Imperia Online Croatia
Travanj 29, 2024, 05:19:14 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: zabrana igranja  (Posjeta: 1143 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« na: Veljača 19, 2012, 02:26:45 »

molimo da se igracu eva55 zabrani igranje zbog nacionalnog vrijedanja...i jos nesto ako je cilj da bugari budu prvi u ovoj igrici obecajem da cu traziti ostale igrace da napuste igricu imperija,,prvo ja nisam srbin nego hrvat i to me vrijeda...
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Veljača 19, 2012, 06:32:47 »

Za svaku uvredu u igri imaš gumb Prijavi uvredljivu poruku. Klikneš na njega i poruka otiđe u alat za provjere, te se kazni ako je uvredljiva. Nema potrebe o tome pisati na forumu.
Evidentirano

legenda001
Lieutenant
***

Karma: +7/-40
Offline Offline

Postova: 115



Profil WWW
« Odgovor #2 na: Veljača 19, 2012, 08:37:38 »

Pa neka pokaze stvarnu strane IO  da ima i bezobraznih igraca i ja sam prijavio poruku sto se covjek vrijeđo i po nacijonalnosti a i prijetio i stisnem prijavi i nista i nastavio je slati to je bilo u svijetu cro2 na pocetku  Sad :Smiley
Evidentirano
manijac
Lieutenant
***

Karma: +6/-51
Offline Offline

Postova: 140



Profil Email
« Odgovor #3 na: Veljača 19, 2012, 08:56:38 »

i meni se tako desavalo ranije
Evidentirano

Hrabrost ima samo onaj, koji zna da se vi bojite. !
Fragmaster
Global Moderator
*

Karma: +20/-25
Offline Offline

Postova: 73


Profil Email
« Odgovor #4 na: Veljača 19, 2012, 10:11:52 »

Na kom ti je jeziku igrica,u momentu kad prijavljuješ poruku.Ako je na engleskom ide u inbox engleskog jezika,ako je hrvatski,ide tigeru,razumeš.Ako ti se desilo da neka realno uvredljiva poruka sa ružnim rečima ili nacionalističkom uvredom (bilo kakve četnik ustaša vukovari oluje srebrenice itd..) će sigurno biti kažnjene.Izjaviti nekom da je idiot,imbecil,debil,moron,takođe se dobija flaster.Ukoliko ti neko kaže da si glup,to je već na granici tolerisanja,i zavisi od konteksta poruke.Ako te neko nazove nekom životinjom,konju jedan i slično i to je opet diskutabilno.Postoje poruke koje nisu mnogo uvredljive,a za čas bi bilo moguće skupiti 3 prekršaja i godinu dana flastera,što treba da je samo za najodvratnije psovače.
Evidentirano
AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #5 na: Veljača 19, 2012, 10:38:52 »

da ti bugari skinu sve bogove s neba dobili bi samo flaster na 2 dana..i to bi bilo na granici toleriranja  Grin Grin
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
Fragmaster
Global Moderator
*

Karma: +20/-25
Offline Offline

Postova: 73


Profil Email
« Odgovor #6 na: Veljača 19, 2012, 10:57:44 »

e to je zato što ne znate sistem kažnjavanja.1 prekršaj je 24h ,sleceći 168h ,a konačni je 10000h što je godinu dana.Za 1 poruku se ne može dati više od 1 prekršaja,ali ukoliko stigne više poruka od 1 igrača ,težina uvrede će uticati na odluku da li će se udeliti godinu dana flaster ili ne.
Evidentirano
legenda001
Lieutenant
***

Karma: +7/-40
Offline Offline

Postova: 115



Profil WWW
« Odgovor #7 na: Veljača 19, 2012, 11:11:27 »

Hehehhe sta ja mogu ja napadnem nekog a on meni psuje pa trebas prihvatit gubljenje  Cry
Evidentirano
gerilac
Captain
****

Karma: +10/-93
Offline Offline

Postova: 310


Administrator Administrator
Profil
« Odgovor #8 na: Veljača 20, 2012, 02:32:02 »

e to je zato što ne znate sistem kažnjavanja.1 prekršaj je 24h ,sleceći 168h ,a konačni je 10000h što je godinu dana.Za 1 poruku se ne može dati više od 1 prekršaja,ali ukoliko stigne više poruka od 1 igrača ,težina uvrede će uticati na odluku da li će se udeliti godinu dana flaster ili ne.

ako dobije 10000h u blitz neće se puno živcirat  Grin
Evidentirano

kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #9 na: Veljača 21, 2012, 01:43:42 »

stvarno jadni odgovori ako sam trazio zabranu igranja a ne stiskanje gumba sastrane,,ovako jos jednom vas upozoravam prvo ste mi namjerno napravili bug a onda necete rijesiti ovo trazim da se igrac iskljuci iz ove igre zbog nacionalnog vrijedanja,mene ne zanimaju sati nego zabrana igranja i ako to nemozete napraviti jel nacionalno vrijedaanje igraca ne spada u osnove igranja..stoga ako ovaj igrac vrijeda mogu i ja njega jel staviti mu flaster na usta niste nista napravili,,ovo je moje posljednje upozorenje mene ne zanima sta je on bugar ili neko drugi nego da je covjek,,ako niste u stanju to napraviti ja cu napustiti ovu igru,,hvala jos jednom...meni nije do pisanja ali ako ovako mozete prijeci preko ovoga to je strasno,,to koda ja vama majku opsujem na isto vam dode..hvala jos jednom i ozbiljno shvatite ovo jel time ce te smanjiti vrijedanje ostalih igraca .....ako ne mozete recite ja cu napustiti igricu jel sa tim igracima ja necu igrati niti necu ucestvovati u tome jer podrzavate takva ponasan Lips Sealed trazit cu isto tako da se ispita svaka vasa zastita mene i ostalih igraca koji ne vrijedaju na nacionalno osnovi..hvala i nadam se da ce te napokon stati ovakvim ponasanjem igraca makar i on bio bugar koje favorizirate...ako bugari moraju biti prvi neka budu ali neka ne vrijedaju na nacionalnoj osnovi.trazim jos jednom da se ovom igracu zabrani igranje na godinu dana i da to bude opomena ostalima
Evidentirano
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #10 na: Veljača 21, 2012, 01:57:26 »

vi ovim dopustate vrijedanje i time podrzavate nacionalizam i time ga sirite,,od sada trazima kompletnu zabranu igranja za cijeli tim eve55 jel ovim je taj igrac potakao sirenje mrznje i vrijedanje ostalim igracima koji podrzavaju sirenje nacionalnog vrijedanja.
Evidentirano
Fragmaster
Global Moderator
*

Karma: +20/-25
Offline Offline

Postova: 73


Profil Email
« Odgovor #11 na: Veljača 21, 2012, 02:30:23 »

Kokocar,uz dužno poštovanje,nećeš ti određivati kome se gasi akaunt kompletno a kome ne.Sistem je takav kakav jeste,za uvrede idu flasteri a ne one crvene zatvorske kugle za blokiranje akaunta.Ako ti se ne sviđa,nećeš biti ni prvi ni poslednji koji je napustio igru,ali definitivno niko neće prinudom i ucenom svog odustajanja gurati vodu na svoju vodenicu i na takav način pregovarati.Ti njih lepo uništi pa će oni sami odustati.A ako su jači od tebe ,pa ti je ovo pokušaj da si svoj položaj u svetu olakšaš,neće ti uspeti.
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #12 na: Veljača 21, 2012, 02:58:34 »

stvarno jadni odgovori ako sam trazio zabranu igranja a ne stiskanje gumba sastrane,,ovako jos jednom vas upozoravam prvo ste mi namjerno napravili bug a onda necete rijesiti ovo trazim da se igrac iskljuci iz ove igre zbog nacionalnog vrijedanja,mene ne zanimaju sati nego zabrana igranja i ako to nemozete napraviti jel nacionalno vrijedaanje igraca ne spada u osnove igranja..stoga ako ovaj igrac vrijeda mogu i ja njega jel staviti mu flaster na usta niste nista napravili,,ovo je moje posljednje upozorenje mene ne zanima sta je on bugar ili neko drugi nego da je covjek,,ako niste u stanju to napraviti ja cu napustiti ovu igru,,hvala jos jednom...meni nije do pisanja ali ako ovako mozete prijeci preko ovoga to je strasno,,to koda ja vama majku opsujem na isto vam dode..hvala jos jednom i ozbiljno shvatite ovo jel time ce te smanjiti vrijedanje ostalih igraca .....ako ne mozete recite ja cu napustiti igricu jel sa tim igracima ja necu igrati niti necu ucestvovati u tome jer podrzavate takva ponasan Lips Sealed trazit cu isto tako da se ispita svaka vasa zastita mene i ostalih igraca koji ne vrijedaju na nacionalno osnovi..hvala i nadam se da ce te napokon stati ovakvim ponasanjem igraca makar i on bio bugar koje favorizirate...ako bugari moraju biti prvi neka budu ali neka ne vrijedaju na nacionalnoj osnovi.trazim jos jednom da se ovom igracu zabrani igranje na godinu dana i da to bude opomena ostalima
Ok, a što da za tebe netko zatraži brisanje iz igre jer kokocar na tasmanijskom znači nešto uvredljivo. Ne određuju igrači kaznu, niti će to ikad raditi.
Za svaku uvredu postoji gumb "Prijavi uvredljivu poruku" - prijaviš, ako je uvredljivo, netko od nas iz ureda mu zabrani slanje poruka na 1 dan, 7 dana, godinu dana. Nakon 3 poruke, taj igrač ne može cijelu eru slati poruku i to je sasvim dovoljna kazna za nekog tko pretjera. I na taj način je to ovdje riješeno.
Evidentirano

kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #13 na: Veljača 21, 2012, 03:04:25 »

jadan odgovor da jadnije ne moze biti,,pa to i je cilj bugari imperatori..ovo nije ucijena nego i ti vrijedas mene kao hrvata ,,ja postujem covjeka kakve god rase je a ne vrijedam ko ti i ovi slicni,,ako to dopustate vi ste nacionalisticka organizacija koja vrijeda sve osim bugara,,to jos nisam dozivio da podrzavate vrijedanje,,onda vam flaster netreba jel nicem ne sluzi..postoji organizacija i institucija koja ce se pobrinuti za vrijedanje ostalih igraca...hvala na jadnom komentaru i odgovoru
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #14 na: Veljača 21, 2012, 03:33:41 »

Kako ne služi ničemu? Daj malo razmisli. Igrač pošalje uvredljivu poruku, drugi igrač prijavi putem tog gumba, poruka završi u našem alatu i provjeri je netko tkoje zadužen za taj jezik i kazni igrača jer je poruka uvredljiva. 1. kazna -1 dan. Igrač to ponovi 2 puta još i ne može uopće slati poruke.  I zašto to nije dovoljna kazna?? Pa vrijeđao je i zato ne može slati poruke. Nije prekršio nikakvo drugo pravilo, da bi mu se račun blokirao ili ga izbacili iz igre. Ako to ponavlja i radi druge račune, onda je to opcija. ali zbog nekoliko poruka, nije. Ti se možeš ljutiti zbog toga i biti ne zadovoljan odgovorom, ali tako stvari funkcioniraju. i nemaju veze sa famoznom zavjerom bugara protiv ostatka svijeta. Jer ja nisam Bugar, već Hrvat. I svaka uvredljiva poruka se kazni, neovisno tko je je poslao.
Evidentirano

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!