Imperia Online Croatia
Travanj 20, 2024, 03:50:01 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 3 [4] 5   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Kapitulacija!!!  (Posjeta: 7020 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
noname anonimus
Private
*

Karma: +2/-4
Offline Offline

Postova: 15


Profil
« Odgovor #45 na: Ožujak 04, 2012, 08:47:11 »

ejjj zoki  Grin Grin
skidam kapu i kalnjam se na koljenima zbog ovoga  Grin
a ti horse,to tvoje "žezlo" ću prihvatit jedino ako mi ga u ustima doneseš  Wink
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #46 na: Ožujak 04, 2012, 08:48:17 »

da ne bi bilo zabune. za vrijeme korizne ovu godinu ne igram imperiu. to je razlog sto su moji racuni na odmoru  Smiley

izmedju ostalog dat cu 40 dana fore igracima u cro/srb eri. tako da na kraju nece moci laprdat (ma hoce, laprdat ce, uvijek oni koji gube nadju razlog) da su bili u neravnopravnom polozaju. uglavnom, cim su macki otisli na odmor razni misevi i pacovi izasli iz anusnih i drugih rupa i poceli se  Lips Sealed t po realmu. pa ekipo uzivajte do uskrsa Cool Cool


oprosti ti nisi shvatio da smo mi tebe unisitili dok si ti igrao i nisi pbjegao?pa svi znaju zasto si zbrisao,zato te je pola saveza napustilo  Lips Sealed
Evidentirano
radazg1
Sergeant
**

Karma: +11/-47
Offline Offline

Postova: 83


Profil
« Odgovor #47 na: Ožujak 04, 2012, 09:31:14 »

"damire ti amonraa dovedi na 3. mjesto u cro2 a ja cu do vrha"




hahahahahaha za ovo mi je damir bio rekao...umro sam od smijeha  Grin
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #48 na: Ožujak 04, 2012, 09:33:13 »

hahahahahaha za ovo mi je damir bio rekao...umro sam od smijeha  Grin

i sada ti reci da covijek ista kuzi  Lips Sealed  hahaha..
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #49 na: Ožujak 04, 2012, 09:52:06 »

da se ja ukljucim u ovo jer vidim da junacina horus opet glumata.dali zeli da ja priljepm poruke koje si slao hellasu da te doda za cuvara da nas s Smiley s?to govori koja si ti igracina,mi smo ti na posten nacin stukli svakog tko nam se zamjerio, pa cak i ong koji nije,onom tomislav111 sam nakon tvojeg plakanja rekao da ces pobjec na odmor kad krenemo na vas,i gle cuda pobjegao si.ne zasluzujes trunkku respekta ni jednog igraca koji imalo kuzi IO.to sto si ti sebi umislio da te citiram"najbolji igrac poslje anubisa" mozes zanss to sa time lol..dobro ti je rekla jedna djevojka koja je prosla kod naas.."sisji sa svojih visina medj smrtnike jer ti stanje u svaezu ne valja"..pre umisljen si momak,a "velikim" te drzi samo hrpa love koju utuces u igru..idemo dalje sa citatima"damire ti amonraa dovedi na 3. mjesto u cro2 a ja cu do vrha"hahahha,,i jos hahahahhahahahahah,koji vrh cro2?na vrhu cro2 su klase igraca kojima ti ne mozes cipele obrisat...uvijek bjezis kad zagusti,a to nije odlika nekog pravog vodje..kada su vam osvetnici objavili rat isti tren ste plakali da vam pomognemo,sto smo i ucinili,ali naravno uvijek sve dodje na svoje i pokaze se tko je horus,zato si dobio po nosu,a kad ti prodje "korizma"ja cu te cekat,ali tada ces pretat igrat radi uskrsa,itd....vrijeme je da shvatis..realm 61 nije v4 care ono je v5 di si ti zalutao,a putu tvog lutanja si naletio na nas,nazvao si dijanu smecem.-..sram te moze biti,jer to nije odlika pravog igraca,ali neka sve ce to doci na svoje pa cemo ti se fino.............naubijat seljaka kad se vratis(a to je nikad)mtaman kad popravis fort vidjet ces maceve da ti je opet srusim itd....
kao sto napisah, mnogi pacovi i misevi izasli su iz rupa, zacudio sam se sto si ti zokyy, jedan od njih.vidim da dobro ulazis u poruke svojih suigraca, sigurno i igras umjesto njih,kad se vec nisi usudio regati pod "svojim " imenom. ja nisam nikud pobjegao vec vam dajem 40 dana fore, da ne cendrate da niste ravnopravni. ja baratam cinjenicama a ne fantazijama kao ti. Na SPu je anubis bio najbolji, a ja odmah poslije njega. gdje su te velicine iz cro2 bile kad se igrao SP. istina, naprvio sam i poneku gresku, kao povjerenje dano helasu koje on vidim lijepo zloupotrebljava.
dijanu sam nazvao smecem zato jer nisam smio upotri Lips Sealed iti adekvatan naziv zbog flastera koje velikodusno poklanjate. a kako bi ti nazvao lika kojem ponudis ujedinjenje, a ono ti umjesto odgovora porobi sve provincije.smece je tepanje za dijanu, ali necu o tome ovdje, o tome cemo tamo raspraviti Cool. a vidim da i ti nisi puno bolji od nje. "naubijat seljaka" je jedino za sto si sposoban. pa uzivaj misu dok maca spava.  Smiley
Evidentirano

noname anonimus
Private
*

Karma: +2/-4
Offline Offline

Postova: 15


Profil
« Odgovor #50 na: Ožujak 04, 2012, 09:53:40 »

he,al jeste primjetili kako je horsonja "odusta" od imperije za vrijeme korizme,al od foruma nije Grin Huh?
aaaa i zasto bi nekoga zabrinjavao status jednoga saveza ako ima postovanja prema svojoim uvjerenjima zbog kojih se necega ODRICE  *freak* ?i da....pitam se odakle mu tako lipa fotka top saveza  u CRO-SRB1.........   Grin
hahahaha
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #51 na: Ožujak 04, 2012, 09:54:33 »

ejjj zoki  Grin Grin
skidam kapu i kalnjam se na koljenima zbog ovoga  Grin
a ti horse,to tvoje "žezlo" ću prihvatit jedino ako mi ga u ustima doneseš  Wink

žezlo cu ti donijeti u svili, a u ustima ga mozes drzati koliko god zelis Tongue
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #52 na: Ožujak 04, 2012, 09:57:07 »

Koji je to noname anonimus ??  Grin Grin Grin
pacov koji se boji odigrati 2 realma s jednim imenom.
Evidentirano

zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #53 na: Ožujak 04, 2012, 10:02:38 »

ne horus..tvoje poruke salju ljudi koji shvacaju sto si ti u stvari...i koji vide da sam ja bio u pravu kada sam im govorio da ne ulaze u rat sa nama radi tebe jer ces pobjec,i gle cuda ode ti....nadalje zasto ekipa iz cro2 nije igrala SP?jedan od bitnih razloga je bio bas tvoj anubis koji je u jednom razgovoru reko da ce cinkat svakog clana husara talijanaima i bugarima....horus ti si pobjegao prije korizme,zato ne lazi ekipu ovdje,odi pokusaj dovest savez na  vrh cro2 svijeta hahahahah,a jesi lik majke mi Grin...nadalje...ako si takva igracna sto ce ti spijun u nasem savezu?...tvoje nazivanje smecem ostale igrace Io je dokaz tvoje ne moci,i zavisti,jer si isto to smece zvao da ti se pridruzi u savez hahah...ali zapamti imat ces hrpu plavih carstva na mapi,ali ono malo zutih ce te lovit ako se ikada vratis
Evidentirano
noname anonimus
Private
*

Karma: +2/-4
Offline Offline

Postova: 15


Profil
« Odgovor #54 na: Ožujak 04, 2012, 10:15:21 »

AJ HORSINJO PRIJEDJI VIŠE S RIJEČI NA DJELO DA NAPOKON VIDIMO TVOJU "MOĆ"... *xxx* DOSADIJA SI VISE I BOGU I NARODU S PRAZNIM PRIJETNJAMA!
DA SI PRAVI LJUBITELJ I STRUČNJAK OVE IGRE NIKAD NEBI ODUSTA!
PREMA TOME NE PRIČAJ PIIII I DAJ DA VIDIMO NAJBOLJE OD TEBE....OVAJ PACOV SE ŽIV UKAKIJO OD TVOJIH NEBULOZA!!!
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #55 na: Ožujak 04, 2012, 10:21:07 »

ne horus..tvoje poruke salju ljudi koji shvacaju sto si ti u stvari...i koji vide da sam ja bio u pravu kada sam im govorio da ne ulaze u rat sa nama radi tebe jer ces pobjec,i gle cuda ode ti....nadalje zasto ekipa iz cro2 nije igrala SP?jedan od bitnih razloga je bio bas tvoj anubis koji je u jednom razgovoru reko da ce cinkat svakog clana husara talijanaima i bugarima....horus ti si pobjegao prije korizme,zato ne lazi ekipu ovdje,odi pokusaj dovest savez na  vrh cro2 svijeta hahahahah,a jesi lik majke mi Grin...nadalje...ako si takva igracna sto ce ti spijun u nasem savezu?...tvoje nazivanje smecem ostale igrace Io je dokaz tvoje ne moci,i zavisti,jer si isto to smece zvao da ti se pridruzi u savez hahah...ali zapamti imat ces hrpu plavih carstva na mapi,ali ono malo zutih ce te lovit ako se ikada vratis
laprdas bezveze i ne baratas cinjenicama. ne znam koje si ti vjere, ali korizma ti pocinje cistom srijedom, a ja sam otisao na odmor u cetvrtak- dan poslije, sto uopce nije bitno. u cro2 nisam imao uopce namjeru igrati, i dosao helas i rekoh mu ako mu se da nek razvije savez, pa da osvojimo dvorac. u medjuvremenu je dosao na ideju da je izdaja na cijeni pa je presao u vas tabor, kako u crosrb , tako i u cro2.tako da od cro2 nista. spijuna sam u 4 godine imao u svakom savezu koji mi je bio interesantan pa ga tako imam i u the-endu. uvijek se nadje izdajnik i smece kao bezbrizna koja je kao clan legiona kopirala tribun i slala ga u amon, sad vec mogu reci preko tebe, jer sam skuzio pod kojim se imenom krijes. a dok sam je zvao u savez nisam mislio da je smece jer nisam znao kakva je. jest, bilo me je samo strah da ako ju primim, nece i u amonu kopirati tribun i slati ga nekamo. jer jednom izdajnik, uvijek izdajnik Sad
Evidentirano

noname anonimus
Private
*

Karma: +2/-4
Offline Offline

Postova: 15


Profil
« Odgovor #56 na: Ožujak 04, 2012, 10:30:25 »

laprdas bezveze i ne baratas cinjenicama. ne znam koje si ti vjere, ali korizma ti pocinje cistom srijedom, a ja sam otisao na odmor u cetvrtak- dan poslije, sto uopce nije bitno. u cro2 nisam imao uopce namjeru igrati, i dosao helas i rekoh mu ako mu se da nek razvije savez, pa da osvojimo dvorac. u medjuvremenu je dosao na ideju da je izdaja na cijeni pa je presao u vas tabor, kako u crosrb , tako i u cro2.tako da od cro2 nista. spijuna sam u 4 godine imao u svakom savezu koji mi je bio interesantan pa ga tako imam i u the-endu. uvijek se nadje izdajnik i smece kao bezbrizna koja je kao clan legiona kopirala tribun i slala ga u amon, sad vec mogu reci preko tebe, jer sam skuzio pod kojim se imenom krijes. a dok sam je zvao u savez nisam mislio da je smece jer nisam znao kakva je. jest, bilo me je samo strah da ako ju primim, nece i u amonu kopirati tribun i slati ga nekamo. jer jednom izdajnik, uvijek izdajnik Sad
ajde horuse,jednom kukavica uvijek kukavica...nemam se namjeru raspravljat s tobom,ta prazna prica da si otisao zbog korizme ne drzi vodu,a i da je drzi kao vodja nikad nebi smija (na)pustit savez.a to da imas spije u mome savezu,ni mene ne strasi,samo dokazuje da si podvija rep kad si sazna da se sprema akcija na tebe tu vecer...nebitno,da i imas spiju u mome savezu,nije me sram izgubit na posten nacin,ja se bar ne spustam da moram spije podmetat po savezima da vidim jel netko online ili ne...toliko o tvojoj strucnosti i sposobnosti...inteligencija na zavidnoj razini kad javno priznajes da imas spije...sramota...
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #57 na: Ožujak 04, 2012, 10:32:15 »

kopirala je meni,jer sigurno nece napast mene  Lips Sealed  hhahaha...nebi jos bio bed tebe napast covjece ni ne poznaje te,ali moju ljepotu i dobrotu zna pa se ne zeli tuc samnom :ddd..JEL TAKO PLAVUSO :** Smiley....ja sam ti rekao u poruci da ti meni mozes nauditi jedino ako mi maznes minu pred nosom..to sto ces ti opet svili da nas napada cijeli relam me samo nasmije Smiley...ovo nije v4 di imas 10 mina koje napdas cijelu eru,ovo je druggacije,i ti si to skuzio i bris-..e da citiram jednu poruku da nasmijem ljude.."damire kandidiraj se za vodju u cro2 jer ja cu biti na odmoru dok se seljaci nakote"..muhahha u v5 seljaci ne dolaze na odmoru junacino hahahaha :Smiley...sto ti se desilo sa onim knezborna?nestao momak?trebao si ga upozorit da pobjegne kao i ti ll
Evidentirano
noname anonimus
Private
*

Karma: +2/-4
Offline Offline

Postova: 15


Profil
« Odgovor #58 na: Ožujak 04, 2012, 10:34:43 »

a u ostalome koliko sam smece,uspila san skupit ljude koji imaju znanja i povjerenja u mene da osvojimo ovaj realm.a iduci budi faca pa dodji da odmjerimo snage jer sad vise nemas nikakve sanse da ista napravis...jesam smece sam,al bar nisam debil ko ti!
Evidentirano
noname anonimus
Private
*

Karma: +2/-4
Offline Offline

Postova: 15


Profil
« Odgovor #59 na: Ožujak 04, 2012, 10:45:31 »

i da ti ustedim trud ,sama sebe cu prijavit moderatorima i administartorima za prethodnu poruku di te javno prozivam da si debil!
evo i ovu cu!
Evidentirano
 Str: 1 2 3 [4] 5   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!