Imperia Online Croatia
Ožujak 19, 2024, 04:22:46 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3 ... 47   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Ideje i prijedlozi  (Posjeta: 123771 puta)
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« na: Veljača 22, 2012, 09:22:56 »

S ciljem poboljšanja igre, IO tim nudi opciju igračima da izraze svoje ideje, prijedloge, poboljšanja vezana uz igru... Možete ih napisati u ovoj temi. Ova tema nije za diskusiju niti raspravu, već isključivo za objavu ideja. Ako želite raspraviti ili komentirati nečiju ideju na konstruktivan način, otvorite drugu temu sa naslovom ideje na forumu. Ako imate poboljšanje na nečiju ideju, to naravno možete napisati i ovdje. Sve poruke nevezane uz temu će biti obrisane, a osobe koje će to ponavljati kažnjene.

Unaprijed hvala.
Evidentirano

ivandty
Lieutenant
***

Karma: +31/-39
Offline Offline

Postova: 121



Profil
« Odgovor #1 na: Veljača 22, 2012, 03:57:23 »

evo jedna vezano uz V5..pošto već ima opcija doniranja dijamanata u riznicu saveza,moj bi prijedlog bio da se uvede opcija da se resursi iz riznice saveza mogu prodavat i naravno kupovat..
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #2 na: Veljača 22, 2012, 04:14:25 »

Eto , recimo bilo bi i poželjno da kada se dobije ratni pljen da se može uzimati recimo koliko zelite resursa iz njega kao npr u ratama a ne da odma se bubne 200 ili 300 mil resursa pa nemozete potrošiti, ili da se još može birati u protuvrijednosti zlatnog ekvivalenta bilo koji drugi resurs osim  željeza i drveta, recimo raspodjela pljena na sva 4 resursa u istoj protuvrijednosti..  eto dobio sma jednom prilikom u ratu odtete cca 440 mil resursa da nisam imao svih 19 prova i vojarne kao imperijan di sam dao 200k falanagi raditi odjednom elitnih strijela hrpu tj imao sa 9 treninga u fortovima sa jako velikim vojarnama i  nisam potrosio sve skoro, tesko je ako se odjednom uzme  cjelokupni ratni prihod..
« Zadnja izmjena: Veljača 22, 2012, 05:10:43 od ANUBIS » Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #3 na: Veljača 22, 2012, 04:49:50 »

da se za svakih 1000 napadackih pobjeda dobije jedna medalja  Grin
Evidentirano
apolon
Private
*

Karma: +1/-13
Offline Offline

Postova: 31


Profil Email
« Odgovor #4 na: Veljača 22, 2012, 04:55:02 »

da se za vrijeme poklona  uvede opcija -- odbij poklon , kako bi se spriječilo primanje  neželjenih poklona od nepoznatih igrača
Evidentirano
vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #5 na: Veljača 22, 2012, 05:06:07 »

Spijuiranje bez efekta srece....tko je to vise istrazivao prolazi.....
Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
avdijica
Gost
« Odgovor #6 na: Veljača 22, 2012, 07:03:00 »

ma prijedlog vec ima od ranije predaja rata koja je ranije u temi mora se zastiti napadacki savezi i farmerski mora se naci modus za to a ne neko skupi 303 m zlata za rat a protivnici ga predaju bez bitke potrebno je to rijesiti ko hoce da preda rat imaju dijamanti pa nek plati protivniku u riznicu predaju rata a pojedinci koji zele odmor i toku rata nek plate protivniku taj odmor isto ko i imperiji sto placa tako bi bili zasticeni savezi koji su dali silne novce za objavu rata
Evidentirano
legenda001
Lieutenant
***

Karma: +7/-40
Offline Offline

Postova: 115



Profil WWW
« Odgovor #7 na: Veljača 22, 2012, 09:51:58 »

Eto ovo je meni malo jadno jer nije fer dajem prijedlog da se ukine tolika potreba za premijum clanstvom i dijamantima sto neko nema $ on gubi u igri a ko ima on dobiva  Sad bar da smanjite nekako potrebu da netrebas biti ovisan o premijum clanstvu da ti npr raste populacija brze itd jer sam ja imo premijum na 2tjedna i digo sam se sa bod za duplo u jednom danu i nije fer prema igracima koji nemaju $ zato to bi se trebalo promijenit
Evidentirano
vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #8 na: Veljača 22, 2012, 10:03:17 »

Neka se u kvalifikacijama i SP ukinu dijamanti....da sve vidi tko je najbolji a ne najbogatiji
« Zadnja izmjena: Veljača 22, 2012, 10:07:12 od vjeko5 » Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
manijac
Lieutenant
***

Karma: +6/-51
Offline Offline

Postova: 140



Profil Email
« Odgovor #9 na: Veljača 22, 2012, 11:47:05 »

Bilo bi dobro uvesti Trenutno otplacivanje kredita. Ako uzmete npr. 2M zlata kredita, i u međuvremenu skupite tu sumu novca i mozete otplatiti taj kredit, ako je neki problem otplatiti ga u zlatu, neka to bude otplacivanje u dijamantima ( npr. 10 dijamanata )
Evidentirano

Hrabrost ima samo onaj, koji zna da se vi bojite. !
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #10 na: Veljača 23, 2012, 12:07:22 »

Otplata zajma odmah - biti će napravljeno.
Ukidanje premium članstva i dijamanata na Svjetskom - nema šansi - premium je jedna od opcija od koje plaćamo servere, programere, ured... igra na toj razini ne može biti besplatna, jer se od nekuda svi troškovi moraju pokrivati. Usput, šanse za ponovno Svjetsko u istom obliku su jako male(rečeno mi je da neće ponovno biti). Biti će nešto drugo, ali o tome još nemam dovoljno informacija da bi izašao s njima van.
Špijuniranje ostaje kakvo je. Da se uvede ovo što vi tražite, slabiji račun nikad ne bi mogao špijunirait veći i izgubio bi se veliki dio napadačke igre.
Odbij poklon - predloženo, ali ne znam da li će biti uvedeno.
Medalje ostaju iste. Imate postignuća za broj napada i možda se uvede još nešto.
Prodaja resursa iz riznice saveza - možda neki način razmjene, ali sigurno ne prodaja igračima, niti drugim savezima.
Ratovi saveza - mislim da bi trebalo malo mijenjati, uvesti neko vraćanje dijela zlata za predani rat, ali nemamo namjere tjerati ljude da budu 7 dana online jer neki drugi savez to želi. Igrači imaju pravo odabrati ako se žele boriti ili ne. A iskreno, svatko od vas (ili većina)  je bio i na drugoj strani, kad se je rat predao jer niste imali vremena.
Uzimanje ratnog prihoda u više rata - moguće. Znam da je ponekad ratni preveliki i trebali bi samo dio, a dio da ostane ako slučano zatreba za oporavak u nekoj fazi.
Evidentirano

jasmina
Gost
« Odgovor #11 na: Veljača 23, 2012, 12:51:12 »

šteta što medalje ostaju iste........jako nelogično i po meni glupo da se za bitku dana na početku realma može dodijeliti 10,20 pa i više medalja u jednom danu, nerijetko jednom do dva igrača, objašnjenje je da sistem bira i da su sve bitke iste vrijednosti, jesu možda iste po vojnim bodovima ali je nemoguće da su sve bitke opljačkale istu sumu zlata,eto po tome se može izabrati najjača bitka, ako i ta solucija ne vrijedi zašto se jednostavno ne dodijeli igraču koji je prvi napravio bitku jer samo ime kaže.......bitka dana.....a ne bitke dana
Evidentirano
vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #12 na: Veljača 23, 2012, 07:14:47 »

neka tribun bude klizni kad je vec neka zamjena chatu....
Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
TONE-CRO
Private
*

Karma: +0/-11
Offline Offline

Postova: 11


Profil
« Odgovor #13 na: Veljača 23, 2012, 07:37:39 »

Recimo raspored vojske bi mogao biti isti kao sto je sad spijunirajnje samo upises u koje prove kolko vojske hoces i posaljes a ne da svaki puta moram napraviti milijun klikova,to bi bilo odlicno kada bi se uvelo.
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #14 na: Veljača 23, 2012, 07:52:52 »

Recimo raspored vojske bi mogao biti isti kao sto je sad spijunirajnje samo upises u koje prove kolko vojske hoces i posaljes a ne da svaki puta moram napraviti milijun klikova,to bi bilo odlicno kada bi se uvelo.
da i to bi bilo dobro o tome sam danas razmisljo kad sam po provama premjesto vojsku da imam sto vise zlata po satu hh htjeo sam to staviti vamo ali zaboravio hh
Evidentirano
 Str: [1] 2 3 ... 47   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!