Imperia Online Croatia
Ožujak 19, 2024, 01:49:28 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 47   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Ideje i prijedlozi  (Posjeta: 123791 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
mila
Sergeant
**

Karma: +5/-13
Offline Offline

Postova: 61


Profil
« Odgovor #465 na: Prosinac 21, 2012, 07:46:18 »

Molim da se uveda opcija kod prvog prijavljivanja u novu eru , " istraži sve " , i tako odmah imamo pripojene sve provincije koje rade sa 100% efikasnosti, max napad , obrana, špijunaža... tako isto i za građevine...onda era bi trajala 3 minute a vi bi dobili dovoljno dijamanata za servere i te stvari koje su navodno skupe... živjeli profiteri ...
Evidentirano
Juskee
Gost
« Odgovor #466 na: Prosinac 21, 2012, 08:10:39 »

Molim da se uveda opcija kod prvog prijavljivanja u novu eru , " istraži sve " , i tako odmah imamo pripojene sve provincije koje rade sa 100% efikasnosti, max napad , obrana, špijunaža... tako isto i za građevine...onda era bi trajala 3 minute a vi bi dobili dovoljno dijamanata za servere i te stvari koje su navodno skupe... živjeli profiteri ...

 *crazy* *crazy* *crazy* *crazy*
Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #467 na: Prosinac 21, 2012, 08:18:29 »

Molim da se uveda opcija kod prvog prijavljivanja u novu eru , " istraži sve " , i tako odmah imamo pripojene sve provincije koje rade sa 100% efikasnosti, max napad , obrana, špijunaža... tako isto i za građevine...onda era bi trajala 3 minute a vi bi dobili dovoljno dijamanata za servere i te stvari koje su navodno skupe... živjeli profiteri ...
eto mila,nadam se da ti je srce na mjestu....sve najbolje za blagdane
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #468 na: Prosinac 23, 2012, 11:35:40 »

zasto kad vec ima ova muzika  pa pticice cvrkucu ,horusi koji riču nema opcija da se slusalice ukljuce i prica u savezu umjesto tribuna ili tako nesto  Huh? neka ostane i tribun ali da ima opcija za malo si popricati Grin
« Zadnja izmjena: Prosinac 23, 2012, 11:40:22 od igorzg » Evidentirano
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #469 na: Prosinac 23, 2012, 12:12:39 »

zasto kad vec ima ova muzika  pa pticice cvrkucu ,horusi koji riču nema opcija da se slusalice ukljuce i prica u savezu umjesto tribuna ili tako nesto  Huh? neka ostane i tribun ali da ima opcija za malo si popricati Grin
imperija skype!!  10 dija po upotrebi Grin:D:D:D:D:Grin:D:D:D:D:D
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #470 na: Prosinac 23, 2012, 12:20:44 »

imperija skype!!  10 dija po upotrebi Grin:D:D:D:D:Grin:D:D:D:D:D
velis ko jukebox nesto tako samo  sto se prica Grin
Evidentirano
avdijica
Gost
« Odgovor #471 na: Prosinac 23, 2012, 12:43:04 »

Slažem se sa Bullom,trebalo bi se uvest da dok je igrač u ratu pod napadom da nemože napustit savez niti biti izbačen
daleko najbolji prijedlog koji sam procito
Evidentirano
pepsi18
Private
*

Karma: +2/-7
Offline Offline

Postova: 24


Profil Email
« Odgovor #472 na: Prosinac 24, 2012, 09:06:41 »

eto da se i ja javim sa idejom koju sam vec iznio i svi su rekli da je dobra,...spijuni su jedna vrsta vojske kao i u svakome ratu,...ovdje u igre rade se isto kao i vojska ,..drvo,zeljezo,..imaju svoje troskove odrzavanja,..i salju se u misiju,....e sada smo u ratu sa nekim savezom,.i oni mene napadaju,.izgube vojsku i uredno nas savez dobija vonje bodove....a spijune koji su isto sastavni dio vojske  ljudi gube na spijuniranje na tisuce i to se nigdje ne vodi,..hocu rec da bi se trebalo uvest da se i izgubljeni spijuni u ratu vode kao vonji bodovi za savez koji ih je pohvatao,..
Evidentirano
pepsi18
Private
*

Karma: +2/-7
Offline Offline

Postova: 24


Profil Email
« Odgovor #473 na: Prosinac 24, 2012, 09:09:28 »

šteta što medalje ostaju iste........jako nelogično i po meni glupo da se za bitku dana na početku realma može dodijeliti 10,20 pa i više medalja u jednom danu, nerijetko jednom do dva igrača, objašnjenje je da sistem bira i da su sve bitke iste vrijednosti, jesu možda iste po vojnim bodovima ali je nemoguće da su sve bitke opljačkale istu sumu zlata,eto po tome se može izabrati najjača bitka, ako i ta solucija ne vrijedi zašto se jednostavno ne dodijeli igraču koji je prvi napravio bitku jer samo ime kaže.......bitka dana.....a ne bitke dana
bezveze,...nemozes bitku dana racunat po pljacki,...ti nemoras ni vonjika izgubit a odnjet milione resa,...hehehehe
Evidentirano
pepsi18
Private
*

Karma: +2/-7
Offline Offline

Postova: 24


Profil Email
« Odgovor #474 na: Prosinac 24, 2012, 09:17:33 »

ma prijedlog vec ima od ranije predaja rata koja je ranije u temi mora se zastiti napadacki savezi i farmerski mora se naci modus za to a ne neko skupi 303 m zlata za rat a protivnici ga predaju bez bitke potrebno je to rijesiti ko hoce da preda rat imaju dijamanti pa nek plati protivniku u riznicu predaju rata a pojedinci koji zele odmor i toku rata nek plate protivniku taj odmor isto ko i imperiji sto placa tako bi bili zasticeni savezi koji su dali silne novce za objavu rata
losa ideja,.jednom ces se i ti naci na drugoj strani pa neces mozda imat vremena ratovat ili neces htjet u tome trenutku kada tebi nepase,..rat se objavljuje uvijek slabijima od sebe i kada je savez spreman za rat,..jer ides na pobjedu,...pa neces rat objavit duplo jacem od sebe,...i jos ga platit,..a to bi i mogo jer onda ti nece pobjec na odmor,...hahahahaha
Evidentirano
pepsi18
Private
*

Karma: +2/-7
Offline Offline

Postova: 24


Profil Email
« Odgovor #475 na: Prosinac 24, 2012, 11:44:25 »

daleko najbolji prijedlog koji sam procito
,..u potpunosti odlicna ideja,...nedavno sam bio u ratu i razbijem lika ,..vojska mi se vraca doma i ja ju odmah saljem natrag,.3 minute prije udara oni izbace igraca,..a rat su platili oni a ne mi,..ipak su ga nakraju izgubili,..
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #476 na: Prosinac 29, 2012, 05:50:22 »

evo sinulo mi je nesto pametno da uvedete savezne hramove da se doniraju dije u savez i otvaraju skrinje i resursi iskljucivo ide za savez a tako i vojska  Sad
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #477 na: Prosinac 31, 2012, 05:18:58 »

trebalo bi se uvesti da se min. 6h nakon raskida federacija dvaju saveza ne mogu napadati ta dva saveza međusobno ,
pojedinčano igrač igrača , na dvorce / okupljališta , objavljivati ratove jedan drugom ... u svim svjetovima .
Evidentirano

driver62
Gost
« Odgovor #478 na: Prosinac 31, 2012, 07:49:55 »

trebalo bi se uvesti da se min. 6h nakon raskida federacija dvaju saveza ne mogu napadati ta dva saveza međusobno ,
pojedinčano igrač igrača , na dvorce / okupljališta , objavljivati ratove jedan drugom ... u svim svjetovima .
bilo bi lakše kada bi bilo 12 sati kao i rušenje okupljališta..pošten predlijeg..prljavcima zatvoriti vrata  *bravo*
Evidentirano
vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #479 na: Siječanj 01, 2013, 03:58:14 »

Treba biti malo prgav da budes na vrhu to ne sve dio taktike
trebalo bi se uvesti da se min. 6h nakon raskida federacija dvaju saveza ne mogu napadati ta dva saveza međusobno ,
pojedinčano igrač igrača , na dvorce / okupljališta , objavljivati ratove jedan drugom ... u svim svjetovima .
       
Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
 Str: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 47   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!