Imperia Online Croatia
Travanj 20, 2024, 01:04:13 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3 4   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: World CUP 2012  (Posjeta: 5970 puta)
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
bronhy
Sergeant
**

Karma: +29/-22
Offline Offline

Postova: 76


Profil
« na: Veljača 20, 2012, 11:02:12 »

naravno, u interesu dragih nam bugara, i ove godine će se održati Svjetsko prvenstvo nacija u Imperiji...
e sad, svi znamo kako je zadnje prošlo, barem u našem timu, šta se događalo i šta nas je sve dovelo do, meni sramotnog, četvrtog mjesta....
Hrvata, igrača, ima dobrih, jako dobrih, i ekonomski, i ratnih.... znam ih jako puno, iako mene vas samo par poznaje... no nije bitno...
u ime lLijepe Naše, volio bih da sve nesuglasice među vama prestanu, i da opet zajedno budemo rame uz rame kao nekada 91"....

otvaram ovu temu sa ciljem dogovora o Croatiji, savezu koji će predstavljat našu zemlju...
volio bih da se uspijete ovdje dogovorit o članovima, načinu igre, pristupu od samog početka i naravno, konačnom cilju....
dugogodišnji igrači, zaboravite sve nesuglasice i osobna nadmetanja, zaboravite svoje osobne svađe i mržnju koju imate jedan prema drugom, zaboravite zabijanje noža u leđa svojemu suigraču....
ovo se radi za sveto ime hrvatsko! ako vama nije sveto, nekima je... zato im nemojte to pokvariti kao lani (bio sam s vama, znam o čemu pričam)....
PROGUTAJTE SVOJ PONOS!!!!!!

molim vas, sve koji planiraju igrati kvalifikacije i nadmetati se sa svima, da prvo se ovdje dogovori kako misli savez funkcionirat i kakvu igru želi.... farmanje ili ratovi.... a onda oni koji su u manjini neka se fer povuku i puste odabranima da se bore....
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #1 na: Veljača 21, 2012, 12:11:48 »

Osvojili smo 2. mjesto po vojnim bodovima !
bila je slabija kokurencija s obzirom da se ekipa iz V4 nije odmah odlučila prebaciti u V5 i to blitz svijet , čak sam morao voditi 2 više milijunska računa zadnjih nekoliko tjedana  Cool ... btw.. pa nije još bila najava SP-a , dal to 100% sigurno da će biti
Evidentirano

marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #2 na: Veljača 21, 2012, 12:25:00 »

metite za v4 Cheesy Cheesy
Evidentirano
bronhy
Sergeant
**

Karma: +29/-22
Offline Offline

Postova: 76


Profil
« Odgovor #3 na: Veljača 21, 2012, 12:47:17 »

Osvojili smo 2. mjesto po vojnim bodovima !
bila je slabija kokurencija s obzirom da se ekipa iz V4 nije odmah odlučila prebaciti u V5 i to blitz svijet , čak sam morao voditi 2 više milijunska računa zadnjih nekoliko tjedana  Cool ... btw.. pa nije još bila najava SP-a , dal to 100% sigurno da će biti

jesi ga ti osvojio???
zbog takvih kao ti govorim da se dogovrimo ovdje kakav će savez bit i kako će se igrat.... oće se farmat za dvorce ili če se jačat ljudi ratovanjem.... i nemoj mi v4 v5, koji se klinac mješaju oni koji neznaju šta rade....
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #4 na: Veljača 21, 2012, 01:52:03 »

jesi ga ti osvojio???
zbog takvih kao ti govorim da se dogovrimo ovdje kakav će savez bit i kako će se igrat.... oće se farmat za dvorce ili če se jačat ljudi ratovanjem.... i nemoj mi v4 v5, koji se klinac mješaju oni koji neznaju šta rade....
nema se tu sto dogovarati. zna se koji je cilj igre. moze igor pricat o vojnim bodovima, ali za to nitko nije dijelio medalje.  Grin
Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #5 na: Veljača 21, 2012, 03:01:13 »

;D
Evidentirano

igorzg
Gost
« Odgovor #6 na: Veljača 21, 2012, 03:41:34 »

ako bude ja cu se opet okusati u kvalifikacijama i naravno kvalificirati se kao i prosle godine  Grin Grin Grin,opet cu sve nomade morati ostaviti pred kucnim pragom  Grin Grin
Evidentirano
crissangel123
Private
*

Karma: +10/-60
Offline Offline

Postova: 34


Profil
« Odgovor #7 na: Veljača 22, 2012, 02:41:07 »

ako me tko nauci igrati ja bi mogao probati?  Grin Grin Grin
Evidentirano
gerilac
Captain
****

Karma: +10/-93
Offline Offline

Postova: 310


Administrator Administrator
Profil
« Odgovor #8 na: Veljača 22, 2012, 05:53:35 »

ako me tko nauci igrati ja bi mogao probati?  Grin Grin Grin

 Grin ali ne stvarno bi se treba otvorit SP u v4 samo sta bi bili dvorci saveza  *crazy* mozda igorove provincije  Grin Grin
Evidentirano

_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #9 na: Veljača 22, 2012, 06:53:48 »

lijep i dobar prijedlog i svakako bi unaprijed određene smjernice igre mogle pomoći igračima da se odluče igrati svjetsko ili ne,ja sigurno ne mislim trošit vrijeme na farmanje-predosadno, pogotovo u blitzu..i bronhy, bilo bi lijepo da se predstaviš nickom...bronhyja se ne sjećam sa svjetskog...čisto da znam s kim komuniciramo u ovako bitnim temama  Wink
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
ANUBIS
Gost
« Odgovor #10 na: Veljača 22, 2012, 07:01:25 »

Mislim bespremetno je uopće pričati o smjernicama svjetskoga a ni nezna se sastav ekipe koja će igrat, činjenica da vojna opcija od početka ne donosi ništa dobro na svjetskom  i na kraju završite kao low point (cca 2 mil )) bod ,ekonomija banana a time  paralelno i slabite našu buduću saveznu vojsku koju treba plaćati zlatom a ne bananama, cijeli savez gubi na ekonomskoj vrijednosti saveza, ja se slažem inače za par ratova ali ne na samom početku igre osim ako nam neko ne objavi, snaga reprezentacije se gleda ekonomski a na kraju ili pred kraj i sami vojni bodovi dolaze od sebe .Dobra ekoniomija je glavni perduvjet jake savezne vojske koja ipak na kraju odlucuje uz taktiku koliko će te imati utjecaja...
« Zadnja izmjena: Veljača 22, 2012, 07:04:00 od ANUBIS » Evidentirano
bronhy
Sergeant
**

Karma: +29/-22
Offline Offline

Postova: 76


Profil
« Odgovor #11 na: Veljača 22, 2012, 07:12:57 »

Mislim bespremetno je uopće pričati o smjernicama svjetskoga a ni nezna se sastav ekipe koja će igrat, činjenica da vojna opcija od početka ne donosi ništa dobro na svjetskom  i na kraju završite kao low point (cca 2 mil )) bod ,ekonomija banana a time  paralelno i slabite našu buduću saveznu vojsku koju treba plaćati zlatom a ne bananama, cijeli savez gubi na ekonomskoj vrijednosti saveza, ja se slažem inače za par ratova ali ne na samom početku igre osim ako nam neko ne objavi, snaga reprezentacije se gleda ekonomski a na kraju ili pred kraj i sami vojni bodovi dolaze od sebe .Dobra ekoniomija je glavni perduvjet jake savezne vojske koja ipak na kraju odlucuje uz taktiku koliko će te imati utjecaja...

e vidiš, meni je cilj bio da se uspijemo dogovoriti, to znači tih 30+5 igrača što se planira igrati, da se slože oko igre na sp-u, i da se napravi neka sloga, zajednica, a ne da bude kao lani...
da se zaborave osobna nadmetanja i zabijanje noža u leđa, da se igra za hrvastku, ne svatko za sebe...  vjerojatno je to nemoguća misija, al vrijedi pokušati... ujediniti hrvate...
ok, možda je rano o tome svemu uopće govoriti, ali bit će par dana vremena nakon kvalifikacija do početka sp-a, bilo bi lijepo, kad bi se već znali igrači, da počnu razgovor ovdje ili negdje i da se neke smjernice saveza dogovore prije početka... to nikako igri nemože naškoditi, samo može pomoći zajednici...

@sonja- nije bitno tko sam, bio sam s vama i vidio ono isto šta i ti, zbog toga ovo pišem....
mene neće biti, gasim se jako brzo sa IO, nema mi smisla ovdje više gubit vrijeme....Wink
Evidentirano
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #12 na: Veljača 22, 2012, 07:24:23 »

ma bronhiću to je čisto moja ženska znatiželja  Cheesy...malo je rano ali svakako se treba strategija igre razviti prije početka,mada po meni gotovo nemoguća misija dok je toliko muških hormona na jednom mjestu  Grin
I naravno,nisam mislila na ratove od samog početka igre,svi dobro znamo da je ekonomski razvoj temelj za dobar vojni razvoj..ufff..ne da mi se .... :head_hurts_kr:
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
Fragmaster
Global Moderator
*

Karma: +20/-25
Offline Offline

Postova: 73


Profil Email
« Odgovor #13 na: Veljača 22, 2012, 07:34:30 »

Ako me iko smatra kompetentnim,ja znam jedinu strategiju koja moze upaliti u world cupu
Evidentirano
bronhy
Sergeant
**

Karma: +29/-22
Offline Offline

Postova: 76


Profil
« Odgovor #14 na: Veljača 22, 2012, 07:35:31 »

svaki prijedlog je dobrodošao.... Grin Grin Grin
Evidentirano
 Str: [1] 2 3 4   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!