Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 03:06:45 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 3 4 [5]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Kapitulacija!!!  (Posjeta: 6992 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
buuu
Gost
« Odgovor #60 na: Ožujak 04, 2012, 10:48:40 »

 Grin Grin Grin Grin,bas super gledat kad se drugi svadaju.ovo je najgore kad mi se desi da se nemogu umišat kad su mi oba to sta si ti napisala horusu Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #61 na: Ožujak 04, 2012, 10:50:54 »

a u ostalome koliko sam smece,uspila san skupit ljude koji imaju znanja i povjerenja u mene da osvojimo ovaj realm.a iduci budi faca pa dodji da odmjerimo snage jer sad vise nemas nikakve sanse da ista napravis...jesam smece sam,al bar nisam debil ko ti!
eto, tko prizna pola ce mu se oprostiti. drago mi je da si naucila citati i pisati. nadam se samo  da razumijes napisano. vidis da si to znala prije mjesec dana , napisala bi odgovor u poruci , a ne porobljavala provincije.
je, uspjela si skupiti ljude  : zoky, hellas  *bravo* *bravo* *bravo*
ali sad predstoji teza stvar:treba ih zadrzati. naucila si pisati i odmah izbacila glasnogovornika iz saveza. hehehe . on je prvi , uskoro ce tako pola njih frknut sto sami, sto uz tvoju pomoc, a malo cu i ja pomoc svojim diskretnim prisustvom. a snage cemo odmjeravat poslije uskrsa. sjecas se kako si cmizdrila sto igraju tiger i frag, jer kao imaju neke super moci s kojima dobivaju bodove *hahaha* *hahaha*. zato ti poklanjam 40 dana fore pa ces pokazati farmeru sto znas, a do tada
ti sanjaj o žezlu koje ces dobit od mene .
Evidentirano

zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #62 na: Ožujak 04, 2012, 10:54:25 »

hoorus ti si u v5 svjetlosnim godinama iza mene...to sto imas lovu ne daje ti znanje...bitno je da uvijek imas 10 kredita da zbrises na odmor lol.imat ces pravo na jedan probni napad,a na drugom cu ti ulovit vojsku
Evidentirano
noname anonimus
Private
*

Karma: +2/-4
Offline Offline

Postova: 15


Profil
« Odgovor #63 na: Ožujak 04, 2012, 11:04:09 »

vidis da si seronja koji je upucen u svaku tajnu imperije i da si najobicniji lazljivac koji je kao na odmoru zbog korizme a vara i igra acc u mome savezu Smiley
TOOO svaka cast legendo!!!!vidi se da da drzis do svojih uvjerenja i vjere....jedino tako mozes uspjet...ko spija u mome savezu.a ako i jesi,onda bi trebao znat da je anakin izasao sam iz saveza, Lips Sealed a visa sila,al nema veze....to me niti najmanje nece poremetit u planovima da ti bjezis sa sojim zezlom sta dalje od mene.ima u savezu ljudi kojima vjerujem i poznajem osobno i ako treba samo ce oni bit upuceni u namjeri da padnes na samo dno dan koje i zasluzujes...svaka cast i klanjam ti se sve dok ne prestanjem igrat imperiju!
Evidentirano
noname anonimus
Private
*

Karma: +2/-4
Offline Offline

Postova: 15


Profil
« Odgovor #64 na: Ožujak 04, 2012, 11:12:30 »

i postojao ti kao spija u mome savezu,u nikoga od tih ljudi necu sumnjat,samo sta ces sam kad-tad isplivat ko riba-potrbuske....varaj i budi ponosan na to jer je to jedino sta znas  Cheesy

samo da ti nadodam da meni ova igra ne znaci nista i ne ce me ubit u pojam da me pobjedi jedan takav varalica ko ti,a da me i s Lips Sealed es na neki nacin to ide na tvoju dusu...vrlo si moralna osoba...kukavica nad kukavicama.znace mi ljudi u ovome savezu koje nikad necu iznevjerit i sve cu ucinit za njih....meni mozda igra nista ne znaci,al mojim ljudima znaci i kao sta sam rekla,ako i jesi spija,trebao bi znat da su mi oni na prvome mjestu,pa cak i ti kao spija.!
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #65 na: Ožujak 04, 2012, 11:18:28 »

Horus i anonimus 2 dana no post ban.
Tema lock.
Laku noć i ugodna korizma. Smiley
Evidentirano

 Str: 1 ... 3 4 [5]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!