Imperia Online Croatia
Travanj 27, 2024, 09:52:41 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 3 [4]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Odlazak na odmor za vrijeme objave RATA...  (Posjeta: 3910 puta)
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #45 na: Veljača 22, 2012, 12:16:19 »

kao prvo nema potrebe za tepanjem, kao drugo nebi komentirao ovo sto si upravo iznio...vidim da igras blitz, vođa vam je totalno nesposoban zato i pobjego na odmor..
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
bronhy
Sergeant
**

Karma: +29/-22
Offline Offline

Postova: 76


Profil
« Odgovor #46 na: Veljača 22, 2012, 12:21:28 »

ma moram ti tepat, očigledno ti fali pažnje... to krene od djetinjstva, znam puno takvih... Grin Grin Grin
kao drugo, govorim ti iz osobnog iskustva, nemoj spominjat ustanove koje su bolje od vrtića... goli otok rules, a ja znam zašto to govorim....
treće, neznam koji blitz misliš, a u svakom te poderem ko  Lips Sealed  playboy....  šteta što nemam vremena igrat, dao sam prijjatelju da igra.... neznam više ni koji je na stolici ni koji se igra, al ako hoćeš po lampi, javi mi na vrijeme kad počinje prvi blitz i idemo... za normalne svijetove nisam više zdrav, nemogu te čekat i gledat pola godine kako se razvijaš, a onda ti to sve uništiti.... nema smisla... ;D ;D ;D
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #47 na: Veljača 22, 2012, 03:17:36 »

takve saveze treba odmah izbaciti iz igre sto pobjegnu na odmore ,sramota
Evidentirano
AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #48 na: Veljača 22, 2012, 10:49:24 »

joj joj bronhy..rado ali kako cu znat da ces igrat bez dijamanata ?
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
avdijica
Gost
« Odgovor #49 na: Veljača 22, 2012, 11:20:49 »

mislim da se nesto stvarno mora uraditi po tom pitanju ljudi koji hoce da predaju rat moraju platiti napadacu ostetu koju je ulozio primijer svaki igrac saveza mora uplati po 10 dijamanata protivnickom savezu tako da savez koji ima 10 igraca a hoce da preda rat tu predaju mora platiti 100 dijamanata i ti dijamanti nek idu u riznicu napadaca koju ce oni dijeliti izmedzu sebe ta se opcija mora uvesti jer tako ce biti zasticeni i napadaci i farmeri
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #50 na: Veljača 22, 2012, 12:17:54 »

joj joj bronhy..rado ali kako cu znat da ces igrat bez dijamanata ?
Cheesy Tko još igra bez dijamanata? Ti se šališ? Shocked A i zašto bi i igrao bez? *crazy*
Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #51 na: Veljača 22, 2012, 12:24:13 »

mislim da se nesto stvarno mora uraditi po tom pitanju ljudi koji hoce da predaju rat moraju platiti napadacu ostetu koju je ulozio primijer svaki igrac saveza mora uplati po 10 dijamanata protivnickom savezu tako da savez koji ima 10 igraca a hoce da preda rat tu predaju mora platiti 100 dijamanata i ti dijamanti nek idu u riznicu napadaca koju ce oni dijeliti izmedzu sebe ta se opcija mora uvesti jer tako ce biti zasticeni i napadaci i farmeri


 *hmm* neće ići dušo, ovo je strategija i taktiziranje,ako netko hoće bacati pare na rat i uništiti nekom savez a taj savez želi ga izbjeći odlaskom na odmor, recimo ima savez 30 članova i 27 ih ode na odmor 27 puta 10 je 270 dijamanta, a ovi nisu platili u dijamantima nego zlatu, zato vlasnicima nije u cilju kazniti one koji su otišli na odmor,nego one glušave blente koji su objavili rat radi vlastite pohlepe i interesa. Ako savez nije spreman za rat,bye,bye rat, a ako je i u njegovom je interesu se branit , onda neka rata bude, veoma jednostavno. Gubitak novca je ovdje totalno nebitan,nego zarada na dijamantima odlaskom na odmor, to ti gledam sa ekonomske strane,ako nisi shvatila kako ova igra funkcionira, više na zaradi a najmanje na strategiji i taktici. To sam se imao prilike uvjeriti u nekoliko neshvatljivih bitaka.  Huh?
Evidentirano

ANUBIS
Gost
« Odgovor #52 na: Veljača 22, 2012, 12:54:51 »

kao prvo nema potrebe za tepanjem, kao drugo nebi komentirao ovo sto si upravo iznio...vidim da igras blitz, vođa vam je totalno nesposoban zato i pobjego na odmor..

Ako misliš na XARDASA u blizu otišao je na odmor radi obaveza, ako baš želiš znati AArsenal tko je on nemoj pričati da je nesposoban, to je igrač koji igra 6 godina imperiju i uz blade1 igrača koji je igrao nekada u savezu ASRII koji je odustao u proslom realmu 82 cijeli savez radi bugova bio jedan od najacih igrača samo eto savez je odusato radi svih onih Bugova, za tvoju informaciju u svakom realmu di su igrali ti talijani njih par potrgali su sve Bugare cak i u njihovom domicilnom svijetu Bugarskom. Poznajem xardasa i blade1 igrača i jako sam dobar sa njima kao i većinu Talijana ,inače oni nisu igrali na svjetskom jel nisu imali vremena..

To što si rekao da nema pojma je isto kao da si rekao da naš tonydubrav nezna igrat i nema pojma a svi znamo da je ako ne i jedan od najačih igrača imperije,to je pokazao kroz sve godine igranja u v4 a i u v5 se prilagodio jako dobro. Mislim kompletan igrač jer je on kroz sve godine igranja v4 jako dobro se prilagodio v5 svijetu sto nije uspjelo svim dobrim igračima v4 kao recimo Nosonji koji i dalje hara u v4 svijetu besprijekorno ali je opet odličan igrač koji fali u v5 svijetu jako.
« Zadnja izmjena: Veljača 22, 2012, 01:34:03 od ANUBIS » Evidentirano
bronhy
Sergeant
**

Karma: +29/-22
Offline Offline

Postova: 76


Profil
« Odgovor #53 na: Veljača 22, 2012, 01:26:26 »

joj joj bronhy..rado ali kako cu znat da ces igrat bez dijamanata ?

hahahha...  kako kaže goronja, tko je vidio igrat uopće bez dijamanata više???
pa valjda imaš oči, pa vidiš da se sve svodi sada na debljinu novčanika i tko je čiji sin.... a moj kako se prazni, tako se i gase svjetovi... prepuštam sve polako, ostao je jedan u mom vlasništvu, a taj će isto uskoro na odmor...  Cry Cry
Evidentirano
AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #54 na: Veljača 22, 2012, 11:22:00 »

Ako misliš na XARDASA u blizu otišao je na odmor radi obaveza, ako baš želiš znati AArsenal tko je on nemoj pričati da je nesposoban, to je igrač koji igra 6 godina imperiju i uz blade1 igrača koji je igrao nekada u savezu ASRII koji je odustao u proslom realmu 82 cijeli savez radi bugova bio jedan od najacih igrača samo eto savez je odusato radi svih onih Bugova, za tvoju informaciju u svakom realmu di su igrali ti talijani njih par potrgali su sve Bugare cak i u njihovom domicilnom svijetu Bugarskom. Poznajem xardasa i blade1 igrača i jako sam dobar sa njima kao i većinu Talijana ,inače oni nisu igrali na svjetskom jel nisu imali vremena..

To što si rekao da nema pojma je isto kao da si rekao da naš tonydubrav nezna igrat i nema pojma a svi znamo da je ako ne i jedan od najačih igrača imperije,to je pokazao kroz sve godine igranja u v4 a i u v5 se prilagodio jako dobro. Mislim kompletan igrač jer je on kroz sve godine igranja v4 jako dobro se prilagodio v5 svijetu sto nije uspjelo svim dobrim igračima v4 kao recimo Nosonji koji i dalje hara u v4 svijetu besprijekorno ali je opet odličan igrač koji fali u v5 svijetu jako.

mislio sam na blitz gdje je u savezu sa ovim joker-1 ...sjecam se da je bio u cro2 pa kažem..znam da je blade1 dobar igrac pa skupa smo u savezu  Wink
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #55 na: Veljača 22, 2012, 11:23:21 »

hahahha...  kako kaže goronja, tko je vidio igrat uopće bez dijamanata više???
pa valjda imaš oči, pa vidiš da se sve svodi sada na debljinu novčanika i tko je čiji sin.... a moj kako se prazni, tako se i gase svjetovi... prepuštam sve polako, ostao je jedan u mom vlasništvu, a taj će isto uskoro na odmor...  Cry Cry

pa recimo ja si te gluposti bas i nemogu priustiti, a i neigram ovo iz interesa nego iz zabave..vi slobodno ako mislite da je pametno bacat novac za gluposti u virtualnom svijetu
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
buuu
Gost
« Odgovor #56 na: Veljača 22, 2012, 11:39:14 »

a di si ti to dobar bio,nije valjda da racunas cro2 lani kad si baniran zbog KRAĐE  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #57 na: Veljača 23, 2012, 10:14:32 »

krađe ?? aj nebudi glup
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #58 na: Veljača 24, 2012, 02:26:59 »

neko baca u virtualnom na igre, netko na cigarete,netko na alkohol,netko na kcku,uvijek se na nešto baci novac. [url=http://planetsmilies.net]
Evidentirano

 Str: 1 2 3 [4]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!