Imperia Online Croatia
Travanj 20, 2024, 06:02:01 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 47   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Ideje i prijedlozi  (Posjeta: 124478 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #630 na: Siječanj 03, 2014, 09:25:43 »

nece Sad

Promjeni preglednik, ako i dalje gnjavi javi se u pp da tu ne skrečemo sa teme.
Evidentirano

marinspaic3
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 3


Profil Email
« Odgovor #631 na: Siječanj 03, 2014, 10:17:31 »

ok
Evidentirano
kess988
Private
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Postova: 1


Profil
« Odgovor #632 na: Veljača 03, 2014, 06:12:28 »

Ako se još uzimaju prijedlozi imam ja jedan.
Da se omogući prelaženje sa svojeg računa na čuvani račun bez da se treba odjavit sa svojeg i ponovno prijavit.
Bilo bi puno lakše da se samo jednim ili dva klika skače s jednog računa na drugi nego ovako
Evidentirano
amater002
Lieutenant
***

Karma: +27/-72
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #633 na: Veljača 04, 2014, 01:41:39 »

nemoras se odjaviti da bu usao na cuvani racun samo otvoris novi prozor i udjes na taj racun i samo mjenjas kako hoces prozore
Evidentirano
teemo007
Private
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Postova: 31


Profil Email
« Odgovor #634 na: Veljača 04, 2014, 05:36:35 »

ukinite dijamante Grin
Evidentirano
WhiteTiger2
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 6



Profil
« Odgovor #635 na: Veljača 04, 2014, 06:53:10 »

po meni recimo niski moral za imperijane nema smisla da je tolko nizi od nomda a vojska je jaca od nomadske i kad se objavi nekome rat a oni odu na odmor neka nije problem ali stvar je u tome da se odlazi na odmor za sicu savez koji objavi rat gubi pola zlata sta nema smisla ili da se vrati u punom iznosu ili da tu polovicu plati savez koji je prekinuo rat
Evidentirano
dominikskreb
Private
*

Karma: +1/-11
Offline Offline

Postova: 8



Profil
« Odgovor #636 na: Veljača 04, 2014, 10:18:15 »

Pa mora biti manji moral kad je vojska jaca,a u ostalom imperiani imaju jaci moral od nomada u obrani,a kao sto svi znaju moral si mozes dignuti iznad 150 na vise nacina bio ti nomad ili imperian,a sto se rata tice tak jasno da ce svi pobjec na odmor ako su im objavili duplo jaci savez rat...
Evidentirano
WhiteTiger2
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 6



Profil
« Odgovor #637 na: Veljača 05, 2014, 12:16:40 »

pa misim sto se tice morala nije uredu jer u pocetnim fazama igre imas igraca u x2 jacu vojsku a nesmijes napast zaokruzenu provinciju jer pocetni moral npr. 76 imas vojsku a prakticki nemozes nista a nemozes moral dic u toj mjeri barem ispocetka ere sto se tice odmora kad je rat nije bitno dal su u x2 ili u x5 zato je i cijena drugacija sve se to placa a ovo je ratna igra normalno da se rat objavljuje gdje vidis profit i puno slucajeva je kad dobijes besplatni rat pa ga objavis pa odu na odmor i sve je to ok al da se ode na odmor za sicu a savez koji placa visoku cijenu rata ostane bez polovice ulozenog prakticki gube vise od ovih sa kisobranima a igramo ratnu igru  Lips Sealed  tu definitivno nema smisla jer ubija igru a puno igraca se zali da su ere dosadne sve bi bilo ok da se ulog u cijelosti vrati ili da odmori pod ratom budu skuplji 15-20 dijamanata
Evidentirano
dominikskreb
Private
*

Karma: +1/-11
Offline Offline

Postova: 8



Profil
« Odgovor #638 na: Veljača 05, 2014, 10:25:24 »

ja se i dalje ne slazem,ti ako si imperian i napadas zaokruzenuprovinciju pa ti je moral 76,napravi vise maceva i probiti ces utvrdu [:-} ,zato i jesu njihove jediice jace,malo bi bilo glupo kada bi jedna rasa imala jace kedinice i jos veci moral u napadu Huh? ,a sto se rata tice i ja volim ratovati i desavalo mi se to sto kazes da neprijateljski savez pobjegne na odmor,neznam mozda bi bilo ok da se vrati sve zlato savezu koji je objavio rat,ali da igraci placaju vise dijamanata odmor to ne ;D ,jer ipak ima igraca koji ne kupuju dijamante,pa si ni odmor od 10 dija ne mogu priustiti.
Evidentirano
alonevulf
Lieutenant
***

Karma: +15/-29
Offline Offline

Postova: 184



Profil
« Odgovor #639 na: Veljača 15, 2014, 02:39:15 »

yo sinoc sam imao problem s konekcijom neko  Lips Sealed  nezz  Lips Sealed ..  uglavnom vojska mi se vracala a ja ne mogu uci na acc., kasno je bilo da ikog zovem odprijatelja da mi pomakne vojsku na off tako da sam strahovo sve dok smetnje nisu uklonjene..

tako razmisljam sinoc o sms usluzi na imperiji s kojom mozes blokirat svoj acc na 24 sata npr nek kosta sms kao sto kosta za kupovinu dija.. i da mozes tu uslugu samo 1 u mjesecu koristiti da se nebi ukljucivalo svaku noc Grin

tako ako ko ima smetnje na kompu ili s netom da se ne brine vec ukine sve napade na sebe tu noc ili tako nesto..
Evidentirano

cvoki
Private
*

Karma: +2/-4
Offline Offline

Postova: 11


Profil Email
« Odgovor #640 na: Ožujak 18, 2014, 02:46:04 »

Sljedeća promjena je uvedena: ako je razlika između vrijednosti/zlatnog ekvivalenta napadačke vojske i zlatnog ekvivalenta ekonomskih bodova branitelja prevelika, premium bonusi će biti dostupni branitelju pod napadom........koja glupost
Evidentirano
Al-che
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 22


Profil
« Odgovor #641 na: Ožujak 20, 2014, 08:09:27 »

Sljedeća promjena je uvedena: ako je razlika između vrijednosti/zlatnog ekvivalenta napadačke vojske i zlatnog ekvivalenta ekonomskih bodova branitelja prevelika, premium bonusi će biti dostupni branitelju pod napadom........koja glupost
Slažem se. Kako sad srusit jaceg igraca koji drži vojsku po utvrdama, jos ako svoju vojsku podijelis na 3-4 dijela, samo ti ga instant uvali, nema tu vise skila
Evidentirano
matas211
Sergeant
**

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 50


Profil
« Odgovor #642 na: Svibanj 13, 2014, 01:25:33 »

napravite jedan svijet bez dija da vidimo tko zna igrat a tko se samo zna tocit dijamantima  Grin Grin Grin
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #643 na: Svibanj 13, 2014, 05:36:08 »

napravite jedan svijet bez dija da vidimo tko zna igrat a tko se samo zna tocit dijamantima  Grin Grin Grin

Već imaš stare verzije IO-a gdije su premium i cehovi potpuno besplatni.
 
http://classic.imperiaonline.org/imperia/game/register2.php
Evidentirano

_suza_
Lieutenant
***

Karma: +15/-10
Offline Offline

Postova: 161


Profil Email
« Odgovor #644 na: Svibanj 13, 2014, 08:14:15 »

da se zabrani prodaja resursa dobivenih u škrinjama za dijamante.. za bugare bi to bilo puno bolje jer ti koji igraju sa puno dija bi onda to prodavali putem carskoga trgovca Grin
Evidentirano
 Str: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 47   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!