Imperia Online Croatia
Travanj 27, 2024, 09:20:34 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3] 4   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Odlazak na odmor za vrijeme objave RATA...  (Posjeta: 3906 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #30 na: Veljača 20, 2012, 10:44:12 »

nedopustivo je dozvoliti takav previd u igri da savez koji skupi veliku svotu golda i objavi rat protivnickom savezu ostane kratkih rukava,jer su ovi ukljucili odmor...jeftina malverzacija,...
p.s. taj zoky je samo beskrupulozan i iskompleksiran MALI igrac koji zeli biti veliki igrac....anubisu nije ni do clanaka u svakom pogledu,...
taj zoky se ne uvalaci svim savezima u dupe samo a ga ne diraju.i ne bjezi za vrijeme rata van saveza kao aga koji svoje bodove skuplja samo zato jer trosi tone love,aga ti si sve ali igrac nikako nisi
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #31 na: Veljača 20, 2012, 06:13:26 »

pa zokyy,daj ti i arsenal recite di vi igrate koji svijet i kako se zovete pa da se ja okusam sa takve dvi igracine.kako bi bio ponosan da vas pobijedim,ali i da izgubim od takvih klasa nebi se sramio Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin *freak* *freak* *freak* *freak* *freak* *tired* *tired* *tired*
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #32 na: Veljača 20, 2012, 07:10:04 »

Razgovarajući sa dosta ljudi koji igraju imperiju došao sam do zaključka da bi u igri trebalo nešto mijenjati oko odlaska na odmor za vrijeme rata. Igra se svodi kao što znamo svi na taktiziranje a i na ratovanje što daje smisao cijeloj ovoj igri. Kako moj  kolega danas ogorčeno kaže koji igra u r82 i objavili su  rat savezu Bulgaria i dali 56 miliona zlata da bi savez otišao na odmor i automatski izgubio rat. Ovo im je drugi rat koji su na takav način izgubili a uložili su ukupno 96 mil zlata u objave.

Bilo bi moralno i etički da postoji neki kodeks ili bilo šta da uvedu u tom slučaju da se vrati barem 80%  uloženog novca savezu koji je objavio rat a da onda svi koji idu na odmor dobro razmisle da li se isplati odlaziti na odmor. Igra gubi na smislu sve više i ovakva Vrhunska Glupost trošenja zlata iz savezne riznice ne donosi dobro igri jer na kraju igra je ratna a ovi šta su objavili rat gube jako puno u svojim istrživanjima saveznim na uštrp totalne gluposti u pravilu igre.

Bilo bi lijepo na kraju kada bi ipak malo nekako obeštetili savez koji je objavio rat i odma bacio novac u vjetar...

NEKA RAZMISLE ONI KOJI SU RADILI IGRU KOJI JE CILJ OVE IGRE ....


Pa neka ode cijeli savez na odmor. Cijeli savez se ne razvija dva dana  Smiley
Evidentirano

Fragmaster
Global Moderator
*

Karma: +20/-25
Offline Offline

Postova: 73


Profil Email
« Odgovor #33 na: Veljača 20, 2012, 08:39:37 »


Pa neka ode cijeli savez na odmor. Cijeli savez se ne razvija dva dana  Smiley

Ako ćemo realno,treba zaštiti i jedne i druge,i one koji žele da ratuju,i one koji ne žele.Da postoji opcija za izbegavanje,al ne da ona podrazumeva sterilizaciju vojnog saveza ,i stavljanje mu brnjice i ludačke košulje tako što će im se prosto oduzeti tolika svota zlata.Sistem treba popraviti,a da i dalje farmeri mogu da vrdaju ,ali sa nekim manjim kaznama.
Evidentirano
Fragmaster
Global Moderator
*

Karma: +20/-25
Offline Offline

Postova: 73


Profil Email
« Odgovor #34 na: Veljača 20, 2012, 10:09:58 »

http://clip2net.com/s/1Ceow
http://clip2net.com/s/1CeD6
http://clip2net.com/s/1CeJ1

ovo ce biti sastavni deo predloga ,dodacu jos screenshotova kasnije
Evidentirano
bronhy
Sergeant
**

Karma: +29/-22
Offline Offline

Postova: 76


Profil
« Odgovor #35 na: Veljača 20, 2012, 10:33:57 »

slažem se u potpunisti, a mislim da i većina igrača.... uredi to kako treba, pa će i bugari razmislit s kim će u rat.... Grin Grin
Evidentirano
legenda001
Lieutenant
***

Karma: +7/-40
Offline Offline

Postova: 115



Profil WWW
« Odgovor #36 na: Veljača 20, 2012, 10:43:27 »

 ;D ;D ;D
Evidentirano
AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #37 na: Veljača 20, 2012, 11:01:36 »

pa zokyy,daj ti i arsenal recite di vi igrate koji svijet i kako se zovete pa da se ja okusam sa takve dvi igracine.kako bi bio ponosan da vas pobijedim,ali i da izgubim od takvih klasa nebi se sramio Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin *freak* *freak* *freak* *freak* *freak* *tired* *tired* *tired*

evo majstore r23 oa ako igraš, taman prošlo negdje jedan mjesec u top20 sam..neigram nist vise
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
buuu
Gost
« Odgovor #38 na: Veljača 20, 2012, 11:53:48 »

neigram steta,al zoky igra sigurno negdi di i ja ti mi ionako nisi zanimljiv jer si los.e i jos jedna stvar pogledaj poredak u cro2 i aj pogodi ko je na zadnjem mistu heheheh sa crvenom kuglo koja ti oznacava varalice,lopove ili kako vec oces sebe nazvat  Grin Grin Grin Grin al nisi ti kriv u takvom si okruzenju Wink
Evidentirano
AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #39 na: Veljača 21, 2012, 10:16:34 »

hahaha joj kak bi ja tebi isprasio tur Smiley gorio bi cijeli..meni pricas da neznam igrat hahahaha  da neznam nebi bio u top 20 u internacionalnom realmu..zapravo u top10 jer sam 9 trenutno, ti si slab i ocajan zato mislis da moraju i drugi takvi bit..trosis kredite na ovu igricu sto još dodatno govori kakav si "majstor"..dosadan si i bezobrazan i jakoo naporan, zasto ne priznas jednostavno da si sm*ce od covjeka i gotovo..vjerovatno si doma zakljucan i nekoj sobi i uopce ne izlazis nego ko neki frik visis na ovoj igrici, i molim te nemoj me prozivati više jer mi odma pozlije cim vidim tvoje postove
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
buuu
Gost
« Odgovor #40 na: Veljača 21, 2012, 05:15:35 »

pa sta ne napises smece od covika,a ne sm*ce jado mali.da zatvoren sam u sobu hhehe i samo tebe pratim kolko si glup i to mi je posa
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #41 na: Veljača 21, 2012, 10:56:47 »

pa buu jel imaš onda puno toga za pratit ili malo?
Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #42 na: Veljača 21, 2012, 11:20:07 »

 Grin Grin Grin ma pun je gluposti,da nevirujes
Evidentirano
AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #43 na: Veljača 22, 2012, 12:03:24 »

znas postoje ustanove za takve kao ti, imas ih par u zagrebu, jednu u popovaci i tak dalje
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
bronhy
Sergeant
**

Karma: +29/-22
Offline Offline

Postova: 76


Profil
« Odgovor #44 na: Veljača 22, 2012, 12:11:18 »

e moj arsenalčiću... da ti znaš o tim ustanovama koliko ja znam, nebi ih predlagao kao kaznu nekome.... dapače, to je čista nagrada, jer dobiješ penziju, i to obiteljsku, nema veze što si usput ubio roditelje, to je bilo dok si u šubu.... a da ne pričam o stanu u centru grada i 50 soma kuna za namješta Lips Sealed  a sve to zbog dva zamaha sjekirom... sve to na obiteljsku mirovinu zbog obitelji koje si likvidirao....

a  Smiley a, lijepa naša hrvatska, tako je to.... više poštene kazne nema za zločince.... kažu, ljudska prava... pa bilo je bolje i njima i nama dok smo ih tukli i dok su pišali u gaće tokom noći, jer nisu smjeli ustat na wc....

u  Smiley a, ode ja na off.... Grin Grin

btw, jedna zanimljiva slikica, koju nisam vidio nikada do sada.... a dugo sam na forumu....
http://prntscr.com/6clpr

jel to ima neko posebno okupljalište za određene članove?
« Zadnja izmjena: Veljača 22, 2012, 12:14:26 od bronhy » Evidentirano
 Str: 1 2 [3] 4   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!