikasno bez coravog zlatnika u vojsci.Ovo takodje otvara mnogo laksi  tajming koji sprecava all-in farmanje bez balansa vojska/ekonomija ,gde neko ko samo ulaze u glavnu tvrdjavu i igra optimalno brzo,uvek bude za korak ispred,neranjiv,od ostalih igraca.Ta gradnja beskonacnog ulaganja koje je jako i 95% neprobojno u svakom momentu ne sme da postoji
« Zadnja izmjena: Veljača 24, 2012, 01:31:25 od Fragmaster » Evidentirano
gerilac
Captain
****

Karma: +10/-93
Offline Offline

Postova: 310


Administrator Administrator
Profil
« Odgovor #16 na: Veljača 24, 2012, 03:31:10 »

treba se minjat nisto sa opcijama u ratu da ne odugovlacim vec postoji ta tema pa pogledajte
Evidentirano

Fragmaster
Global Moderator
*

Karma: +20/-25
Offline Offline

Postova: 73


Profil Email
« Odgovor #17 na: Veljača 24, 2012, 05:27:29 »

piše oznaka smajli za "crazy" Smiley
što ako se nađu dva igrača jedan do drugog i ovaj prvi s duplo jačom vojskom svakih 40 min šalje napad na ovog drugog u glavnu prov. i tako iznova i iznova ... i cijeli dan , i sutra opet iz početka... naravno dok ovaj drugi ne ugasi proizvodnju  Wink


Dobra konstatacija,i zasluzuje detaljan odgovor

Prvo niko ne treba da moze da igra bez vojske.
Drugo to moze da radi samo neko ko je 3 puta jaci od tog igraca,pa 70% vojske napada ,a 30% jace od cele vojske manjeg igraca.Ukoliko veci krene na manjeg svom snagom,manji moze da mu uzvrati pljacku.Ako ne krene svom snagom,veci moze da pogine.U svakom slucaju manji moze da trosi resurse,i svaciji resursi bi mnogo manje bili etiketirani kao "sigurno svoji za potrositi".Manji igrac moze napadati nekog manjeg od sebe i takodje uzimati lovu .Cilj igre je da se igraci cesto napadaju,a ne da svako farma svoj farmville.
Takodje u v5 je opsada postala zanemarena,kao i potreba za dobrom tvrdjavom u glavnoj provinciji.Sad se vojske jure na bitku na polju i svi izbegavaju sprave u nekim periodima igre.To ne bi trebalo da je tako..
Evidentirano
Fragmaster
Global Moderator
*

Karma: +20/-25
Offline Offline

Postova: 73


Profil Email
« Odgovor #18 na: Veljača 24, 2012, 05:42:14 »

To ce postati prava dinamicna igra,kad svako pocne slati sejv na zive igrace jer nije sigurno dal ce mu lova biti kuci da mu pokrije sejv,ne na goldice.E onda tu svako svakog lovi u sekund i na kartografije.A naravno i timska igra,da ostali igraci posalju zlato nekome ko je od napadom,takodje vrlo precizno transportom zlata.A ne ovo tuku svi praznu slamu i dovoljno je ulogovati se pre nego sto sejv stigne da se pomeri vojska.To je prelagano...
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #19 na: Veljača 24, 2012, 07:12:09 »

Prvo niko ne treba da moze da igra bez vojske.
dobro za ovaj dio su se pobrinule sporedne provincije koje se trebaju pljačkat i pripajat pa se napravi neka vojskica
Ukoliko veci krene na manjeg svom snagom,manji moze da mu uzvrati pljacku.
"Manji igrac moze napadati nekog manjeg od sebe i takodje uzimati lovu ."
Ako je u tom trenutku manji igrač na 6 h off , vojska putuje negdje daleko ... i slučajno ne kupi ništa ... manji igrač se vraća doma i vidi nema ništa resursa, zlato u minusu , nema ništa prodati a veliki se igrač ponovno vrača sa svom vojskom ... mali ne može ni uzvratit pljačku, !...gubi vojsku , uzima kredit...
Cilj igre je da se igraci cesto napadaju,a ne da svako farma svoj farmville.
onaj prijedlog bi bio dobar da je vojska duplo jeftinija Wink
Takodje u v5 je opsada postala zanemarena,kao i potreba za dobrom tvrdjavom u glavnoj provinciji.Sad se vojske jure na bitku na polju i svi izbegavaju sprave u nekim periodima igre.To ne bi trebalo da je tako..
ja u glavnoj provinciji imam najslabiju utvrdu od svih provincija i uglavnom je srušena ( zna se zašto ) , popravim je jedino kad moram pokrenuti neko istraživanje .
- što se tiće bitaka na polju neka jednostavno vrate opciju "povuci se" kao što još uvijek postoji u V4. ne kužim zašto su je maknuli  Huh?
« Zadnja izmjena: Veljača 24, 2012, 07:14:12 od Igor245 » Evidentirano

vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #20 na: Veljača 24, 2012, 07:13:14 »

fragmaster u poslijednje vrijeme imperija onine samo uvodi opcije koje bi olaksale igru onima koji ne mogu biti puno onine tj. ne mogu biti cjele dane.....ovo tvoje bi te igrace dotuklo a u prosjecnom reamu bi ostalo na kraju 30ak igraca koji bi izdrzali taj ritam.....a igra bez dijamanata nebi bila moguca ili bi bila tesko moguca.....
Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #21 na: Veljača 24, 2012, 07:32:42 »

mislim da bi kolonije trebale biti pristupačnije, recimo da se 1. kolonija može istraživati već nakon centralizacije5. , 2. nakon centralizacije 6... , da je izrada kolonija besplatna  i da su sve kolonije od svakog igrača vidljive ( u tražilici ) na mapi , i da ima više svile na mapi Smiley
Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #22 na: Veljača 24, 2012, 09:11:19 »

 Lips Sealed da trebali bi uvesti opciju u V5 na povuci se u provincije , koja glupost da se vojska nemože povući,to nema logike sa ratovanjem , to bi bilo u redu,ovako je glupost.  *xxx*
Evidentirano

McDaworius
Lieutenant
***

Karma: +30/-48
Offline Offline

Postova: 151


Profil
« Odgovor #23 na: Veljača 24, 2012, 11:04:44 »

Pozdrav svima.
Pohvale na ovoj rubrici, bilo je krajnje vrijeme da se uvede takvo nešto. Imperia je nastala kao igra koja ima podlogu u srednjevjekovnom ratovanju a onda ni jedno carstvo nije moglo vojsku sakriti od protivnika. Moj bi prijedlog bio da se golderi ukinu i obavezan off makne. Kad bi goldere ukinuli tim bi napuštenim carstvima ostali svi bonusi pa ih netko ko ja ne bi mogao napadati a slabiji igrači bi imali priliku prikupiti rese za brži razvoj. Micanjem goldera, jaki igrači, kao i svi ostali, ne bi mogli tako jednostavno raditi army save i ne razmišljati šta im je sa vojskom. Na taj način bili bi svi prisiljeni pomno izabrati na koga ćemo poslati vojsku te bi tako ili stalno čuvali vojsku doma ili bi puno češće napadali, što na kraju miče potrebu za obaveznim offom i čini igru dinamičnijom.
Vjerujem da bi tako igrač u svakom trenutku mogao čuvati svoje carstvo, a ostali bi bili prisiljeni napadati jer bi tako vojske bile dostupnije.
Evidentirano
avdijica
Gost
« Odgovor #24 na: Veljača 24, 2012, 11:42:48 »



Prvo niko ne treba da moze da igra bez vojske.
Drugo to moze da radi samo neko ko je 3 puta jaci od tog igraca,pa 70% vojske napada ,a 30% jace od cele vojske manjeg igraca.Ukoliko veci krene na manjeg svom snagom,manji moze da mu uzvrati pljacku.Ako ne krene svom snagom,veci moze da pogine.U svakom slucaju manji moze da trosi resurse,i svaciji resursi bi mnogo manje bili etiketirani kao "sigurno svoji za potrositi".Manji igrac moze napadati nekog manjeg od sebe i takodje uzimati lovu .Cilj igre je da se igraci cesto napadaju,a ne da svako farma svoj farmville.
Takodje u v5 je opsada postala zanemarena,kao i potreba za dobrom tvrdjavom u glavnoj provinciji.Sad se vojske jure na bitku na polju i svi izbegavaju sprave u nekim periodima igre.To ne bi trebalo da je tako..
[/quote]     ako je cilj ratovati a ne igrati farmwille  zasto onda neprihvatite moj prijedlog o predaji rata
Evidentirano
Fragmaster
Global Moderator
*

Karma: +20/-25
Offline Offline

Postova: 73


Profil Email
« Odgovor #25 na: Veljača 25, 2012, 12:01:34 »

Pozdrav svima.
Pohvale na ovoj rubrici, bilo je krajnje vrijeme da se uvede takvo nešto. Imperia je nastala kao igra koja ima podlogu u srednjevjekovnom ratovanju a onda ni jedno carstvo nije moglo vojsku sakriti od protivnika. Moj bi prijedlog bio da se golderi ukinu i obavezan off makne. Kad bi goldere ukinuli tim bi napuštenim carstvima ostali svi bonusi pa ih netko ko ja ne bi mogao napadati a slabiji igrači bi imali priliku prikupiti rese za brži razvoj. Micanjem goldera, jaki igrači, kao i svi ostali, ne bi mogli tako jednostavno raditi army save i ne razmišljati šta im je sa vojskom. Na taj način bili bi svi prisiljeni pomno izabrati na koga ćemo poslati vojsku te bi tako ili stalno čuvali vojsku doma ili bi puno češće napadali, što na kraju miče potrebu za obaveznim offom i čini igru dinamičnijom.
Vjerujem da bi tako igrač u svakom trenutku mogao čuvati svoje carstvo, a ostali bi bili prisiljeni napadati jer bi tako vojske bile dostupnije.
samo sto se tice offline sati - ja sam kao igrac proveo dosta vremena i u jednom i u drugom periodu razvoja igre.I kad su offline sati bili iskljuceni,i kad su bili ukljuceni,i svaki od tih perioda je ziveo duze od godinu dana.Moje iskustvo je da ugaseni offline (suprotno od ovoga sada) vodi u neumitna varanja i 24/7 akaunte.Ljudi igraju na smenu,koriste razne skripte i botove i ne mogu se nikada ubiti.I to je izuzetno frustrirajuce.Tako da sam 100% siguran da je svakom postenom igracu koji igra sam i koji spava,a verujem da svako spava,6h off blagoslov.
Evidentirano
Fragmaster
Global Moderator
*

Karma: +20/-25
Offline Offline

Postova: 73


Profil Email
« Odgovor #26 na: Veljača 25, 2012, 12:26:39 »

novi predlog : da se pri slanju napada moze odabrati kartografija kojom ce vojska napadati .Dakle da se moze odabrati kartografija 0 ili trenutno istrazena kartografija.U ovim brzim svetovima army save postaje problem,i ljudima treba dati sansu da spavaju sto je duze moguce bez da drugima upropaste rat.
Evidentirano
.pato.
Private
*

Karma: +4/-12
Offline Offline

Postova: 5



Profil
« Odgovor #27 na: Veljača 25, 2012, 01:22:33 »

nek ukinu porobljavanje Grin
Evidentirano
.pato.
Private
*

Karma: +4/-12
Offline Offline

Postova: 5



Profil
« Odgovor #28 na: Veljača 25, 2012, 01:38:52 »

dobro šalu na stranu sa mojim zadnjim prijedlogom, sad ozbiljno, vidio sam da je netko predložio jeftinije održavanje vojske i opcenito da vojska bude jeftinija, jer ja ne znam da li se ikad desilo da je u bilo kojem svijetu netko bio prvi po ekonomskim i vojnim bodovima, ispravite me ako se to dogodilo ili da je barem u prvih 5 završio  u ekonomiji i po vojnim
« Zadnja izmjena: Veljača 25, 2012, 02:03:11 od .pato. » Evidentirano
legenda001
Lieutenant
***

Karma: +7/-40
Offline Offline

Postova: 115



Profil WWW
« Odgovor #29 na: Veljača 25, 2012, 01:40:33 »

ja mislim da vojska treba biti jeftinija i da se poveca garizon za 2.5 od imperijana i nomadska utvrda za 2.5 tako da bude malo vece sve i opet jednako  
« Zadnja izmjena: Veljača 25, 2012, 01:46:03 od legenda001 » Evidentirano
 Str: 1 [2] 3 4 ... 47   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!