Imperia Online Croatia
Travanj 24, 2024, 09:48:09 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3 4   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Odlazak na odmor za vrijeme objave RATA...  (Posjeta: 3896 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
ANUBIS
Gost
« na: Veljača 18, 2012, 11:32:13 »

Razgovarajući sa dosta ljudi koji igraju imperiju došao sam do zaključka da bi u igri trebalo nešto mijenjati oko odlaska na odmor za vrijeme rata. Igra se svodi kao što znamo svi na taktiziranje a i na ratovanje što daje smisao cijeloj ovoj igri. Kako moj  kolega danas ogorčeno kaže koji igra u r82 i objavili su  rat savezu Bulgaria i dali 56 miliona zlata da bi savez otišao na odmor i automatski izgubio rat. Ovo im je drugi rat koji su na takav način izgubili a uložili su ukupno 96 mil zlata u objave.

Bilo bi moralno i etički da postoji neki kodeks ili bilo šta da uvedu u tom slučaju da se vrati barem 80%  uloženog novca savezu koji je objavio rat a da onda svi koji idu na odmor dobro razmisle da li se isplati odlaziti na odmor. Igra gubi na smislu sve više i ovakva Vrhunska Glupost trošenja zlata iz savezne riznice ne donosi dobro igri jer na kraju igra je ratna a ovi šta su objavili rat gube jako puno u svojim istrživanjima saveznim na uštrp totalne gluposti u pravilu igre.

Bilo bi lijepo na kraju kada bi ipak malo nekako obeštetili savez koji je objavio rat i odma bacio novac u vjetar...

NEKA RAZMISLE ONI KOJI SU RADILI IGRU KOJI JE CILJ OVE IGRE ....
Evidentirano
AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #1 na: Veljača 18, 2012, 11:36:48 »

nisi ti prvi koji je predložio ovako nešto, ali iskreno nece biti ništa od toga  ;D
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
srbija
Sergeant
**

Karma: +25/-39
Offline Offline

Postova: 81



Profil Email
« Odgovor #2 na: Veljača 18, 2012, 12:30:10 »

Dajem predlog oko ovog kukavickog bezanja u vakaciju kako bi se izbegao rat. Znaci svi igraci koji ukljuce odmor posle objave rata da budu kaznjeni tako sto ce im profili biti umesto 48h, budu zakljucani sve do datuma kad bi rat trebao da se zavrsi formalno. Znaci ako je rat objavljen 02:07, 18/02/2012 i traje sve do 10:07, 25/02/2012 svi koji u tom periodu ukljuce odmor ne mogu da se aktiviraju pre 10:07, 25/02/2012, bez obzira sto se rat zavrsi tako sto ce savez kapitulirati u roku od pola sata.
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #3 na: Veljača 18, 2012, 06:46:27 »

a nije to ljepo anubis zar ne?ali dok ste ti i ekipa bjezali proslu eru je bilo turbo posteno?
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #4 na: Veljača 18, 2012, 06:58:34 »

a nije to ljepo anubis zar ne?ali dok ste ti i ekipa bjezali proslu eru je bilo turbo posteno?
zokyy nitko te nije zvao da pocinjes svadu uvijek si tu kada se treba svadat  *crazy*
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #5 na: Veljača 18, 2012, 07:23:56 »

a nije to ljepo anubis zar ne?ali dok ste ti i ekipa bjezali proslu eru je bilo turbo posteno?

zoky prošlu eru ja sam bio 1 na odmoru radi obaveza nikada radi rata i na kraju ere samo, ali jisam tu da se svadjam nego lijepo dajem sugestiju a ti opet uljećeš kao padobranski dezerter, molim te ajde okreni se ledjima od mene i šuti.. Molim te zokyyy... nisi mi zanimljiv ni kao igrač a niti za raspravu ..
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #6 na: Veljača 18, 2012, 07:43:39 »

ja se uopce ne svadjam,ali anubis i ekipa su2x bjezali,i sada kad njima to netko ucini se zale.sta se ja imam svadjat sa vama niste mi ravni Grin
Evidentirano
AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #7 na: Veljača 18, 2012, 07:47:27 »

ja se uopce ne svadjam,ali anubis i ekipa su2x bjezali,i sada kad njima to netko ucini se zale.sta se ja imam svadjat sa vama niste mi ravni Grin

hehe  Grin
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #8 na: Veljača 18, 2012, 07:47:34 »

ja se uopce ne svadjam,ali anubis i ekipa su2x bjezali,i sada kad njima to netko ucini se zale.sta se ja imam svadjat sa vama niste mi ravni Grin
*crazy* *crazy* *crazy*
tebi zokyy nesmeta kada vi platite npr 50m zlata rat i odu na odmor namjerno? tebi je bolje dati 50m za rat i onda da namjerno svi otidu na odmor  *crazy*
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #9 na: Veljača 18, 2012, 07:49:24 »

ja se uopce ne svadjam,ali anubis i ekipa su2x bjezali,i sada kad njima to netko ucini se zale.sta se ja imam svadjat sa vama niste mi ravni Grin

zokyy, ANUBIS nikada u prošlom cro2 svijetu radi rata nije otišao na odmor,otišao je radi drugih stvari kada rat nije bio i molim te pusti da ljudi daju prijedloge a za debatu si otvori temu drugu jel će ova ići pod lock ako nastaviš... provokacijama, jer ako si pomno čitao ne radi se o meni niti savezu u kojem igram ja nego o kolegi koji se žali kao i drugi igrači...
« Zadnja izmjena: Veljača 18, 2012, 07:57:38 od ANUBIS » Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #10 na: Veljača 18, 2012, 08:48:34 »

*crazy* *crazy* *crazy*
tebi zokyy nesmeta kada vi platite npr 50m zlata rat i odu na odmor namjerno? tebi je bolje dati 50m za rat i onda da namjerno svi otidu na odmor  *crazy*

smeta i vec sam japisao o tom ali se nista nije mjenjalo

@anubis u 2 rata protiv nas ste zbrisali,nemoj sada price prodavat,a se slazem sa tobom da se nesto oko toga treba mjenjat,ali isto tako ti i druzina trebat mjenjat sebe jer ste radili isto takve sugave stvari,i ne mozes reci da niste...nema tu opravdanja morao sam ovo morao ono..u ratu vas je previse moralo ovo ono pre velika slucajnost za 2 rata
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #11 na: Veljača 18, 2012, 09:01:50 »

smeta i vec sam japisao o tom ali se nista nije mjenjalo

@anubis u 2 rata protiv nas ste zbrisali,nemoj sada price prodavat,a se slazem sa tobom da se nesto oko toga treba mjenjat,ali isto tako ti i druzina trebat mjenjat sebe jer ste radili isto takve sugave stvari,i ne mozes reci da niste...nema tu opravdanja morao sam ovo morao ono..u ratu vas je previse moralo ovo ono pre velika slucajnost za 2 rata

NISAM,  ja kada smo kod toga bio si premali jako da se sa tobom uopce ganjam po mapi , mene nisi vidio na odmoru u cro2 za rata nikada i ajde pusti temu da diše i covjece OTVORI SI TEMUUUUU drugu... za frustracije da ljeciš na meni... OTVORIO SAM TEMU DA DAMO PRIJEDLOGE I OPET SI DOŠAO PODHEBAVATI, NE DIRAM TE NE DIRAJ ME ČOVJEČE......
« Zadnja izmjena: Veljača 18, 2012, 09:06:17 od ANUBIS » Evidentirano
Smucika
Lieutenant
***

Karma: +22/-109
Offline Offline

Postova: 129


imperia je samo online igrica ako niste znali


Profil
« Odgovor #12 na: Veljača 18, 2012, 11:24:21 »

trebalo bi da,bar na neki način vratiti uloženo,ili kazniti,možda više kazniti,oduzeti njima i dati savezu koji je objavio,jer treba kazniti takav savez gdje si vođa dozvoli takvo nešto.naravno nekad je bolje otići na odmor,ako nemaš vremena sudjelovati kak se spada,al sve se to da dogovoriti unutar saveza.čemu uopće skupljanje za rat ako to zlato izgubiš u hipu...sad se svi nadaju da uleti koji besplatni,bzvz,svaka promjena u vezi toga je dobrodošla!
Evidentirano
vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #13 na: Veljača 19, 2012, 12:19:59 »

slazem se da treba nesto promjeniti...ali treba promjeniti i predaju rata ....da se gleda po clanovima ne po ekomskim bodovima....r50 ...rat s bugarima....o trenutku objave rata njih 28 aktivnih u ratu ih ostalo 8.... po meni glupost
Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #14 na: Veljača 19, 2012, 10:16:40 »

jednostavno zabraniti izalazak iz saveza ili odlazak na odmor nakon sto se je dosegao limit koji bi ponistio rat
Evidentirano
 Str: [1] 2 3 4   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!