Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 11:10:00 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3 4   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Odlazak na odmor za vrijeme objave RATA...  (Posjeta: 3876 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
legenda001
Lieutenant
***

Karma: +7/-40
Offline Offline

Postova: 115



Profil WWW
« Odgovor #15 na: Veljača 19, 2012, 11:05:02 »

 ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Evidentirano
gerilac
Captain
****

Karma: +10/-93
Offline Offline

Postova: 310


Administrator Administrator
Profil
« Odgovor #16 na: Veljača 19, 2012, 12:11:49 »

ja ne bi nista zabranjiva nego jedino izlaz iz saveza za vrijeme napada u rate - (određeni postotak vojnih bodova)
Evidentirano

apolon
Private
*

Karma: +1/-13
Offline Offline

Postova: 31


Profil Email
« Odgovor #17 na: Veljača 19, 2012, 01:04:58 »

uopće je besmisleno plaćati obajvu rata , ideja je trebala ići da se plaća ratna odšteta a ne objava rat , apsurdno pravilo ..podržavam bilo kakvu promjenu
Evidentirano
AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #18 na: Veljača 19, 2012, 01:11:46 »

uopće je besmisleno plaćati obajvu rata , ideja je trebala ići da se plaća ratna odšteta a ne objava rat , apsurdno pravilo ..podržavam bilo kakvu promjenu

e baš to ! zašto bi se objava uopce trebala placati ?? i na kraju kome se to plati ?? daj sse stavite u realnu situacijum, ovo je srednjovjekovna igra, nijje bilo nikakvih plaćanja rata ni ništa..gluposti
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
Fragmaster
Global Moderator
*

Karma: +20/-25
Offline Offline

Postova: 73


Profil Email
« Odgovor #19 na: Veljača 19, 2012, 01:27:46 »

Da li biste svi podržali ideju besplatnih ratova?

Imao sam ideju da su ratovi u 2x saveza besplatni,a da se van 2x placa ona razlika kao i dosad.U principu da svaki rat postaje jeftiniji za 10xNetbodovi saveza,što bi za efekat dalo da su ratovi u 2x besplatni,rat protiv 2.5x košta nešto malo ....
« Zadnja izmjena: Veljača 19, 2012, 01:32:13 od Fragmaster » Evidentirano
Fragmaster
Global Moderator
*

Karma: +20/-25
Offline Offline

Postova: 73


Profil Email
« Odgovor #20 na: Veljača 19, 2012, 01:50:15 »

Već duže vreme pripremam predlog realističnog oblika ratovanja .To će obuhvatati moguće mirne ishode rata - predaja jedne strane,kao i novu vrstu diplomatije između 2 saveza - vazalni odnos saveza koji može biti posledica potpisivanja mirovnog ugovora pri predaji.Potpisivanje vazalstva će biti prisilna federacija poražene strane uz procentualno plaćanje saveznih para jedne strane drugoj strani.A drugi način predaje rata bi bio plaćanje ratne odštete poraženog pobedniku,gde će se takođe iz savezne kase davati drugoj ekipi.Imao sam u planu da ta visina odštete zavisi od trenutka predaje .Ako rat traje 7 dana,predaja prvi dan mora biti skuplja nego predaja 5. dan,dakle verovatno linearna zavisnost visine odštete i preostalog vremena rata.I još dosta detalja...
Evidentirano
legenda001
Lieutenant
***

Karma: +7/-40
Offline Offline

Postova: 115



Profil WWW
« Odgovor #21 na: Veljača 19, 2012, 04:03:46 »

slazem se da ratovi budu besplatni u *2 ali ima onda jedna mana jaki igraci osnuju savez i uniste nekog zato jednom tjedno je besplatno to jest svaki tjedan imas pravo na besplatan rat Smiley  i mislim da bi te svi podrzali
Evidentirano
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #22 na: Veljača 19, 2012, 04:45:28 »

nedopustivo je dozvoliti takav previd u igri da savez koji skupi veliku svotu golda i objavi rat protivnickom savezu ostane kratkih rukava,jer su ovi ukljucili odmor...jeftina malverzacija,...
p.s. taj zoky je samo beskrupulozan i iskompleksiran MALI igrac koji zeli biti veliki igrac....anubisu nije ni do clanaka u svakom pogledu,...
Evidentirano

Smucika
Lieutenant
***

Karma: +22/-109
Offline Offline

Postova: 129


imperia je samo online igrica ako niste znali


Profil
« Odgovor #23 na: Veljača 19, 2012, 05:05:59 »

Već duže vreme pripremam predlog realističnog oblika ratovanja .To će obuhvatati moguće mirne ishode rata - predaja jedne strane,kao i novu vrstu diplomatije između 2 saveza - vazalni odnos saveza koji može biti posledica potpisivanja mirovnog ugovora pri predaji.Potpisivanje vazalstva će biti prisilna federacija poražene strane uz procentualno plaćanje saveznih para jedne strane drugoj strani.A drugi način predaje rata bi bio plaćanje ratne odštete poraženog pobedniku,gde će se takođe iz savezne kase davati drugoj ekipi.Imao sam u planu da ta visina odštete zavisi od trenutka predaje .Ako rat traje 7 dana,predaja prvi dan mora biti skuplja nego predaja 5. dan,dakle verovatno linearna zavisnost visine odštete i preostalog vremena rata.I još dosta detalja...


E TO BI BILO ODLIČNO! Igra bi dobila pravi smisao kaj se tice tih ratova, ne samo radi ratnog prihoda nego i pokoravanje drugih saveza,super ideja!
Evidentirano
bronhy
Sergeant
**

Karma: +29/-22
Offline Offline

Postova: 76


Profil
« Odgovor #24 na: Veljača 19, 2012, 05:09:03 »

Već duže vreme pripremam predlog realističnog oblika ratovanja .To će obuhvatati moguće mirne ishode rata - predaja jedne strane,kao i novu vrstu diplomatije između 2 saveza - vazalni odnos saveza koji može biti posledica potpisivanja mirovnog ugovora pri predaji.Potpisivanje vazalstva će biti prisilna federacija poražene strane uz procentualno plaćanje saveznih para jedne strane drugoj strani.A drugi način predaje rata bi bio plaćanje ratne odštete poraženog pobedniku,gde će se takođe iz savezne kase davati drugoj ekipi.Imao sam u planu da ta visina odštete zavisi od trenutka predaje .Ako rat traje 7 dana,predaja prvi dan mora biti skuplja nego predaja 5. dan,dakle verovatno linearna zavisnost visine odštete i preostalog vremena rata.I još dosta detalja...

pa dok ti to pripremaš, milijarde golda savezi gube zbog sadašnjeg stanja.... aj malo to požuri čovječe...
Evidentirano
Fragmaster
Global Moderator
*

Karma: +20/-25
Offline Offline

Postova: 73


Profil Email
« Odgovor #25 na: Veljača 19, 2012, 05:28:29 »

bronhy meni je ova igra hobi,i to radim u slobodno vreme,nemam ja ceo dan samo za imperiju...
Evidentirano
bronhy
Sergeant
**

Karma: +29/-22
Offline Offline

Postova: 76


Profil
« Odgovor #26 na: Veljača 19, 2012, 05:35:45 »

pa gle, vrhunski si igrač, i znaš sam koji nedostatci postoje na igri....
uz to, moderator si, pa valjda te bugari shvaćaju malo ozbiljnije od nas "običnih smrtnika"....
ako ti više ne igraš kako si znao nekada, neznači da više nitko ne igra...
uzmi jedno popodne slobodno i složi prijedlog za savezne ratove i pošalji im, toliko vremena sigurno imaš....
Evidentirano
Fragmaster
Global Moderator
*

Karma: +20/-25
Offline Offline

Postova: 73


Profil Email
« Odgovor #27 na: Veljača 19, 2012, 05:47:18 »

tek je od skora pokrenuta inicijativa da se predlozi cesce prihvataju.Ja sam godinama bio za besplatne ratove,vojnu igru,ranjivije farmerske build ordere,strategiju i timsku igru ,ali postojao je odredjeni otpor.Ukoliko predlog nije kompletno balansiran,igriv,lak za implementaciju,a u isto vreme koncizan i opsteprihvacen,bice odbijen.Zato mora biti valjano napisan
Evidentirano
bronhy
Sergeant
**

Karma: +29/-22
Offline Offline

Postova: 76


Profil
« Odgovor #28 na: Veljača 19, 2012, 05:58:13 »

a ništa onda, sretno ti u tome, nadam se samo da će se uskoro promjenit, jer ovako je stvarno nepravedno prema napadačima koji plaćaju rat...
Evidentirano
AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #29 na: Veljača 19, 2012, 10:45:31 »

nedopustivo je dozvoliti takav previd u igri da savez koji skupi veliku svotu golda i objavi rat protivnickom savezu ostane kratkih rukava,jer su ovi ukljucili odmor...jeftina malverzacija,...
p.s. taj zoky je samo beskrupulozan i iskompleksiran MALI igrac koji zeli biti veliki igrac....anubisu nije ni do clanaka u svakom pogledu,...

si ok ?
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
 Str: 1 [2] 3 4   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!